• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
DIky, Iny... Stalo me to odrikani.... :wink:
6. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jooo mič buchanon :grinning:
6. únor 2009 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak to mate veselo.... :grinning:
6. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
MIč byl drsnak.... :angry: :sunglasses: :grinning:

Uplne najivka, co??? :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. únor 2009 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Decka, zehleni.... :unamused: Asi umšu.... :frowning2: :pensive:
6. únor 2009 v 15:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já myslím že je to jedno kam se jede, co jsem četla popisy tak na tyhle problémy je ta voda dobrá všude
6. únor 2009 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni byli jsme prosím ve hogo fogo lipně v restauraci , prý je to z masa,ale já jsem tam furt jedla calamáry s holadskou omáčkou,takže asi z těch bílků v ní.Jedli jsme to všichni,ale já jediná jsem ráno nepila na červa.Už piju :grinning: Ale takový křeče bych už nikdy nechtěla zažít,ráno jsem doktorce v ordinaci bulela jak želva :sweat_smile: Byla jsem ko :confounded:
No, nevim, Marti.. v jednech laznich maji vodu na pruser.... :confused: :grinning:
žehlení mě čeká asi v neděli :unamused:
6. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fuuuuj, Iny.... :rolling_eyes: Na lipne jsme taky jedli v nejake restauraci... :confused: Ale uz pred rokem a pul, to uz by asik bylo, ne??? Tys byla kde v nemocnici?
6. únor 2009 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja budu v praci... :unamused:
6. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem vždycky z termálů úplně hotová, hodinu a půl ve vodě a chrním jak mimino :grinning:
6. únor 2009 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nasetrime penizky a pojedem... Kdy je to nejlepci???
6. únor 2009 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no ono by se tam taky dýl než hoďku a půl denně být nemělo :grinning: , protože ta voda vyčerpává a děti do 12 let do ní nemůžou vůbec, my jsme se tam vždycky ráchali celý den a taky nejpozději v 10 jsme spali :grinning:
Mě začalo být trochu divně až v neděli večer,když jsme se vrátili,ale ty křeče začali v úterý večer a to jsem noc strávila na wc,jediný kde jsem usla byla vana :confused: Ve středu ráno jsem už ležela v Břeclavě na infekčním
Marti mě to totiž dýl nebavilo,byl to vždycky samej důchodce.Věkový průměr jsem nezvedli ani o minutu :grinning: Ale byli jsme jen na SK :wink:
6. únor 2009 v 15:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
nesnížili ani o minutu :grinning:
Zdeni je to úplně jedno, my jsme byli jednou v září a teda chytli jsme brutální zimu, ale to bylo v celé evropě, takže bylo asi 11 stupňů, ale vůbec nám to nevadilo, protože ve vodě je teplo :grinning: , pak jsme byli v létě, to je taky v pohodě
Nezvedl, nesnizil.. Na co ty myslis, Iny... :grinning:
6. únor 2009 v 15:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak misto Nemecka bysme mohli jet do Madarska... :dizzy_face: A k mamine v zime na lyzovacku.. Akorat nevim, jak bysme se v zime vydrapali na Orli hnizdo.... :grinning:
6. únor 2009 v 16:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no my jsme to kombinovali se saunou, kávičkou, obědem, koktejlem atd :grinning: , nebo jsme se váleli na lehátku a četli si
6. únor 2009 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni na nic takovýho, jirka si už stěžuje :stuck_out_tongue_closed_eyes: My jsem tam byli v létě a v zimě, v létě jsem do toho ani nevlezla,protože se mi za chvilku motala hlava a v zimě nám sněžilo na hlavu :grinning: Hlava mrzla,ale jinak dobrý :wink:
6. únor 2009 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a nejde to jeste?
6. únor 2009 v 16:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jak to myslíš? :grinning:
Ja bych brala tak zari.. Takve to bai leto, kdy v triku je ti zima, ale v mikine jeste vedro... :wink:
Zdeni a to jsi si před tím ty rifle koupila schválně malé aby jis měla motivaci?? uvažuji nad tím, že si koupím něco příšerně drahého a budu do toho muset zhubnout :grinning: :grinning: :grinning:
No rikala jsi, ze te boli vajecniky, ne? Tak proto ze neches sex... tak se ptam, jeslti ot jeste nejde.. Nebo se ti nechce? :grinning:
6. únor 2009 v 16:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to nefunguje.. ja si je byla nucena koupit - rozoadly se mi ty, co jsem nosila a jine jsem nemela.. Pak jsem chodila radeji ve stoletych riflich nez techto malych... A dlouho byly zahrabane ve skrini, ale vcera jsem si na ne vzpomela a zkusila si je.. A jsou mi.... velke.... :dizzy_face:
6. únor 2009 v 16:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty joo, tady v jedne diskuzi pisou, ze kokri jsou zakerni a nemaji radi deti... To nebude Kacka rada asik, az si to precte.. Ale mozna to tak je a ona o tom vi a pocita s tim... :wink:
6. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak je pošli. mě určo budou ... ale já mám ve skříni taky drahé kalhoty, které jsem ještě loni vesele nosila, letos jsem si v nich nemohla ani sednout :rolling_eyes:
6. únor 2009 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek