• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Nějak jsem nemohla v noci ani spát a Eriček taky, jak jsme byli plni zažitků ze včerejška... :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 07:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Petuli, ja sice na srazu nebyla, ale spat jsem taky nemohla, ani Fero... kdo vi co se delo, ze tolik lidi nemohlo klidne spat. Mam nasanych cca 5 hodin, jsu hotovaaaa! jeste dnes zustavam 100% doma, ani kratka prochazka. Maty musi pockat az na tatu, porad se necitim dobre :o( Uz chci byt stopro zdravaaaa!

Mate videt u nas tu srandu. Maty dostal svuj prvni piskotek ted je v ohradce a psi se muzou zblaznit jak kolem litaji, nakukuji a tak :D
20. kvě 2010 v 08:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Tak my jsme spaly jak zabitý :wink: Peti recept ti později napíšu :wink: Katu já jsem myslela,že už domeček předěláváte :fearful: no nic ségru musíš vyhodit - sraz má přednost před rodinnými vztahy :grinning: :wink: Jinak kupodivu Juli včera neřvala,teda na uvítanou nee :grinning: všichni byli moc hodní,Martínek je už cestovatel - byl by parták Matyho :wink: ostatní se gůlali nebo byli na rukách :grinning: postupně se jeden po druhým vyspinkali , Eriček otestoval Juli postýlku :slight_smile: já myslím,že se jim to líbilo,tak jako maminám :wink:
20. kvě 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu to máš dobrý,nemusíš ani vysavač vytahovat,všechny drobky vyluxují hafani :grinning:
20. kvě 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak to muselo byt super! Martinek mohl mit partaka, Maty vali o 106, hlavne kdyz uvidi psi misku s vodou, to je rychlejsi nez blesk az se sama divim :sunglasses:

S tim vysavacem mas pravdu, zadne odrobinkz nejsou. Dokonce i kdyz krmim ve stolicce a Maty mi obcas neco vyrazi z ruky na zem, oni to hned sliznou a je cisto :D
20. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
něco takovýho bych potřebovala,ale bez toho abych musela venčit :grinning: jo a kvůli Matymu jsem si nechala přivezt stoličku na papání :grinning: a taky jsem umývala extra pečlivě všechny kouty :grinning: židličku teda nikdo nevyužil,ale Martínek to prošmejdil a nějak extra špinavej snad nebyl :grinning:
20. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic jdu udělat Juli oběd a hlavně ji přebalit - tůačila jak o život :grinning: zatím papa
20. kvě 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak já jsem včera dorazila domů asi v sedm a padla jsem za vlast :grinning: až v Brně mi došlo ( blondýna,, no), že jsem si měla přestoupit na hlavním nádraží na vlak do Skalice a pak bych jela busem asi deset minut a ne hodinu jak z Brna, no příště, cesta busem je pro těhuli fakt za trest, hlavně potom po těch našich okreskách.
Iny když to spočítám i s čekáním na vlak a na bus, tak jsem ráno vyjela v 7,45 a v 10,00 jsme vystupovaly u vás.takže asi dvě hoďky, myslela jsem, že to bude horší a to jsem čekala plus minus 20minut na spoj, takže se to dalo.
Jo je fakt, že sotva jsme nastoupily, tak Jirkovi zazvonil mobil a přestal chvilku mluvit až když jsme vystupovaly, aby nám řekl ahoj :grinning: :grinning:

Srazík byl naprosto super, jsem moc ráda, že jsem vás konečně poznala, teda krom Káti, tu jsem ještě neviděla.
U nás fotky budou chvilku trvat, já nemůžu najít kábl k foťáku :sweat_smile: :confused: ale moc jich nemám.

A musím se teda přiznat, že nevím jak Marťa těhule, ale já než dojela domů, tak jsem měla hlad jak vlk, dokonce si Martin dělal srandu, že jste mi nedaly najíst :grinning: :grinning: jenže dvě hodiny na cestě člověku vytráví...a na řez jsem se taky chystala a nedostala, sakra :angry:
20. kvě 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky jsou super, jenom by mě zajímalo, proč na každé vypadám jako mentál :grinning: příště mi laskavě musíte říct, že fotíte a já musím být zticha a nemáchat rukama :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jak byla ta adresa na to mydlo co říkala Alča?
20. kvě 2010 ve 12:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Peti všechno nej k narozeninám :slight_smile:

Jo a tady je odkaz přímo na to mýdlo
http://www.4babies.cz/e-shop/mydlo-na-skvrny-imse-65-121762

Jinak sraz byl super, já jsem byla teda tak přežraná že jsem skoro ani nevečeřela :grinning:, malej mi pěkně utlačuje žaludek

Katu no já myslím že sraz v červnu ještě zvládnu, teda pokud nebude moc vedro
20. kvě 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO jo, skléroza...Peti, taky přeji všechno nejlepší k narozeninám :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
20. kvě 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky děkuji za přání ... :slight_smile:

Marti a díky za ten odkaz na to mydlo.
20. kvě 2010 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Peti, tak ještě raz VŠECHNO NEJ NEJ k narozeninám a ať se daří :wink: ve všem.
Jsem moc ráda, že vínko chutnalo. Snažila jsem se vybírat, tak abychom v očích vinařů neklesli hluboko :grinning:

Toník taky v noci špatně spinkal, byl vzhůru snad každě dvě hodiny. Jsem dnes z toho jaksi KO

NA ČERVNOVÝ SRAZ SE TĚŠÍME. FAKT TO BYLO BEZVA, DĚTIČKY POHROMADĚ, MAMINY POHROMADĚ. HROMADA DOBRÉHO JÍDLA ...... PARÁDA :slight_smile: :wink: :grinning: :dizzy_face:

hned vám jdu napsat ten recept
20. kvě 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali napiš. Potřebuji příští týden upéct něco na volby,tak upeču ten Tvůj řez. Vytáhla jsem si totiž předsedu volební komise a musím členům něco dobrého přinést.
20. kvě 2010 ve 20:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ORGASMUS ( :wink: název odpovídá chuťovému zážitku)

KORPUS: 1 plechovka ananasu
1 hrnek krystalového cukru
2 kavové lžičky jedlé sody
1 prášek do pečiva
2 hrnky polohrubé mouky
2 vejce

Rozmixuješ 1 plechovku ananasu i se šťávou, přidáš hrnek krystalu,2 lžičky jedlé sody,1 prášek do pečiva,2 hrnky polohrubé mouky a 2 vejce a z toho uděláš těsto..Dáš to na vymazaný, vysypany plech a v rozehřáté troubě pečeš asi 15 min při 180 stupních..Ale každá trouba je jiná, takže uvidíš... (mám elektrickou a fakt mi těch 15 minut stačí)

POLEVA: 1 pomazánkové máslo bez příchuti
1 obyčejné máslo
1 zakysaná smetana
1 hrnek cukr moučka
1 sáček vanilkový cukr

Rozmícháš 1 pomazánkové máslo bez příchuti,1 obyč máslo a 1 zakysanou smetanu,1 hrnek moučkového cukru a 1 vanilkový cukr,natřeš to na vychládlý korpus a posypeš sekanýma vlašskýma ořechama, dá se improvizovat např mandle nebo kešu, záleží na co máš chuť. Nakonec to pocákáš čokoládou. Většinou používám hořkou na vaření, ale dá se to kombinovat is bílou čokoládou.Je to rychlý...a mňam mňam

Jen malá rada, když se do té polevy dá celý hrnek moučkového cukru je to pak hodně sladké. Stačí 1 až 3 polévkové lžíce, dle vaší chutí a přidat vanilkový cukr. Vyzkoušejte a uvidíte, těším se na vaše kuchařské reakce a rady :sunglasses:
20. kvě 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tedy to je název ... :grinning: :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, tak to se jim určitě zavděčíš :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky si myslím. Hned si ten recept vytisknu ať ho příští týden nehledám.
20. kvě 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska mi Eriček šel vyjímečně spát až v před osmou. Tak jsem zvědavá jak dlouho bude spát.¨

Holky co říkáte na hokej? Jsem ty první dvě třetiny nevěřila,že vyhrajeme.
20. kvě 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak už jsem si objednala to mydlo... :dizzy_face:
Eriček může vesele špinit prádlo... :grinning:
20. kvě 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Trošku infarktový zápas. Jak mě to normálně nezajímá, tak byli u nás na návštěvě moji rodičové a otec je fanda i s tchánem. Tak to komentovali, že si snad budou muset dát prášek proti smrti (na tlak hihihi) :wink:
nejhůře prý můžeme být 4tí
20. kvě 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já věřím,že nějakou tu medaili přivezou. Uvidíme ... :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky prosba, co jste fotili....
můžete mi prosím poslat přes uschovna.cz fotky ze srazu, prosím prosím. Zazipujte to ať posíláte jen jeden souborek a ne každou fotku zlvášť. kujů :wink:
20. kvě 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali a to bych přísahala,že v tom řezu cítím karamel - holt jsem asi v záchvatu orgasmické chuti cítila co chci :grinning: no fotky pošlu ráda,ale zazipovat je neumím :sweat_smile: musíš mě poslat návod jak na to :grinning: a hokej super, já jsem se dívala až na konec 3 třetiny a pak až na nájezdy, ječeli jsme tady i s Vaneskou(Jirka jel na hokej - jako na jejich trénink,takže někdo u nás řvat musel :grinning: ) dnes jsem ji hlídala a teda výbornej věkovej rozdíl mezi dětma,pokud je teda holka první, bude jí za měsíc 5 a je to úžasná chůva :dizzy_face: mám zasazený truhlíky, mohla jsem se gůlat,dokonce malou nakrmila super,zítra jsem si ji vyžádala zase :grinning: Juli maximálně spokojená,protože se kolem ní furt něco kmitá :grinning: hodím vám video - Vanesska tancuje na Dádu a Juli kdyby mohla.tak paří s ní :grinning:
20. kvě 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak video hodím asi až zítra, šíleně to trvá než se to nahraje na youtube :angry:
20. kvě 2010 ve 21:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, fotka je bozi....:slight_smile: :dizzy_face: Holkam to spolu moc slusi... :dizzy_face:
20. kvě 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pokus o návod.
Iny, fotečky ze srazu měj v nějaké samostatné složce. Klikni na složku pravou polovinou myšky - objeví se okýnko a vybereš variantu zkomprimovat. Až se provede komprimace tak ti vznikne souborek s názvem té složky kterou jsi komprimovala např. sraz.zip nebo rar
tento souborek nahraješ do té uschovny jako uložit balík a když tam zadáš můj email tak se mi to pošle do mailu a já si ten balík vyzvednu.

Holkám to spolu sekne :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 21:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
20. kvě 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, no co ta anglictina??? :grinning: To budes muset holky naucit..:slight_smile:

Ale Julca by fakt s radosti vyskocila...:grinning: A Vanesska uz je pekne velika.. :astonished:
20. kvě 2010 ve 22:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek