• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ali musím to udělat zítra na normálním pc,tady mi to jen háže zkomprimovat a odeslat emailem a Jirka nemá na noteboku v provozu outlook,takže mi to nefachčí :angry:
20. kvě 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vaness je hrozně háklivá,když ji opravuješ, kousne se a je po srandě,takže lepší ji nechat na pokoji :grinning: však ona si ji jednou opraví :wink: Kdyby tady skákala celej den,tak Juli by byla spokojená :grinning:
20. kvě 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt jo?? :astonished: No, ale nase Krista je to same... nekdy je to pekny opruz... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
20. kvě 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
no ona řekne,že to neumí a začne mít zaslzený oči a šlus :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže někdy lepší být potichu :grinning:
20. kvě 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali asi už to mám, pošlu ti to do úschovny,kdyby to nešlo ,tak písni :wink:
20. kvě 2010 ve 22:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem chtěla jit spat,ale musím počkat až to ta uschovna odešle :grinning: jo holky,který jste přivezla ty sýry?Jani asi ty,že jo?Jirka pokaždé když je jí,tak říká jak jsou výborný :grinning: prosím tě odkud jsou?děkuji :wink:
20. kvě 2010 ve 22:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, syry jsem privezla jeste i ja..:slight_smile: Takove ty "hermeliny" kulate...:slight_smile: Jsou z Nemecka, mamcin manzel pracuje v tovarne na vyrobu syru..
Podbne se daji koupit i v Lidlu.. :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aháá, tak to má J smůlu, do Dojčlandu pro sýry jezdit nebudu :grinning: a o Lídlu mu říkat nebudu :grinning: no nic jdu spat,uschovna je pomalá jak svina :confounded: nechám to na J at to pohlídá :stuck_out_tongue_closed_eyes: dobrou :slight_smile:
20. kvě 2010 ve 22:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Breee rano!
Tak kuratko spalo dnes nadherne, od 19h do 3, vypil si mlicko a pak vstaval az v 6h. Jen ja jsu nevyspana, protoze jsem sedela do 23:20 na pc kvuli te nasi prestavbe a hledala, patrala jsem po predsinich, koupelnovych skrinkach a tak... Se asi picnu za to!!!! Dnes jdu spat po vecernicku!

Prvni si ale musim skocit k Dr. na ocni, mam podezreni, ze mam navic zanet spojvek. Tlak nad cima, leskle, cervene ci jsem prisuzovala tem dutinam, byla jsem celkove k.o., ale vcera vecer me to trklo, ze to budou spojivky. Asi mi to zasahlo i mozek, ze me to doslo az vcera. A to jsu brejlovec, co spojivky nema zdaleka poprvni chycene :sunglasses: Asi uz fakt hloupnu! :grinning:
21. kvě 2010 v 07:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak jsem prosla vsechny fotecko a WOW, fakt vydareny srazik. Uz se tesim na cerven.

Mozna bych navrhovala, nechat si dva dny rezervovane a rozhodneme se pro ten den D, az podle pocasi. Ja tedy doufam, ze v cervnu bude krasny, lehce slunecny, ne moc horky den porad.
Nesmi byt horko, v kalhotach bych se uvarila a do sukne me tento rok nikdo nedostaneee!

Nejak si nedokazu predstavit, ze bych mela mit ty svoje kratounke sukynky na sobe, co jsem nosila.
:grinning: :grinning: :grinning:

Jo a chtelo by to ten vylet spojit s nejakym piknikem v trave, na dece, prcci to jiste mooooc radi uvitaji. Preci jen byt cely den v autosedacce, kocarku nebo na rukach je pro ne nic moc.
Zdeni neni kolem povodi Moravy nejaka pekna prochazka, pripadne restaurace??... u vody se da piknikovat. Uvidime co vymyslime.
Dobre se ted bavit o pikniku u povodi Mravy co :unamused: Uz se ani nemuzu divat na zpravy z povodni je to strasne a tech lidi je e neskutecne lito. A nasi vladu bych za to nakopala!!!! nejsou penize, nejsou.... ale kdyz uz se to stane, tak hned vytahne z pokladnicky xxx milionu pro postizene zaplavami. Kdyby radeji vybudovala ty hraze a tak.. No nebudu se rozcilovat :angry:
21. kvě 2010 v 07:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a hokej supeeeer! Divala jsem se na to sama v klidu, chlapi byli na prochazce a prisli az v prodlouzeni a to se az do konce najezdu hral maty v ohradce a vykukl az kdyz jsem zarvala HURAAAAAA!!! kdyz skoncili najezdy :wink:

Dufam, ze Svedum to natrene. Nasi nehraji spatne!
21. kvě 2010 v 07:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, koukám, že tady celý den nikdo nebyl.
Iny já jsem chtěla sýry dovézt taky, dělá zde mlékárna Olešnické sýry, jsou moc dobré, něco na způsob balkánu, ale s bylinkami, pepřem a tak...jenže jak naschvál ve středu ráno žádný nebyl, bo jim je dovezli až odpoledne :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes: já je miluju do salátů, takže ty co byly u vás dovezla Zdenča.

Já byla dneska na cukrovce, tak docela dobrý, jenom teda ta sladká voda je fakt nechutná a bylo mi z ní pěkně šoufl, jsem mysllea, že ty dvě hodiny o hladu a bez vody nevydržím a pak jsem byla tak hotová, že když jsem se mohla napít, tak jsem nepolkla ani hlt...nakonec jsem teda vypila na ex málem litr vody a tekla mi i ušima :grinning: :grinning:

Iny to video je fakt bomba :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a já se na hokej dívat nesmím, bo malej Mates když je nějaká infarktová situace tak strašně kope, že mám strach, že si prokopne placentu :grinning: :grinning: takže jsem včera šla nakonec s kámoškou ven, ale pak jsme neodolaly a seděly v autě a poslouchaly v radiu, jak to dopadlo :grinning: :grinning: a pak teprve na prochajdu, tak jsem zvědavá zítra, akorát Martin bude v práci, tak se asi budu dívat sama, ale nevím nevím...já jsem v tomhle pesimista, už jim ten hokej nejde jako dřív, takže mě můžou maximálně mile překvapit, bo já tvrdím, že zítra jedou hoši domů, tak uvidíme a švagr sehnal lístky, takže jede s klukama do Německa na zápas...vidíš Iny, jsem mu měla říct, aby ti koupil ty sýry :grinning: :grinning:
21. kvě 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky
21. kvě 2010 ve 20:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erik odjel ráno s vínem do Šumperku a polámalo se mu tam auto. Žádný autoservis to nehodlá v pátek opravovat,tak ho tam musel nechat a jede domů vlakem. Super .... :confounded:
V týdně tam budeme muset pro auto jet. Jsem myslela,že mě drbne,když mi to volal.
21. kvě 2010 ve 20:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, tak to je teda mazec....to mě by asi osobně někde škráblo, kdyby se mi to stalo :confounded: a že šumperku pojede vlakem celý den, vždyť to je štreka jako prase :confused:
21. kvě 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zatím vím jen,že už sedí ve vlaku,ale kdy dorazí domů to netuším.
21. kvě 2010 ve 21:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Snad bude všechno po cestě už v pořádku a vlaky na sebe budou navazovat. Protože kdyby musel nocovat někde na nádraží,tak by asi nestihl tu svatbu co zítra má hrát v kostele .... :unamused:
21. kvě 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to mu fakt nezávidím, autem je to sice tak max třihodiny,ale vlakem, to bude tak šest hodin jízdy, když to beru s přestupama a tak...no snad bude brzo doma a zítra to stihne...já jsem jdu natáhnout k telce, Martin jel na pivko, tak pro něho pak pojedu, jenom doufám, že zase nezačne tak strašně lít, jako před hodinou :confounded:
21. kvě 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak se měj Jani. U nás zatím nepršelo a doufám,že už ani nebude.
21. kvě 2010 ve 21:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Peti tak to je děs :frowning2: vlaky určo pojedou,myslím že nocovat snad nikde nebude muset :wink: to se ten kšeft teda vyplatí co? :confounded:Jani u nás teda pršelo naposled v půl 2 odpo,od té doby svítilo a nesvítilo slunko,no apríl jak vyšitej :confounded: viděla jsem předpověd na červen a teda nic moc,snad se pletou :grinning:
21. kvě 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes nám začali dělat cesty okolo baráku, zítra jim musím něco uvařit, už jsem to maso nakrájela na nudličky,ale vůbec nevím co s tím provedu :unamused: asi nějakej flamendr
21. kvě 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, za chvili razim do prace..:slight_smile: Vyprovodila jsem ted Martina na dvoudenni skoleni a spat uz nejdu..

K te ZOO - napisu vam, ktere dny mam volno a vy si vyberete, ju? :slight_smile: A ad piknik u MOravy- tam nas sezerou komari!! :confused: A nevim, jak se tehulim bude sedet na trave (na dece).. Martince asi ne moc prijemne... (oprav me, pokus se mylim..:slight_smile: )

Decka muzete nechat polozit i v ZOO, travnate plochy tam jsou... A pak si muzem zajit nekam na obed...

Zvazuju, ze bych vzala Kristynku a Natalku, at tam nejsem sama..:slight_smile: Stejne jsem jim slibila vylet..:slight_smile:

Tak se mejte, holky, ja jdu budovat blaho...:slight_smile:
22. kvě 2010 v 06:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: úúúžasnej hokej,že? :dizzy_face: málem jsem chmatla infarkt a na oslavu jsme si otevřeli víno od tebe Ali , ten tramín a fakt výbornej, vůně nádherná a hrozně dobře se mi pije :slight_smile: na Jirku trochu sladší,ale tohle vínko má určo uspěch u ženských :slight_smile: děkujeme :slight_smile:
22. kvě 2010 v 17:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
no s těma komárama to bude určo pravda,ale po těch povodních jich bude všude hafo :confounded: no Marta by mohla ležet :grinning: aspon to byla moje oblíbená poloha :grinning: však uvidíme co vyplyne ze situace,nějak si poradíme :wink: jinak bych to taky plánovala nějak těsně před - kvůli počasí.
22. kvě 2010 v 17:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kdy dorazil Erik? :sweat_smile:
22. kvě 2010 v 18:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Erik dorazil naštěstí kolem půlnoci. Chytl poslední dobrý spoj co jel a cesta mu trvala tři hodiny a do Břeclavi pro něj musel můj taťka,protože to už nic nejelo. Nejhorší je,že ve středu musíme do Šumperku znovu pro auto..... :unamused: Dřív to údajně nebude hotové. Nejhorší je,že auto je naložené vínem. Tak snad se nic neztratí.... :confounded:
22. kvě 2010 v 19:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jedna oslava narozenin za náma a teďka hurá k telce na hokej. Erik šel do hospody a já se budu dívat se sousedem. Dobré,že ... :grinning: :grinning:
Jeho sleduje něco jiného a tak se nemá kde dívat ....
23. kvě 2010 ve 20:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

tak víkend za náma :slight_smile: až na ty občasné bouřkové přeháňky to bylo dobrý ne?
Peti, tak to je mazec, vlastní chlap v hospodě a ty fandíš se sousedem :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: to se mi líbí :sunglasses:
Jsem hokejový neznaboh - tchán zablokoval plasmu na hokej, tak půjdu čučet na pojišťovnu :grinning: :grinning: :grinning:

Iny, díky moc za fotečky :wink:

Mějte se bájo papa
23. kvě 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, ráno se domluvím s Liborem zda pohlídá dítko nebo ne - záleží na počasí :unamused:
Kdyžtak bych cinkla a zkusila se domluvit s tebou. Máš už nějaký plán na zítra? Abych tě zbytečně neblokovala.
23. kvě 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek