Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
23. kvě 2010
Tak hokej zatím super.

Ali já ještě nevím jak ten zítřek dopadne. Protože tchýně je v nemocnici a budu mudu muset asi chystat chlapom jídlo a chodí k obědu kolem půl jedné. Já se domluvím s Erikem jak to vůbec bude,ale to až zítra ráno.
zdenallicka
24. kvě 2010
Jani, hezky jmeninovy den...🙂

A vam taky, berunky....🙂
macinek
24. kvě 2010
Zdar ženy 🙂

Hokej včera super, malej fandil jak o život 😃

V pátek bylo ve sklepě moc dobře, akorát malej pak řádil jak černá ruka a to jsem jenom lehočce koštovala 😃, neteř je úžasná, už se směje nahlas a kecá, v sobotu spala ráno nejdíl ze vše, v 6 ráno ji švagrová nakojila a pak spala do půl 11, opravdu zlaté dítě 😃
janca.k
24. kvě 2010
Ahoj holky, tak já jsem myslela že víkend nepřežiju, to bylo opravdu o infarkt 😃
Ale dneska se musím dívat na opakování, protože jsem měla v telce švagra, tak ho musím vidět 😃 došla mi v noci MMSka jak drží v ruce zlatou medailu, no paráda...těžká závist, původně jel na sobotní zápas, ale nakonec když naši vyhráli, tak sehnali lístky i na finále a zůstali tam...
Já byla u kámošky, tak jsme koukaly spolu a chlapi byli v hospodě.

Zdeni, děkuji za přání x-)
janca.k
24. kvě 2010
Jo a malej taky pěkně fandil, mám obavu, jestli si neprokopl placentu 😃 řádil jak tatínek 😃 😃 😃
macinek
24. kvě 2010
Jani no u nás to bylo klidnější, ale jak potom v kabině hřvali kdo neskáče není čech, tak se přidal 😃 😃 😃 , malej má naštěstí placentu mimo dostřel, spíš kope do žeber nebo boxuje mě do močáku 😃
janca.k
24. kvě 2010
No já taky doufám, že má placentu někde mimo, ale pak se potvůrka otočil a kopal mě do čípku, to si s ním vyřídím až vyleze 😃 😃 to už jsme byli na cestě domů, když dávali záběry z kabiny, takže se budu dívat dneska, uvařeno je a stejně nemám co jiného na práci, jenom teda musím jít do obchodu a vyžehlit pár triček a pak si udělám popcorn a sednu k telce, první třetinu jsem včera neviděla, tak se mrknu a hlavně musím vidět ten konec.... 😃
macinek
24. kvě 2010
Malej mě včera tak boxoval do močáku, že už jsem myslela že mu budu muset snad vynadat, to už nebylo nepříjemné, to regulerně bolelo, ale už je zase hodnej 🙂

Mě nechal dneska Josef počítač doma, takže objednám konečně věci z netu, udělám soupis plín. Oběd mám taky hotový, dělala jsem ráno Josefovi tuňákový salát, takže jsem si udělala taky. Jenom budu prát a skočím do obchodu pro chleba. Úklid nechávám na druhou polovinu týdne, v sobotu máme u nás akci, tak ať neuklízím zbytečně nadvakrát
janca.k
24. kvě 2010
Já se zase dneska chystám napsat seznam věcí, co budeme dokupovat a pak se taky vrhnu na plínky, už jsem si včera u kámošky domluvila staré čtvercovky po jejích dětech, má jich plnou krabici a chtěla je vyhodit, že ji budou už k ničemu,ještě že jsem se zmínila, že naháním staré plínky 😃
už jsem si i našla stránku, kde nám Ali doporučovala plínky, takže jsem si to opsala, akorát jsem chtěla mrknout tady do alb holkám, co používají látkovky, jestli tam nemají nějakou výbavičku a nemůžu nic najít 8-(
ale ještě je čas, chci je objednat až tak v červenci nebo začátkem srpna....tak uvidíme....
pak pisni, co jsi za seznam vytvořila.... 🙂
macinek
24. kvě 2010
Jani tady je dobrá diskuze s konkrétníma výbavama plín
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nase-konk...

a pak ještě je toho spoustu tady, dole když sjedeš tak jsou tam všechny možné diskuze o látkovkách
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Conten...
janca.k
24. kvě 2010
Jé Marti díky moc, já furt hledala nějaký diskuze,a le tuhle jsem nenašla a 3 diskuze o látkovkách se mi fakt pročítat nechtěly 😃
tak jak bude chvilka tak to projdu.
macinek
24. kvě 2010
Jani hlavně ty diskuze na baby-café jsou super, našla jsem tam spoustu informací a dobrých rad 🙂
aliiik
24. kvě 2010
ahoj holky!

Vím, že hafo informací už máte posbíraných, ale přeci jen:
tady je malinký návod na látkovou výbavu http://www.jenny-h.wz.cz/001/01_pleny/04_vybava...
cervenec
24. kvě 2010
Ahojky holky 🙂 Jani všechno nej k svátku 🙂 já musím říct,že nám to finále v hokeji bohužel zastínila bratránkova nehoda 😞 jezdí s Jirkou na kole,ale protože jsme dělali tu dlažbu,tak jel s někým jiným a srazili se a on spadl tak blbě,že má krvácení do mozku,odražený plíce a zlomenou klíční kost,z Břeclavi ho převezli do Brna a dnes jsme konečně dostali zprávu,že je to snad dobrý,že se začíná probírat a reagovat,takže snad to bude všechno v pořádku 😉 každopádně jsem nemohla myslet na nic jinýho ani v noci jsem nemohla spat,no hrůza 😢 akorát mě to dostalo do takové nějaké depky :-| a navíc malé začaly zlobit ouška z naušnic 😞 ,takže jsme je vyměnily už za normální a k dr si jely pro mastičku na zahojení,snad to bude dobrý, plakala uplně strašně 😞
cervenec
24. kvě 2010
holky k nám se žene uplně šílená bouřka 😕
zdenallicka
24. kvě 2010
Iny, tady je mega bourka uz ted...🙂 Ale ja mam bourky rada...🙂
zdenallicka
25. kvě 2010
Cus bus..🙂 Jdu uklizet, varit, zehlit a chystat byt pro Lindusku...🙂 Uz se ji nemuzu dockat, psice jedne male...🙂 x-)

Prezili jste bourku? =-)
anag
25. kvě 2010
Ahoj holky .... x-)

No bouřka byla fakt děsná.Doufám,že dneska bude klid. Můj miluje bouřky. Celou dobu to pozoroval ze střešního okna. Dokonce jak se ty mraky blížily,tak si je chtěl i fotit.
Dneska ráno jel vlakem do Šumperku pro to auto. Stálo nás to osm tisíc. Jsem myslela,že mě picne, když mi to řekl.
anag
25. kvě 2010
Ahoj holky .... x-)

No bouřka byla fakt děsná.Doufám,že dneska bude klid. Můj miluje bouřky. Celou dobu to pozoroval ze střešního okna. Dokonce jak se ty mraky blížily,tak si je chtěl i fotit.
Dneska ráno jel vlakem do Šumperku pro to auto. Stálo nás to osm tisíc. Jsem myslela,že mě picne, když mi to řekl.
anag
25. kvě 2010
Zdeni a kdy že si to Lindušku přivezete?
zdenallicka
25. kvě 2010
Petuli, padlo 8000,-??? :-o 😞
No ty vole (pardon), to by me jeblo, pac je nemam.. :-N

Pro Lindu si jedu v sobotu kolem poledne... 🙂
anag
25. kvě 2010
No jsem myslela,že mě taky jebne,ale co se dá dělat. Sousedi dopadli s autem ještě huř. Mají závodu v autě někde v elektrice a budou platit 26.000,-
janca.k
25. kvě 2010
Ahoj holky, tak já koukám jako blázen, co to máte u vás za počasí =-)
u nás teda včera hřmělo, ale nakonec z toho skoro nic nebylo, jenom večer lilo, ale bouřka nebyla, pár hromů ale kde nic tu nic, ale kámoška psala, že v Brně padaly kroupy. tak jsem byla ráda, že Martin nemusel pro tchána do Brna.
Ale večer jsem si chtěla jít sednout ven a začalo pršet, tak jsem zase zalezla domů a teď to taky vypadá na přeháňku, chtěla jsem jít vyplet jahody a budou holt muset počkat, akorát jsem se dívala, jak mají hromadu květů, tak doufám, že mi jahody v tom počasí nakonec neshnijí 8-( 8-( to by mě fakt naštvalo.

Peti, ty jo, to je teda mazec...tolik peněz, no ufff.tak snad to bude v pořádku a žádná další oprava nebude potřeba.
anag
25. kvě 2010
Holky novina.Eriček bude mít první zoubek.Ještě pár dní a je venku. ... 😃
macinek
26. kvě 2010
Zdar ženy 🙂

u nás je bouřka každý den, včera jsem si odpoledne zdřímla na gauči a najednou mě vzbudil takový podivný zvuk a slejvák jak prase, tak jsem musela vstát, protože nahoře byly všude otevřené střešní okna a bylo po spaní ]-(

Včera jsem byla na diabetologii, paní doktorka mě pochválila, že mám dobré výsledky a že mi to moc sluší x-) , po porodu mi byla doporučena racionální strava, což je v pohodě, my stejně jíme celkem zdravě pořád, je to spíš prevence do budoucna, protože je u mě zvýšená pravděpodobnost klasické cukrovky.

Ještě jsem včera udělala nákup v HM, už jsem komplet vybavená na léto, koupila jsem sukni, šaty, kraťasy a nátělníky, všechno v netěhotenském provedení, takže se to bude dát využít i potom x-)
cervenec
26. kvě 2010
Ahoj holky 🙂 no u nás se to asi na zoubky chystá taky,malá kaká o 106 a hlavně je protivná až hrůza :-S a ještě máme novinku - Juli skoro sedí 😃 vždycky se po chvilce sgulí a může se smíchy potrhat 😃 Peti tak snad se vám ten zoubek už vyklube 🙂 dnes jsem potkala venku jednu maminu a její 4 měsíční malé se vyklubal první špičák :-N říkala,že je jak upír 😃 Marti upřímně ti tem odpolední spánek závidím 😉 Zdeni ,kam si vlastně pro hafíka jedete?
anag
26. kvě 2010
Holky už máme jeden zoubek a druhý bude tak zítra nebo pozítří .... 😃
Naštěstí to Eriček zvládá bez problémů.
zdenallicka
26. kvě 2010
Iny, jedu si pro nej do UH - je sice ze Zvolena, ale pani mi ho sem vezme - jedou do Olmiku...🙂
aliiik
26. kvě 2010
Peti blahopřejeme k zoubku 🙂 to je fajn, že zoubky Erička nezlobí.

A Julinka je taky šikula, že začíná hačat x-)

Dneska první den bez deště.... juchůůůů

Ať se Lindušce líbí ve Strážnici 😉
zdenallicka
26. kvě 2010
Aliii, tady byla rano bourka jako blazen.... :-p

A dekuji, snad se ji tu vazne bude libit...🙂
anag
27. kvě 2010
Ahoj holky ... 🙂

Iny tak to je super, že už Julinka sedí. Je šikulka ... x-)

Nám se do rána prořezal i ten druhý zoubek a jde tedy zatím vidět jen špičinka,ale je tam ... 😃
Takže už máme obě spodní jedničky ... 🙂 🙂 Ale jak Eričekovi tečou sliny,to je šílené.