• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak hokej zatím super.

Ali já ještě nevím jak ten zítřek dopadne. Protože tchýně je v nemocnici a budu mudu muset asi chystat chlapom jídlo a chodí k obědu kolem půl jedné. Já se domluvím s Erikem jak to vůbec bude,ale to až zítra ráno.
23. kvě 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, hezky jmeninovy den...:slight_smile:

A vam taky, berunky....:slight_smile:
24. kvě 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Hokej včera super, malej fandil jak o život :grinning:

V pátek bylo ve sklepě moc dobře, akorát malej pak řádil jak černá ruka a to jsem jenom lehočce koštovala :grinning:, neteř je úžasná, už se směje nahlas a kecá, v sobotu spala ráno nejdíl ze vše, v 6 ráno ji švagrová nakojila a pak spala do půl 11, opravdu zlaté dítě :grinning:
24. kvě 2010 v 08:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já jsem myslela že víkend nepřežiju, to bylo opravdu o infarkt :grinning:
Ale dneska se musím dívat na opakování, protože jsem měla v telce švagra, tak ho musím vidět :grinning: došla mi v noci MMSka jak drží v ruce zlatou medailu, no paráda...těžká závist, původně jel na sobotní zápas, ale nakonec když naši vyhráli, tak sehnali lístky i na finále a zůstali tam...
Já byla u kámošky, tak jsme koukaly spolu a chlapi byli v hospodě.

Zdeni, děkuji za přání :dizzy_face:
24. kvě 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a malej taky pěkně fandil, mám obavu, jestli si neprokopl placentu :grinning: řádil jak tatínek :grinning: :grinning: :grinning:
24. kvě 2010 v 09:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no u nás to bylo klidnější, ale jak potom v kabině hřvali kdo neskáče není čech, tak se přidal :grinning: :grinning: :grinning: , malej má naštěstí placentu mimo dostřel, spíš kope do žeber nebo boxuje mě do močáku :grinning:
24. kvě 2010 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já taky doufám, že má placentu někde mimo, ale pak se potvůrka otočil a kopal mě do čípku, to si s ním vyřídím až vyleze :grinning: :grinning: to už jsme byli na cestě domů, když dávali záběry z kabiny, takže se budu dívat dneska, uvařeno je a stejně nemám co jiného na práci, jenom teda musím jít do obchodu a vyžehlit pár triček a pak si udělám popcorn a sednu k telce, první třetinu jsem včera neviděla, tak se mrknu a hlavně musím vidět ten konec.... :grinning:
24. kvě 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Malej mě včera tak boxoval do močáku, že už jsem myslela že mu budu muset snad vynadat, to už nebylo nepříjemné, to regulerně bolelo, ale už je zase hodnej :slight_smile:

Mě nechal dneska Josef počítač doma, takže objednám konečně věci z netu, udělám soupis plín. Oběd mám taky hotový, dělala jsem ráno Josefovi tuňákový salát, takže jsem si udělala taky. Jenom budu prát a skočím do obchodu pro chleba. Úklid nechávám na druhou polovinu týdne, v sobotu máme u nás akci, tak ať neuklízím zbytečně nadvakrát
24. kvě 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já se zase dneska chystám napsat seznam věcí, co budeme dokupovat a pak se taky vrhnu na plínky, už jsem si včera u kámošky domluvila staré čtvercovky po jejích dětech, má jich plnou krabici a chtěla je vyhodit, že ji budou už k ničemu,ještě že jsem se zmínila, že naháním staré plínky :grinning:
už jsem si i našla stránku, kde nám Ali doporučovala plínky, takže jsem si to opsala, akorát jsem chtěla mrknout tady do alb holkám, co používají látkovky, jestli tam nemají nějakou výbavičku a nemůžu nic najít :rolling_eyes:
ale ještě je čas, chci je objednat až tak v červenci nebo začátkem srpna....tak uvidíme....
pak pisni, co jsi za seznam vytvořila.... :slight_smile:
24. kvě 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tady je dobrá diskuze s konkrétníma výbavama plín
http://www.modrykonik.cz/diskuse/tema/nase-konkretni-latkova-vybava/?page=last&post=last&lastref=hp

a pak ještě je toho spoustu tady, dole když sjedeš tak jsou tam všechny možné diskuze o látkovkách
http://www.baby-cafe.cz/modules.php?name=Content&pa=showpage&pid=41
24. kvě 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé Marti díky moc, já furt hledala nějaký diskuze,a le tuhle jsem nenašla a 3 diskuze o látkovkách se mi fakt pročítat nechtěly :grinning:
tak jak bude chvilka tak to projdu.
24. kvě 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hlavně ty diskuze na baby-café jsou super, našla jsem tam spoustu informací a dobrých rad :slight_smile:
24. kvě 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky!

Vím, že hafo informací už máte posbíraných, ale přeci jen:
tady je malinký návod na látkovou výbavu http://www.jenny-h.wz.cz/001/01_pleny/04_vybava/vybava.htm
24. kvě 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jani všechno nej k svátku :slight_smile: já musím říct,že nám to finále v hokeji bohužel zastínila bratránkova nehoda :frowning2: jezdí s Jirkou na kole,ale protože jsme dělali tu dlažbu,tak jel s někým jiným a srazili se a on spadl tak blbě,že má krvácení do mozku,odražený plíce a zlomenou klíční kost,z Břeclavi ho převezli do Brna a dnes jsme konečně dostali zprávu,že je to snad dobrý,že se začíná probírat a reagovat,takže snad to bude všechno v pořádku :wink: každopádně jsem nemohla myslet na nic jinýho ani v noci jsem nemohla spat,no hrůza :cry: akorát mě to dostalo do takové nějaké depky :unamused: a navíc malé začaly zlobit ouška z naušnic :frowning2: ,takže jsme je vyměnily už za normální a k dr si jely pro mastičku na zahojení,snad to bude dobrý, plakala uplně strašně :frowning2:
24. kvě 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky k nám se žene uplně šílená bouřka :fearful:
24. kvě 2010 ve 20:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tady je mega bourka uz ted...:slight_smile: Ale ja mam bourky rada...:slight_smile:
24. kvě 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cus bus..:slight_smile: Jdu uklizet, varit, zehlit a chystat byt pro Lindusku...:slight_smile: Uz se ji nemuzu dockat, psice jedne male...:slight_smile: :dizzy_face:

Prezili jste bourku? :confused:
25. kvě 2010 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

No bouřka byla fakt děsná.Doufám,že dneska bude klid. Můj miluje bouřky. Celou dobu to pozoroval ze střešního okna. Dokonce jak se ty mraky blížily,tak si je chtěl i fotit.
Dneska ráno jel vlakem do Šumperku pro to auto. Stálo nás to osm tisíc. Jsem myslela,že mě picne, když mi to řekl.
25. kvě 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

No bouřka byla fakt děsná.Doufám,že dneska bude klid. Můj miluje bouřky. Celou dobu to pozoroval ze střešního okna. Dokonce jak se ty mraky blížily,tak si je chtěl i fotit.
Dneska ráno jel vlakem do Šumperku pro to auto. Stálo nás to osm tisíc. Jsem myslela,že mě picne, když mi to řekl.
25. kvě 2010 v 09:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a kdy že si to Lindušku přivezete?
25. kvě 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, padlo 8000,-??? :astonished: :frowning2:
No ty vole (pardon), to by me jeblo, pac je nemam.. :sweat_smile:

Pro Lindu si jedu v sobotu kolem poledne... :slight_smile:
25. kvě 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
No jsem myslela,že mě taky jebne,ale co se dá dělat. Sousedi dopadli s autem ještě huř. Mají závodu v autě někde v elektrice a budou platit 26.000,-
25. kvě 2010 v 09:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já koukám jako blázen, co to máte u vás za počasí :confused:
u nás teda včera hřmělo, ale nakonec z toho skoro nic nebylo, jenom večer lilo, ale bouřka nebyla, pár hromů ale kde nic tu nic, ale kámoška psala, že v Brně padaly kroupy. tak jsem byla ráda, že Martin nemusel pro tchána do Brna.
Ale večer jsem si chtěla jít sednout ven a začalo pršet, tak jsem zase zalezla domů a teď to taky vypadá na přeháňku, chtěla jsem jít vyplet jahody a budou holt muset počkat, akorát jsem se dívala, jak mají hromadu květů, tak doufám, že mi jahody v tom počasí nakonec neshnijí :rolling_eyes: :rolling_eyes: to by mě fakt naštvalo.

Peti, ty jo, to je teda mazec...tolik peněz, no ufff.tak snad to bude v pořádku a žádná další oprava nebude potřeba.
25. kvě 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky novina.Eriček bude mít první zoubek.Ještě pár dní a je venku. ... :grinning:
25. kvě 2010 v 17:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

u nás je bouřka každý den, včera jsem si odpoledne zdřímla na gauči a najednou mě vzbudil takový podivný zvuk a slejvák jak prase, tak jsem musela vstát, protože nahoře byly všude otevřené střešní okna a bylo po spaní :angry:

Včera jsem byla na diabetologii, paní doktorka mě pochválila, že mám dobré výsledky a že mi to moc sluší :dizzy_face: , po porodu mi byla doporučena racionální strava, což je v pohodě, my stejně jíme celkem zdravě pořád, je to spíš prevence do budoucna, protože je u mě zvýšená pravděpodobnost klasické cukrovky.

Ještě jsem včera udělala nákup v HM, už jsem komplet vybavená na léto, koupila jsem sukni, šaty, kraťasy a nátělníky, všechno v netěhotenském provedení, takže se to bude dát využít i potom :dizzy_face:
26. kvě 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: no u nás se to asi na zoubky chystá taky,malá kaká o 106 a hlavně je protivná až hrůza :confounded: a ještě máme novinku - Juli skoro sedí :grinning: vždycky se po chvilce sgulí a může se smíchy potrhat :grinning: Peti tak snad se vám ten zoubek už vyklube :slight_smile: dnes jsem potkala venku jednu maminu a její 4 měsíční malé se vyklubal první špičák :sweat_smile: říkala,že je jak upír :grinning: Marti upřímně ti tem odpolední spánek závidím :wink: Zdeni ,kam si vlastně pro hafíka jedete?
26. kvě 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky už máme jeden zoubek a druhý bude tak zítra nebo pozítří .... :grinning:
Naštěstí to Eriček zvládá bez problémů.
26. kvě 2010 ve 20:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jedu si pro nej do UH - je sice ze Zvolena, ale pani mi ho sem vezme - jedou do Olmiku...:slight_smile:
26. kvě 2010 ve 20:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti blahopřejeme k zoubku :slight_smile: to je fajn, že zoubky Erička nezlobí.

A Julinka je taky šikula, že začíná hačat :dizzy_face:

Dneska první den bez deště.... juchůůůů

Ať se Lindušce líbí ve Strážnici :wink:
26. kvě 2010 ve 22:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliii, tady byla rano bourka jako blazen.... :stuck_out_tongue_closed_eyes:

A dekuji, snad se ji tu vazne bude libit...:slight_smile:
26. kvě 2010 ve 23:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Iny tak to je super, že už Julinka sedí. Je šikulka ... :dizzy_face:

Nám se do rána prořezal i ten druhý zoubek a jde tedy zatím vidět jen špičinka,ale je tam ... :grinning:
Takže už máme obě spodní jedničky ... :slight_smile: :slight_smile: Ale jak Eričekovi tečou sliny,to je šílené.
27. kvě 2010 v 08:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek