• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky holky :slight_smile: no kde jste všechny? :fearful: já jsem dnes byla s Juli poprvé plavat v Lednici a super,malá nadšená a já taky :dizzy_face: zítra jdeme do poradny,pak vezu mamču na vyšetření a rovnou se stavíme v porodnici :slight_smile: už se na toho mrnůska hrozně těším :slight_smile:akorát z toho mám trochu depku,vždyt ted se Juli narodila a už má 8 měsíců ,nějak se s tím musím smířit,že roste :frowning2: máte to taky tak holky nebo jsem jen já magor? :fearful: počasí je fakt děsný,ale od víkendu už má být teplo,jen by mě zajímalo co budu nosit,z lonska mám samý těhu modely :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak malá posledních pár večerů plače,včera to bylo asi bříško,protože prděla, odpo jsem měla salát kde byla syrová cibule,tak asi z toho,mě asi klepne pepka,pokoj bude asi až přestanu kojit :unamused: dnes odpo nechtěla ta potora malá prso,dávala jsem jí 3 x a nic a dala jsem jí hrušku a tu sblajsla jak malinu,tak doufá m,že to byla nějaká vyjímka :sweat_smile: no nic jdu si vyfoukat vlasy :wink: dobrou noc :slight_smile:
31. kvě 2010 ve 20:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Já si tehnhle týden konečně užívám trochu klidu, i když počasí teda docela hnus :angry: , ale víkend vyšel krásně, v sobotu se akce taky hodně vydařila, malej dostal nové hadříky a pytlík s třešňovýma peckama (naštěstí jsem ho ještě nestihla koupit) :grinning:

Včera jsem se skoro celý den dělala seznam plín, vybírala, no už se to začíná trochu rýsovat, ale je to boj

Inko no všechno to hrozně rychle utíká, já se ani nenaděju a rodím, už musím pomalu začít chystat tašku do porodnice :grinning:

Jani gratuluju k výsledkům z cukrovky :wink:
1. čer 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak já včera tvrdila, že nikam nejdu a nakonec jsem jela do Prahy :grinning: Martin volal v poledne, že tam jede na otočku a jestli já a ten pán v břišku, nechceme jet taky, tak jsem jela, o půl jedné tam a v půl šesté jsme byli zpátky, super, sice celý den v autě, takže mě v noci docela chytaly křeče do noh, protože jsem se protáhla akorát na benzince, ale aspoň jsme se podívali i jinam než jenom na zahradu :grinning: :grinning:

Marti, taky jsem začala dělat seznam plín, ta diskuze co jsi mi dala, je super, tak to postupně pročítám, píšu poznámky a příští pátek jedu do Brna, tak se chceme s kámoškou zastavit do Brány a omrknout co máme napsaný a v létě to objednáme, do té doby počkám ještě na tvoje reference, jak budete spokojeni a tak :grinning:

A na konci června se chystáme koupit kočárek, předpokládám že pojedu na Veveří na velký utz ve 30tt takže ho pak zajedeme objednat nebo rovnou koupit a včera se babička ptala jeslti mám tašku do porodnice :grinning: :grinning: tak jsem koukala jak spadla z višně, že na tu mám ještě minimálně 10týdnů čas :grinning:
1. čer 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, nějak v posledních dnech nemám času na vás mrnout. Včera jsme jeli i s Eričkem do Brna nakupovat. Naštěstí tam byl moc hodný,za to doma je strašně uvranganej a vyžaduje pořád pozornost. Nedá se s ním ani pomalu navařit. Asi nemá své dny.... :unamused:

1. čer 2010 v 11:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Docela dobře jsme i pokoupili. Já si koupila boty a podprdu a Erik si koupil rifle a kraťasy. Eričkovi jsme nakoupili plíny a ještě jsme si zašli i na oběd. Docela fajn den.

Dneska očekávám kamošku. Přijede k ségře stříhat malého,tak bude mít z bytu kadeřnický salon ... :grinning:
1. čer 2010 v 11:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak to počasí už mě pěkně deprimuje. To je k zbláznění .... :angry:
1. čer 2010 v 11:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti taky mě to počasí štve :angry: , ale od víkendu by se snad mělo oteplovat :slight_smile:

Holky kolik balíků poporodních vložek si mám koupit? Za chvíli budu muset začít balit tašku do porodnice, tak ať vím
1. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti já jsem svoje ani nepotřebovala. V nemocnici jich bylo pořád dostatek,ale pro klid si kup když tak jedno nebo dvě balení.
1. čer 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti no snad už se fakt oteplí..... :frowning2:
1. čer 2010 ve 12:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no co vím tak v Brně musíš mít většinou svoje a na většině seznamů do porodnice jsou uvedené 2 balíky vložek, takže jsem počítala že koupím tak 4 balíky
1. čer 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, u nás sice něco v porodce dostaneš, ale i tak si hodlám aspoň dva balíky koupit, takže pokud tobě nic nedají, tak si aspoň 4 kup a zjisti, jestli je v areálu nemocnice lékárna, že by ti je někdo v případě nutnosti skočil koupit, ale stejně je budeš potřebovat i doma, takže si myslím, že se ti neztratí.
1. čer 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani budu sebou brát 2 balíky, v případě nouze lékárna v Bohunicích i u miloušů je, takže když tak vyšlu Josefa a na doma zůstanou 2 balíky, nechci toho zase kupovat moc, co s tím pak doma že :grinning:

Tak látková výbava už se rýsuje, ale je to boj, je tolik krásných plín a kalhotek :dizzy_face: , ale budu dokupovat postupně, teď chci fakt jenom ten základ
1. čer 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoooj holky!

děsně dlouho nebyl čas sem na vás mrknout a sleduji, že tu byl trošku klídek :slight_smile:

Jak se vám všem daří?
Co Linduška, je spokojená?
Těhulky, vám myslím ani moc nevadí, že nejsou horka, že jo! Ale pršet už by mohlo přestat..... hihi to se mi to teda podařilo pěkně česky poskládat, ta větička, že jo!

Tonda je nějaký nesvůj, asi tak jak píše Peťka :frowning2: Poslední dobou se mu nedaří spinuškat tak dlouho přes den, asi nám klouček roste.... :sunglasses:
Iny, jsme na tom stejně.....taky si nemůžu zvyknout, že to naše mimi už není ani mimi, že je to kus chlapa....Člověk se na to 9 měsícu třese a pak to šmahem kouzelného proutku vyroste, že člověk jen mrká :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Hlavně, že jsou děti zdravé :wink:
1. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a Jani, budu prodávat vlňáčky Popolini velikost S (3-6kg) kupovala jsem je přes kamošku zde
http://www.mamaja.cz/svrchni-kalhotky/vlnacky-s-druky
ale moc jsem je nepoužívala Toník je měl na sobě cca 3x (nepročural, nepokakal) jsou fakt jako nové. Nechala bych je vám za půlku 240,-
Mám k nim i lanolinovou impregnaci od Ulricha za 150,- kterou jsem vůbec nepoužila, takže je neotevřená.
http://www.mamaja.cz/eko-prani-a-cisteni/lanolinova-impregnace-na-vlnu

Byli mi doporučené pro noční látkování. Ale byla jsem lenoch a v noci nelátkujeme, proto je prodávám.

Dejte mi vědět, zda máte zájem než to někde vyvěsím :slight_smile:
1. čer 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali já budu vlňáčky pořizovat až později a větší, ale díky za nabídku :wink:
1. čer 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Caute, nas spokojeny psicek..:slight_smile:

1. čer 2010 v 15:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, oky :slight_smile:

Zdeni, ta je fakt kouzelná. Budete z ní mít mazlíka :wink:
1. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aliii, jj, mazel to ona je..:slight_smile: :dizzy_face:
1. čer 2010 v 15:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jen na rychlovku než půjdem koupat :wink: ty popordní vložky doporučuju velký co největší :wink: v porodnici byly megy vložky,ty nejdou ani koupit :grinning: a bylo jich tam jen pár a pak už jsme museli mít svoje ,já jsem si koupila samu mini a stály za nic :angry: pak mi Jirka kupoval jiný a velký a ty byly super :wink: a pak jak jsem byla doma,tak jsem si určo kupovala další 4 balení ne-li 6 :sweat_smile: Možná je to po císaři jiný,přeci jen vás vyčistí na sále,já jsem bez těch vložek nevyšla celý 6nedělí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
1. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti malá je taky hodná jen když nejsme doma,doma mečí ječí děs :confounded: no jo není to už mimino :grinning: dnes jsme byli za Martínkem,nakonec je už dnes pustili dom,tak jsme se na něj byli mrknout doma,je neuvěřitelný,že Juli byla ještě o něco menší,je to fakt šílený :cry:
1. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni Linda je super :slight_smile:
1. čer 2010 v 19:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsme byli v poradně, váha 7400 g ( po jídle,kdy sfutrovala 190g :grinning: ) a 66 cm,takže vyrostla jen 1cm za dva měsíce,dr ji poslala přeměřit ještě jednou a viděla jsem ,že sestra naměřila 67,ale ta čůza to nepřiznala :angry: byla jsem potichu,náme jít za měsíc na přeměření a kdyby to naše škvrně nerostlo,tak nás pošlou do nějaké poradny či co,ale asi jen Juli bohužel zdědila gen po jedné Jirkově ségře :frowning2: no uvidíme co nám z ní vyroste :grinning: ted je zaseklá pod postýlkou do půl těla :grinning:
1. čer 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky měla jsem tyto vložky,aspon myslím :grinning: http://www.zdravi-elegance.cz/5-e-shop/1797-porodnicke-vlozky-batist-20-ks/t43-porodnicke-a-poporodni-vlozky a mám i sepsanej seznam do porodnice,ale nevím jestli už jsem vám ho neposílala :sweat_smile: kdyžtak písnite a já vám ho pošlu :wink:
1. čer 2010 v 19:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny to neřeš,že neroste. Eriček už je taky větší než jeho vlastnice, které bude v srpnu rok. Hold ona je drobná a malá po tatínkovi a všechny děti nemůžou být velké. Já mám docela obavy z toho kolik budeme vážit a měřit v půl roky. Zdá se mi,že máme tak kolem devíti kilo určitě a vyšku vidím tak na 72-73cm. Ale to je celá maminka. Jsem byla taky pěknej tucek jako malá. V roku jsem měla 13kg.... :grinning: :grinning:

Jinak jsem uplně vyfluslá.To počasí mi bere sílu.

Zdeni ta vaše Linduška je nádherná.Jsem si prohlížela fotky i s Erikem. On totiž miluje pejsky.

Iny máš pravdu,že po císaři se asi krvácí míň,ale viděla jsem,že tam měli pořád dostatek i těch velkej vložek. Je fakt,že jsem přijela domů a už jsem jen špinila,takže jsem vložky pomalu ani nepotřebovala.
1. čer 2010 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no já budu ráda,když to Juli dotáhne na těch 9 kg do roku :grinning: počasí je naprd,ale my jsme ted měli takový cestovací dny,tak mi to zas tak nevadilo,zítra bude hůř :unamused: a k těm vložkám - dali ti jich určitej počet kusů a pak už jsi musela mít svoje,ty jejich mi stačily tak na dva tři dny :wink: na porodním jich měli hromadu,při příštím porodu si je tam naberu :grinning: protože to byly super mega vložky :slight_smile:
1. čer 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak malej má už skoro 2,4kg, jinak vše v pohodě, akorát se mám připravit že kvůli cukrovce mě nenechají přenášet a rodit budu spíš dřív, takže počítám za ještě 4-5 týdnů do porodu :sweat_smile: , no už jsem dala prát věci pro malýho a jdu objednat plíny

Inko pošli mi prosím ten seznam, radši si to ještě zkontroluju, email ti písnu do IP :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar Marti...:slight_smile:

Tzn. vyvolavacka...:frowning2: No, to neni moc prijemne zjisteni, ne? Aspon pro me by teda nebylo... :confounded:

Ale treba se Kubikovi zachce na svet driv i tak..:slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni no zase až tak mi to nevadí, on je Kuba už teď větší a díky mé cukrovce mu hrozí během porodu poranění ramínek, takže čím menší se narodí tím líp a pořád je to lepší než císař :slight_smile:
2. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda Marti, tak to ti taky nezávidím, ale třeba se Kubík rozhodne že vykoukne sám a nebudeš muset na vyvolání, to by se mi taky nechtělo :pensive: :confounded:
Ali, já taky zatím vlňáčky objednávat nebudu až později, takže asi i větší...

No já jdu na kontrolu příští týden, tak jsem zvědavá, Maty mě totiž asi dva dny v kuse kopal do čípku, takže mě tam i docela píchalo, tak doufám, že ještě držím pohromadě, snad jo.
Dneska jsem zmožená jak kůň, na oběd jsem dělala knedlíky s jahodama a borůvkama a gulášovou a fazolovou polívku, akorát že jsem dovařila a přešla mě chuť na jídlo, takže se jdu najíst až teď a stejně nemám moc hlad :rolling_eyes:
2. čer 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je Marti fakt, že lepší takhle než císařem....
2. čer 2010 ve 14:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek