• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
A zase třeba švagrové taky porod vyvolávali, v 7 ráno začali a chvilku po poledni byla malá na světě, takže je mi to fakt jedno
2. čer 2010 ve 14:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak mne jde spis o to "nasilne" privolani na svet... :wink:
2. čer 2010 v 15:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já vím že to není moc přirozené, ale hold zdraví malého je mi přednější, počkej až budeš těhotná, to pak člověk vidí věci trochu jinak, kdybych neměla tu cukrovku tak se budu vyvolání taky bránit, ale cukrovka dost mění situaci
2. čer 2010 v 15:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ale ja te nijak nehanim..:slight_smile: Neutocim, jenom rikam svuj nazor..:slight_smile: A jsem si docela jista, ze zmenim spoustu nazoru... jen ted mam na to trosku jiny pohled nez ty.. a taky si myslim, ze ve spouste pripadu strasi doktori maminy dost zbytecne.. coz ale nerikam, ze je tvuj pripad..:slight_smile:
2. čer 2010 v 15:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni já jsem to nemyslela zle ani to nebrala jako útok :grinning: , taky bych radši přirozený průběh, ale pro malýho udělám cokoliv, neboj to poznáš sama :dizzy_face: A taky uvidíme co mi pak řeknou přímo v porodnici, třeba na vyvolání tlačit nebudou, víš jak co doktor to názor
2. čer 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, chapu..:slight_smile:
2. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak dneska konečně vypadá,že by mohlo být lepší počasí. Tak snad se to nepokazí a zůstane to tak. Jïnak se asi z toho brzy zblázním. Už se těším až zase vyjedu s kočárkem na prochajdu.
3. čer 2010 v 09:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti gratuluji ke kontrole.... :dizzy_face:

Včera jsme se večer dívali na dvojku na ten dokument o narozených dětech ve 24týdnu. Bylo to moc zajímavé. Jen jsem z toho byla nějaká špatná..... :pensive:
3. čer 2010 v 09:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti já bych tu vyvolávačku nebrala jako tragedii, tuším Marta byla měla vyvolávanej porod a malej byl na světě hned :wink: oproti mým přirozeným 14 hodinám :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale tu vyvolávačku kvůli cukrovce asi řeší všude jinak,mám dvě kamošky,jedna s cukrovkou dokonce přenášela a druhá rodila přirozeně o týden dřív,ale zase třeba sousedovic snacha šla kvůli tomu na vyvolávačku snad o 3 týdny dřív :sweat_smile: takže asi tak :wink:
3. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to počasí snad vypadá líp,dnes vylezu asi hned 2x :grinning: včera jsem vylezla s malou pro oběd a už pár kroků od baráku jsem si nadávala,že jsem radši měla mít hlad :grinning: a k tomu pořadu,já se na to vůbec nemůžu dívat :confounded: ,včera jsem řvala i u dr house,protože tam umíral malej kluk :confused:
3. čer 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nezbyly ti nějaký ty pěry?hned bych si dala mńám :stuck_out_tongue_closed_eyes: :grinning:
3. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten seznam máš v mailu :wink: jo a ted jsem si vzpoměla - v neděli jsme byli u kamošky co má tu stejnou přebalovací podložku ,kterou jsi chtěla a její malá má 10 měsíců a tu podložku má u nožiček uplně roztrhanou :sweat_smile: jsem čučela,protože já ji mám jak novou,ale mám tu pevnou,takže ty jsou asi lepší,protože ta guma je na tom natažená na fest ,takže se nemá šanci nějakým šoupáním nožek prodřít :wink:
3. čer 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a malá měla včera poprvé jogurt,pokusím se dát video na youtube,je to docela sranda :grinning: akorát pak večer kakala amá tak opruzenej zadek,asi že je ta stolice agresivnější nebo nevím :unamused: musím jít přebalit,zatím papa
3. čer 2010 v 09:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Muj prvni kokon na miminko..:slight_smile:
3. čer 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
A takhle to ma vypadat doopravdy..:grinning:

3. čer 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak máš kokon na kapánek baculatější miminko :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, je to 30 cm siroke a 60cm dlouhe... Vzhledem k tomu, ze deti mivaji kolem 50cm na delku (a na sirku nevim) a chci., aby mi to aspon dva mesice vydrzelo, je to v poho..:slight_smile:
3. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Však to je jasný Zdeni :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky tady odkaz na videa, jsou tam dvě nový - první plavčo a první jogurt :grinning: http://www.youtube.com/my_videos
3. čer 2010 v 10:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a cos "s tim teda udelala"?? :confused:
3. čer 2010 v 10:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jako soukromy bazen, joo? :astonished: :slight_smile:
3. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni dala jí tam její sušenky a banán,následně trochu hrušky,pak si zvykla a dojedla to všechno :grinning: to je v lázních Lednice a byly jsme tam podruhé a nikdo tam nebyl,chodíme v době oběda,tak důchodci papají a my se koupem :grinning:
3. čer 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, po mě to chce přihlášení, žádný video tam nemám :confused:

Já jsem teď douklízela a jdu se krapet zkulturnit, dojedou holky na kafo, tak ať se neleknou :grinning: dneska jsem ještě neměla čas se namalovat a přitom je to takový můj malý rituál, abych měla pocit, že jsem ještě ženská a ne schránka na nošení dítěte :grinning: :grinning:
Iny tím divným slovem co jsi napsala jsi myslela ty bacouchy co jsem včera vařila?? Ještě jich tady pár je, já snědla dva na snídani a čtyři :sweat_smile: :fearful: k obědu....a pak nemám být tlustá :grinning: :grinning: :grinning:
3. čer 2010 ve 14:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani nevím co je bacouch,ale asi myslíme to stejný :grinning: kynutý knedlíky u nás pěry :wink: na video ti hodím přímej odkaz :slight_smile: http://www.youtube.com/watch?v=s8NCnEhDBnQ
http://www.youtube.com/watch?v=dgJkKOvPurs
3. čer 2010 ve 20:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jake susenky?? :confused:
3. čer 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak si představte,že náš Eriček ještě spinká.... :dizzy_face:
Šel v sedm, dvakrát stával na jídlo a pořád spí. Jen já jsem nějak zvyklá stávat brzy,tak jsem v sedm vstala.
Dneska mám docela dost práce. Zítra k nám přijdou naši a v neděli ségra přát k narozeninám,tak musím chystat. Budu péct tu buchtu co přinesla Alča na sraz, potom chci udělat ty šneky a asi nachystám obložené talíře. A taky musím udělat na zítra šumajstr. No jsem zvědavá jak to všechno zvládnu. Zítra máme totiž službu na bytovce,tak budu muset i uklízet..... :confused: :confused:
4. čer 2010 v 07:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, tak dnešní noc fakt super :angry: :confounded: :frowning2: byla jsem vzhůru od 2.30 super, nakonec se mi podařilo usnout asi v půl sedmé, když Martin vstával a spala jsem do deseti, to se mi dlouho nestalo, abych spala tak dlouho, ale noc prostě příšerná.Malej se nemohl rozhodnout jak si lehne, takže se mi asi během půl hodiny stihnul pětkrát otočit nohama nahoru a dolů...jako ve dne mi to nevadí, ale v noci??!! To pak ani já nevím jak si lehnout,protože když lehnu na bok, tak brutálně kopal, když na záda, to stejný a na břicho si lehnout nemůžu...ach jo, tak po hodině se rozhodl, že si lehne napříč a tím pádem mi nohy strčil na levý bok a já na něm spím, on byl spokojený, protože když jsem lehla nalevo, tak si kopnul matko lehni na druhou stranu a na pravým boku neusnu :confounded:
takže dneska budu jak po mladejch....

A to jsem včera nevytáhla z mrazáku maso, že ho vytáhnu ráno, když normálně vstávám v půl osmé...haha, tak doufám, že oběd stihnu udělat do čtyř než Martin dojede, maso je na kost zmrzlý :astonished:

Iny Martin říká kynutým buchtám všeho druhu bacouchy :grinning: ale mám pocit, že stejný slovo používá i moje babička, která bydlí kousek od Hané a u nich se belákuje, nebo jak se tomu nadává, tak to má asi od ní nebo nevím :grinning: :grinning: :grinning:
4. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
nebo spíš on říká bacóch :grinning:
4. čer 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti tak to máš práce jak na kostele :unamused: ale jsi šikovná holka,tak to všechno zmákneš :wink: nic jinýho ti ani nezbývá :grinning: Jani tak to zní jak z Hané,jsem měla spolužačku ta měla babičku odtama a jako bych ji slyšela :grinning: Zdeni jsou to nějaký dětský sušenky, tuším od Hami jsou bez vajec ,dávám jí je sem tam do ovoce,aby ji to víc zasytilo :wink: jinak ted dva dny jí v 17 hod místo ovoce chleba a v noci je po řevu :fearful: jako to mám vyřadit ovoce nebo co?ted ji mám ve dvě nakojit,tak ji dám a pak ji zkusím dát trochu ovoce a večer uvidíme :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 13:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky dnes jsem malé odhrnula dásně nahoru a uplně jsem čučela,jak tam má naskládaný zoubky :confused: mají to vaši bobánci taky tak?uplně mě to překvapilo :sweat_smile:
4. čer 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek