• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
holky tady je náš Martínek :dizzy_face: Buček,aby jste věděli koho hledat :slight_smile: je krásnej,dnes se na něj půjdem mrknout,už se těším až ho očuchám :dizzy_face: http://breclavsky.denik.cz/miminka/novorozena-miminka--tydne-20100604.html
4. čer 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Tak hlásím,že úkoly které jsem si dala jsem splinala na 100%,ale jsem uplně kaput. Chvilku mrknu na telku a mažu spát,protože nemám sílu vůbec na nic .... :sweat_smile:
Tak páááá
4. čer 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Konecne je krasne...:slight_smile: A je uplne horko...:slight_smile: Juchuchuuuuu!!! :slight_smile: :dizzy_face:
5. čer 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jo to je super .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Za chvilku čekám naše. Přijdou nám přát k narozeninám akorát,že Erik mi teďka volala,že se mu polámal postřikovač a tak to musí opravit a potom pojede terpve stříkat. Tak to přijede až v noci ... :confounded: :confounded:
5. čer 2010 v 16:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Tak dneska má Eriček mininarozeniny.Přesně půl roku... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
To je straěšné jak to letí.
6. čer 2010 v 06:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak očekáváme další návštěvu. Přijdou ségra. Dneska jsme byli i s Eričkem na průvodu Božího těla. Dokonce tam přijela i televize. Tak jsem zvědavá kdy to bude v televizi. Docela jsem přišla uvařená. Už mu budu muset dávat jen tričko a kraťásky,protože jak do toho kočárku to sluníčko pere tak tam má hrozně.
6. čer 2010 ve 13:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsme zvládli i dětský den,tak má Eriček dneska plno zážitků..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
6. čer 2010 v 19:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

to počasí je bomba :dizzy_face: , v sobotu jsme byli na svatbě, bylo to super, krásně jim to vyšlo, kostel plný dětí a těhulí, potom na svatbě nás bylo 5 těhotných, z toho 3 máme termín plus mínus 14 dní :grinning:

Včera jsme zprovoznili bazén, myslím že právě včas :grinning: , dneska jsem ještě objednala zbytek věcí z lékárny a kojící noční košile, takže mám objednáno vše a čekám až dorazí spousta balíků.

Jo a v sobotu jsem ještě kupovala bodyčka 2 velikost 56 a 3 velikost 62, protože mám doma samé 68 a dneska jsem to poměřovala a ty 62 jsou větší než ty 68 co mám doma :angry: a skoro všechno je z tesca
7. čer 2010 v 11:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, tak souhlasím, víkend byl naprosto bomba...my byli v sobotu odpo na oslavě, akorát jsem teda trpěla v riflích, protože mám letní oblečení jenom bílé :grinning: a na chatu v bílých kalhotech se mi fakt nechtělo.
A v neděli jsem se vyplázla na zahradu v plavkách, no super pohled na mě byl,ale mám dobrý pocit z toho, že začínám vypadat těhotně :grinning: aspoň Martin mi řekl, že vypadá jak bowlingová koule, myšleno na díry na břichu po laparce :grinning: jsou tři :grinning: :grinning: :grinning:
Akorát dneska se to krapet kazí, tady je zataženo,t akže čekám, že začne pršet, ale já jdu stejně uklízet prádlo a vařit a pak se budu bavit vybíráním barvy na chodbu a do ložnice, to bude boj :grinning:

Já jsem dneska dopsala seznam a po konzultaci s manželem, začnu objednávat ve velkým, holkám pošlu seznam do lékárny a na pátek mám v plánu Ikeu a bránu k dětem, mrknout na plínky a hlavně na ty, co jsem předběžně vybrala a uvidíme, ale říkám si ať to mám raději na začátku srpna nachystané a je klid a nemusím se stresovat, že něco nebudu mít, nebo že to nestihne dojít.A taky musím probrat oblečení pro pána v bříšku, protože vůbec nevím kolik čeho mám a v jakých velikostech, takže se taky chystám na měření a nějaké dokoupení.

A taky jsem zjistila, že začínáme sedmý měsíc...sakra to letí....
7. čer 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, počasí je fakt super,tady se taky tak zatáhlo,ale ted už svítí sluníčko,já mám krásně vypálený tričko :rolling_eyes: dnes jsme byli s Juli zase plavat a až jsem se dívala na video,tak vidím,že jsem opálená jak pako :stuck_out_tongue_closed_eyes: doma se do zrcadel radši nedívám,jinak bych do těch plavek nevlezla :grinning: Marti tesco má ty velikosti trochu nadivoko,většinou když koupím takovej ten set 3 kusů,tak jsou veliký každej jinak :unamused: jinak to moc nepřehánějte s malýma věcma,dokoupit to můžete vždycky :wink: to jsem viděla u nás,kdy jsme neměli jedinou růžovou věc(kromě pyžamek :grinning: ) a malá je od malá v růžové,tunu jsme toho dostali nebo jsem jí i koupila :wink: jinak náš Martínek má ted pyžamka 0-0 a už jsou mu skoro malý na délku,ale jinak 56 jsou mu velký,ze začátku je to velký všem mimčům,hlavně na šířku :wink:
7. čer 2010 v 18:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já v bílé chodím ted pořád,všichni mi říkají,že to není dobrej nápad kvůli malé :grinning: já jim věřím,ale co už nadělám :stuck_out_tongue_closed_eyes:
7. čer 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a holky malá dělá indiána,řeknu udělej indiána,dám ji ruku před pusu a jede jak inčučuna :grinning: vždycky se musím smát :grinning:
7. čer 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko já jsem dokupovala protože jsem po vyprání zjistila že v 56 mám jediné bodyčko, v 62 pyžamka z tesca a pak až všechno v 68 a větší, oblečení malej moc nemá, myslím že má dost skromný šatník a nepočítám že toho dostaneme nějak moc, jo kdyby jsme čekali holku tak je to o něčem jiném, to by nás zásobila švagrová
7. čer 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak já jsem se probírala hadříkama pro malýho a zjistila jsem, že jsem na tom tak nějak podobně, v 56 máme jedno bodyčko a jedny dupajdy :grinning: v 62 nějaký overálky a pak taky spíš větší, nebo spíš věci na ven, jako kalhoty a tak,. ale na doma bodyčka nebo tepláčky nevedeme :grinning: :grinning: takže to ještě proberu pořádně, napíšu seznam a musím dokoupit, ale u nás by se přímo v Boskovicích mělo otevírat tesco, tak uvidíme kdy to bude, ale někdo říkal, že koncem léta, což by bylo super, bo bych nemusela jezdit pro hadříky do Brna,ale měla to po ruce a mohla si tam v klidu zajet.Protože v dětských obchůdcích je všechno nehorázně drahé, jako když jsem nedávno kupovala dupačky a chtěla jsem k tomu stejnou čepičku,ať máme něco do porodky...hmm, tak dupajdy stály 156,- a čepička 140,- bo prostě byla značková a teď jsem si koupila čepičky od kámošky a za těch 140,- máme čtyři a ještě fusekle :grinning: :grinning: :grinning:

Marti ještě dotaz, ty jsi místo separaček kupovala tu deku v Ikea? Nedívala jsi se i na ty žínky, co holky o nich píšou v diskuzích?Na deku se chystám v pátek, ale přemýšlela jsem i nad těma žínkama, akorát teda nějak nechápu jak je skládají do plínek :sweat_smile:
7. čer 2010 v 19:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jako separačku budu mít deku Irmu, stojí 39,- myslím, ty žínky mám taky koupené, ale budu si šít ještě nějaké vkládačky z ručníků co máme doma, Josef jich dostal hromadu do výbavy a barevně se nám moc nehodí, takže je aspoň využiju. Skládání jsem někde četla, ale myslím že to je vcelku jedno.
7. čer 2010 v 19:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky..:slight_smile:

Jani, jestli myslis tohle http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/20075966 , tak to se sklada podelne napul nebo na tretiny a dava se to do plinek na zvyseni savosti..:slight_smile:

A jdu spat, dobrou..:slight_smile:
7. čer 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

dneska by mi měli dovézt jeden balík - matrace, zavinovačky atd, už se moc těším :dizzy_face: , balík z lékárny by měl dorazit asi ve čtvrtek, pak už jenom kojící noční košile a plíny. Pomalu budu muset chystat věci do porodnice aspoň na jednu hromádku, kdyby náhodou, protože kdyby to měl chystat Josef tak teda nevím co vy mi dovezl :grinning:
8. čer 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Zdeni myslela jsem toto http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/products/40054538 holky o nich píšou skoro ve všech diskuzích, ale o těch ručníkách taky, to je fakt....na ty taky mrknu.

Marti já jsem včera říkala Martinovi, že chci v červenci všechno objednat, ať to pak jenom pobalím, nachystám, vyperu a hlavně že musím nachystat sobě věci do porodky a pak malýmu na cestu, tak koukal, že proč tak brzo, tak jsem se ptala, co by mi jako dovezl, kdyby mě odvezli o měsíc dřív...tak prý pantofle a knížky :grinning:
8. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, to je podobne..:slight_smile: Normos na polovinu nebo na tretiny bych skladala..:slight_smile:
8. čer 2010 v 10:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: OK...díkec :slight_smile: jdu vařit,nebo budu hladem :grinning: :grinning: zase jsem nic dneska neudělala, ale včera jo, tak z toho mám dobrý pocit
8. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak balík už je doma, zavinovačky jsou super, tak doufám že se malýmu budou líbit :dizzy_face:

Jani mě už Josef upozorňoval že si to mám nachystat někam na hromádku, protože neví jestli by podle seznamu poznal všechny věci které má dovést :grinning:
8. čer 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak jak čtu,tak vidím,že tady už vrcholí přípravy. To je strašné jak to letí ten čas.
Jak zlávádte těhulky ty horka?
Já dneska vařím,smažím, peču a už mám taky v kuchyni 28stupňu. Teče ze mě jako z vola...

Před půl hodinků jsem dala Erička spinkat. Bylo tam naprosté ticho,tak jsem nakoukala jestli už spí a on se tam hraje. Tak jsem zvědavá kdy zaspí.

Dneska přijde na pokec kámoška. Čeká mimčo koncem srpna,tak se těším,že pokecám. Jen nevím co ji mám nachystat na zobání. Má totiž taky tu těhotenskou cukrovku. Marti poraď

8. čer 2010 v 11:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti teda vyvařování v tom vedru ti nezávidím. Jinak já být tebou tak toho na zobání moc nechystám, nevím teda jestli má kamarádka nějakou dietu, já když mě honí mlsná tak zobu buď oříšky nebo zeleninu nebo ovoce, ale vše v malém množství.

Vedra zvládám celkem dobře, doma na gauči :grinning: , možná vlezu do bazénu ale až později. Akorát mi poslední dobou zase dost tvrdne břicho takže se snažím hodně odpočívat
8. čer 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to já jsem úplně grogy....bazén nemám, takže už jsem teď byla podruhý ve sprše, vedro mi až tak neva, jenže já začínám mít opět docela problém s dýcháním, takže mi dělá problém i sezení, no jsem zvědavá, jak to bude vypadat tak za měsic za dva...se asi zadusím :confounded: :frowning2:
ale teď jsem došla z obchodu, koupila si zmrzku a jdu se vyvalit na zahradu s knížkou a sluchátkama...už se těším :dizzy_face:
8. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nakonec jsem koupila dia oplatky.

Holky zítra jdu s Erikem a ještě nějakýma lidma do vinohradu. Vůbec se mi nechce. Nejraději bych byla s Eričkem. Bude ho hlídat tchýně,tak už teďka mám nervy jako špagáty. Se asi zblázním.... :fearful: :fearful: :fearful:
8. čer 2010 ve 20:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

teda malej mi dává zabrat, asi si zase zvětšuje domček, včera mi celý den dost tvrdlo břicho, už jsem z toho byla lehce nervní, dneska to snad bude lepší :slight_smile:

Peti dia věci by se neměli vůbec, to co prochází normálním diabetikům neprochází těhotným :wink: , v oplatkách je většinou fruktoza nebo umělá sladidla a ty dovolené nejsou.
9. čer 2010 v 08:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
9. čer 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ....

Jsem dneska uplně kaput a nemám sílu na nic. Byli jsme v tom vinohradu a potom jsem šla ještě i na vycházku s Eričkem a nakonec jsem si teďka dala jedno pivo a jsem uplně kaput .... :fearful:

To horko mě nějak zmáhá. Na bytě máme 29 stupňu. To je šílené. Všechny okna otevřené a vzduch se ani nehne .... :confused: :confused:

Zítra se chystám do TAKA. Došel ten slevový kupon,tak jej chci využit. Večer jdu na zumbu. Jsem zvědavá jak mě to bude bavit. Ale v poslední době nějak přestávám cvičit,tak alespoň budu mít pohyb.
9. čer 2010 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :dizzy_face:

Iny a Marti mohly by jste mi napsat internetové stárnky na ty vaše rolety na střešní okno.Díky moc... :slight_smile:

Spadla nám totiž v noci v ložnici ta žaluzie co tam máme,tak jsem se rozhodla,že se koupí roleta.
10. čer 2010 v 08:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :wink:

Jak zvládáte ty horka? A co vaše dětičky?

Toník přes den ani v noci pořádně nespí, a to býval spinkací miminko :frowning2:
Na procházky chodíme jen ráno, protože přes den je to fakt mazec asi se přestěhujeme do sklepa :slight_smile: tam je dobře :dizzy_face:

Zdeni, to video je fakt dobrý! Co Linduš, jak se spolu máte?
10. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek