• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdar ženy :slight_smile:

Peti všechno najdeš na www.velux.cz jsou tam vzory i ceny a je možné to objednat přes net :slight_smile:

Vedra jsou docela pekelné, včera jsem vylezla ven hned ráno a pak až kolem 5, přes den jsem zatáhla rolety v obyváku a byl příjemný chládek.

Tak kromě plín už mám doma všechny balíky, plíny by měly dorazit příští týden :dizzy_face: , příští týden ještě vyzvedneme nastříkanou postýlku u bráchy a koupíme cestovní postýlky a máme vše :slight_smile:

Dneska jedeme ke tchánovi, bereme sebou i švagrovou s malou Zuzankou, no malou roste jako z vody, myslím že tu Kubík jen tak nedožene :grinning:
11. čer 2010 v 08:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: teda to vedro je masakr,kdyby bylo kolem 27 stupnů,tak by mi to bohatě stačilo,tohle je moc :unamused: Marti tak dnešní cestování vám fakt nezávidím :confounded: a malinké už vůbec.Peti je to velux - ta co je v ložnici se jmenuje plně zastinovací nebo tak nějak :sweat_smile: Ali malá s tím spaním taky nic moc,přes den spí 2 x 35minut ,takže mám bordel jak v tanku,o hromadě žehlení nemluvě,ale v tom horku se mi žehlit fakt nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani to gůlání na terase závidím,já jsem včera uspala malou u našich na dvoře a sedla jsem si k ni a normálně jsem usla u čtení novin :grinning: je to na hovno,když nemáš toho prcka komu na chvilu dat :frowning2: mamka v neděli nastupuje do Bohunic na tu operaci páteře,tak snad už to pak bude dobrý a bude moct až bude fit sem tam hlídat jinak asi zgebnu :unamused: Jirka má práce jak na kostele,takže ten si ji vezme na půl hodinky než se jde koupat a to já čučím do blba :grinning: no nic kvečí mě tu naše umečená baba :stuck_out_tongue_closed_eyes: přeju krásný den.papa
11. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ja jsem dostala krasny darek - zanet prudusek, hec.... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: Takze ATB, ATB kapky do nosu, kapky na kasel a nesmim na slunko... hmm, blbe, kdyz jdu o vikendu do prace.. :unamused:
Jsem si zase musela nalozit, no.... :rolling_eyes:

Jinak zdar, nazdar..:slight_smile:
11. čer 2010 v 09:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko cestování mi nevadí když máme klimu :grinning: a u tchána bude příjemně chládek, je to starý barák a včera tam měl 22 stupňů, takže pohodička

Zdeni teda hezký dárek :frowning2: , tak ať je to brzo líp :wink:
11. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Diky, Martinko... Vam stastnou cestu a s klimou opatrne... hlavne kvuli malicke... :wink:

Ja zvazuju, jeslti si mam uvarit caj (zdechla bych) nebo si mam nalit ledovou colu (je skvela, ale hovno mi pomuze).... :confused:
11. čer 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni neboj, u nás jde nastavit klima zvlášť vepředu a zvlášť vzadu, takže pohoda :slight_smile:

Nám došlo doma ovoce, ale v mražáku jsem objevila zbytek borůvek, tak si je dávám s jogurtem :dizzy_face:
11. čer 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :dizzy_face:

Na bytě se pěkně pečeme v kuchyňi máme 31stupňů a obyvák s ložnicí jsou na tom dosti podobně. Eriček je naštěstí šikulka a zvládá to skvěle. Teďka mi akorát usnul.
Za to já jsem hotová. Ráno stáváme kolem páté a v osm už jedeme s kočárkem do obchodu. Dneska snad skočím u našich do bazénu. Zjistila jsem,že mám problém. Vyhodila jsem asi loni plavky a zjistila to až včera. Tak snad půjdu k větnamci u nás a nějaké koupím......
11. čer 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, hlasí se uvařená skoro matka a pán v bříšku :confounded: dneska jsem byla od rána v Brně, ovšem musím říct, že lítání po Brně v tom vedru bylo houby oproti tomu co je doma...jsem zpocená doslova až na čípku už nevím co si na sebe mám oblíct :rolling_eyes: takže většinu dne chodím prostě v plavkách a večer natvrdo nahá a serinkám na to, sice je na to moje tělo děsný pohled, ale co, se neupeču.
Dneska jsem byla na prezentaci v bráně ohledně plínek, tak super, hned jsme to s kámoškou zkoukly a v létě začneme objednávat, v Ikei jsem koupila 4 prostěradla, ve finále jsem na pokladně zjistila, že tím že jsem vzala jenom bílá, tak nestála 149,- ale 79,- balík s dvěma kusy, jsem si měla vzít ještě jeden, tak příště.
A do bazénu nemůžu, protože tchýně ho nemají vyčištění a dneska jedeme ke známým a ti ho budou asi čistit zítra, takže se 3-5x denně sprchuju a asi zdechnu.

Zdeni ovšem zánět průdušek ti teda vůůůůůůbec nezávidím...

Marti, já jsem zjistila, že to mražený ovoce je úplně nejlepší, poslední dobou, když mám na něco chuť nebo je mi vedro, tak naberu borůvky nebo jahody z mrazáku a cumlám je, bomba věc... :grinning: a hlavně to krásně osvěží. Jo a po včerejšku jsme se rozhodli že asi koupíme klimu do bytu, protože v tom podrkoví se to fakt nedá a až zde bude příští rok malej, tak aspoň na noc aby bylo krapet přijatelněji, teď zde máme 30°C a to je v kuchyni, kde jsou rozvalený obě střešní okna a už je tam stín, v ložnici musím mít zatažený závěs aby zde tolik nepražilo, jenže okno mi jde otevřít jenom na ventilačku, takže toho moc nevyvětrám :stuck_out_tongue_closed_eyes: hotovka, fakt....

Peti, já mám plavky asi čtvery, ale já jsem zjistila, že mi jsou malý všechny vršky :grinning: :grinning: :grinning: takže ¨na zahradu jo, ale nesmím v nich moc lítat, abych nebudila pohoršení :grinning: :grinning: :grinning:

A mmch, ve středu KO v pořádku a jen tak bezbolestně jsem zjistila, že jsme začali sedmý měsíc a třetí trimestr...ani to nebolelo :grinning:
11. čer 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak nakonec jsem v bazénu ani nebyla.Šla jsem si koupit nějaké plavky a žádné mi nebyly. V pondělí,ale dostane zboží,tak tam skáknu.
11. čer 2010 ve 21:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to je dobrej nápad chodit po bytě v plavkách.... :grinning:
11. čer 2010 ve 21:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Měla bych ještě napsat žádost na Město o ty rolety. Na náše okno vyjde jedna roleta 2600,- Kč a tak jsem šla na městský úřad jestli by je nekoupili a nerozpočítali pořizovací cenu jako u kuchyňí a o určitou částku zdražili nájem. Vyjde to pro nás takhle výhodněji. Protože příští rok začínáme stavět,tak snad tu už dlouho nebududeme.
11. čer 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi to nechám na zítřek. Jsem nějaká utahaná. A taky naštvaná. Lítá nad náma pořád nějaký větroplán něbo nějaké mini letadlo a budí mi to Erička .... :angry:
11. čer 2010 ve 21:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Eriček se dneska koupali s Marečkem v bazénku. Potom hodím nějaké fotečky.
11. čer 2010 ve 21:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: holky vůbec vám ty podkrovky nezávidím,my tam máme taky tepleji než dole,ale oproti podkrovce,kde jsme bydleli je to mnohem lepší,akorát jsem to docenila jen vloni,ted už je to zapomenutý :grinning: Malá spí jen v tílku :wink: Peti jak to že vás jedna roleta bude stát 2600?nás stála 2000 :sweat_smile: Juli se taky už koupala,moc se jí to líbí :slight_smile: jo a jen tak mimochodem jsem opálená jak pako,slunko na mě letos jde uplně šíleně,takže mám desatero rukávů,ramínek atd :stuck_out_tongue_closed_eyes: no není čas to posouvat a doopalovat jak kdysi :grinning: no nic holky dobrou noc přeju a zítra už snad bude líp :slight_smile: papa
11. čer 2010 ve 22:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, doufám, že jste všichni v pořádku, dívala jsem se včera na zprávy, že u vás na jihu docela řádily vichřice, hlavně pak v Bílovicích, tak snad je Peťa OK¨.Tady to nebylo tak hrozné, jenom v sobotu večer bouřka a žádný vítr a včera v noci taky bouřka,a le prší do teď a už někam vyjížděli hasiči, jak profíci, tak dobráci, tak jsem zvědavá až dojde Martin z práce co se stalo.
Ale třeba v Blansku taky řádila vichřice, dokonce tam strom zabil nějakou paní :frowning2: a přitom je to relativně kousek od nás a taky skoro nefoukalo.

Jinak my se máme dobře, vedro bylo teda hrozný, ale v sobotu jsem se nechala vytáhnout do Rudky na koupák, máme tam spravenou hasičskou nádrž na koupaliště a je to super, tak jsem se namočila a byla jsem spokojená, jenom mi to kazil fakt, že mi ségra psala, že někde u Olomouce nedal našemu známému přednost borec v autě a on jel na motorce...stalo se to v pátek a v sobotu ráno umřel :frowning2: akorát, že jsem ho strašně dlouho neviděla, tak i to mě mrzí, že už ho vlastně nikdy neuvidím.
14. čer 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jezisi, Jani, to je smutne..:frowning2: Chjo..:frowning2:

Jinak - tady byla bourka teda mega... v sobotu byla silena, vcera uz to nebylo tak hrozne, jenomze to trvalo zase 4x dyl... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:
Ja v poradku jsem..:slight_smile:
14. čer 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, hlavně, že jsi už v pořádku, v těch vedrech být ještě nemocná musí být taky šílenost :rolling_eyes:

tady to právě nebylo tak hrozné, v sobotu to docela šlo,včera teda pršelo víc, ale teď už neprší, akorát mi asi na záhonku zhnijí jahody, zrovna začaly uzrávat :angry: sakra, ale už jsem jednu zbodla :dizzy_face:

Jo je to smutné, zvlášť když za to ani nemohl, prostě mu nějaký 24-letý borec nedal přednost na křižovatce, je to hrozný, kolikrát si říkám, že člvoěk musí jezdit opatrně, jenže pak potkáš nějakého pitomce a můžeš jet opatrně jak chceš :pensive: Martin mi taky nedávno říkal,že mu nedal kamion přednost a měl co dělat, aby to dobrzdil :pensive: takovým lidem namlátit na hubu je málo.
14. čer 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, no jako ja zdrava nejsem, ale jsem v poradku skrz tu bouri...:grinning:
14. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, já to pochopila, že už i ty jsi fit, tak hlavně aby jsi brzo byla :grinning:
14. čer 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

dneska dorazil balík s plínama a jsou boží :dizzy_face: , už se těším až je budeme používat :dizzy_face:

Víkend byl v pohodě, akorát to vedro to byl děs, ale užili jsme si neteře, ta celý víkend nezavřela pusu, furt vykládala, bylo to jak z delfinária :grinning:
14. čer 2010 v 16:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Iny my ty střešní okna máme asi větší.
Jani to asi nebyly naše Bilovice. U nás moc velká bouřka nebyla. Nás to chytlo jen naštěstí trochu.
Ale po té včerejší bouřce nám nejdou nějaké zásuvky a zhořela nám konvice. Ráno jsem ji dala do zásuvky a bylo po ni... :angry:

Jinak dneska jsme se byli v 6měsících vážit. Eriček má 8,90 kg a 73cm. Byl pochválen,že je šikula. Se tam pěkně předváděl a pořád se na ně řechtal.
14. čer 2010 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
já jsem právě zaslechla Bílovice, tak jsem si myslela, že jsou to ty vaše a pak už jsem jenom viděla obrázky, těch pomlácených baráků a vyvrácených stromů, tak to je dobře, že to nebylo u vás.

A včera jsem sklidila první misku jahod, byly vážně mooooc dobré, v pátek jsem si koupila nějaké v Globusu a vůbec se to nedá srovnat, tak jsem se včera nafurtovala jahodama

Dneska mi ráno psala kámoška, že ji přímo před očima ve Skalici na nádraží srazil vlak nějakou paní :pensive: nejhorší je, že kámoška je ve 26týdnu, tak doufám, že bude v pořádku, nakonec jela do Brna autem.No muselo to být hrozný :pensive: :pensive:

15. čer 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí

Jani kdyby jsi chtěla hodím ti seznam plín co jsem objednávala já, pořád se jima prohrabuju, jsou fakt boží, teda bude to pak boj odolávat novým plínám :grinning: :dizzy_face:

Mě poslední dobou dost tvrdne břicho, takže nic moc nezvládám, pokud to jde tak se válím na gauči, zítra jdu na první monitor a na kontrolu, tak jsem zvědavá co doktorka na to tvrdé břicho
15. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, určo seznam hoď, ráda se inspiruju, jak jsem byla v pátek v Brně v bráně, tak jsem taky říkala, že to bude mazec, něco objednat a pak odolávat novým plínkám, měli jich tam tolik a když je člověk vidí pohromadě tak je to ještě horší :grinning:

Já dneska dělám pořádek ve skříních, dokud se ještě můžu hýbat, zatím selektuju papírovou část a odpo se pustím do oblečení, to bude mazec.Ale chceme tento nebo příští týden malovat a dávat nové skříně, tak to stejně musím všechno vyházet a´t se mi to líbí nebo ne, akorát zjišťuju, že už i sezení na zemi je krapet problém, tak dělám pomalu, však mi to neuteče, že :grinning:

Ty jo, ty už jsi 36tt, to je mazec...zítra pisni co u mudry.
15. čer 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebo mi ho pošli na email, hodím ti ho do IP.
15. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ok zkopíruju ti objednávku z brány :wink:

No letí to hrozně a taky mi dost ubývá sil což mě teda štve, v neděli jsme byli nakupovat, Josef potřeboval nějaké oblečení a boty a potom jsme ještě kupovali jídlo a po dvou hodinách chození jsem myslela že umřu, doma jsem se potom naobědvala a hodinu spala.
15. čer 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
To já takhle měla v těch vedrech, dojela jsem v pátek z toho Brna a taky jsem si asi ve čtyři musela lehnout, protože jsembyla úplně hotová a probrala jsem se asi za dvě hodiny, totál zpocená, doslova až na čípku :grinning: a od víkendu začínám pozorovat, že jak mi nedělalo problém vydržet dlouho vzhůru, tak padne desátá večer a zavírají se mi oči a padám na hubu....no a ráno pak čumákuju od šesti :angry: :angry: :angry:
15. čer 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě je jedno jestli je vedro nebo zima, ale tak už to vydržím, pokud to půjde dle doktorky tak je malej do 2-3 týdnů na světě. Josef odjíždí ve čtvrtek na vodu, k nám přijedou naši a já pak s nima pojedu k nim asi v pondělí a v úterý si mě tam Josef vyzvedne a tím moje cestování končí. Příští pátek má akorát švagrová promoci, ale naštěstí v Brně, takže pohoda.

Já večer celkem vydržím, pokud mám pohodlné sezení, ráno vstáváme kolem 7, občas si přes den zdřímnu
15. čer 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, hlásím se jen v rychlosti :unamused: s malou jsem včera byla u dr, v noci kašle,přes den ani tuk :confounded: navíc v pátek k nám na víkend přijede návštěva s dvěma malýma dětma,tak musím opět uklízet :angry: a přemýšlet co budu vařit atd :rolling_eyes:
15. čer 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
no tak jsem si pokecala,to moje umečený děcko zas řve :angry: fakt děs :rolling_eyes: papa
15. čer 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek