• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak jsem se naobědvala, pokecala s bratránkem s Polska a můžu jít pokračovat v úklidu.
Marti díky za email, dokonce jsme se ve většině plenek shodly, zvláště v limetkově zelené Itti Bitti :grinning: :grinning: nedávno se mi zdálo, že se v ní náš Mates fotil, takže tu prostě musíme mít :grinning: :grinning:
já jsem byla ráda, že jsem si spoustu plenek ošahala přímo na prodejně a když je dovezla Alča, protože hodně holek mi řeklo, že je látkovky lákaly, ale tím, že buď nikoho neznaly, nebo se nemohly dostat do Brna, tak je to odradilo, takže jsem ráda, že si zde můžeme poradit.
Nákup budu mít levnější o kyblík, ten už mám doma, momentálně jsou v něm narvaný bílý hadříky pro malýho na praní :grinning: :grinning: takže máš další bojovku,až budete Kubíka koupat, tak to budete dokumentovat na video, protože já už se teď děsím toho,jak toho malýho prcka v tom kýblu vykoupu :grinning: :grinning:
je fakt, že mám i vaničku, pro jistotu, ale Martin říkal, že kdyžtak kyblík využijeme na Vánoce na bramborový salát,pro půlku Kunštátu :grinning: :grinning: :grinning:
15. čer 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Všechny plíny mám na doporučení od kamarádky a fakt jsou super :dizzy_face: , dneska jsem nacvičovala skládání čtvercovek, taky docela prdel. Ta zelená je úplně boží, Josef z ní teda není moc nadšený, prý je moc plyšová, ale mě se hrozně líbí :grinning: a taky je super že se dá použít jako svrchní kalhotky.

Zrovna dneska jsem na netu studovala videa s koupáním v kyblíku :grinning: , no jsem z toho lehce nervní, ale myslím že to příjde tak nějak samo, kyblík je hodně velkej.
15. čer 2010 ve 13:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo tak videa na youtube jsem už studovala taky, je to docela sranda, akorát že většina videi jsou větší děti, takže je tam prd vidět jak držet novouše, ale prý nám to ukáží na kurzu, začínám chodit od 1.7 tak jsem zvědavá co se dozvím praktického.
No mě se taky ta zelená hrozně líbí už jenom proto, že vypadá tak plyšově :grinning: jsem z ní byla úplně hotová :grinning:

Jo a ještě mi řekni, jestli jsem je na té přednášce pochopila dobře,bavily jsme se tam o těch ubrouscích a ty jsi si je objednávala, chápu to dobře, že je já si naředím toho medvídka do lahvičky a našplíchám buď na ten ubrousek nebo na zadeček a tím suchým ubrouskem to setřu,je to tak? a ještě jsem se tě chtěla zeptat na něco a to jsem teď sežrala :stuck_out_tongue_closed_eyes: hmmm....
15. čer 2010 ve 14:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jak dlouho jim trvalo než ti to zboží poslali? já to mám teda do Brna kousek, tak si říkám, že bych to tam mohla vyzvednout i osobně,a le otázka je jestli se mi bude chtít jezdit, posílají to PPLkou nebo jenom poštou?
Ale stejně jsem chtěla ještě něco jinýho :grinning: :grinning: a to prostě nevím...do kelu, jsem fakt blbá....
15. čer 2010 ve 14:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Medvídka jsi pochopila správně a je to i napsáno přímo na té lahvičce :wink: , balík došel zhruba do týdne, záleží co mají skladem, u každé věci mají napsáno co je skladem a co trvá třeba týden, posílají to buď poštou nebo PPL, já jsem si to nechala poslat PPL
15. čer 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti díky...už jsem si medvídky dala do oblíbených na bráně, je to super, že to tam mají, protože já se vždycky na něco mrknu a pak nevím, kde jsem to našla, takhle tomám uložené a pak to jenom našupu do objednávky.
A už konečně vím, co jsem ještě chtěla...
Jednorázové plenky - tak teď baby raďte, protože do porodnice si nějaké musím koupit a chci i menší balení na doma, když pojedeme někam na delší cestu, tak ať nemusím skladovat pokaděnou látkovku :grinning:
nedávno jsem četla, ale za zlatý prase prostě nevím kde, že eko plínky jsou na houby, pokud je nezahrabeš do kompostu, že se prostě v popelnici nebo posléze spíš na skládce nerozloží, takže jejich efekt je prostě nulový, a my doma kompost nemáme, takže by lítaly do popelnice.Nevíte některá jak to je?Díkec moc.
16. čer 2010 v 11:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a ještě Marti, vzhledem k tomu, že jsi jediná těhotná....pamatuješ si, kdy se tak Kubík otočil hlavou dolů? Já totiž podezírám toho našeho blázínka, že leží napříč :confused: ale nevím jestli je to možný, protože tím pádem nechápu, proč mám břicho dopředu a ne do boku, ale on prostě kope jenom nalevo od pupku a vyloženě do boku, ale je mi divný, že se tam vleze :grinning:
16. čer 2010 v 11:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj...:slight_smile:

Jani, na otoceni mate este mesic cas..:slight_smile:
16. čer 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, já vím, ale je mi divný, že se mu prostě zalíbilo být na příč, tak doufám, že se chlapec hodlá otočit na netopýra :grinning: v noci se mi totiž dost blbě spí, protože mě to naše mládě kope neustále do boku, na zádech se mi blbě dýchá a když lehnu na druhý bok, tak mně mlátí rukou, to je děs, fakt :grinning: :grinning:
16. čer 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak u nás chčije a chčije :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to má vliv i na malou,protože si dnes natahuje spaní,bodejt by ne,když v noci řvala jak tur :confounded: nějak místo toho,aby bylo spaní lepší,tak je horší :unamused: Jani s těma plinkama netuším :unamused: a malá se mi otočila tuším až po posledním utz,takže asi tak 32 týden,jsem to poznala sama,že se otočila :wink: dr mi to jen potvrdil na kontrole :wink: tak je dospaný,jsem to zakřikla paaaaaaa
16. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, u nás to počasí je stejné. Chčije a chčije. Už mě to nebaví. Naštěstí Eriček je moc hodný. Sice moc nespinká,ale hraje si a je moc hodňunkej. Docela jsme podělali dneska i dost věcí.
Jo a čím dál přemýšlím na druhým dítětem. Asi se za rok začneme zase snažit. Bylo mi vysvětleno,že místo se drží v případě,že bych druhé dítě porodila do té doby co mi má skončit rodičovská s Eričkem,tak na to příští rok zase vlítnem.
Bylo by splněno a ještě bych se vrátila zpět potom na úřad. To by bylo super. Jen aby se to potom podařilo .... :unamused:

16. čer 2010 v 16:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti tak bud ráda,že je Eriček hodnej - u nás se to zvrhlo po půl roce :grinning: jinak o tom druhým prckovi - já teda to budu směřovat co nejdál to půjde,do práce se mi nechce :grinning: a furt jsem chtěla letní dítko,ale minulý týden jak byly ty vedra,tak jsem to přehodnotila :sweat_smile: za prvé mimčo je z toho ko,i malá byla spocená až za ušima,natož malej prdola,za druhé si nedokážu představit v čem bych jako chodila ven,přeci jen na ten podzim to bylo ideál,když bylo ještě velký břicho a byly kila nahoře,tak se nosily bundy,takže nic nešlo vidět :grinning: a ted už jsem jakš takš v cajku :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže to druhý bud taky na podzim nebo nějak na jaře,uvidíme,taky to nemusí klapnout a budu ráda za letnátko :wink: prostě člověk míní život mění :wink:
16. čer 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani jak tak sleduju,tak si to těhu taky "užíváš" já jsem furt nechápala proč to někdo nazývá nejkrásnějším obdobím :grinning: jediný období,kdy mi bylo fajn bylo vlastně před rokem,to jsem měla energie jak blázen,jsem ji využila na uklízení na stavbě :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to trvalo max týden,pak to bylo zase na hovno :grinning:
16. čer 2010 v 18:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem dneska taky porvala práce jako sviňa, akorát jsem dneska udělala Martinovi krapet scénu :grinning: umyla jsem schody a šla pověsit ven mop na vyvětrání a do toho kolem mně začal poletovat sršeň, tak jsem chtěla rychle zapadnout domů a místo toho jsem si odřela loket a ještě spadla na zadek na schodech, našěstí ne nijak z prudka, jenom jsem si sedla a čumím, že ten hajzl letí k ložnici, takže jsem vybírala schody po dvou, abych stihla zavřít okno a prd, už byl doma...a tím že nemáme dveře, tak už si poletoval v kuchyni, no na nic jsem nečekala, popadla mobil a s ječením letěla zase ven :grinning: :grinning: a volám Martinovi kde je ať si laskavě pohne z práce, bo na sporáku byla polívka a v troubě těstoviny.A on mi to nebral, tak jsem mu volala asi po dvou minutách furt znovu a znovu a asi po 15minutách parkoval doma a proč lítám po venku jenom v 3/4 kalhotech a triku a s utěrkou v ruce :grinning: tak jsem na něho začala hučet, že mi po baráku lítá sršeň jako kráva a nehodlala jsem čekat až mně kousne do prdelky, takže jsem zdrhla a volám mu aby ho dojel zabít...a co myslíte, Martin prolezl celej byt a nic, prostě nikde, vyšplíchal to všude Biolitem a šli jsme ven, že ten biolit ho vydráždí a on vyleze, nic, prostě se nenašel, takže se mi Martin smál, jestli prý náhodou nejsem paranoidní...no asi jsem :angry: ale je mi divný, že by takový hovado vyletělo zase ven oknem, když poletoval po bytě, to prostě nechápu, takže pořád chodím jak pakoš ( už jsou to asi tři hodiny, co sem vletěl) a čekám kde se objeví...
no magor, no...chudák děcko....

16. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a u vás pršelo? Tady nepadla ani kapka...tak to asi dorazí v noci, celej den je zatažený, tak to ještě dojde i sem....
16. čer 2010 v 19:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě, holky co máte střešní okna, dají se do nich nějak dát i sítě proti hmyzu? Asi těžko co? Tak mě to dneska napadlo, protože si nedovedu představit, že budu větrat a oknem mi sem zase něco vlítne, když zde bude spát malej ....brrr...do ložnice dáme síť, ale co do těch střešních to netuším...
ti hajzlíci pruhovaní totiž hledají hnízdo, co jim ho Martin loni zlikvidoval, takže čekám, kde se ubytují letos, doufám, že zase ve sklepě :confounded: :angry:
16. čer 2010 v 19:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani já jsem na takovou havět taky macho :grinning: uplně se v tom tvým popisu vidím :grinning: každopádně snad vyletěl,já bych snad nespala , minimálně by se mi o tom zdálo :confounded: sítě do střešních jdou,mrkni na velux,ale stojí ranec a taky musíš otevřít okno,stahnout sít a když chceš zavřít okno,tak předtím musíš sit vytáhnout,takže to co je mezi oknem a sítí ti může zase vlítnout dovnitř,protože ta sít je na špaletě :unamused: no radši mrkni na ten velux,jsem to po sobě četla a nevím jestli je to pochopitelný :grinning:
16. čer 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Já taky takovou havěť nesnáším. Naštěstí jsme tu na bytě zatím nic takového neměli. Dívala jsem se taky na tu síťku proti hmyzu na střešní okna,ale je to nehorázně drahé.

Eriček mi dneska vstával v 5:50. Jsem myslela,že mě drbne a teďka zase už spinká a já toho využiji a musím jít něco podělat.

Holky jedete letos vůbec nadovolenou? My uvažujeme,že pojedeme v srpnu asi na týden. Loni jsme nebyli v Jeseníkách a mojemu je po nich už smutno,tak pojedeme opět na asi na Malou Morávku....

A ani jsem nepsala,že už jsme jeli jednu jízdu ve sporťáku. Eriček jenom čůhal....
Včera když pršelo,tak jsem ale raději vytáhla hlubokou korbu.
17. čer 2010 v 08:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

včera monitor v pohodě, prý ukázkový, tělo už se začíná připravovat, otevřená jsem na prst, prý na prvorodičku super, akorát jak se ve mě porýpala tak od včerejška špiním, ale pomalu to ustává :slight_smile:

Taky jsme včera dovezli od bráchy postýlku a lehátko, takže už jenom cestovní postýlku a hotovo :slight_smile:

Josef mi dneska odjel na vodu :frowning2: , vrátí se v pondělí, ale dneska přijeli naši takže tu mám společnost
17. čer 2010 v 17:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super,že je všechno v pořádku. Pamatuji si,že jsem taky tak v tom 36týdnu přišla z gyndy a špinila jsem,ale potom do večera to ustálo.

17. čer 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Už se Ti to stejně pěkně krátí. Budou Ti porod vyvolávat dřív nebo ne? Zdá se mi,že jsi o tom někdy něco psala,ale nejsem si jistá....
17. čer 2010 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj, Iny díky na ty sítě mrknu, mamka je mají na hotelu, takže mi dneska taky říkala, že to jde, tak uvidíme, co vymyslíme.
Ani jsem vám nepsala, že jsem si včera konečně hodila do alba fotky pupku :grinning: tak je tam mám skoro komplet, no bylo načase :grinning: :grinning:

Dneska jsem byla u babičky, pekly jsme koláče na sobotní oslavu, taťka slaví 50-sát, tak se pořádně nadlábnu,když nemůžu pít :grinning: :angry:
a teď jsem se rozčilovala na zahradě, měla jsem obavu, že mi jahody v těch deštích budou hnít a houby, žerou mi je mravenci, svině jedny hnusný, takže z dvaceti jahod, jsem jich posbírala asi deset, bo ten zbytek byl ožranej a já po nikom jídlo nedojíždím, tak je dojely slepice :angry: :angry:

Marti, tak to je mazec, ty už budeš za chvilku rodit, ty jo, to letí...a pak já :sweat_smile: a sakra :confused:
17. čer 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani už se nám pěkně kulatíš .... :dizzy_face:
Začínáš mít pěkné bříško ....
17. čer 2010 v 19:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, taky jsem si říkala, že to jde najednou strašně vidět, na to, že před nějakými třemi týdny nic moc a najednou tohle :grinning: :grinning: no jo, miláček se asi rozhodl, že je na čase se ukazovat :grinning: :grinning: dneska jsem bavila mamku, tetu i babičku solidníma boulema na břichu, to naše mládě prostě nekope, ale šoupe nohama o dělohu, tak mi na pupku dělá vlny, vypadá to jak vetřelec :grinning: :grinning: Martin mu včera domlouval, že tudy se ven teda nepoleze :grinning: :grinning:
17. čer 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Peti příštý týden jdu naposled na monitor k doktorce a pak už mě předá do porodnice a tam se dozvím jestli mě nechají do termínu nebo ne, podle mojí doktorky bych měla rodit ideálně kolem 38tt aby nebyl malej zbytečně moc velkej a nebyl problém u porodu, tak jsem zvědavá co řeknou v porodnice, co doktor to názor :unamused:

Dneska jsem byla naposled na diabetologii, všechno ok, tak jsem ráda že mám aspoň tohle z krku :dizzy_face:
18. čer 2010 v 15:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Právě jsem doposilovala s DVD Dvadi Hufem a nemůžu ani chodit a spocená jsem jako kůň. Nečekala jsem,že to bude tak dobré posilování.

Marti tak to je dobře,že máš všechno na diabetologii v pořádku. Kterou sis vybrala nakonec porodnici?
18. čer 2010 v 15:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti chtěla bych rodit v Bohunicích, určitě tam budu chodit teď na monitor a pokud by mi porod vyvolávali tak určo tam, to by byla jistota že mě nepošlou jinam.
18. čer 2010 v 15:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha. Já tomu stejně nemůžu nějak uvěřit,že Ti to tak strašně rychle uteklo. Bude Josef u porodu?
18. čer 2010 v 15:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No my tomu taky pořád nějak nevěříme, že za chvíli budeme 3 :sweat_smile: , Josef u porodu určo být chce :slight_smile:
18. čer 2010 v 15:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je fajn,že tam chce být s Tebou. Erik taky chtěl, ale bohužel ho viděl pořádně až doma.....
Tak snad u druhého mimča to vyjde.

18. čer 2010 v 15:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek