• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zase je u nás bouřka. Já z toho počasí snad pojdu.... :unamused:
18. čer 2010 v 15:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Řekla bych že se na malýho těší snad víc jak já, občas fakt nestíhám, před dvěma lety brblal a snažil se plození odložit co to půjde a teď z něho padají věty typu že se na malýho moc těší apod :sweat_smile:

Tady prší už víc jak hodinu, jsem zvědavá jaké mají kluci počasí na vodě, ale asi nic moc :unamused:
18. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky potřebuji poradit. Jedeme v létě do Jeseníků a potřebovala bych koupit buď nějaké to nosítko nebo klokanku. Já se totiž v těhle věcech moc nevyznám. Co je lepší koupit?
18. čer 2010 v 19:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nebo už nějakou tu krosnu ....???? :confused: :confused: :confused:
18. čer 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, chraň tě ruka Páně koupit klokanku!!!! :confounded: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jestli chceš, kup Beco, Manducu nebo Ergo... Na krosnu je podle mě Erik ještě maličký..
18. čer 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak tady taky prší, ale naštěstí už to není nic hroznýho, ráno lilo víc.
Já jsem opět krásná a neodolatelná :grinning: ráno mi kámoška udělala melír, tak jsem spokojena.

peti, to ti moc neporadím, ale co vím, tak klokanku určo ne, ty jsou dost blbé na záda a na krosnu si taky myslím, že je maličký, kámoška si ji kupovala když měl syn tuším rok a půl.
Ale Káťa si něco kupovala, ne? Beco nebo Manducu...zkus ji pisnout, třeba ti řekne.
18. čer 2010 ve 21:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, Jani, Katka má Beco.. Chtěla prodávat, tak to zkus... :wink:
18. čer 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak dneska jsme opět vyjeli už se sporťákem a hlubokou korbu už asi uklidíme. Eriček je ve sporťáku moc spokojený.

Jinak díky za informace o tom nosítku. Musím si udělat čas a napsat Katce. Dívala jsem se,ale na netu,že některé ty nosítka jsou jen do 9 kg a to už máme teďka.
19. čer 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, Ergo, Manduca i Beco mají nosnost do 20kg... :wink:
19. čer 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky... :slight_smile:
20. čer 2010 v 06:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, není zač..:slight_smile: Ony ty klokanky fakt nejsou správné a dobré... Dítě tam visí za rozkrok a není v nich správné pistavení kyčlí ani páteře... A navíc jsou nepohodlné..
Raději investuj do dražšího nosítka a pak ho za skoro tu samou cenu prodej (třeba o pár stovek levněji), než abys odvařila Eričkovi záda a nohy... :wink:
POkud si koupíš Beco, je skoro stoprocentní, že ho od tebe po donošení Erika koupím...:slight_smile: :wink:
20. čer 2010 v 07:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
pistavení=postavení..:slight_smile:

A v těch ergonomických nosítkách má dítě správně podsazený zadeček a zakulacená/postavená zádíčka..

20. čer 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno,
tak my byli v sobotu na oslavě a bylo to super, akorát jsem v neděli měla pocit, že jsem flámovala minimálně do pěti do rána a ne do deseti, ale tak taťka má padesát jednou za život, tak jsme si to museli užít :grinning:

Zdeni, když už řešíte ty nosítka a tak, co myslíš, mám si na Matýska kupovat na začátek šátek na nošení, nebo rovnou beco nebo něco takového?Původně jsem chtěla šátek, ale teď si říkám jestli nebude lepší zainvestovat rovnou do nosítka, ale zase bych si ho ráda někde zkusila a nevím kde.Kámoška si koupila nějaké nosítko a malá ji v něm řvala, ale je fakt, že ji do něj dávala asi v půl roce, takže nebyla zvyklá a co jsem četla, tak ze začátku mimča brečí, protože to je pro ně nové...tak nevím...babo raď :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Já pořád nad tím nosítkem tatky přemýšlím. Dívala jsem se už i na bazar,že bych jej koupila už po jednom dítěti. Potřebujeme ho jen na dovolenou,tak se mi nechce pořizovat nové,ale určitě nějaké koupíme. Dívala jsem se na to beco a ty se mi líbí.

Jinak přemýšlím,že budu muset změnit Eričkovi mléčko. Nějak se nám ten Nutrilon 2 nelíbí. Holky které UM je ještě dobré?
21. čer 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, já ti radím buď šátek (v pevném můžeš nosit taky, dokud miminko uneseš; klidně do 20kg) nebo nosítko s novorozeneckou vložkou.. Mají ji Manduca i Ergo...
Se šátkem můžeš volit různé úvazy a polohy, najít si, co ti/vám vyhovuje...
S nosítkem se to omezuje na záda a na břicho... Dá se prý nosit i naboku, ale není to moc pohodlné..

Já bych si rozhodně pořídila šátek (na první půlrok (a dál, pokud budete chtít) a pak přešla s klidem na nosítko..:slight_smile: Martinovi se bude určitě víc zamlouvat nosítko, je to jednodušší..:slight_smile:

Šátek i nosítko si pak můžeš nechat na další dítko/dítka nebo je prodat o pár stovek levněji...:slight_smile: Po zanošeném kvalitním šátku je poptávka vysoká...:slight_smile:

Jestli chceš, poradím ti se šátkem...:wink:
21. čer 2010 v 10:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, stejný výrobce jako Nutrilon, ale levnější řada, je Hami, tak vyzkoušej...pak si chválí Bebu, prý hodně zasycuje.No a asi nejlevnější je klasický sunar.Ale já bych možná zkusila to Hami,nemám teda osobní zkušenost, ale u nás maminky chválily.Nevím jaká je cena teď, ale stával kolem dvou set velká krabice, tak mrkni po netu....
21. čer 2010 v 10:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni super, asi nejdřív zkusím ten šátek, takže hoď něco do placu, bo já se v tom totálně plácám...jsem ráda, že už zvládám základ plínek :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani díky. Koupím jednu krabici na zkoušku a uvidíme..... :wink:
21. čer 2010 v 10:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A stejně předpokládám, že dokud bude Maty malinký, tak s ním budu chodit hlavně já a až bude větší, což bude tak na jaře a bude i počasí na lepší vycházky, tak budeme chodit s Martinem a na Vánoce si můžeme nechat naježit třeba Beco a bude ho nosit on a krom toho v létě chceme už na dovču, tak se bude nosítko hodit víc než sporťák....
21. čer 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Peti zkus to,nejsem si teď jistá jestli jste neměli Nutroš HA, tak Hami se dělá taky...ale vy jste myslím měli normální, že?
NO nic, jdu stěhovat botník :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. čer 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, teď peču dort, ale jkmile ho dodělám, něco ti nahážu..:slight_smile:
21. čer 2010 v 10:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
V pohodě, do září čas :grinning:
21. čer 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky, je tu některá ze Znojma a oklí?
21. čer 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janceta88 ahoj, holky jsou zde spíš z okolí Břeclav a Hodoním...já jediná jsem od Blanska, ale od Znojma nikdo....
21. čer 2010 v 18:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti prosím tě, minule jsme se spolu bavily o tom sporťáku, že v něm mimča sjíždí a ty jsi říkala, že budeš objednávat od Emitexu nějakou podložku, nebo něco, můžeš mi na to hodit link? Asi jsem nepochopila co jsi myslela, díky moc....
Zrovna jsem řešila dilema, bratránek mi nadídnul jejich kočárek, ale zjistila jsem, že má skoro o osm cm menší korbu, takže nic, zůstaneme u Cortiny....
21. čer 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jakou podložku. Mě taky Eriček v tom sporťáku nějak sjíždí.....
21. čer 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marťa minule když jsme jely k Ince mluvila ve vlaku o něčem od Emitexu, co se dá do sporťáku a dítě tolik nesjíždí, pochopila jsem, že je to asi nějaký potah či co, protože na tom šusťáku, že kterýho ty sporťáky jsou to jezdí dolů, ale já jsem to na jejich stránkách nenašla, tak právě nevím sama dost dobře co myslela, tak snad se brzo ozve, ona je Marťa myslím u rodičů, ne?
21. čer 2010 ve 21:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky, není to toto?

http://www.malvik.cz/Kocarek-doplnky/barevne-vlozky/Emitex-Uni-podlozka-Moby-Novinka

A ve sporťáku jsou děcka stejně připoutaná pásy, ne? :confused: Nechápu, jak můžou sjíždět.. :sweat_smile:
21. čer 2010 ve 21:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zdeni, to bude asi ono.No když ho připoutáš a ono nedosáhne na ten spodek sporťáku, tak ti jakoby visí za ten pás, nevím jak to mám napsat, prostě nesedí úplně narovno,ale po tom materiálu kočárku ti sjíždí dolů a jsou tam takový skrčený....snad chápeš blondýnu, ne??!! :grinning: :grinning: :grinning: ty jo moje popisky, to je mazec :grinning: :grinning: :grinning:
21. čer 2010 ve 22:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm no nic, vypadá to že manžel dorazí až po půlnoci, tak jdu chrnět.Dobrou noc. :slight_smile:
21. čer 2010 ve 22:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek