• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni ono to jde, už to i šlo :grinning: Spíš jde o to,že se mi nechce,když mě bolí pupek :wink: jirka říká,že se vymlouvám :grinning:
6. únor 2009 v 16:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Neposlu, Jani... Pakmsi je necham, az budu pribirat v tehotenstvi.... :grinning:
6. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ach jo, Iny... Uvidim, jak na tom budu ja... :sweat_smile:
6. únor 2009 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdu volat kadernici a objednat se....
6. únor 2009 v 16:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
A mizim.... Paaaaa, kocenky.... Uvidime se az v pondeli.... :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, to je skoro se všema psama, ne že by neměli rádi děti, ale nejsou na ně zvyké...Martin měl psa, skvěle vychovaného, ale dítě by k ní nikdy nepustil, vždycky říká, že nikdy nemůžeš vědět, jestli když dítě psa píchne do oka, se pes nebude bránit...
ale bratránek si psa - leonbergra, nevím jak se to píše - koupili, když měla malá asi půl roku a vyrůstali spolu, a funguje to, pes malou tahá, ale ¨nezkousne, je na ni zvyknutý...A Katu má co za ty psíky? Jenom kokříky??
6. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pa Zdeni :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už jsem se dneska ke kadeřnici objednala :grinning: jdu ve čtvrtek, jupí....
Zdeni pááááááááááááááááááááááááá
6. únor 2009 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
héééééééééééééééééj kde jste????????????????
6. únor 2009 v 16:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
6. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nebreč,já su tu :grinning:
6. únor 2009 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem tu taky, jen jsem musela pracovat
6. únor 2009 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
ježíš, já začnu zabíjet...já už fakt nevím jestli jsou ti lidí tak debilní, nebo to jenom dělají, během 10 minut si dva důchodci koupili každý 3 krabičky paralenu, prý aby měli prevenci proti chřipce...tak jim zde vysvětluju, že to teda rozhodně není prevence, ale pokud si chcou odrovnat játra, tak prosím, mě je to fuk...mazec, jsem alergická na reklamy, protože ti blbečci někde něco uvidí a pak chodí, že chtějí takové ty modré tablety co byli včera ořed zprávama v bedně... :angry: :angry: :angry: :angry:
6. únor 2009 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to aby jsi Jani byla v obraze co dávají v reklamách,co? :grinning:
6. únor 2009 v 16:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne Iny, ti důchodci fakt žijí v dojmu, že celý den prosedím u telky a koukám na reklamy, jednou se zde se mnou dokonce nějaký děda hádal, když jsem mu asi 10 minut říkala, že nevím co myslí za přípravek, že jsem se včera na televizi vůbec nedívala, tak se strašně divil, co prý jako teda večer dělám, tak jsem mu řekla, že mu do toho sice nic ne ní, ale když už, tak že většinou žehlím, vařím, uklízím...protože přes den chodím do práce :angry: :angry: čučel jak puk...blbeček
6. únor 2009 v 16:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak já už konečně za 15 minut zavřu a pak sem celý dva dny nemusím :grinning: :grinning: ještě musím nakoupit, Martin si včera stěžoval, že máme prázdnou lednici, ale co do ni koupit neřekl...ještě že dal, aby bylo za co :grinning:
6. únor 2009 v 16:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je fakt na tečku :angry:

Já se loučím, jedeme ještě nakoupit a pak hurá domů

hezký víkend ženy :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hezky vikend, Marti.... :wink:

Pekny vikend, Jani... :wink:

Iny, hezky uklid na baraku a dobry obed v nedeli.... :grinning:
6. únor 2009 v 16:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky, já to taky za chvilku balím, ale jestli bude doma noťas, tak zde večer budu.
Mějte se...krásný víkend.pa pa
6. únor 2009 v 16:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak holky já jsem si už nakoupit stihla, zítra udělám kuřecí s žampionama.Tak vám přeju krásný a dlouhý víkend :slight_smile:
6. únor 2009 v 16:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mne krasny a kratky, prosim.... :angry:
6. únor 2009 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak uz nic, no.... :rolling_eyes:
6. únor 2009 v 17:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
haloooooo, je tu někdo???
6. únor 2009 v 19:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
hmmm, tak mám stejný problém jako Peťa, zkouším se přihlásit na FF a nejde mi to, čekám na email a nic, tak já nevím...
6. únor 2009 v 19:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ahoooooj........
Tak ty to myslíš s tím měřením BT vážně? Já jsem taky chtěla na FF, ale s mojí angličtinou to dopadlo špatně, takže jsem to vzdala.
Dneska jsem dostala nečekaně MS - takže první cyklus po vysazení HA mám 20 dní..........docela mě to zaskočilo, byla jsem v Olomouci a vůbec jsem to nečekala.............. :frowning2:
To asi bude zajímavý, než sse mi cyklus ustálí, co??
6. únor 2009 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
no já měla po dobrání HA cyklus úplně v pohodě, mě to začalo zlobit až tak za dva roky, no FF neklaplo, musím se zeptat Katu na radu a teplotu budu zadávat na online kalendář a jeto...jak se máš??
6. únor 2009 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se mám docela dobře, zkouškové uzavřené, takže pohodička. dneska jsem byla ve škole, a už mám zadané termíny na letní období, takže pomalu abych se zase začala šrotit.
Jinak manžu mám doma, je pořád vylépnutý u PC a hraje ty svoje přiblblý hry, no nicméně aspon, že je doma :slight_smile:

Jinak co ty?
6. únor 2009 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
já jsem doma sama samotinká samička, manžel má rozlučku se šéfovou, co ji vyhodili z firmy, tak někde chlastá...ale zatím to vypadá, že pro něj nebudu muset jezdit, tak jsem ráda, jenom doufám, že si to někdy ve tři ráno nerozmyslí :angry: by dostal...
6. únor 2009 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to by se mi asi taky nechtělo vstávat v noci a někam jet. Manža byl dneska moc hodný a obětoval se a zavezl mě brzy ráno na vlak - přitom měl volno a mohl spát........ :wink:

Zato ted si přivlastnuje obývák, takže se pomalu ale jistě přesunu do ložnice a budu dělat něco smysluplnějšího než jsou hry PC, asi číst nebo koukat na TV.

Takže se pomaličku loučím.
Hezký večer Jani!
6. únor 2009 ve 20:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
No mě se taky nikam mocka nechce, vždycky jsem jak praštěná palicí a polovinu cesty ani nevím kudy jedu...mazec...ale snad ho doveze kolega.
Tak se měj, já si zase užívám, že mám konečně PC jenom pro sebe, tak sedím v obýváku a koukám na telku, stihla jsem vyprat jednu pračku, druhou nastavit na ráno, uklidit koupelnu, tak zítra toho nebude tolik.
¨Tak se Vladi měj, dobrou noc. pa
6. únor 2009 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek