Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
22. čer 2010
Ahoj holky ... x-)

Zdeni já to taky nechápu proč sjždí,ale fakt v tom sjždí. Tak to jdu hnedka objednat..... 😃
zdenallicka
22. čer 2010
New cake..🙂)

janca.k
22. čer 2010
Tak ta ovca je fakt krutá!!!! Bomba 😃 🙂 🙂 hned bych si dala...
ty jo, vždyť já mám v lednici pařez co pekla teta na taťkovu oslavu, jdu na něj 😃 😃
zdenallicka
22. čer 2010
Děkuji, Jani...🙂
cervenec
22. čer 2010
Ahoj holky 🙂 nestíhám nestačím 😃 od pátku do neděle jsme měli návštěvu z Krkonoš,přežili jsme :-p
cervenec
22. čer 2010
@zdenallicka Zdeni jak už jsem pasla na fb dort užasnej x-) jestli se můžu zeptat kolik si třeba za tento dort účtuješ?
cervenec
22. čer 2010
Jinak já tam tu vložku mám už od výrobce,malá mi teda nesjíždí,spíš se mi posunuje ta podložka 😃 pásy nepoužívám ty mě tam strašně štvou a hlavně mám ve sportáku nezi nohama takovej širší pás,který se zapne na madlo mezi nožky,malé ho tam teda ani nedávám,protože hezky sedí a zatím nemám strach,že by mi propadla 😉
cervenec
22. čer 2010
dnes jsem byla s malou na kontrole u dr, už je v pohodě,jen furt chrochtá a nic neodsaju :-| usnula ve 12 a vstávala až ve 3,ale ani se nedivím,protože mi přestala v noci spávat 8-( do půlnoci vydrží a pak kojím co 2 hodiny,nepomáhá nic,kašička před spaním,voda, nic jen prso :-S dnes v noci jsme ji furt poplácavali,aby usla |-| nevím co s ní,dnes jsem to říkala dr a prý si pravděpodobně jen vynucuje prso a mám ji nechat řvat a to teda asi neklapne,na to nemám nervy :-N a taky mi příjde divný,že by vymrčovala z ničeho nic,zase to svádím na zuby :-p každopádně místo toho,aby spala čím dál líp,tak jsme na tom hůř než když byla malinká 😞 jo dnes ji sestra ještě vážila a měřila a má 7500g a 69 cm a stal se prý zázrak - vyrostla za 3 týdny o 3 cm 😃 jsem říkala,že sestra minule blbě měřila :-p
zdenallicka
22. čer 2010
Iny, za tento jsem si vzala 900,-. Beru si 200-250,-/1kg dortu... se vším všudy... 😉 A děkuji..🙂
cervenec
22. čer 2010
ty jo ,když to asi přepočítáš na hodiny co s tím strávíš,tak to moc není co? :-N
zdenallicka
22. čer 2010
No to ne, ale víc bych nedostala... 😉
cervenec
22. čer 2010
hážu fotku toho pásu mezi nožkama ve sportáku 😉
cervenec
22. čer 2010
já se picnu,musím si jit vzít něco sladkýho 😃 musím si to prohlížení tvých výtvorů zakázat 😃
cervenec
22. čer 2010
jo a Juli umí paci paci,ale po svým,mlátí se po hřbetech ručiček 😃
cervenec
23. čer 2010
dobré ráno 🙂 tady není ani noha :-| Peti jak jsi se ptala,jestli pojedeme někam na dovču,tak my přemýšlíme,že pojedem někam na pár dnů,ale kam to netuším ani kdy :-N trochu přemýšlím,jestli v září nevyrazíme do Chorvatska,ale spíš ne,stejně z toho budu mít prd :-p
anag
23. čer 2010
Ahoj holky ... x-)

Iny no my jedeme v srpnu na týden do Jeseníků. Jsem docela zvědavá jak to s Eričkem zmáknem,ale jezdí i s menšími dětmi,tak snad nebude to bude v pohodě.

macinek
23. čer 2010
Zdar ženy 🙂

Jani je to ta vložka do kočárku co házela Zdenča ten odkaz 😉

Dneska jsem byla naposled u svojí doktorky, příští týden už jdu do porodnice, takže příští týden se podle odhadu váhy rozhodne co dál, dle mojí doktorky to vidí na vyvolávání tak do 14 dnů :-N
anag
23. čer 2010
Marti tak to je super,že už tu bude Kubík brzy s náma .... x-) x-)
Kdy jdeš příští týden k doktorce?

Jo a jinak Eričkovi se strašně líbí v hodinářství a zlatnictví. Už tam byl si potřetí a vždycky tam uplně ožije. Myslím bude po mě .... 😃 😃 😃
cervenec
23. čer 2010
Ahojky 🙂
@macinek Marti je to mazec,když ti najednou řeknou,že už to bude,že? 😃 já jsem se celou dobu nebála a jak se to blížilo,tak se do mě vkrádal takovej zvláštní pocit - ne uplně strach,ale obava,že to nějak musí ven 😃 no každopádně co dr to názor,tak aby jsi eště nepřenášela :-N uvidíš příští týden 🙂

@anag Peti se musím smát,že se Eričkovi líbí ve zlatnictví - malé ne,trápili ji tam s naušnicema,takže já jsem v klidu 😃
cervenec
23. čer 2010
jinak holky dnes jsem byla poprvé na vycházce s Jančou - malej bude mít měsíc a tý brdo já jsem ráda,že už mám tohle období s Juli za sebou :-N i když byla ultra hodná jako miminko,ale přeci jen už je s ní sranda a taky můžem celej den bloncat po venku 😃 zítra jdeme Eliáškovi na narozeniny ,tak se těším 🙂 v neděli má narozeniny Vaneska, v pondělí jedem do Hradiště na promoci a o víkendu hody,kapánek se nám to nahromadilo 😃
cervenec
23. čer 2010
Peti kam jedete do Jeseníků?já bych taky jela někam do lesů,ale přiznám se,že mě děsí,že by malá mohla chytnout klíště :-S kamoška byla v nějakým penzionu za Olomoucí a prý jestli nepojedem tam,že líp vybavenej penzion na malý děti ještě neviděla a že toho s malou pocestovala hodně 😉 je tam i bazén se slanou vodou,tak uvidíme,ale přiznám se ,že Olomoucko mě moc neláká.já to miluju okolo Lipna, Český Krumlov atd,ale to je s malou ještě daleko :-| ale tam je to moje srdcovka x-)
zdenallicka
23. čer 2010
Iny, doporučuju tenhle hotel na Vysočině.. Taky je tam bazén se slanou vodou, hodina denně zdarma/v ceně pobytu.. A krásná herna..🙂

http://www.napodkove.hotel-cz.com/default.asp
macinek
23. čer 2010
Peti nevím, zítra musím zavolat do porodnice a objednat se 🙂

Inko no přenášet mě myslím nenechají, kdyby byl Kubík malej tak tomu možná nechají volný průběh, ale vzhledem k tomu že už od začátku je o týden až dva dopředu, tak pochybuju že by mě nechali přenášet a taky bych nerada rodila 4 kilové dítě :-N
cervenec
23. čer 2010
@zdenallicka mrknu na to 🙂
cervenec
23. čer 2010
@macinek Marti kolik Kubík vážil při posledním utz?Malá měla v 31 týdnu tuším 1700 g a narodila se 3,36 😉 no 4 kg macka bych taky rodit nechtěla :-N
cervenec
23. čer 2010
dnes se těším na ten pořad maximáma na nově,akorát je to až v 10.tak asi budu muset stát,.abych to nezaspala 😃 jo a hodila jsem nějaký nový fotky 😉 a jdu čučet na telku,dobrou 🙂
macinek
24. čer 2010
Inko v 31tt měl 1600 a v 33tt už skoro 2400, no uvidíme jaký bude odhad v porodnici 🙂
anag
24. čer 2010
Ahoj holky ... x-)

Iny pojedeme na Malou Morávku,ale ještě nemám najité ubytování. Ale tam v létě neni celkem problém se ubytovat. My tam jezdíme strašně rádi. Můj by se tam nejraději odstěhoval.

U mě měli v nemocnici uplně jinej odhad než moje doktorka, ta se spletla tak pomalu o kilo ... 😃 😃
Ale v porodnici to odhadli uplně přesně....
anag
24. čer 2010
Asi budu muset Eričkovi odělat z postýlky mantinel. Co on s ním dělá to je šílené. Dokonce si ho i rozváže. A to nemluvím o monitoru dechu. Jak je k němu ta krabička,tak ta ho šíleně zajímá. Tak ho budeme muset taky odělat.