• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Zdeni já to taky nechápu proč sjždí,ale fakt v tom sjždí. Tak to jdu hnedka objednat..... :grinning:
22. čer 2010 v 07:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
New cake..:slight_smile:)

22. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak ta ovca je fakt krutá!!!! Bomba :grinning: :slight_smile: :slight_smile: hned bych si dala...
ty jo, vždyť já mám v lednici pařez co pekla teta na taťkovu oslavu, jdu na něj :grinning: :grinning:
22. čer 2010 ve 12:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, Jani...:slight_smile:
22. čer 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: nestíhám nestačím :grinning: od pátku do neděle jsme měli návštěvu z Krkonoš,přežili jsme :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 15:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni jak už jsem pasla na fb dort užasnej :dizzy_face: jestli se můžu zeptat kolik si třeba za tento dort účtuješ?
22. čer 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak já tam tu vložku mám už od výrobce,malá mi teda nesjíždí,spíš se mi posunuje ta podložka :grinning: pásy nepoužívám ty mě tam strašně štvou a hlavně mám ve sportáku nezi nohama takovej širší pás,který se zapne na madlo mezi nožky,malé ho tam teda ani nedávám,protože hezky sedí a zatím nemám strach,že by mi propadla :wink:
22. čer 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes jsem byla s malou na kontrole u dr, už je v pohodě,jen furt chrochtá a nic neodsaju :unamused: usnula ve 12 a vstávala až ve 3,ale ani se nedivím,protože mi přestala v noci spávat :rolling_eyes: do půlnoci vydrží a pak kojím co 2 hodiny,nepomáhá nic,kašička před spaním,voda, nic jen prso :confounded: dnes v noci jsme ji furt poplácavali,aby usla :pensive: nevím co s ní,dnes jsem to říkala dr a prý si pravděpodobně jen vynucuje prso a mám ji nechat řvat a to teda asi neklapne,na to nemám nervy :sweat_smile: a taky mi příjde divný,že by vymrčovala z ničeho nic,zase to svádím na zuby :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně místo toho,aby spala čím dál líp,tak jsme na tom hůř než když byla malinká :frowning2: jo dnes ji sestra ještě vážila a měřila a má 7500g a 69 cm a stal se prý zázrak - vyrostla za 3 týdny o 3 cm :grinning: jsem říkala,že sestra minule blbě měřila :stuck_out_tongue_closed_eyes:
22. čer 2010 v 16:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, za tento jsem si vzala 900,-. Beru si 200-250,-/1kg dortu... se vším všudy... :wink: A děkuji..:slight_smile:
22. čer 2010 v 16:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty jo ,když to asi přepočítáš na hodiny co s tím strávíš,tak to moc není co? :sweat_smile:
22. čer 2010 v 16:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
No to ne, ale víc bych nedostala... :wink:
22. čer 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
hážu fotku toho pásu mezi nožkama ve sportáku :wink:
22. čer 2010 v 16:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
já se picnu,musím si jit vzít něco sladkýho :grinning: musím si to prohlížení tvých výtvorů zakázat :grinning:
22. čer 2010 v 16:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Juli umí paci paci,ale po svým,mlátí se po hřbetech ručiček :grinning:
22. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
dobré ráno :slight_smile: tady není ani noha :unamused: Peti jak jsi se ptala,jestli pojedeme někam na dovču,tak my přemýšlíme,že pojedem někam na pár dnů,ale kam to netuším ani kdy :sweat_smile: trochu přemýšlím,jestli v září nevyrazíme do Chorvatska,ale spíš ne,stejně z toho budu mít prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. čer 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí

Iny no my jedeme v srpnu na týden do Jeseníků. Jsem docela zvědavá jak to s Eričkem zmáknem,ale jezdí i s menšími dětmi,tak snad nebude to bude v pohodě.

23. čer 2010 v 10:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Jani je to ta vložka do kočárku co házela Zdenča ten odkaz :wink:

Dneska jsem byla naposled u svojí doktorky, příští týden už jdu do porodnice, takže příští týden se podle odhadu váhy rozhodne co dál, dle mojí doktorky to vidí na vyvolávání tak do 14 dnů :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to je super,že už tu bude Kubík brzy s náma .... :dizzy_face: :dizzy_face:
Kdy jdeš příští týden k doktorce?

Jo a jinak Eričkovi se strašně líbí v hodinářství a zlatnictví. Už tam byl si potřetí a vždycky tam uplně ožije. Myslím bude po mě .... :grinning: :grinning: :grinning:
23. čer 2010 v 16:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@macinek Marti je to mazec,když ti najednou řeknou,že už to bude,že? :grinning: já jsem se celou dobu nebála a jak se to blížilo,tak se do mě vkrádal takovej zvláštní pocit - ne uplně strach,ale obava,že to nějak musí ven :grinning: no každopádně co dr to názor,tak aby jsi eště nepřenášela :sweat_smile: uvidíš příští týden :slight_smile:

@anag Peti se musím smát,že se Eričkovi líbí ve zlatnictví - malé ne,trápili ji tam s naušnicema,takže já jsem v klidu :grinning:
23. čer 2010 v 17:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak holky dnes jsem byla poprvé na vycházce s Jančou - malej bude mít měsíc a tý brdo já jsem ráda,že už mám tohle období s Juli za sebou :sweat_smile: i když byla ultra hodná jako miminko,ale přeci jen už je s ní sranda a taky můžem celej den bloncat po venku :grinning: zítra jdeme Eliáškovi na narozeniny ,tak se těším :slight_smile: v neděli má narozeniny Vaneska, v pondělí jedem do Hradiště na promoci a o víkendu hody,kapánek se nám to nahromadilo :grinning:
23. čer 2010 v 17:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kam jedete do Jeseníků?já bych taky jela někam do lesů,ale přiznám se,že mě děsí,že by malá mohla chytnout klíště :confounded: kamoška byla v nějakým penzionu za Olomoucí a prý jestli nepojedem tam,že líp vybavenej penzion na malý děti ještě neviděla a že toho s malou pocestovala hodně :wink: je tam i bazén se slanou vodou,tak uvidíme,ale přiznám se ,že Olomoucko mě moc neláká.já to miluju okolo Lipna, Český Krumlov atd,ale to je s malou ještě daleko :unamused: ale tam je to moje srdcovka :dizzy_face:
23. čer 2010 v 17:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, doporučuju tenhle hotel na Vysočině.. Taky je tam bazén se slanou vodou, hodina denně zdarma/v ceně pobytu.. A krásná herna..:slight_smile:

http://www.napodkove.hotel-cz.com/default.asp
23. čer 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti nevím, zítra musím zavolat do porodnice a objednat se :slight_smile:

Inko no přenášet mě myslím nenechají, kdyby byl Kubík malej tak tomu možná nechají volný průběh, ale vzhledem k tomu že už od začátku je o týden až dva dopředu, tak pochybuju že by mě nechali přenášet a taky bych nerada rodila 4 kilové dítě :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 20:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka mrknu na to :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti kolik Kubík vážil při posledním utz?Malá měla v 31 týdnu tuším 1700 g a narodila se 3,36 :wink: no 4 kg macka bych taky rodit nechtěla :sweat_smile:
23. čer 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
dnes se těším na ten pořad maximáma na nově,akorát je to až v 10.tak asi budu muset stát,.abych to nezaspala :grinning: jo a hodila jsem nějaký nový fotky :wink: a jdu čučet na telku,dobrou :slight_smile:
23. čer 2010 ve 21:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko v 31tt měl 1600 a v 33tt už skoro 2400, no uvidíme jaký bude odhad v porodnici :slight_smile:
24. čer 2010 v 07:52  • Odpověz  •  To se mi líbí

Iny pojedeme na Malou Morávku,ale ještě nemám najité ubytování. Ale tam v létě neni celkem problém se ubytovat. My tam jezdíme strašně rádi. Můj by se tam nejraději odstěhoval.

U mě měli v nemocnici uplně jinej odhad než moje doktorka, ta se spletla tak pomalu o kilo ... :grinning: :grinning:
Ale v porodnici to odhadli uplně přesně....
24. čer 2010 v 07:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Asi budu muset Eričkovi odělat z postýlky mantinel. Co on s ním dělá to je šílené. Dokonce si ho i rozváže. A to nemluvím o monitoru dechu. Jak je k němu ta krabička,tak ta ho šíleně zajímá. Tak ho budeme muset taky odělat.
24. čer 2010 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek