• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti no jsem zvědavá jak se paní doktorka s odhadem trefila :grinning:

Já jsem si teď šila mantinel do postýlky když jsem byla u našich, o víkendu smontujeme postýlku, tak už se těším až to všechno nachystám :slight_smile:
24. čer 2010 v 08:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti a máte novou postýlku nebo starou?
24. čer 2010 v 08:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám v ložnici novou a v kuchyni postýlku starou 47let a ta je snad kvalitnější než ta nová. Ta nová už tak vrže a je nějaká rozvrzaná a ta stará je v pohodě.
24. čer 2010 v 08:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme starou postýlku ještě po synovcích, takže nějakých 22let starou, brácha mi ji jenom nově nastříkal :slight_smile: , v obyváku budeme mít cestovní postýlku, tu chci koupit dneska.

A taky jsem si dneska dala za úkol sbalit si kufr do porodnice, Josef furt prudí kdy si ho konečně zabalím :grinning:
24. čer 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ten si už raději nachystej. Já ho měla nachystaný snad dva měsíce před porodem.... :grinning: :grinning:

Tu novou máme z IKEI. Vzhledově sice vypadá nádherně,ale kvalita nic moc. Když mi vydrží na dvě děti tak budu ráda....
24. čer 2010 v 08:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já seznam mám napsanej a víceméně všechny věci shromáždění ve skříni, takže jde jenom o to to nacpat do kufru, snad se mi to tam vejde :grinning:
24. čer 2010 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a ani jsem neříkala,že v sobotu nám přijede projektant na barák. Nakonec tchánovci zjistili,že mají v rodině projektanta,tak nám plánky bude nakonec plánky kreslit on. Tak jsem zvědavá co na tom place vykouzlíme. Je to mladej kluk,tak snad bude mít i zajímavé nápady.
Z jara by jsme chtěli začít stavět,tak uvidíme jestli to bude pravda.
24. čer 2010 v 08:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Marti já jsem jela s dvěma kuframa :grinning: k tomu kosmetickej kufřík a kabelka :grinning: po porodu to všechno táhla porodní asistentka,radši si na to vzala jakejsi vozíček :grinning:Jinak mě odhad nedělali :wink: Peti monitor už jsem oddělala asi před měsícem,půjčila jsem ho naší Janči,aspon se pořádně zajede a kdyžtak využijem záruku :wink: mantinel mám zastrčenej upně skoro pod matrací,ale stejně ho máme taky věčně rozglajdanej a na ty šnůrky se Juli taky vrhá :grinning: tak at vám to tem projektant hezky namaluje,pokud zaberete,tak by jste to na to jaro mohli stihnout :wink: my jsme začali vyřizovat v říjnu a v dubnu jsme dostali povolení :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem vždycky říkala,že není možný aby to trvalo půl roku,ale ted tvrdím,že rychleji to nejde,aspon se stavebním úřadem v Podivíně ne :rolling_eyes:
24. čer 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a postýlku máme taky ještě po nás,ale je rozvrzaná taky,ale já jsem ji montovala tenkrát sama,Jirka furt neměl čas,tak se mi to moc s pupkem nepovedlo :grinning:
24. čer 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak já byla včera na výletě.Odjezd ráno v 5.30 :confounded: ale dobrý, docela jsem to zmákla a cíl byla Praha, kámoška nás tam vzala místo oslavy narozenin, bo já jsem těhotná,ona taky, takže pít nemůžeme, ségra má všechny víkendy pracovní, takže jediný kdo mohl o víkendu na oslavu tak byla sestra oslavenkyně, takže nic.A v Praze na nás čekala další kámoška, letos už ji skončila škola, takže má víc volna, tak nám dělala průvodce.Míša -oslavenec, musela pracovně na ministerstvo školství bo kam, tak zbytek šel prochajdou od koně, na Karlův most a pak na hrad a z hradu přes Nerudovku na tramvaj, u nás šalina, že :grinning: :grinning: a pak vyzvednout Míšu a na papu.Moje sestra teda zkonstatovala, že v Praze jela naposledy metrem, bo ji dělalo na trase B problém, ty prudký schody :grinning: a pak jsme se nabaštily, dokonce jsem byla v šoku, že na Karlíně si dáte oběd v super pizzerii za dvě kila i s polívkou a pitím, mazec a naprosto luxusní papu :dizzy_face:
a pak hurá do ZOO :grinning: tam nás teda naštvali lachtani, bo vylezl jenom jeden a ještě byl furt pod vodou :grinning:
Ale bylo to skvělý, našemu malýmu se to mooooc líbilo, protože po obědě asi usnul a celou ZOO ani nekopnul, až jsem z toho byla nervozní, tak se probral až doma a to zase bylo rodeo :grinning:
akorát já mám teda uchozený nožičky a zjistila jsem, že pražačky neznají jinej kočár než oranžový Jané slalom :stuck_out_tongue_closed_eyes: jenom v ZOO jsme jich potkaly asi dvacet a strašně moc těhulí :grinning:
24. čer 2010 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak snad bude projektant šikovnej :wink:

Inko já hodlám jet s jedním kufrem :grinning: , mě odhad udělat musí kvůli cukrovce
24. čer 2010 v 09:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no dobrá tůra, jen si užívej dokud to jde :grinning: , já už teď víc jak 2 hodiny chození nedávám, naštěstí už máme všechny návštěvy a výlety za sebou, už jenom zítra jdeme švagrové na promoci a pak bude klid :slight_smile:
24. čer 2010 v 09:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
No je fakt, že výlet byl fakt super, ale já už asi ve tři měla pocit, že začnu nohy tahat za sebou :grinning: a večer už bolelo i bříško, ale dobrý,tím že Maty nekopal, tak se to dalo.Ale asi to byl výlet poslední, protože tento víkend se nikam nedostaneme, příští pojedeme pro kočárek a jak je prodloužený víkend, tak Martin jde do práce a pak musíme dodělat plot a ještě jede Martin s klukama na víkend k vodě, jezdí každý rok a pak už bude srpen a prý už raději nikam nepojedeme, co kdyby náhodou.Tak se budeme válet doma nebo u tchýně u bazénu, aspoň něco :grinning:
24. čer 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem jela s jednou velkou taškou do porodnice a s kosmetickým kufříkem.

Jani tak to jsi měla super výlet.... :wink:

Iny to stavební povolení trvá všude stejně dlouho. Nejhorší jsou ještě hasiči. Ti to zdržují šíleně. No snad to všechno půjde dobře. Sice jsem dělal na úřadě,ale kolegyně nám navychází vstříc ani se stavbou toho sklepa. Taky ještě nemáme pořád stavební povolení.
24. čer 2010 v 09:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čus bus, jsem si diagnostikovala astma, páč to není možné, abych měla měsíc střídavě ucpaný nos a rýmu, zadýchávala se i při delší větě (o chůzi do schodů nebo kamkoliv jinam nemluvě), kašel, žádnou chuť ani čich, dušnost...
Jsem se dívala na příznaky a mám všechny... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Zítra se nechám poslat k alergologovi a na plicní, páč jinak asik umžu.... :rolling_eyes:
24. čer 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni ... :slight_smile:

Určitě si někam zajdi. To Tě trápí už fakt dlouho ....
24. čer 2010 v 09:29  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no je pravda že ten konec těhotenství utíká asi úplně nejvíc, my jsme toho chtěli tolik stihnout a prd :grinning:
24. čer 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to máš pravdu. Já jsme si myslelam,že až budu doma udělám ještě spoustu věci a ono nic. Ani jsem se nenadála a už jsem jela .... :grinning:
24. čer 2010 v 09:31  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, vybrala jsem ATB na zánět průdušek, ale vůbec se to nezlepšilo, ještě se to zhoršilo...:frowning2: Mluvila jsem včera s kamarádkou a tu léčili 4 měsíce ATB na záněty průdušek a zápaly plic, než zjistili, že má astma.. Průběh měla úplně stejný jako já... Takže už nebudu čekat na nic...
24. čer 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni a nemůžeš být alergická na pejsky?

Ty problémy máš myslím co máte Lindu....
24. čer 2010 v 09:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co Katka? Už tu dlouho nebyla.....
24. čer 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, já jsem alergická na psy..:slight_smile: Ale tohle je něco jiného...

Katka se má fajn..:slight_smile: Píšem si na FB..
24. čer 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
A proč za náma už nechodí na koníka?
24. čer 2010 v 09:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, to nevím...
24. čer 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem pročítala ještě diskuzi o brněnských porodnicích a byla tam holčina s těhu cukrovkou, rodila v Bohunicích a vyvolávali jí porod 14 dnů před termínem, takže to bych mohla rodit 7.7. :grinning:
24. čer 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak změna, Bohunice už nepřijímají ani na monitory, takže jsem objednaná na obilňák
24. čer 2010 v 10:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, prosím tě, mám pár dotazů ohledně kočárku.Můžeš mi změřit kolik má vevnitř ta hluboká korba na délku? už jsem našla snad třetí rozměr, tak ať vím, máme nabídku ještě na jeden kočárek, ale stejně si myslím, že u něho bude ta korbička menší, ale stejně se na něho ještě půjdu podívat.
A ještě bych potřebovala zjistit, jestli se mi dolů do koše vleze tohle....http://store.bejby.cz/good.php?goodId:252|Taska-na-pouzite-plenky-nebo-plavky kámošce totiž ne a já jsem rozměry toho košíku nikde nenašla, takže využívám tebe, že máš kočárek doma :grinning:
a ještě se chci zeptat, co jsi kupovala jako koš na plíny?Myslím na použité, máš něco spešl, nebo nějaký obyč kýbl?
24. čer 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hluboká korba je cca 75x31cm. Koš má zhruba 37x33cm a hluboký je asi 20cm.

Na použité pleny mám plastovou krabici s víkem z ikei
24. čer 2010 v 11:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti 7.7. je moc pěkné datum. Já mám sedmičku moc ráda..... :wink:
24. čer 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Marti díky, to byl fofr, takže taška na plíny se vleze, to je super.Já totiž pořád řeším, kde ten kýbl budu mít, jestli v koupelně, tak právě potřebuju něco, co dobře těsní, ať v noci nepadneme smradem :grinning: když na chodbě, tak je mi to buřt, protože tam ať si to smrdí jak chce :grinning: ty krabice z Ikea už mně taky napadly, ještě na ně zajedu mrknout.

Jj 7.7. je mooc pěkné datum, hlavně se bude dobře pamatovat a proto budu rodit 9.9. :grinning: :grinning: vtipné si to takhle plánovat, že...nakonec budu ráda, když porodím 17.9. kdy mám zatím druhý termín porodu :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 12:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek