• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Jani ... :grinning: :grinning:
24. čer 2010 ve 12:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mrkni se v ikei, tam mají několik druhů krabic, různě velké :slight_smile:

Tak 7.7. se prý Josefovi nehodí kvůli práci :grinning: , mě je to celkem jedno, já se jenom modlím ať to jde rychle a nerodím 3 dny :unamused:
24. čer 2010 ve 14:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koukám, že je to stejné jako u nás, já taky musím prostě rodit 10.9 protože je to pátek a tím pádem nebude nikdo v sobotu vstávat do práce a zapíjet se může od pátku až do neděle, takže ideální by i bylo, kdybych rodila v pátek ráno ať si stihne na večer Martin všechno nachystat :grinning: :grinning: a ten další pátek a víkend rodit nesmím, protože je u nás jarmark a v sobotu zde určo bude rokec Marcela Woodmana, takže všichni půjdou pařit...teda já asi těžko :frowning2: :angry: :grinning:
ale hlavně že to má tatínek tak pěkně naplánované :grinning:
teď mě jenom zajímá jestli se tomu podřídí i syn :grinning: :grinning:
24. čer 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Můj si to snad tehdy ani neplánoval..... :confused:
24. čer 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak včera jsme koupili cestovní postýlku, o víkendu složíme klasickou postýlku :dizzy_face: , kufr do porodnice mám víceméně sbalený :slight_smile:

Dneska jdeme na tu promoci, chtěla jsem jít v šatech, ale zrovna dneska je zataženo, takže to vidím na kalhoty :slight_smile:
25. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Já jsem na promoci zatím nikdy nebyla. Ale i bych to chtěla vidět. Můj když promoval,tak to jsme spolu ještě nechodili.

25. čer 2010 v 10:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tady dneska teda svítí sluníčko,ale funí vítr, tak uvidíme co bude večer nebo odpoledne.Když fouká,je mi to jedno,ale pršet by nemuselo.
Marti opět dotaz...už jsi ho sem sice dávala několikrát, ale prosím odkud máte babmusa a kolik že stál? Díky díky díky :grinning:

My pojedeme pro postýlku asi v červenci, nakonec budu mít postýlku po sobě, akorát musím koupit novou matraci a do obýváku budu mít na první měsíce kolýbku, pak má Mates smůlu a bude na dece,druhou postýlku tam nedáme.
a příští týden bych měla mít naše postele a komody pro malýho, tak budu moct začít prát a uklízet a naše skříně, budou teda až tak za 3 týdny, bo se teprve příští týden budou měřit, no ale budou na míru, tak to bude fajne.
25. čer 2010 v 10:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani.... :dizzy_face:

U nás ráno trošku sprchlo a teďka je podmrakem. Nevypadá to nic moc ..... :confounded:
Já už se těším až bude konečně letní počasí. Slibují to na příští týden. Tak jsem zvědavá.....
25. čer 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: teda vy jste toho nakecaly,na půlku určo zapomenu reagovat :sweat_smile: Marti já jsem myslela,že ten váš kočárek má velkou korbu :confused: aspon ta Zaječanka mi tenkrát říkala něco o 80 cm :stuck_out_tongue_closed_eyes: každopádně už ho nemá, sporták ji nevyhovoval,tak ho prodala.jinak s tou porodkou je to teda naprd,se přiznám,že obilnák se mi stejně jak milosrdní hnusí,já nemám ráda starý baje :unamused: ale řeknu vám,že Bohunice taky žádnej zázrak,vezli jsme tam tu mamku a Břeclav je oproti tomu hogo fogo,jak na pocit,tak i vybavení pokojů,hlavně mě tam hned u vchodu práskl přes nos ten nemocniční smrad ,ale zase v Brně jsou lepší dr a o to jde především :wink:
25. čer 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti já jsem na první promoci byla vlastně před rokem s pupkem a letos se mi na ni ani moc nechce :sweat_smile: ani zatím nevím v kolik hodin to bude,jestli to vůbec bude Juli pasovat s režimem :unamused: a hlavně se budu muset narvat do nějakých šatů a dát si podpatky,to bude terno,já ted nosím furt tenisky :grinning:
25. čer 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani to nevadí,že v obyváku nebudete mít postýlku,na chvilku budete mít košík nebo může být bobek i na gauči,pak bude v lehátku,na hrací dečce,prostě se bude gůlat po zemi :wink: malá v té naší postýlce v obyváku byla fakt jen jako malinká :wink:
25. čer 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni snad to astma nebude :wink: třeba je to jen alergie,já tento týden taky slzím a soplím :unamused:
25. čer 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
a termín porodu jsem měla naplánovanej na 27.9. přesně jak se Juli narodila,to byla neděle a v pondělí byl svátek,akorát se to žvejklo,že to bylo až neděle v 9 večer,takže oslava se stihla jen částečně a pak se to dohánělo v pátek :wink:
25. čer 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, já si taky říkám, že to nevadí, že nebude mít malej v obýváku druhou postýlku, vzhledem k tomu, že my máme prakticky všechny tři místnosti vedle sebe, tak může být i v ložnici, protože od kuchyňské linky to k němu budu mít asi tři kroky :grinning:

Jo a až pojedete do toho Bystrého - mimochodem je to tam super i v okolí je toho hodně na prochajdy - tak se zastavte na kafo, pojedete totiž kolem :grinning: :grinning: je to asi dvacet minut od našeho baráku :grinning:
25. čer 2010 ve 13:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tady je odkaz na ty bambusy, jsou tam i ceny
http://www.bambusarium.cz/index.php?uvod

Inko mě ta korba teda nepříjde malá a taky záleží kde to změříš, tohle je změřené dno kde je nejmenší, když bych změřila vnitřní rozměr úplně nahoře tak to bude víc jak 80cm, pro mě je důležité že má polohovací záda :slight_smile: , na sporťák jsem zvědavá, ale zatím se mi moc zamlouvá
25. čer 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek ,Marti schválně jsem si to našla,furt mě ty míry od tebe přišly malý :sweat_smile: každopádně v tom případě teda pěkně kecají :angry: píšou délka 83,5 a šířka 34,5 :fearful: jako jestli měří venek,tak to je na ranu :angry: http://detskezbozi.com/inshop/kocarky/kombinovane/cam-cortina-x3-tris-evolution-2009.html
25. čer 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
cha su slepoń :grinning: tak to vídím až ted.oni fakt měří i venek :stuck_out_tongue_closed_eyes: a vnitřek píšou 78x 35 to je stejný jak to mám já :wink:
25. čer 2010 ve 21:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Tak jsme včera zhruba navrhli náš budou baráček. Bude to docela zajímavé. Ani jsem nečekala,že už po nás bude všechno chtít. Nakonec budeme mít přízemní 5+1 a dole bude tedy suterém,ale ne pod celým domem. Zatím jsem spokojena a uvidím s čím přijede příště. Musím ale podotknout,že to budeme mít uplně jinak než jsme chtěli..... :grinning: :grinning:

A taky máme další dva zoubky. Čekala jsem,že se prořežou horní jedničky a nakonec se mu prořezaly horní dvojky. Tak bude jako upír..... :grinning: :grinning:
27. čer 2010 v 07:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :slight_smile:
to je dneska ale krásně, že jo!
Jak se vede těhulkám? Snad dobře. Nějak jsem dlouho neměla čásek sem nakouknout, hodovali jsme a taky jsme byli na svatbě.
Svatbu fotil brácha, tak jestli se chcete kouknout můžete zde http://svatbaeva.true-design.net/

Jóóóó a máme novinku. V pátek jsem Toníkovi našla dva zoubky, mladej se na nás bude už zubit, doteď se jen dásnil :dizzy_face: :grinning: :dizzy_face:

Peti, kdo vám ten domeček nakonec maluje? Taky blahopřeji k dalším zoubečkům :wink: Já ty Tondovi mega prožívám, jako eufórie, jinak to celkem zvládáme dobře.
27. čer 2010 ve 13:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali... :dizzy_face:
Moc pěkné fotečky. Baráček nám nakonec kreslí pan Ing.Tomáš Blumenstein z Prostějova. Je to od mojeho rodina. Jezdí s manželkou za její maminkou do Brna,tak říkal že nemá problém sjet do Bilovic nám to udělat.
Musím říct,že je moc šikovný a zatím jsme spokojeni.

Gratulujeme Toníkovi k prvním zoubkům .... :dizzy_face:
27. čer 2010 v 18:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Hlásím,že jsem totálně nevyspaná. Snad jsme nespali ani hodinu v kuse. Hrůza... :unamused:
Jsem uplně mrtvá....
28. čer 2010 v 06:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

gratuluju klukům k zoubkům :dizzy_face:

Já poslední dobou spím docela dobře, v sobotu jsme vstávali až o půl 9, což je u nás docela rarita, většinou vstáváme kolem půl 8 :grinning:

Včera jsme složili postýlku a zkoušela jsem složit cestovní postýlku kterou budeme mít v obyváku. Dneska akorát přišiju šňůrky na přivázání mantinelu, dobalím kufr do porodnice a hotovo. V pátek už mi začalo klesat břicho, tak je mi hned líp, malej už mi netlačí na žebra a plíce a podstatně líp se mi dýchá :slight_smile:
28. čer 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,taky gratuluji k zoubkům, :dizzy_face:

Marti, tak to spaní ti závidím, já poslední dobou některý dny nespím vůbec, někdy lehnu a chrním jak zabitá a z toho se ten malej prcek rozhodne, že bude trénovat na spartakiádu a mám po spaní, takhle jsem v sobotu byla vzhůru až do pěti do rána, pak došel Martin ze srazu, tak jsem teprve usnula, fakt super,ale dneska jsem opět spala jak mrtvola.Akorát zjišťuju, že se mi už některý věci hůř dělají,jako sbírání jahod, no to je makačka jako blázen :angry: tak mi je včera posbírala ségra, naštěstí.

V týdnu začneme malovat, tak se těším a do pátku chceme dovézt koberec a snad bude tento týden i postel a komody a začnu si všechno chystat.Taky začnu pomalu objednávat věci co potřebujeme, pořád jsem si říkala, že to budu objednávat raději dřív a nakonec budu ráda, když to do začátku srpna všechno stihnu :grinning: jak budou svátky, tak zajedeme pro kočár a pak k sestřence pro postýlku, kolýbka bude nevím kdy, musí se ještě natřít.
28. čer 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, fotečky jsou moc pěkný :dizzy_face:
28. čer 2010 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak sbírání jahod bych nedala ani náhodou :grinning:

Tak jsem věci do porodnice nacpala do menšího kufru, stejně skoro půlku kufru zabírají vložky a plínky :slight_smile:
28. čer 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já s tím taky mám docela problém, nebo spíš náš mladej :grinning: protože jak se zohnu, tak mě kopne, takže se sehnu pro dvě jahody a pak musím počkat až se zklidní a pak pokračuju :grinning:

Já jsem zrovna včera přemýšlela do čeho si budu věci do porodky balit, kufr nemám, tak budu muset vzít cestovku, ale tu mám buď malou a nebo mega :grinning: :grinning: to bude prča :grinning: a je mi jasný, že z porodky toho potáhnu dvakrát víc než tam :grinning: :grinning:
28. čer 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Jani no náš malej taky nemá rád když se zohýbám a utlačuju ho :grinning:

Holky jak je to se zdravotní pojišťovnou pro mimča po narození? Vím že automaticky je u stejné pojišťovny jako matka, ale musí se pak ještě někde něco hlásit?
29. čer 2010 v 08:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
tak já od včerejška řeším, co si obleču na pohřeb :frowning2: nemám na sebe nic černýho, jenom trika, takže asi půjdu v bílé sukni a černým triku,myslíte, že je to moc blbý?Mám teda ještě jedny černé šaty, jsou elastický,a le nevím jestli do nich ten pupek ještě narvu a nemůžu je najít.To je tak, když se stěhují skříně a půlku oblečení nemůžu najít :rolling_eyes:

Marti, co já vím, tak dítě je sice automaticky u stejné pojišťovny, ale musí se tam pak jít do nějakých určitých dnů s rodným listem to potvrdit,a le nevím jaká je ta lhůta.
29. čer 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak do osmi dnů je potřeba dojít na pojišťovnu i s rodným listem malýho.
29. čer 2010 v 11:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:
Jani a kdo vám zemřel? Já si myslím,že to neni blbé. V dnešní době chodí lidi různě a chlapy mají taky vždycky bílou košili.
Marti kdy jedeš vlastně na tu kontrolu do té porodnice?

Včera večer jsme leželi v návzích na baráček. Musíme si to pořádně promyslet. Poslal nám totiž pět variant. Tak se nechce unáhlit a pořádně to zvážit. Je to přece jen na celej život.
29. čer 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek