• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti já jsem na pojišťovnu jela snad až po měsíci...
29. čer 2010 ve 13:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, umřela mi v pátek spolužačka ze základky :pensive: tak si i říkám, že tím že nejsem vyloženě rodina a budui stát někde vzadu, tak je to jedno a prostě mám výmluvu na těhu, protože kvůli tomu si fakt nehodlám kupovat nic nového

Ty jo, baráček závidím, já bych taky vybírala a navrhovala :dizzy_face: njn, holt si musím nechat zajít chuť apočkat co bude tady, ale jakmile se zde začne, tak budou chlupy lítat :grinning: já mám takových plánů, že myslím bude lepší dům zbourat a postavit nový :grinning: :grinning: :grinning:
Ale je fakt, že je lepší, když máte z čeho vybírat, kdyby vám dal návrh jeden, tak si řeknete, jo to je dobrý a pak až budete bydlet, tak budete říkat, no jo, ale tahle příčka zde nemusela být, tohle mohlo být jinak, takže lepší, když je toho víc na výběr a zase máte i výhodu, že už jste bydleli, třeba kamarád stavěl s přítelkyní dům a ona bydlela jenom u rodičů, takže si namyslela třeba děsně moderní kuchyň, ale třeba ji vůbec nedošlo, že ona měří snad 150cm a ( přeháním ) ale je prcek a kuchyň má zbytečně vysokou, takže nedosáhne ze země do vrchních polic nebo třeba já osobně bych už prostě nechtěla do baráku střešní okna, do koupelny nebo do chodby klidně, ale určo ne do pokojů nebo ložnice, protože vím co to je za opruz, když nemůžeš v zimě větrat nebo v létě když prší, že...však to znáš.takže máš výhodu, že už i víš, co vám vyhovuje a co ne....
29. čer 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: hlásím se po prodělané stč´řevní chřipce,bylo to maso,malá byla s mamkou,já jsem furt fńágala,že se o ni nedokážu postarat :sweat_smile: jinak gratulujuk zoubkům :dizzy_face: u nás žádná změna,furt se dásní :grinning: vlastně jo umí jak je veliká :wink: jo jinak u nás měli být o víkendu hody a zrušili je,protože včera vezli máju a sklepník spadl z vlečky pod traktor a na místě umřel :confounded: ,takže je to naprd a radši to stárci zrušili.i když mě to kvůli Juli mrzí :frowning2: takže ted rychle přemýšlíme kam pojedem a nemůžem nic kloudnýho vymyslet,přeci jen s malou to není tak jednoduchý :unamused:
29. čer 2010 ve 21:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti jen to rozmysli pořádně a nic neuspěchej klidně se porad i s někým,kdo už bydlí a má zkušenosti :wink: stejně pak během stavby budete spoustu věcí měnit,protože naživo je to jiný :wink: Marti na pojištovnu šel Jirka až přišel rodný list a do 8 dnů to určo neposlali,ale nikdo to neřešil :wink: Jani tak sběr jahod jedině vleže na zádech :grinning: jen si je pěkně dej,pokud budeš kojit,tak si je příští rok nedáš :stuck_out_tongue_closed_eyes: aspon malá se hned osypala :sweat_smile:
29. čer 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic dobrou noc,mám prádlo v pračce :wink: papa
29. čer 2010 ve 21:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Inko tak hlavně že už jsi ok :slight_smile:

Dneska navečer máme na ulici akci ukončení školního roku, budou se opíkat špekáčky, docela se těším, akorát asi budeme pod palbou otázek kdy budu rodit apod :grinning:
30. čer 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Iny tak naštěstí,že už Tě to přešlo. A to neštěstí co se u vás stalo je strašné. Škoda mladého života .... :pensive:

Marti tak to budete mít super akci. Jste asi dobrý kolektiv na uličce....
30. čer 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky a co ten výlet co jsme plánovaly????? :confused: :confused: :confused:
30. čer 2010 ve 13:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek :dizzy_face:

Iny slyšela jsem o té nehodě a to musí být fakt mazec. Kolik tomu klučinovi bylo let?

Dnes jsme poprvé spáchali návštěvu koupaliště v Němčičkách, bylo tam celkem málo lidí. V brouzdališti jsme s Tondou byli sami :wink: byla to paráda. Mladý si to pěkně užíval. Kopal nožičkam a čáchal :sunglasses: dostal tam na dno a byl děsně spokojený.

Jsem pro každou špatnost a výlet můžeme spáchat buď k vodě a nebo bych navrhovala ZOO ale za lepšího počasí až se trošičku ochladí. Jak to vidíte vy?
30. čer 2010 v 16:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Ali bylo mu 25 :frowning2: dnes dokonce nechal jeho tatínek vyhlásit,že si přeje aby na památku Martina ty hody byly-ještě ted mám husinu :frowning2: no každopádně ty hody nebudou- stárci nechcou.no je to prostě celý naprd a už vždycky to na těch hodech bude znát :confounded: no my v neděli ujedem :sweat_smile:
30. čer 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
výlet můžem spáchat jen souhlasím s tím počasím,až se trochu umoudří :slight_smile:
30. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a byla bych taky pro zoo :wink:
30. čer 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, teda Iny to je strašný, já teda pochopila, že to byl někdo starší,i když ne že by v tom byl rozdíl,prostě umřel člověk, ale takhle mladý kluk :frowning2: no já jdu taky zítra na pohřeb spolužačce, která měla v dubnu 27 let a doma má dvě děti :frowning2: :frowning2: tak jsem zvědavá kolik nás tam ze třídy bude, ale asi dost, včera jsem potkala pár spolužáků na koupáku a říkali že jdou taky.

Já jsem se už v úterý naložila ke tchýni do bazénu a včera na koupališti, no bylo to super, dokonce jsem se i překonala, bo jsem u nás ná koupáku nebyla asi deset let, nesnáším když se mám promenádovat v plavkách, ale s tím pupkem mi to bylo nějak jedno :grinning:

Já jsem taky pro výlet, je mi jedno kam, hlavně kdy :grinning: :grinning: jak znám Martina, tak mě už za měsíc nikam nepustí :grinning: :grinning:
1. črc 2010 v 09:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem dneska byla na obilňáku, šlo to rychle skoro jsem nečekala, ale teda na sálech měli celkem narváno. Malej má 3,5kg a u cukrovky vyvolávají tak 4 dny před termínem, takže pokud neporodím sama dřív, tak ještě tak 14 dni. Akorát mám vyšší spodní tlak a mám si ho doma měřit, takže musíme někde půjčit nebo koupit tlakoměr :angry: , akorát jsem se nezeptala kolik jsem ten tlak měla protože jsem si myslela že mi to napíšou do průkazky a oni už do průkazky nic nepíšou, takže vím prd :angry:

Včera pouliční akce super, akorát jsem z toho celkem unavená, předtím jsme byli ještě na nákupech takže to bylo celkem náročné
1. črc 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

My jsme dneska byli na očkování prevenaru a nesmíme jít na sluníčko,tak se budeme vyhřívat doma na bytě. Musím Erička pochválit,že vůbec neplakal. To jsem ani nečekala....

Jani a co se té spolužačce stalo?

Marti tak to je naprd,že si musíš kupovat tlakoměr. Ale hlavně když bude všechno v pořádku. Jakoubek už je šikula. Eriček měl 3,5kg když se narodil.
1. črc 2010 v 11:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti no doufám že nám někdo tlakoměr půjčí, spíš mě štve že mi nenapsali nic do průkazky, takže nevím jaký jsem ten tlak měla, ale mohlo to být třeba z toho vedra, co já vím :unamused:
1. črc 2010 v 11:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti ale je možné,že je to tím vydrem. Oni to už asi v porodnici nezaznamenávají do průkajdy,ale když chtějí aby sis ho měřila doma,tak Ti mohli říct jaký si ho měla .....
1. črc 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Došla mi před chvilkou ta vložka do toho kočárku. Je super. Hned jsem jí tam šla dát....
1. črc 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti kdybych věděla že to nezapíše do průkazky tak bych se zeptala, ale nějak mi to nedošlo :unamused: , no přinejhorším tlakoměr koupíme. Taky to mohlo být nervama, celkem mě to prostředí porodnice znervoznělo :grinning:
1. črc 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, asi porodím nanuka :confounded: od rána mám snězenýho druhýho a ještě jsem zobala zmrzlý ovoce a podruhý jsem se sprchovala studenou vodou, ovšem zjišťuju, že to malýmu asi vůbec nevadí, ba naopak, aspoň včera na koupáku, kde jsem měla pocit, že je studená voda, byl naprosto v klidu ani mu nevadilo to studený břicho :grinning:

Peti, ona byla už víc jak půl roku v komatu,měla nějaký problém ze srdcem a trochu tomu asi napomohl i životní styl :pensive:
1. črc 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem akorát dopekla borůvkový koláč a teče ze mě jako z vola ..... :grinning: :grinning: :grinning:
Tak jsem si otevřela ledovou kávu a chladím se. Nanuka doma žádného nemám ... :confounded: A tak bych si nějakého dala ....
1. črc 2010 ve 14:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, Iny, to je fakt smutné, když zemřou takhle mladí lidé...:frowning2: :frowning2: :frowning2:

Jani, vyložila jsem si, že tvoje spolužačka nebyla úplně hodná holka... :confounded: Drogy?
1. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti tak to bude Kubík pěknej 4 kiláček :sweat_smile: snad se spletli :grinning: s tím tlakem je to naprd,ale určo to mohlo být i nervozitou,mě ho sestřička ke konci musela měřit vždycky až po vyšetření,protože to už jsem byla v klidu :grinning: ale sama jsem si ho teda měřit nemusela,ale je fakt,že já jsem do porodnice šla až rodit :wink:
1. črc 2010 ve 20:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my máme doma dobře ani v noci není horko,ráno vyvětrám dokořán a pak zavřu okna,zatáhnu rolety a žaluzky a super,okna otvírám zase až večer a máme perfektně :slight_smile: minule jak byly ty vedra,tak jsem furt větrala a nahoře bylo na zdechnutí,tak konečně mám správnou metodu :slight_smile:
1. črc 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Inko doktorka včera říkala že malej už by moc přibrat neměl, no nevím proč jí nevěřím :grinning: , tak jako počítám s tím že žádného prcka mít nebudeme a odhady většinou přidávají :slight_smile:

S tím tlakem si myslím že to bylo hodně nervozitou, přece jenom byla jsem poprvé v porodnici a je to úplně něco jiného než v ordinaci u své doktorky. Večer na mě padla docela depka že ten porod nedám, že to nezvládnu, hold hormony, ale dneska už je to zase dobrý :slight_smile:

A s tím větráním to děláme stejně, přes den máme zabedněno a otevíráme a větráme až večer, důležité je nepustit ten teplý vzduch do domu :wink:
2. črc 2010 v 07:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Zdeni jo, vyložila jsi si to dobře :frowning2: bohužel...je mi to líto hlavně kvůli těm dětem, nemuselo to takhle dopadnout.

Já zase větrám jak blbá, ale tím stylem, že otevřu dveře na chodbě na balkon, protože na té chodbě je jinak strašný vedro a pak otevřu dveře k nám a zavřu okna a takhle větrám, je průvan takže super a doma mám zatáhnutý žaluzky a závěs v ložnici, ale občas je to děs i tak, už před týdnem Martin mluvil o tom ,že nechá namontovat klimu, no zatím se nic neděje, asi nejsou ty správný vedra :grinning:

Marti neboj porod zvládlo tolik holek, tak ty taky...aspoň já se tím uklidňuju :grinning: :grinning:
2. črc 2010 v 09:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já vím že to zvládnu, nic jiného mi ani nezbývá :grinning: , jenom prostě ta nemocnice mě znervozněla a ta mamina s kontrakcema taky, mě to pořád nějak nedocházelo a tam to člověku tak nějak dojde :sweat_smile: , ale dneska už pohoda, jenom Josef je čím dál víc nervní, dřív se v noci nebudil když jsem šla na záchod a teď se budí a skoro vyskakuje z postele, tak ho musím uklidňovat že se nic neděje, že jdu fakt jenom čurat :grinning: :grinning: :grinning:
2. črc 2010 ve 12:07  • Odpověz  •  To se mi líbí

Já jsem dneska od rána v kole. Ráno jsem letěla dvakrát s kočárkem do obchodu,protože jsem potřebovala udělat pořádnej uklid. Potom jsem umývala okna a uklízela. Teďka jsem si konečně sedla a vařím si kafé. Eriček usnul,tak snad budu mít alespoň hodinku klid. Odpoledne valím k našim. Tam je chladněji a skočím do bazénu. Už se nemůžu dočkat .... :grinning:
2. črc 2010 ve 12:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

Já jsem dneska od rána v kole. Ráno jsem letěla dvakrát s kočárkem do obchodu,protože jsem potřebovala udělat pořádnej uklid. Potom jsem umývala okna a uklízela. Teďka jsem si konečně sedla a vařím si kafé. Eriček usnul,tak snad budu mít alespoň hodinku klid. Odpoledne valím k našim. Tam je chladněji a skočím do bazénu. Už se nemůžu dočkat .... :grinning:

Na mě to snad ani nedolehlo. A nakonec vlastně ani nevím co je to rodit. Jsem neviděla ani porodní sál ... :grinning: :grinning:
Snad až to druhé půjde normálně....
2. črc 2010 ve 12:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tak na to, že začala fetovat, když měla dvě děti, není co říct... Chudinky malé... Dej jim Pán Bůh sílu tohle překonat a unést všechnu tího toho, co jim mamina zanechala na duších... :pensive:
2. črc 2010 ve 21:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek