Informace o ochraně osobních ůdajů a používání cookies.

Přečti

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
6. črc 2010
Nikdo nikde .... =-) =-) =-)

janca.k
6. črc 2010
Ahoj ahoj...
Zdeni, jenom musím říct, že nešlo o nějaké tvrdé drogy, ale bohužel i tráva někdy napáchá dost velkou neplechu |-|

Já se od soboty válela u tchýně v bazénu,voda 28°C parádička, pohodička,malej spokojenej, ani nekopal 😃 porodím fakt toho tučňáka 😃 😃
A dneska je teda pěkně hnusně,ale aspoň si stihnu uklidit, je zde bordel jak v tanku ]-( v sobotu se malovalo, tak zítra dovezeme koberec a do pátku snad i postele, akorát ještě nejsou matrace,a le snad to nebude dlouho trvat.
katunka82autor
6. črc 2010
BAF 🙂

Ahoj holky, tak jsu tady po delsi dobe a dokonce jsem i stranku zpet docetla.
tech mladych lidi je mi moc lito, je to vzdy moc smutne 😞

Mati to to uteklo, nemuzu tomu uverit, ze za chvilku bude Kubik na svete! Wow!

Iny, Julinka si dava na cas se zoubkama 🙂

Jsu pro srazik, klidne bych jela hned ted! Ja muzu snad kdykoliv, jen nekdy kolem 16.7. pojedu asi s rodinou na vylet do Trebone, tedy dovolenou, ne vylet 🙂
Ja vite, jsu vic na Fb, ale budu vas sledovat a snad i psat 😎
cervenec
6. črc 2010
Ahojky holky 🙂 Tak se hlásím zpět z dovolené 😉 bylo to fajn,malá byla spokojená,jen jednu cestu autem z výletu komplet proplakala 😞 byla totiž vyspaná,tak byl řev,až potom mě napadlo,že jsem jí měla dát žužlat rohlík a byla by spokojená :-| ale jinak byla moc spokojená,dnes jsme se stavili i v zoo a byla nadšená,pištěla víc jak opice 😃 no jinak teda bych s tak malým prckem nejela nikam daleko :-N nevím co bych s ní pak v tom autě dělala 😕 a jsem ted ráda,že už jsme doma,prostě je to pohodlyný všechno při ruce,tam jsem furt řešila jídlo a tuny oblečení sebou na výlety atd.hlavně ,že já jsem věřila předpovědi a neměla jsem sebou jiný boty než žabky,ani dlouhý nohavice jsem si nebrala,takže na Pradědu bylo včera 14 stupnů,v žabkách ideál 😃 :-p
cervenec
6. črc 2010
@katunka82 Katu to sis teda dala na čas :-N napiš co novýho u Matyho 🙂 se zubama si dává na čas to teda jo,ale včera mě kousala do prstu a i mě to bolelo 😃 jinak malá se začala stavět na nohy,na kolínka nejde vůbec,když ji tak chci dát,tak stojí na špičkách a hlavou se opírá o zem 😃 umí paci paci,jak je veliká,dává pusinku a hlavně tak hrozně moc jí,až to hezký není 😃 byli jsme na dovči se známýma - mají skoro 2 letou holčičku a ta snědla za den to co Juli na oběd- uplně nám záviděli,že máme jídlo bez nervů 🙂
anag
6. črc 2010
Ahoj Iny.... x-)
Jé vy jste byli na Pradědu.... x-) U nás to vypadá s dovolenou špatně. Konečně jsme dostali povolené na stavbu sklepu a teďka to budeme muset honit. Do vinobraní už moc času není.... :-|
anag
6. črc 2010
Juli je tedy šikulka .... 🙂
anag
6. črc 2010
Iny kde jste byli ubytování?
cervenec
6. črc 2010
@anag Peti byli jsme tady 🙂 http://www.podhurkou.cz/ bylo to tam moc fajn,klideček a vybavený pro děti,všude dětský koutky,hřiště,jídelní stoličky,postýlka na pokoji atd. 🙂
cervenec
6. črc 2010
Peti a vy ten sklep chcete mít do vinobraní hotovej?nebo proč to honíte?
cervenec
6. črc 2010
jo a ještě Juli kaká a čurá na nočník 🙂 ráno kaká a čurá vždycky a přes den ji tam dám a už je tak naučená,že ji posadím a už tlačí 🙂 jsem zvědavá,jestli to k něčemu bude a bude brzo bez plinek :-N já jsem prý byla v roku bez nich,ale naše maminy měli s látkovkama mnohem větší motivaci :-p
anag
6. črc 2010
Do vinobraní by jsme chtěli udělat hrubou stavbu komplet se střechou. Protože potom nebude až do listopadu čas .....
A do toho se teďka pořád šplíchá atd..... :-|
anag
6. črc 2010
Iny penzion vypadá nádherně .... x-)
anag
6. črc 2010
Iny kdy Ti začala malá sedět?
cervenec
6. črc 2010
no to je fakt.že ted bude ve vinohradě práce furt :-| mrknu se ti do deníčku vydrž 😃
anag
6. črc 2010
No právě a my jsme se strašně zdrželi. Měli jsme problémy s hasiči .... ]-(
cervenec
6. črc 2010
Peti tak kolem 8 měsíce 😉 vlastně jsem čekala se sportákem až bude sedět 😉 ale až ted sedí tak,že nemám strach ji nechat sedět samotnou,ale stejně kolem ní dávám něco měkýho,protože se sem tam zgulí 😃
anag
6. črc 2010
Iny díky. Eriček se snaží,ale mu to právě nejde. Tak má ještě čas. No nic jdu spát. Páááá
cervenec
6. črc 2010
@anag my jsme na barák vůbec žádnej papír od hasičů nepotřebovali 😉
cervenec
6. črc 2010
jo má čas 🙂 dobrou 🙂
anag
7. črc 2010
@cervenec My jsme potřebovali vyjádření hasičů ke stavbě.A oni mají fůru času,tak se to táhlo tři měsíce.... ]-(
macinek
7. črc 2010
Ahoj holky 🙂

Inko taky jezdit na Praděd takhle vybavená 😃 , to je holý nerozum 😃

Mě včera večer začal pobolívat podbřišek, blbě se mi spalo a taky mi pěkně lítá tlak, takže jsem fakt zvědavá co mi zítra řeknou na obilňáku :-N , Josef jel dneska do Prahy a moc se mu nechtělo když mě viděl, musela jsem ho uklidňovat že je to v pohodě 😃
zdenallicka
7. črc 2010
Marti, tak třeba se Kubík rozhodne na svět přijít sám.. a už brzy..🙂
macinek
7. črc 2010
Zdeni musím říct že večer ve mě byla malá dušička že už je to tu :-N
zdenallicka
7. črc 2010
ČLověk se lekne, žejo? No já budu posratá až za ušima..😃 Ale ony hormony asi udělají svoje... a navíc - na konci je výsledek - krásné, voňavé, milunkaté miminko... x-)
macinek
7. črc 2010
No taky jsem byla posratá až za ušima 😃 , navíc ten vysokej tlak do toho, ale ten byl změnou počasí, dneska mám tlak v pohodě, tak jsem ráda 🙂

Včera jsme ještě smontovali přebalovací pult, nastříhala jsem konečně deku z ikei na separačky, zkontrolovala kufr do porodnice, akorát dneska ještě nachystám oddací list.
zdenallicka
7. črc 2010
A může se jet...🙂 Držím pěsti, aby všechno proběhlo v pořádku a Kubík i ty jste byli zdraví... x-)
macinek
7. črc 2010
Díky budeme se snažit 😉

Na jednu stranu už bych to chtěla mít za sebou, ale nadruhou stranu mám z toho všeho strach :-N

Jo a tatínek je na zapíjení taky připraven, už má v pracovně hromadu alkoholu na zapíjení 😃
zdenallicka
7. črc 2010
Chápu...🙂

anag
7. črc 2010
Ahoj holky ... x-)

Marti ani se Ti nedivím,že si dostala strach. Mě když tehdy ráno odteklo trochu plodové vody,tak jsem byla taky nervní a to mi ráno ještě Erik řekl,že on tedy jde odehrát mši do kostela a pojedeme. Jsem tu hodinu seděla doma a byla jsem psychicky hotová.. Jen se seděla a hleděla do blba jak jojo....

Tvůj je tedy vybavenej. Erik zapíjel v hospodě a stálo ho to myslím pět tisíc.....
anag
7. črc 2010
Ahoj holky ... x-)

Marti ani se Ti nedivím,že si dostala strach. Mě když tehdy ráno odteklo trochu plodové vody,tak jsem byla taky nervní a to mi ráno ještě Erik řekl,že on tedy jde odehrát mši do kostela a pojedeme. Jsem tu hodinu seděla doma a byla jsem psychicky hotová.. Jen se seděla a hleděla do blba jak jojo....

Tvůj je tedy vybavenej. Erik zapíjel v hospodě a stálo ho to myslím pět tisíc.....

Začni psát odpověď...

Odešli