• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Nikdo nikde .... :confused: :confused: :confused:

6. črc 2010 v 08:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ahoj...
Zdeni, jenom musím říct, že nešlo o nějaké tvrdé drogy, ale bohužel i tráva někdy napáchá dost velkou neplechu :pensive:

Já se od soboty válela u tchýně v bazénu,voda 28°C parádička, pohodička,malej spokojenej, ani nekopal :grinning: porodím fakt toho tučňáka :grinning: :grinning:
A dneska je teda pěkně hnusně,ale aspoň si stihnu uklidit, je zde bordel jak v tanku :angry: v sobotu se malovalo, tak zítra dovezeme koberec a do pátku snad i postele, akorát ještě nejsou matrace,a le snad to nebude dlouho trvat.
6. črc 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
BAF :slight_smile:

Ahoj holky, tak jsu tady po delsi dobe a dokonce jsem i stranku zpet docetla.
tech mladych lidi je mi moc lito, je to vzdy moc smutne :(

Mati to to uteklo, nemuzu tomu uverit, ze za chvilku bude Kubik na svete! Wow!

Iny, Julinka si dava na cas se zoubkama :slight_smile:

Jsu pro srazik, klidne bych jela hned ted! Ja muzu snad kdykoliv, jen nekdy kolem 16.7. pojedu asi s rodinou na vylet do Trebone, tedy dovolenou, ne vylet :slight_smile:
Ja vite, jsu vic na Fb, ale budu vas sledovat a snad i psat :sunglasses:
6. črc 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak se hlásím zpět z dovolené :wink: bylo to fajn,malá byla spokojená,jen jednu cestu autem z výletu komplet proplakala :frowning2: byla totiž vyspaná,tak byl řev,až potom mě napadlo,že jsem jí měla dát žužlat rohlík a byla by spokojená :unamused: ale jinak byla moc spokojená,dnes jsme se stavili i v zoo a byla nadšená,pištěla víc jak opice :grinning: no jinak teda bych s tak malým prckem nejela nikam daleko :sweat_smile: nevím co bych s ní pak v tom autě dělala :fearful: a jsem ted ráda,že už jsme doma,prostě je to pohodlyný všechno při ruce,tam jsem furt řešila jídlo a tuny oblečení sebou na výlety atd.hlavně ,že já jsem věřila předpovědi a neměla jsem sebou jiný boty než žabky,ani dlouhý nohavice jsem si nebrala,takže na Pradědu bylo včera 14 stupnů,v žabkách ideál :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu to sis teda dala na čas :sweat_smile: napiš co novýho u Matyho :slight_smile: se zubama si dává na čas to teda jo,ale včera mě kousala do prstu a i mě to bolelo :grinning: jinak malá se začala stavět na nohy,na kolínka nejde vůbec,když ji tak chci dát,tak stojí na špičkách a hlavou se opírá o zem :grinning: umí paci paci,jak je veliká,dává pusinku a hlavně tak hrozně moc jí,až to hezký není :grinning: byli jsme na dovči se známýma - mají skoro 2 letou holčičku a ta snědla za den to co Juli na oběd- uplně nám záviděli,že máme jídlo bez nervů :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny.... :dizzy_face:
Jé vy jste byli na Pradědu.... :dizzy_face: U nás to vypadá s dovolenou špatně. Konečně jsme dostali povolené na stavbu sklepu a teďka to budeme muset honit. Do vinobraní už moc času není.... :unamused:
6. črc 2010 ve 20:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Juli je tedy šikulka .... :slight_smile:
6. črc 2010 ve 20:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny kde jste byli ubytování?
6. črc 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti byli jsme tady :slight_smile: http://www.podhurkou.cz/ bylo to tam moc fajn,klideček a vybavený pro děti,všude dětský koutky,hřiště,jídelní stoličky,postýlka na pokoji atd. :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti a vy ten sklep chcete mít do vinobraní hotovej?nebo proč to honíte?
6. črc 2010 ve 21:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě Juli kaká a čurá na nočník :slight_smile: ráno kaká a čurá vždycky a přes den ji tam dám a už je tak naučená,že ji posadím a už tlačí :slight_smile: jsem zvědavá,jestli to k něčemu bude a bude brzo bez plinek :sweat_smile: já jsem prý byla v roku bez nich,ale naše maminy měli s látkovkama mnohem větší motivaci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Do vinobraní by jsme chtěli udělat hrubou stavbu komplet se střechou. Protože potom nebude až do listopadu čas .....
A do toho se teďka pořád šplíchá atd..... :unamused:
6. črc 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny penzion vypadá nádherně .... :dizzy_face:
6. črc 2010 ve 21:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny kdy Ti začala malá sedět?
6. črc 2010 ve 21:14  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
no to je fakt.že ted bude ve vinohradě práce furt :unamused: mrknu se ti do deníčku vydrž :grinning:
6. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě a my jsme se strašně zdrželi. Měli jsme problémy s hasiči .... :angry:
6. črc 2010 ve 21:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak kolem 8 měsíce :wink: vlastně jsem čekala se sportákem až bude sedět :wink: ale až ted sedí tak,že nemám strach ji nechat sedět samotnou,ale stejně kolem ní dávám něco měkýho,protože se sem tam zgulí :grinning:
6. črc 2010 ve 21:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny díky. Eriček se snaží,ale mu to právě nejde. Tak má ještě čas. No nic jdu spát. Páááá
6. črc 2010 ve 21:24  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag my jsme na barák vůbec žádnej papír od hasičů nepotřebovali :wink:
6. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo má čas :slight_smile: dobrou :slight_smile:
6. črc 2010 ve 21:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec My jsme potřebovali vyjádření hasičů ke stavbě.A oni mají fůru času,tak se to táhlo tři měsíce.... :angry:
7. črc 2010 v 05:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Inko taky jezdit na Praděd takhle vybavená :grinning: , to je holý nerozum :grinning:

Mě včera večer začal pobolívat podbřišek, blbě se mi spalo a taky mi pěkně lítá tlak, takže jsem fakt zvědavá co mi zítra řeknou na obilňáku :sweat_smile: , Josef jel dneska do Prahy a moc se mu nechtělo když mě viděl, musela jsem ho uklidňovat že je to v pohodě :grinning:
7. črc 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, tak třeba se Kubík rozhodne na svět přijít sám.. a už brzy..:slight_smile:
7. črc 2010 v 07:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni musím říct že večer ve mě byla malá dušička že už je to tu :sweat_smile:
7. črc 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČLověk se lekne, žejo? No já budu posratá až za ušima..:grinning: Ale ony hormony asi udělají svoje... a navíc - na konci je výsledek - krásné, voňavé, milunkaté miminko... :dizzy_face:
7. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No taky jsem byla posratá až za ušima :grinning: , navíc ten vysokej tlak do toho, ale ten byl změnou počasí, dneska mám tlak v pohodě, tak jsem ráda :slight_smile:

Včera jsme ještě smontovali přebalovací pult, nastříhala jsem konečně deku z ikei na separačky, zkontrolovala kufr do porodnice, akorát dneska ještě nachystám oddací list.
7. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
A může se jet...:slight_smile: Držím pěsti, aby všechno proběhlo v pořádku a Kubík i ty jste byli zdraví... :dizzy_face:
7. črc 2010 v 08:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky budeme se snažit :wink:

Na jednu stranu už bych to chtěla mít za sebou, ale nadruhou stranu mám z toho všeho strach :sweat_smile:

Jo a tatínek je na zapíjení taky připraven, už má v pracovně hromadu alkoholu na zapíjení :grinning:
7. črc 2010 v 08:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Chápu...:slight_smile:

7. črc 2010 v 08:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Marti ani se Ti nedivím,že si dostala strach. Mě když tehdy ráno odteklo trochu plodové vody,tak jsem byla taky nervní a to mi ráno ještě Erik řekl,že on tedy jde odehrát mši do kostela a pojedeme. Jsem tu hodinu seděla doma a byla jsem psychicky hotová.. Jen se seděla a hleděla do blba jak jojo....

Tvůj je tedy vybavenej. Erik zapíjel v hospodě a stálo ho to myslím pět tisíc.....
7. črc 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Marti ani se Ti nedivím,že si dostala strach. Mě když tehdy ráno odteklo trochu plodové vody,tak jsem byla taky nervní a to mi ráno ještě Erik řekl,že on tedy jde odehrát mši do kostela a pojedeme. Jsem tu hodinu seděla doma a byla jsem psychicky hotová.. Jen se seděla a hleděla do blba jak jojo....

Tvůj je tedy vybavenej. Erik zapíjel v hospodě a stálo ho to myslím pět tisíc.....
7. črc 2010 v 09:39  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek