• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Peti no zapíjení bude v hospodě, ale má to domluvené že si tam může donést vlastní tvrdý alkohol, takže se docela dost ušetří, protože pánové když se rozjedou tak to stojí za to a pijou hlavně bílý rum, jagarmaistra atd, švagr když zapíjel neteř tak to měl ve stejné hospodě a taky si donesl vlastní chlast a i tak ho to vyšlo na nějakých 12tisíc. U nás by to nemuselo být tak hrozné, protože hrozně moc lidí má teď dovolenou a nemůžou přijít :grinning:
7. črc 2010 v 09:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Erik si mohl tehdy přinést jenom víno a je fakt,že dost lidí pilo hlavně to víno.....

Tedy dvanáct tisíc to je pálka .... :grinning:
7. črc 2010 v 10:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tohle bylo i s jídlem a lidí tam bylo odhadem tak 30 určitě a táhli to až do 7 do rána :grinning: , většina z nich chlastá fakt hodně. Švagr tvrdí že to porodné je na zapíjení tak akorát :grinning:

Podbřišek už skoro nebolí, jen mi občas tvrdne břicho, pomalu uklízím, ale nepřeháním to, Josef se vrátí až kolem 5, naštěstí zítra má schůzku akorát v Brně a v pátek poradu v Jihlavě, to už je pohoda :slight_smile:
7. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti když já jsem s žádným takovým výletem na Praděd nepočítala :sweat_smile: ale tenisky jsem si přibalit teda mohla :grinning: to moje děcko je dnes hrozný,furt ječí,začíná se vztekat,že nechce byt v kočáře,no prostě má opravdu den D :angry: a lepší to nebude :rolling_eyes:
7. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec ženy,
tak my máme definitivně potvrzeno, že čekáme kluka, varlátka máme sestouplá pindíka jsem taky viděla a prý z toho holku neuděláme ani kdyby jsme moc chtěli :grinning: a odhadní váha je 1900g no zdálo se mi to dost, ale prý to obřík nebude, tak to jsem zvědavá.Jo a Marti taky prý máme strašně dlouhý nohy :grinning: To má po Martinovi, ten má taky dlouhý nohy a když se narodil, tak byl prý jak hajzlový pavouk, samá noha samá ruka a neměl ani 3kg :grinning:
A zítra budu mít komody, nebo nejpozději v pondělí, záleží, kdy pro ně Mates kluky pošle a dneska jsme zaplatili koberec, 6500 v hájí :angry: a dostali jsme od mého taťky půlku na kočárek, že druhou má dát druhý děda :grinning:

To já jsem na to zapíjení našeho malýho zvědavá, bo za týden jede Martin s klukama kupovat věci na ohňostroj,t akže to bude stát za to, dokonce platí, že prostě musím rodit v pátek, aby se dalo pít od pátku až do neděle :grinning: a vzhledem k tomu, že zde se pije hlavně pivo a slivovice, tak nejdražší bude asi ten ohňostroj, bo slivovice máme plný sklepy :grinning:
7. črc 2010 v 17:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak jsem dneska byla na monitoru, bohužel tlak mi opět vyletěl jak prase, tak mi brali krev, výsledky byly horší takže zvažovali hospitalizaci, ale nakonec mi dali jenom prášky na tlak a v sobotu jdu na přeměření tlaku, pak se uvidí. Jinak cesty jsou prý krásně připravené, doktorka úplně zářila a udělala mi hamiltona, tak jsem zvědavá jestli se to rozjede samo nebo ne
8. črc 2010 v 15:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Holky, omlouvám se, že jsem lezu, ale chceme jet s přítelem na dovolenou do Valtic a scháníme nějaké hezké ubytování. Neměly byste nějakej typ??? Díky Verča
8. črc 2010 ve 22:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@unka7 Ahoj unka o Valticích Ti moc neporadím,ale kdyby jste chtěli jet jen o kousíček jinde tak tady je ubytování http://www.velkebilovice.cz/turistika/ubytovani
9. črc 2010 v 11:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Marti tak to už co nevidět pojedeš. To je super, jak to rychle uteklo ... :dizzy_face:
9. črc 2010 v 11:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar, máme kočár :dizzy_face: :dizzy_face: před chvilkou jsme ho dovezli, akorát byla teda sranda, že prodavačky na mě dost nechápavě koukaly, že chci objednat červeno-černý, oni ho totiž v žádném katalogu neměly, takže prostě smůla,ale když už jsme tam byli, tak jsme vzali ten co měli skladem a tím pádem je naopak...černo-červený.
Tak tohle máme z krku a hurá na další věci.
Včera jsem vyprala první várku hadříků, no ještě zde mám nachystané tři hromady :grinning: ale jsou tam i deky, povlečení a tak, no ale těch hader je teda taky dost, ani nevím kde jsme to všechno vzali :grinning:

Marti ty jo, stejně to uteklo...ty máš porod za dveřma a já dole pod schodama :grinning: včera jsem zjistila, že mám do porodu už jenom 8týdnů :grinning:
9. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak to je super :slight_smile:

Já jsem pořád 2v1, ale podbřišek pořád pobolívá, prášky na tlak zabraly, akorát jsem zvědavá, jakej tlak mi naměří zítra v porodnici, to budou zase nervy
9. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hlavně se před tím nenervuj, ať ti zkusí ten tlak změřit třeba dvakrát, když dojdeš a než odejdeš, já si myslím, že t i možná skáče i od nervů.
ale je dobrý že prášky zabraly.

Já jsem do sebe zrovna nafurtovala těstovinový salát se zeleninou a chtěla jsem žehlit...hmmm ale obávám se, že by ten salát zase letěl ven, jak se ohnu pro prádlo :grinning: tak budu muset chvilku počkat...
9. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě v porodnici musela sestra vždycky měřit tlak tak 4x a stejně byl pořád vysokej :unamused: a zítra jdu jenom na přeměření tlaku, tak uvidíme, každopádně dneska celý den tlak v pohodě a zítra sebou pro jistotu vezmeme kufr kdyby si mě tam chtěli nechat, ale doufám že to nebude potřeba :slight_smile:
9. črc 2010 v 15:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj těhulky, maminky a snažilko :grinning:

Teda holky to to fakt uteklo jako voda. Marti myslím na vás (tebe i Kubíka) ať to v pohodě zvládnete :dizzy_face:
Jani a tobě se to taky kvapem krátí :sunglasses:
Dnes se kamarádce narodila holčička Deniska, tak jsem z toho naměkko..... :dizzy_face:

Udolala jsem manžela a koupili jsme bazén, teď v těch horkách se mi s Toníkem nechce cestovat autem, tak si budeme užívat na zahradě :sunglasses: a ještě jednu novinku mám. Máme nový kočárek sporťák Teutonia Spirit S3, jsem z něj totálně unešená. Teutonku jsem chtěla vždycky, ale nějak nezbývali prašulky, v práci mi proplatili dovču, tak jsem si prosadila nový kočárek.
Kdybyste náhodou věděli o někom, kdo by měl zájem o náš starý kočárek, tak mám odkaz v bazaru.... :wink:

Přeji všem hezkou neděli
10. črc 2010 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Tak psala Marťa,že se jim dneska narodil Jakoubek. Váží 3550g a 52cm..... :dizzy_face:
11. črc 2010 v 09:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jůůůů, blahopřeju!!!! :dizzy_face:
11. črc 2010 v 09:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti ještě jednou moc gratuluju :dizzy_face: hlavně at jste zdraví a malej at roste jak z vody :slight_smile: ještě včera večer v posteli jsem si říkala,že jsem měla mrknout na kona,jestli Marta nerodí a šup ráno sms :slight_smile: jsem zvědavá na info co a jak :wink:
11. črc 2010 v 19:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny... :dizzy_face:

Já jsem taky zvědavá jak to probíhalo....
11. črc 2010 v 19:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem si psala včera s Marťou na facebooku a to bylo nějak kolem třetí hodiny a říkala,že má bolesti po 6-10 minutách, tak jsem si říkala že možná večer pojede ....
11. črc 2010 v 19:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti taky jeste jednou gratulujiiii!
Rano si to frcime po dalnici a najednou sms, jen v duchu jsem si rekla, uz me zase vita O2 na slovensku... ale to me zdravil Kubicek z porodnice. Bylo to krasne nastartovani nedelniho dne.

11. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti taky jeste jednou gratulujiiii!
Rano si to frcime po dalnici a najednou sms, jen v duchu jsem si rekla, uz me zase vita O2 na slovensku... ale to me zdravil Kubicek z porodnice. Bylo to krasne nastartovani nedelniho dne.

11. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec Iny Mata roste jako z vody, ve stredu jdeme do poradny, tak jsu zvedava na jeho vahu a delku. S jidlem jsme v pohode, jen nekdy v tech vedrech nechce moc jist, chce jen vodu a mliko... ale to mi nevadi, je ho dost, takze to neresim, on to potom dozene az se ochladi zase :slight_smile:
My delame paci paci, mavame, sam si listuje v knizecce a povida si s ni, sam usina, lozi o 106, vsude se stavi a pousti se, ujde az 3 metry sam, vyleze na sedacku, postel... z postele uz umi i slezt dolu. Vsechno zkouma, vsechno ho strasne zajima, je porad v pohybu a nic mu neunikne. Jinak je moc hodny.

Ted zacina mit ale obdobi, ze kdyz mu vezmu hracku se kterou se zrovna hraje a jdeme treba ven, nebo jist, nebo tak... tak zacne hukat, nebo se vztekat. Verim, ze to brzy pochopi a prestane.

Musime udelat nejaky ten srazik, treba az po prazdninach, ale musime! Rada bych vas vsechny videla!
11. črc 2010 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Katy máš pravdu,že to bylo krásné nastartování nového dne. Jsem byla chviličku i naměko,když mi ta sms přišla.....
12. črc 2010 v 06:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A už jenom Janča a je to..:slight_smile:

Mohl by nám Josef přijít ukázat Kubíka... :dizzy_face:
12. črc 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a k výletu - řekněte si a já se kuknu na služby... Marťa nám odpadne, ale Janča by to mohla ještě stihnout..:slight_smile:
12. črc 2010 v 09:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak se těším na fotku Jakoubka... :dizzy_face:

Holky už mě ty vedra uplně zmáhají. Mohlo by se klidně o trošku ochladit.....
12. črc 2010 v 09:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Katu je to pár dní a malá se taky začala vztekat,ale takovým stylem,že valím oči :fearful: ale problém je v tom,že se asi nudí,přeci jen Maty se tím,že lozí a skoro chodí zabaví,aspon si to myslím :grinning: takže jsem z nouze půjčila chodítko,ale malá v něm stejně vydrží 5 minut :stuck_out_tongue_closed_eyes: ´přestala spávat v kočárku,protože si sedá,takže ji učím spát v ložnici i přes den,ted zrovna chrní,a protože mi poslední dny spí jednou denně půl hodiny,tak doufám,že odpo usne znovu :frowning2: je to poslední dobou na bednu,v sobotu jsem už aj fnágala,jak jsem z ní bylo hotová :sweat_smile:
12. črc 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, podle mě jsou děcka "protivná" (rozuměj nespokojená) z toho vedra... Napusťte jim do bazénku vodu a nechte je ráchat se a přelívat, vylívat a tak,..:slight_smile: Máte balkóny a terasy, tak je to OK.. :slight_smile: A spát bych teda v takovém vedru taky nechtěla... mám problémy v noci, natož přes den... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ten výlet bych brala,ale musíme počkat na lepší počasí a to teda zatím nevypadá,že by se mělo umoudřit :frowning2: už je to protivný,už i v baráku to jde poznat, v noci je furt 25 stupnů a jak na svinu nefouká ani větr,takže malá se asi z toho horka furt budila :frowning2: fakt nevím proč nemůže být nějak normálně :angry:
12. črc 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni včera se ráchala,už i ted ho má napuštěný,ale počkám až po obědě :wink: včera byla hodná,jelikož jsme měli návštěvu :grinning: jak jsme sami doma,tak je to malá teroristka :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. črc 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jj, souhlasím s lepším počasím..:slight_smile: Já vím, že to pro vás není jednoduché.. možná bych zkusila i vlažné sprchy - dítko to ochladí a bude líp..:slight_smile:
12. črc 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek