• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Eriček to naštěstí snáší dobře. V noci si nemůžu stěžovat vůbec a přes den je taky hodný. Já mám doma taky chodítko a Eriček je v něm strašně šťastný a moc rád v něm lumpačí. Je v něm vždycky ale jen chviličku.
Do bazénku jsem ho dávala,ale řve v něm jak tur,tak ho musím ovlažovat ve vaničce.
Je tedy fakt,že přes den toho moc nenaspí,ale hlavně,že spí v noci.
12. črc 2010 ve 12:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek!

Martince obrovská gratulace, že to má porod za sebou. Snad jsou v pohodě oba a brzo bude i nějaký ten obrázek :dizzy_face:
Jak píše Peťka, teď už jen Janča a na Zdeničku se snad brzy usměje štěstí :wink:
a budeme tu samé maminy.

Vedra děs...
Podařilo se mi udolat Libora a pořídili jsme bazén, Tonda je v něm absolutně šťastný. Cáká ručičkama kope nožičkama, očamtává všechny hračky. Nejvíc mu šmakuje žaba :sunglasses:
Jinak teda se nám začal klubat čtvrtý zoubek. Taky mi to mladej dává pořádně pocítit, je uplakaný, nervozní, nevyspaný, žádné mastičky mu nepomáhají asi si to holt budeme muset protrpět :cry: spolu.

12. črc 2010 v 17:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali, snad jo..:slight_smile: Snad už to bude brzy... :dizzy_face:
12. črc 2010 v 18:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a tu máte fotky posledních dvou dortů a taky něco málo z výletu do Čachtic..:slight_smile:

12. črc 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni fotečky pěkné. Už jsem na ně mrkla na FC....
@aliiik Ali ani Mundisal gel vám nepomáhá?
12. črc 2010 v 18:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji..:slight_smile:
13. črc 2010 v 07:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Ještě jste se neuvařily?.... :grinning: Já už pomalu ano. Nějak mám i od rána z toho horka KOPR. Ale musím se přemoci a dat zadělat na buchty ....
13. črc 2010 v 09:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy tak to nám potom napiš kolik Maty vážil. Já jsem totiž vážila (sice jen tak baj očko) včera Erička a byla jsem zděšena. Má 7.měsíců a deset kilo. Jsem zvědavá kolik bude mít v roku.... :confused:
13. črc 2010 v 09:19  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je našemu Eričekovi teďka nejlíp ....
13. črc 2010 ve 14:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
To vedro je sileneeeee, uplne tezce to snasim posledni dny! Dnes to musel Fero na baraku zabalit a jit domu k Matovi, nemhla jsem fungovat. Silena migrena, tlak v ocich, proste strasne!!

Navic jsem zacala brat nejake hormony kvuli poruse stitne zlazy, tak se trochu bojim co me ceka...
Byla jsem na preventivne ui obvodaka a protoze jsem mela 2x vyssi hodnoty nez je maximalni norma, hned me odeslal s zadankou na endokrynologii, to bylo v patek a hned v pondeli jsme vyfasovala leky. Je to pry uz na cely zivot, ale co uz... jsou horsi veci!
To je tim tehu, porodem... do te doby jsem nemela jediny naznak poruchy. A ja jsem porad rikala, ze jsu silene unavena, vycerpana, nerovnzni, protivna nemam na nic naladu, ze to proste nejsu ja co mame Matu... a tady je pricina. Ani ve snu me to nenapadlo!!!
13. črc 2010 ve 21:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky uz se tesim na fotecku Kubika, urcite bude vlasate miminko! A bude nadherny malinkatyyyy!

Ne jak ten nas obr ted :slight_smile: Zitra napisu jak jsme dopadli v poradne :D Tipuju, ze mame tak 82cm a 11 kg!
13. črc 2010 ve 21:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ona po porodu asi není už žádná ženská ženskou, co bývala, ne? :slight_smile:

A co máš? Sníženou nebo zvýšenou funkci štítné žlázy?
13. črc 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni mam snizenou funkci SZ.

Jinak s tim jaka je zenska po porodu je to asi hodne individualni, nektera je vitalni az az, jina se vrati do normy, jina je unavena.. zalezi taky na diteti. A potom, kdyz dojde jeste poruse na SZ, tak je to mazec!
14. črc 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak hlasim jak nas junak dopadl v poradne. Mame 83 cm a 11,3 kg :slight_smile: Jinak je naprosto zdravy a sikovny klucik! Uz muzeme jist temer cokoliv a dalsi poradna v roce :wink:
14. črc 2010 v 19:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Breee ranko! Nam uz zacalo v 5:45 :angry: Ale ted uz zase spika, nastesti :grinning:
Dnes jsme meli prvni veltsi uraz... sedel na me, hrali jsme se a z niceho nic vystrelil a rozbehl se, jenze zakopl si o nozicku a nez jsem ho stcila zachytnout. letel hlavou, resp. celem, primo na hranu tv stolku. Tak bude mit nejspis oooobr modrinu skoro pres pulku cela, chudatko moje male. A to byl ode me snad jen metr, jenze to byla takova rychlost, ze tomu uz neslo zabranit. Tak mi ho bylo lito... ale litovat jsem ho nemhla, vic a vic by plakal. Pustili jsme pohadku, zacali si vykladat co v ni je a hned bylo tichucko a ani nefnukal. Ale tiskl se ke me jako kliste.

Aspon nekdy se prituli to netulive ditko :wink:

krasny den vam vsem prejeme. Ja se jdu nachystat dokud spi a potom hura do terenu jako kazdy den.
15. črc 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Katy z toho si nic nedělej mi stáváme chviličku po páté. Já už jsem si i zvykla. Ale taky hnedka v půl osmé vyrážíme na nákupy a trošku se pomotat,protože nevím co by jsme celej den dělali. Bych asi zbláznila.

Katy chudák Maty.... :pensive: Ale takových urazů myslím ještě bude ....

Já s ťulením nemám problém. Eriček se strašně rád ťulí....
15. črc 2010 v 11:54  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kdo ví co Marťa? Jak se jim daří? Možná,že už by ji dneska nebo zítra mohli pustit z porodnice....
15. črc 2010 v 11:55  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo holky a mám pro vás novinku. Budu v únoru zase tetou. Ségra čekají druhé .... :grinning:
15. črc 2010 ve 12:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm, tak to si ségra mákne.... :grinning: Kdo chce kam...:grinning:

Blahopřeju...:slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

tak už jsme doma, měli nás pustit už včera, ale teprve včera se mi rozjelo mlíko a malej do té doby moc nepřibíral, tak jsme šli až dneska. Fotky dodám za chvíli až najdu kabel
15. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti to faaaaaaaaaaaaakt :D Wow, tak to to vzali docela rychle :slight_smile: Ale tobe gratuluji k nastavajici duble teticce a sestre preju pohodove tehotenstvi. No ja byt ted tehotna, tak si to asi hodim, nedokazu si to predstavit. Mysli, ze tak nejdriv za dva roky se o tom muzeme zacit bavit :D
15. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinek Marti mooooc gratuluji ke Kubikovi a vitame vas doma!
Uz se tesime na fotecky maleho, musi byt nadherny.

A co ty, sji v pohode? Asi jo, ze jsi prisla uz na konika, co :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jinak Mata je o.k., ma svuj klasicky rezim spankua, porad je cily a uz zase lita o 106, takze to odnese jen modrinou a bouli na cele. Pozdeji ho vyfotim, snad to bude uz pekne zbarvene a pujde to na fotce dobre videt :sunglasses:
15. črc 2010 ve 13:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu jsem úplně v pohodě, už ani nevím že jsem rodila :grinning: , zvládla jsem to bez nástřihu s jedním kosmetickým stehem a malej je hodnej, pokud ho netrápí bříško tak furt spí :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinek tak to je super Marti! Myslim, ze holky co nemeli CS ti budou zavidet. To by si pral kazdy takovy porod! Jsi sikula.
Ted si uz budete s tatou a Kubikem jen uzivat spolecneho zivota, je to nadherne takovy maly drobecek, ze?
15. črc 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak fotky jsou v albu :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, ještě jednou blahopřeju..:slight_smile: Kuba je krásný..:slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a taky je to kus chlapa..:slight_smile: :slight_smile:
15. črc 2010 ve 13:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Koho já si to pro tu naši Jáju zamluvím??? :grinning: Jeden hezčí než druhý... :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 13:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti prave jsem videla fotecky a Kubik je nadherny, mooooc se vam povedl. Je to sice kus chlapa, ale stejne je tak malinkaty.
15. črc 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky díky :wink: , no jo je to naše zlatíčko malinký :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek