Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
12. črc 2010
Eriček to naštěstí snáší dobře. V noci si nemůžu stěžovat vůbec a přes den je taky hodný. Já mám doma taky chodítko a Eriček je v něm strašně šťastný a moc rád v něm lumpačí. Je v něm vždycky ale jen chviličku.
Do bazénku jsem ho dávala,ale řve v něm jak tur,tak ho musím ovlažovat ve vaničce.
Je tedy fakt,že přes den toho moc nenaspí,ale hlavně,že spí v noci.
aliiik
12. črc 2010
nazdárek!

Martince obrovská gratulace, že to má porod za sebou. Snad jsou v pohodě oba a brzo bude i nějaký ten obrázek x-)
Jak píše Peťka, teď už jen Janča a na Zdeničku se snad brzy usměje štěstí 😉
a budeme tu samé maminy.

Vedra děs...
Podařilo se mi udolat Libora a pořídili jsme bazén, Tonda je v něm absolutně šťastný. Cáká ručičkama kope nožičkama, očamtává všechny hračky. Nejvíc mu šmakuje žaba 😎
Jinak teda se nám začal klubat čtvrtý zoubek. Taky mi to mladej dává pořádně pocítit, je uplakaný, nervozní, nevyspaný, žádné mastičky mu nepomáhají asi si to holt budeme muset protrpět 😢 spolu.

zdenallicka
12. črc 2010
Ali, snad jo..🙂 Snad už to bude brzy... x-)
zdenallicka
12. črc 2010
Jo a tu máte fotky posledních dvou dortů a taky něco málo z výletu do Čachtic..🙂

anag
12. črc 2010
@zdenallicka Zdeni fotečky pěkné. Už jsem na ně mrkla na FC....
@aliiik Ali ani Mundisal gel vám nepomáhá?
zdenallicka
13. črc 2010
Děkuji..🙂
anag
13. črc 2010
Ahoj holky .... x-)

Ještě jste se neuvařily?.... 😃 Já už pomalu ano. Nějak mám i od rána z toho horka KOPR. Ale musím se přemoci a dat zadělat na buchty ....
anag
13. črc 2010
@katunka82 Katy tak to nám potom napiš kolik Maty vážil. Já jsem totiž vážila (sice jen tak baj očko) včera Erička a byla jsem zděšena. Má 7.měsíců a deset kilo. Jsem zvědavá kolik bude mít v roku.... =-)
anag
13. črc 2010
Tady je našemu Eričekovi teďka nejlíp ....
katunka82autor
13. črc 2010
To vedro je sileneeeee, uplne tezce to snasim posledni dny! Dnes to musel Fero na baraku zabalit a jit domu k Matovi, nemhla jsem fungovat. Silena migrena, tlak v ocich, proste strasne!!

Navic jsem zacala brat nejake hormony kvuli poruse stitne zlazy, tak se trochu bojim co me ceka...
Byla jsem na preventivne ui obvodaka a protoze jsem mela 2x vyssi hodnoty nez je maximalni norma, hned me odeslal s zadankou na endokrynologii, to bylo v patek a hned v pondeli jsme vyfasovala leky. Je to pry uz na cely zivot, ale co uz... jsou horsi veci!
To je tim tehu, porodem... do te doby jsem nemela jediny naznak poruchy. A ja jsem porad rikala, ze jsu silene unavena, vycerpana, nerovnzni, protivna nemam na nic naladu, ze to proste nejsu ja co mame Matu... a tady je pricina. Ani ve snu me to nenapadlo!!!
katunka82autor
13. črc 2010
Holky uz se tesim na fotecku Kubika, urcite bude vlasate miminko! A bude nadherny malinkatyyyy!

Ne jak ten nas obr ted 🙂 Zitra napisu jak jsme dopadli v poradne 😃 Tipuju, ze mame tak 82cm a 11 kg!
zdenallicka
13. črc 2010
NO ona po porodu asi není už žádná ženská ženskou, co bývala, ne? 🙂

A co máš? Sníženou nebo zvýšenou funkci štítné žlázy?
katunka82autor
14. črc 2010
Zdeni mam snizenou funkci SZ.

Jinak s tim jaka je zenska po porodu je to asi hodne individualni, nektera je vitalni az az, jina se vrati do normy, jina je unavena.. zalezi taky na diteti. A potom, kdyz dojde jeste poruse na SZ, tak je to mazec!
katunka82autor
14. črc 2010
Jinak hlasim jak nas junak dopadl v poradne. Mame 83 cm a 11,3 kg 🙂 Jinak je naprosto zdravy a sikovny klucik! Uz muzeme jist temer cokoliv a dalsi poradna v roce 😉
katunka82autor
15. črc 2010
Breee ranko! Nam uz zacalo v 5:45 ]-( Ale ted uz zase spika, nastesti 😃
Dnes jsme meli prvni veltsi uraz... sedel na me, hrali jsme se a z niceho nic vystrelil a rozbehl se, jenze zakopl si o nozicku a nez jsem ho stcila zachytnout. letel hlavou, resp. celem, primo na hranu tv stolku. Tak bude mit nejspis oooobr modrinu skoro pres pulku cela, chudatko moje male. A to byl ode me snad jen metr, jenze to byla takova rychlost, ze tomu uz neslo zabranit. Tak mi ho bylo lito... ale litovat jsem ho nemhla, vic a vic by plakal. Pustili jsme pohadku, zacali si vykladat co v ni je a hned bylo tichucko a ani nefnukal. Ale tiskl se ke me jako kliste.

Aspon nekdy se prituli to netulive ditko 😉

krasny den vam vsem prejeme. Ja se jdu nachystat dokud spi a potom hura do terenu jako kazdy den.
anag
15. črc 2010
Ahoj holky ... x-)

Katy z toho si nic nedělej mi stáváme chviličku po páté. Já už jsem si i zvykla. Ale taky hnedka v půl osmé vyrážíme na nákupy a trošku se pomotat,protože nevím co by jsme celej den dělali. Bych asi zbláznila.

Katy chudák Maty.... |-| Ale takových urazů myslím ještě bude ....

Já s ťulením nemám problém. Eriček se strašně rád ťulí....
anag
15. črc 2010
Kdo ví co Marťa? Jak se jim daří? Možná,že už by ji dneska nebo zítra mohli pustit z porodnice....
anag
15. črc 2010
Jo holky a mám pro vás novinku. Budu v únoru zase tetou. Ségra čekají druhé .... 😃
zdenallicka
15. črc 2010
Hmm, tak to si ségra mákne.... 😃 Kdo chce kam...😃

Blahopřeju...🙂
macinek
15. črc 2010
Ahoj holky 🙂

tak už jsme doma, měli nás pustit už včera, ale teprve včera se mi rozjelo mlíko a malej do té doby moc nepřibíral, tak jsme šli až dneska. Fotky dodám za chvíli až najdu kabel
katunka82autor
15. črc 2010
Peti to faaaaaaaaaaaaakt 😃 Wow, tak to to vzali docela rychle 🙂 Ale tobe gratuluji k nastavajici duble teticce a sestre preju pohodove tehotenstvi. No ja byt ted tehotna, tak si to asi hodim, nedokazu si to predstavit. Mysli, ze tak nejdriv za dva roky se o tom muzeme zacit bavit 😃
katunka82autor
15. črc 2010
@macinek Marti mooooc gratuluji ke Kubikovi a vitame vas doma!
Uz se tesime na fotecky maleho, musi byt nadherny.

A co ty, sji v pohode? Asi jo, ze jsi prisla uz na konika, co 🙂
katunka82autor
15. črc 2010
Jinak Mata je o.k., ma svuj klasicky rezim spankua, porad je cily a uz zase lita o 106, takze to odnese jen modrinou a bouli na cele. Pozdeji ho vyfotim, snad to bude uz pekne zbarvene a pujde to na fotce dobre videt 😎
macinek
15. črc 2010
Katu jsem úplně v pohodě, už ani nevím že jsem rodila 😃 , zvládla jsem to bez nástřihu s jedním kosmetickým stehem a malej je hodnej, pokud ho netrápí bříško tak furt spí 🙂
katunka82autor
15. črc 2010
@macinek tak to je super Marti! Myslim, ze holky co nemeli CS ti budou zavidet. To by si pral kazdy takovy porod! Jsi sikula.
Ted si uz budete s tatou a Kubikem jen uzivat spolecneho zivota, je to nadherne takovy maly drobecek, ze?
macinek
15. črc 2010
Tak fotky jsou v albu 🙂
zdenallicka
15. črc 2010
Marti, ještě jednou blahopřeju..🙂 Kuba je krásný..🙂
zdenallicka
15. črc 2010
Jo a taky je to kus chlapa..🙂 🙂
zdenallicka
15. črc 2010
Koho já si to pro tu naši Jáju zamluvím??? 😃 Jeden hezčí než druhý... x-)
katunka82autor
15. črc 2010
Marti prave jsem videla fotecky a Kubik je nadherny, mooooc se vam povedl. Je to sice kus chlapa, ale stejne je tak malinkaty.
macinek
15. črc 2010
Holky díky 😉 , no jo je to naše zlatíčko malinký x-)