• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti malej je nádhernej a ty jsi šikulka,že jsi to tak suprově zvládla.... :dizzy_face:
Marti a jak jsi dlouho rodila?

Jo holky a máme další dva zoubky. Teďka už nebudeme mít doma upírka... :slight_smile:

Ségře to taky nezávidím,ale když se podařilo .....
Já bych chtěla kdyby se nám podařilo příští rok v tuhle dobu a budu spokojená...
15. črc 2010 ve 14:28  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ja jsem to prehnala, ze chci slyset o druhem za 2 roky.... pravda je takova, ze bych brala narozeni druheho ditete kdyz budou Matymu 3 roky.
Pokud bych si mohla uplne vybirat, tak aby bylo Matymu 3,5, aby se druhe prde narodilo na jare. Samozrejme ze to bude kluk jako buk, to je mi uz ted jasne!!!! :grinning: A taky docela premyslim, ze bych mozna zkusila co vydrzim, ze bych nechtela zjistovat pohlavi.... ale to je hudba daleke budoucnosti, nevim co bude zitra natoz za par let :sunglasses:
15. črc 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
V sobotu ráno mě začal bolet podbřišek nejdřív lehce, ale interval byl kolem 6-10minut, postupem dne to sílilo, ale nic hrozného, večer už jsem si říkala že to asi nepřejde a když mi v 23:30 prdla voda tak bylo jasné že jedeme, chvilku po půlnoci jsme byli v porodce, otevřená jsem byla na 6cm a během monitoru začaly být kontrakce docela hnusné, potom jsme šli na porodní sál, dostala jsem krystýr a pak začaly kontrakce dost hustě, jedině ve sprše se to dalo celkem zvládat, pak to šlo ráz na ráz, chvílema jsem myslela že asi umřu a najednou se šlo tlačit a v 4:20 byl malej na světě
15. črc 2010 ve 14:42  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy já jsem si právě říkala,že to musíme nějak právě stihnout odrodit do Eričkových třetích narozenin,aby mi drželi v práci fleka.
Ale taky hlavně nechci mít doma dva jedináčky. No uvidíme jak to vůbec půjde. Posledně to snažení trvalo rok.
Ségra si mákne až se to mimčo narodí.....
15. črc 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti tak to jsi měla naštěstí rychlé.... :slight_smile:

Holky já už se asi vařím zaživa. Máme na bytě 32stupňů a nedá se tu vydržet.Snad už přijde nějaká bouřka... :confused:
15. črc 2010 ve 14:45  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A co Josef? Jak dopadlo zapíjení?
15. črc 2010 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti, tak to jsi mela super porod, krasne se to cte jak jsi rodila :sweat_smile:
A Josef byl u porodu? jak to zvladal on jako nastavajici tatinek?

Peti my mate 29stupnu, sileneee! V sest jsem otevrela okna v celem byte do pruvanu a jak vykuklo slunko, tak je zavrela a jsme tu v izolaci, nepoustim sem ten horky vzduch a cekem se to da, na to ze venkovni ukazuje silenych 42 na slunku pod mrakem, kdyz jsem jen ze zvedavosti otevrela okno jak je venku, myslela jsem, ze me klepne! Uz at je vecer a jde se zase vetrat!
15. črc 2010 ve 14:50  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy tak to jste na tom podobně. Už se taky těším až se večer otevřou okna a udělá se průvan. A snad přijde nějaká ta bouřka. Alespoň to hlásí....
15. črc 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
A Zdenča psala na FC, že ve Strážnici prší a tady ani kapka.....
15. črc 2010 ve 14:53  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Kde máme vůbec Janču a Inku?
15. črc 2010 ve 14:56  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo ani jsem nepsala. Eriček nám začal sedět ... :dizzy_face:
15. črc 2010 v 15:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti tak to ti takovej fofr porod fakt závidím :wink: a anvíc bez nástřihu co víc si přát :slight_smile: Kubík je moc krásnej a připadá mi,že je na tebe podobnej :slight_smile:
15. črc 2010 ve 20:47  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti gratuluju k sezení Erička :slight_smile: a ségru docela lituju :sweat_smile: to nebylo plánovaný co?nebrala antiko?Jak jsem ted měla tu střevní virozu,tak jsem byla na nervy jestli nejsu těhotná a ten klid na duši,když jsem si udělala test :grinning: pěknej paradox,nedávno jsem se modlilo za dvě čárky a ted by mě klepla pepka :grinning:
15. črc 2010 ve 20:50  • Odpověz  • To se mi líbí
jinak to počasí je fakt už hnus :angry: tady se mračilo a začal foukat větr,tak jsem dělala průvan o 106,ale stejně se ted potím,protože větr už zase není.v neděli má pršet se tááák těším :dizzy_face: hlavně,že se vyvětrá barák :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 20:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Katu ke zranění a mírám Matyho už jsem psala na fb :slight_smile: dnes Juli poprvé shodila květináč,řvala jak tur,jak se lekla,ale musela vydržet pár fotek :grinning:
15. črc 2010 ve 20:55  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Iny... :dizzy_face:
Já ani nevím jestli to plánovala. Antikoncepci ale nebrala. No a podařilo se. Bude to mít těžké,ale určitě to zmákne.... :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 21:03  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Taky jsem si říkala,že se mi malej Jakoubek zdá podobnej na Marťu.....
15. črc 2010 ve 21:04  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Iny tak nám ukaž fotku Julinky a květináče ....
15. črc 2010 ve 21:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti nic jinýho jí nezbyde :grinning: a navíc bydlí u vašich :wink:
15. črc 2010 ve 21:14  • Odpověz  • To se mi líbí
peti že jsi to ty ,tak je stáhnu z fotáku a za chvilku hodím :wink:
15. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Děkuji .... :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 21:22  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak tady je,ale je rozmazaná :angry: všechny fotky který jsem dnes vyfotila mám mázlý,nechala jsem foták venku,asi mu taky vadí horko :rolling_eyes: měla jsem tu dnes takovou kinderškolku :grinning: naháčskou :grinning:
15. črc 2010 ve 21:26  • Odpověz  • To se mi líbí
juchů tady křmí :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
hřmí :grinning:
15. črc 2010 ve 21:27  • Odpověz  • To se mi líbí
No pěkné... :grinning: Chuděrka malá se musela tedy pěkně leknout. A má stejné nebo podobné chodítko jako náš Mareček.

15. črc 2010 ve 21:27  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
no jdu uklidit na terasu co by mohlo uletět :grinning: a spat,dnes mě to horko a Juli zmohla :sweat_smile: dobrou :slight_smile:
15. črc 2010 ve 21:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Tu terasku vám závidím. Snad budeme mít brzy taky ... :pensive:

Taky čekám na bouřku. No nic já už mizím. Zatím .... :dizzy_face:
15. črc 2010 ve 21:29  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
my ho máme půjčený od Martínka,doufám,že mu ho moc nepodře,ale zatím jezdí jen dozadu a doboku :wink: ale je to jiný,musím zítra odtsranit věci z dosahu,za chvilku nám tady nic nezbude,my máme všechno nízko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
15. črc 2010 ve 21:31  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti teráska bude :slight_smile: dobrou s kobrou :wink: a bouřkou :wink:
15. črc 2010 ve 21:32  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak a bouřka zase nikde .... :angry: :angry: Jsem si myslela,že by v noci mohlo něco přijít a ono houby. Erik mi to tvrdil,že nic nepřijde a já mu nevěřila.... :confused:

Marti tak jaká byla první noc?
16. črc 2010 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek