• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Dobré ráno

Tady bouřka byla, ale nic extra.

První noc celkem ok, akorát v porodnici jsem Kubíka musela na jídlo budit a doma se začal budit sám po 2-3 hodinách, sice se zatím nechce moc přisávat a tahat, ale odstříkám dost, takže to dostvává se stříkačky a snad až se aklimatizuje se začne sám pěkně sát a nebudu muset dokrmovat
16. črc 2010 v 07:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
DObré ráno...:slight_smile: Tak to čumím - u nás bouřilo celou noc a já jsem byla s Lindou do půl šesté vzhůru!!!! :angry: :angry: :angry: DNes si dám poslední "12" a mám dovolenou..:slight_smile: Hurá...
16. črc 2010 v 08:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak Josef u porodu samozdřejmě byl a jsem hrozně ráda :dizzy_face: a teď je z něho hrdý otec :dizzy_face:

Peti teda ségra je odvážná, ale co dřív byl takový odstup dětí normální :slight_smile:

Dneska jsem vlezla na váhu a v porodnici jsem nechala 8kg, takže ještě 4kg a jsem na váze před těhotenstvím, ale chtěla bych ještě dalších 5kg dolů.
16. črc 2010 v 10:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak to máš dobré. Já mám pořád 1kg+ ale už jsem to nějak přestala řešit.
Marti a Josef je s Tebou doma?
16. črc 2010 ve 13:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti krasne ti jsou kila dole. Pockej, kojenim to pujde raz dva a hned budes mit i vic nez 5kg dole.

U nas zacala bourka ve 3 rano, budila jsem se dusnem, takze nejsu moc vyspana.

Dnes jsem byla s Matou na nemocnici, RTG v pohode, negat. Potom jsme byli na neuroogii, moc se jim libil, je na kluka moc sikovny a taky vzhledem k jeho veku.
Rano se mu zacalo navalovat, ale neblinkal, takze ho musim hlidat a v nedeli na kontrolu a potom teprve muzeme odjet na dovolenou, pokud bude v pohode. Ja doufam, ze ano... ze to navalovani bylo z toho velkeho mnozstvi vody co vypil. Jinak je Mata uplne v pohode, stejne divoky ne-li divocejsi. Cim dal vic si troufa a pousti se a chce litat od nabytku k nabytku. Je t tryskaaaaac!
16. črc 2010 ve 13:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček už sedí a hraje si. Hnedka se mamice lepší vaří .... :dizzy_face:
16. črc 2010 ve 13:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jeeee ten je zlaty! A jak ti krasne pozuje :dizzy_face:

To jsem nezazila, ze by Mata sedel a hral si v klidu :slight_smile: Protoze sedet zacal z lozeni... takze to uz se umel pohybovat a chtel poznavat svet. :sunglasses:
16. črc 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem se taky divila,že seděl a hrál si. Protože většinou válí sudy. Lozit zatím neumí. Někdy se mu to podaří,ale to spíš couvá...
16. črc 2010 ve 13:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Akorát jsme přišli od našich. Eriček dneska byl ve velkém bazénu a konečně neplakal. Jen se řechtat a cákal kolem sebe. Jsem se perfektně osvěžila. Až mi ségra pošle fotky tak vám nějakou ukážu.
16. črc 2010 v 19:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak tady je jedna bazénová.
17. črc 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Se na té fotce trochu šklebí. To je jediná fotka co mám. Jinak mají všechno naši ve foťáku a na těch už jsou oba vyřechtaní. Už se těším až půjdeme i dneska .... :dizzy_face:
17. črc 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
ČUs bus, krásky...:slight_smile:

Já už jsem podruhé v tomto týdnu spala dost málo hodin (ano, kojící i nekojící matky mi řeknou: "Zvykej si...")... Opět se tu honilo několik bouřek, takže Lin trpěla... NO ale co musím řict - už je to mnohem, mnohem lepší a včera už trpěla "potichu" a štěkla jenom jednou a to při strašlivém hromu, kterého jsem se lekla i já..:slight_smile: Šňupinka moje... :dizzy_face:

A jak se máte vy? :slight_smile:
18. črc 2010 v 07:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dort pro Marťovu babi... :slight_smile:

18. črc 2010 v 08:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Zdeni, dortík je opět super ... :dizzy_face:
18. črc 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Děkuji, Peti..:slight_smile: Eriček v bazénu s Marečkem vypadají jako frajeři... :slight_smile:
18. črc 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fotky ze včerejška.. Slavili jsme narozeniny Marťové babičky a byli jsme na procházce u rybníky...:slight_smile:

18. črc 2010 ve 14:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

to je dobře, že jo! Pořádně si ten chládek užíváme. Tonda dohání spánek. Teď v těch horkách vůbec nespával. Do toho zoubky, potničky atd.... byl to nářez....
Chodili jsme se chladit do bazénku.

Marti, porod jsi měla parádní, Kubík je krásňoučký miminko, tak ať se doma pěkně sehrajete a papá mlíčko jen od tebe. Já jsem taky měla v plánu shodit kila kojením, ale nějak se kýžený efekt nedostavil. Tondu kojím 8,5 měsíce a já mám furt 5 kg + :confounded:

Zdeni, tvoje dortíky jsou parádní :wink:

Peti, Eriček je fakt šikulka, když už pěkně sedí. Toníkovi se to ještě moc nedaří, ale zato krásně leze dopředu. Sedět se mu zatím nechce. Zubíku máme celkem 4 kusy :grinning:
18. črc 2010 v 15:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Ali, dneska je fakt báječně. Se toho nemůžu nějak nabažit. Už ty horka byli fakt neskutečné.

Toník je šikulka. Taky se mu moc líbí v bazénku.... :dizzy_face:

Mě teďka oba Erici spinkají. Jsem zvědavá který bude dřív hore.

18. črc 2010 v 16:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A nějak mě hodní mlsná a doma nic pořádného neni ... :angry:
18. črc 2010 v 16:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pořídili jsme Eričkovi a Marečkovi i jejich vlastní bezének .... :dizzy_face:
18. črc 2010 v 17:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
18. črc 2010 v 17:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
18. črc 2010 v 18:19 • hannah23
Dobré ráno, hlásím se konečně z PC, minulý týden se malovalo a pokládal koberec, takže mi Martin odstavil PC a z ¨mobilu se na koníka nedostanu ani nevím proč.
Takže Marti, ještě jednou gratuluji ke Kubíkovi, je strašně krásný, takový malý šušínek :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Já už si kolikrát říkám, že bych to taky měla ráda za sebou, hlavně v těch vedrech, to malej ani nekope, tak se pořád pozoruju, jestli je všechno OK, ale od soboty si to vynahrazuje a mám pocit, že snad bude dneska kopat celý den :grinning:
Zdeni, nejenom kojící a nekojící matky ti řeknou zvykej si....těhotná ti to řekne taky :grinning: a to nemám pořád takový obr břicho jako některý holky v osmém měsíci, ale stejně nevím jak si v noci lehnout,aby to vyhovovalo oběma stranám, hlavně té v břichu :grinning:

A jinak hlásím, že už mám komody a obě plné, všechno vyžehleno a nachystáno, tento nebo příští týden dorazí objednávka plínek, čtvercovky už mám doma, taky vyprané a vyžehlené, tak pak jenom sbalím tašku do porodky a nachystám postýlku, tu ještě doma nemám a musím taky objednat matraci.
Mmch jaký matrace jste objednávaly do postýlek? Já jsem si zatím vybrala kokosovou, tak doufám, že bude OK.

Marti a co látkování? Jak to jde?Čekám infa ohledně plínek a kočárku :grinning:
19. črc 2010 v 10:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska se asi doveze nová postel a snad se i dnes začne montovat klimatizace, protože v té naši podkrovce je v těch brutus vedrech i 35°C hotovo, takže budeme mít klimu, hlavně na příští rok, kvůli malýmu, protože tady se vážně nedá spát a taky si vydupávám bazén, ten snad bude příští rok taky, protože tchýně sice má,a le pořád jezdit do Rudky a domů se mi taky nechce...tak snad to klapne.
Ali jaký jste kupovali?Jenom nějaký ten na nafouknutí?
19. črc 2010 v 10:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Jani.... :dizzy_face:
Já má taky kokosovou. A jsme s ní spokojeni.
19. črc 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a jakou pořizujete klimatizaci? Kamarádka chce taky koupit,ale vůbec neví jakou.
19. črc 2010 v 10:57  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Peti, no abych řekla pravdu vůbec nevím jaká to je, kupoval ji Martinův kamarád, který je montoval v bývalém zaměstnání, tak se pak mrknu na značku.Nejdřív jsme chtěli tu přenosnou, ale pak se naskytla příležitost na klasickou montovanou na zeď, tak máme tu.

19. črc 2010 v 11:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tak kdyby si byla tak hodná,tak mi potom napiš jaká to je. Díky ....
19. črc 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Jani látkovky hodlám vyzkoušet dneska, zatím na to nebyl čas a energie. Kočárek jsme pořádně ještě nevyzkoušeli, akorát podvozek s autosedačkou a jezdí se s ním moc dobře :slight_smile:

Matraci máme kokos pohanka

Malej by dneska furt jenom jedl a taky ho trápí bříško, bodejď by ne když se pořád cpe, krmím pořád stříkačkou, prso nechce, Josef dneska koupí sondu na krmení, tak to zkusíme přes prso s hadičkou, snad se chytne líp
19. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti,
já jsem zrovna nacvičovala na čtvercovce novo sklad a musím říct, že těhotenství je na mém mozku opravdu hodně znát, protože na obrázku mi to přišlo jednoduché, ale ve skutečnosti mi trvalo asi 15minut než jsem pochopila jak tu plenu poskládali na ten trojúhelník :grinning: :grinning: no nic, příště takové věci budu zkoumat v práci a ne těhotná :grinning: :grinning:

Já jsem se s kočárkem projela akorát z Olympie k autu,a le jelo se s ním skvěle,akorát Martin honil machra, že nám přece prodavačka nemusí říkat jak se skládá podvozek do auta, že na to přijde sám...tak přišel, ale chvilku to trvalo :grinning:
akorát, že to vypadá, že budu muset z kočárku při skládání do auta sundávat přední kolečko, takže jsem nakonec ráda, že jsme zvolili Cortinu, protože tohle u málokterého kočárku jde a asi bych tam podvozek prostě nedostala, takhle narvu do kufru podvozek i hlubokou korbu.takže dobrý, no už se těším na procházky :dizzy_face:
19. črc 2010 ve 12:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek