• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Marti a nechceš zkusit nějakou laktační poradkyni? Třeba máš špatnou techniku...
19. črc 2010 ve 12:24  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni malej prso odmítá od narození, ani na sále se nepřisál a bojovali jsme s tím celou dobu v porodnici, chodila jsem kojit k sestřičkám, ale tím jak se mi mlezivo udělalo až ve středu tak musel malej tahat naprázdno a to ho nebaví, sát umí, ale prso prostě nechce, začne se vztekat a řvoucí dítě se prostě nepřisaje, nebo chvíli saje ale pouští se, v porodnici když se dařilo dobře tak sál 40minut a vysál jenom 10ml což je nic a já ho prostě násilím nutit nebudu, stačilo mi to jak ho nutily sestřičky v porodnici, nebudu stresovat ani jeho ani sebe, už tak je mi líto že mě odmítá
19. črc 2010 ve 12:43  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha, tak to je mi líto, Marti...:frowning2: Držím pěsti, aby to bylo lepší a věřím, že bude...:slight_smile: Zkuste tu sondu nebo kádinku a uvidíte..:slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni když ho krmím přes malíček stříkačkou tak saje krásně, ale jak dostane bradavku tak jednou potáhne a pustí se :angry: , snad to se sondou půjde líp, včera mi říkala švagrová že neteř taky začala pořádně sát až ve 3 týdnech. Já jsem ráda že aspoň mám mlíko a jde dobře odstříkat, že nemusíme dokrmovat UM :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Marti to je fakt, hlavně že je mlíko, jestli ho malej dostává přímo od tebe nebo ze sondy je jedno, sice je blbý, že máš o starosti navíc ... přeci jenom vytáhnout prso je rychlejší, že :grinning: ...ale zase to máš bez stresu a bez nervů.Nutit ho nemá cenu.
Co vím, tak od kámošky malá byla hrozný drobek a neuměla se pořádně přisát, takže taky...kádinka, sonda, stříkačka a jak trochu nabrala, tak se asi po měsíci krásně přisála a kámoška kojila až do roku naprosto v klidu z prsu...takže uvidíte, hlavně že to bereš sportovně a neděláš z toho tragedii, přeci jenom...spokojená maminka=spokojené miminko :slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:23  • Odpověz  • To se mi líbí
NO, vidíš...:slight_smile: Aspoň něco pozitivního na tom je..:slight_smile: Bude dobře, Kuba přece není žádný ňouma...:slight_smile:
19. črc 2010 ve 13:24  • Odpověz  • To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Marti to je mi líto,že Kubík nechce prso,ale hlavně ,žře papá tvoje mlíčko a určo se to zlepší až trochu vyroste :wink: a bradavky máš ok?nemáš je třeba vpáčený?se mnou v porodce takhle byla kočka a měla stím velkej problém,malej se jí taky nechtěl přisát :frowning2: kojila přes klobouček :wink:
19. črc 2010 v 16:02  • Odpověz  • To se mi líbí
jani ty jsi šikulka,už máš všechno hotový :slight_smile: matraci mame kokos molitan a v poho :wink:
19. črc 2010 v 16:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti super fotečky,mají v bazénu vaši chlor?a v poho malej když je taková citlivka jak Juli?
19. črc 2010 v 16:04  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali tak to je Toníček šikulka,lozí,zubí se a krásně plave :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni ty fotečky jsou super,mají krásný světlo :slight_smile:
19. črc 2010 v 16:06  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak u nás je to už lepší,jak jsem Juli tady pomluvila,tak od té doby je hodná :grinning: ted spinká,ale každou chvilku se určo vzbudí :wink: včera jsme byli v zoo v Hodoníně a byla opět nadšená,pištěla víc jak zvířata :grinning: už se děsím co budeme muset mít všechno za zvířatka doma :stuck_out_tongue_closed_eyes: mě dnes chytly záda,takže jsem tak trochu nakřivo,doufám,že se to nějak samo spraví :sweat_smile: za hodku příjde sestřenka s malou na návštěvu :wink:
19. črc 2010 v 16:09  • Odpověz  • To se mi líbí
@cervenec Iny naši dávají do bazénu chlór a na to,že je Eriček na všechno citlivej tak v pohodě bez problémů.... :dizzy_face:
19. črc 2010 v 17:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
HOlky, ted jsem někde na netu četla, že skvělá dezinfekce (nechemická) je modrá skalice.. zkuste si o tom něco zjistit (kvůli případným bazénům u Jůlinky a Martínka)..:slight_smile:
19. črc 2010 v 17:44  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

Jsem dneska pěkně nasraná. Přišlo vyúčtování elektřiny. Myslela jsem jak nám budou vracet,protože loni nám zvedli zálohu a nakonec doplacíme 1700,- Kč a zálohy nám zvedly o čtyřista korun za měsicí .... :angry: :angry: :angry: :angry:
Nevím kde ty peníze budeme za chvilku brát .... :confounded:
20. črc 2010 v 11:46  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky,
než zapomenu Peti na klimatizační jednotce máme napsáno, že se jmenuje Coolstar, ale nikde na netu jsem nenašla nic podrobnějšího, ale Martin mi taky až včera řekl, že je to klima od nich z práce, protože se kupují přenosné, takže si ji odkoupil, tak je otázka jak je stará, Coolstar jsem našla jenom chladící kapaliny do kliamtizací...tak nevím

Zdeni, ale modrá skalice je chemická látka, akorát mám výpadek mozku jak se jmenuje, ale je to pentahydrát tuším nějakýho síranu nebo něčeho...tak nevím...ale co je super do vody, tak sůl..ideálně až někdo pojede do Chorvatska tak si nakoupit zásoby krupné soli, u nich stojí cca 6kč, tady tak 200kč my ji tam jeden rok nasypali a super voda, letos máme bazén napuštěný vodou ze studni a katastrofa, už jsme tam na pH lili i sírovku...mazec, ale je to lepší
Kámoška teď dělali bazén a obě děti jsou ekzematici a mají právě bazén se slanou vodou a prý bomba, děcka jsou spokojený a ona taky, není to teda voda jak v moři, ale krapet slaná je a dělá jim to dobře, tak se pak na to musím mrknout.

A dneska jsem potkala u baráku paní se zelenou Cortinou a to jsem myslela, že ten kočár zde snad nikdo nemá, bo potkávám hodně maminek, ale tento jsem ještě neviděla....

Peti my letos dopláceli za plyn, tak jsem zvědavá o kolik nám zvednout zálohu a taky jsme dopláceli za vodu a tu nám už zvedli, akorát že mi platíme zvlášť vodný a zvlášť stočný...aby to nebylo jednoduchý, takže za vodu nám ještě jedno vyučtování dojde, super, fakt...jediný za co nám vraceli byla elektrika...450,-
:grinning:
20. črc 2010 ve 12:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, to mi ani neříkej... :confounded: My nemáme navíc ani kačku (apíš máme hluboko do kapsy) a pokud budem doplácet, asi půjdu krást... :rolling_eyes:
20. črc 2010 ve 12:10  • Odpověz  • To se mi líbí
20. črc 2010 ve 12:13  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani díky.

Zdeni no já to vidím u nás taky bledě a to od příští rok budeme brát uvěr na stavbu,tak vůbec netuším jak to budeme dělat. Raději na tím ani nepřemýšlím. Nebo bych se musela zbláznit ....
20. črc 2010 ve 12:15  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, to jsem si už říkala taky, protože ten náš doplatek za plyn, byl fakt mazec a to nám loni skoro to samý vraceli :rolling_eyes: jenže je fakt že letos jsme topili snad ještě koncem května a babička prostě topí naprosto nesmyslně,t akže se není čemu divit...ale jsem ráda, že my ještě nějaké peníze máme, i když za minulý měsíc jsme utratili takových peněz...nábytek,doplatky za energie, věci pro malýho....že je mi z toho až špatně :confounded: a já na nemocenské, fakt super....
20. črc 2010 ve 12:15  • Odpověz  • To se mi líbí
Jo pentahydrát síranu měďnatého, ještě to se mnou není tak hrozný....jj v přírodě se vyskytuje jako minerální látka, ale mám za to, že se spíš vyrábí v hromadném průmyslu chemickou reakcí, tak jsem to myslela, že to není úplně přírodní, ale furt lepší než savo, nebo chlor...
nebo naše oblíbená kyselina sírová :grinning: :grinning:
20. črc 2010 ve 12:18  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani a máš nějakou aktuální fotečku bříška????
20. črc 2010 ve 12:30  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti jo mám, ale včera jsem zkoušela připojit mobil k PC a nejde to, tak to ještě zkusím....
20. črc 2010 ve 12:51  • Odpověz  • To se mi líbí
tak nic, nevím proč to nejde :angry: flashku připojím a mobil přes USB ne a na foťák hledáme kabel už asi dva měsíce...nic ještě zkusím najít usb jenom na kartu...akorát nevím kde hledat :sweat_smile:
20. črc 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
ha tak adaptér nalezen a funguje, tak jdu vložit foto :grinning:
20. črc 2010 ve 12:58  • Odpověz  • To se mi líbí
tak máte je tam :grinning:
20. črc 2010 ve 13:08  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Jani krásný malý břušenko máš :dizzy_face: a kočárek vypadá dobře a komody jsou taky moc krásný :slight_smile: Zdeni my máme malej bazén,takže vou často měním,takže chlor nebo něco takovýho není potřeba,ale prý je i nějaká filtrace přes sůl.ale ta voda pak slaná není :wink:
20. črc 2010 ve 21:33  • Odpověz  • To se mi líbí
my budeme za elektriku doplácet přes 5 tisíc,ale počítali jsme s tím,vlastně příští týden to bude rok co jsme tady ,takže to byl takovej testovací rok :wink:
20. črc 2010 ve 21:34  • Odpověz  • To se mi líbí
přidaůa jsem nějaký fotečky,tak jestli chcete mrknite :wink: http://ingridvlckova.rajce.idnes.cz/Julinka_-_od_pul_roku_-/#29.6.2010.jpg
20. črc 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti tu zálohu si můžeš platit ve výši jaké chceš,to ti může být jedno co ti oni doporučí :wink: je to jen tvoje volba :wink:
20. črc 2010 ve 21:37  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek