Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
cervenec
28. led 2009
zdeni včera jsem si to četla v tom letáčku a myslím,že půjdu 😉 Jen mě štve,že je to lepší a pojišťovna hradí ten méně učinný v 16 týdnu,proč to nezmění? ]-( Stojí 1450,.
cervenec
28. led 2009
Zdeni jsi šikulka,ty budeš moje encyklopedie 🙂 😉
zdenallicka
28. led 2009
A u ktere jsi pojistovny? nebo to nehradi zadna?
zdenallicka
28. led 2009
Kupuj si Maminku - tam je moc informaci a dobrych... 😉
cervenec
28. led 2009
A teď jsem volala na gyndu a odběry budou dělat později,takže v pohodě a sestřička si mě pamatovala a říká a jak jste chtěla tu fotečku,tak pan doktor vám ji vytiskl a máte ji schovanou v kartě 😃 Já jsem asi musela zatvářit hodně překvapeně,když mi ji sebral 😃 :-p
zdenallicka
28. led 2009
Iny, tak budes mit i uplne prvni foto... x-)
cervenec
28. led 2009
Zdeni u všeobecné,ale tohle nehradí žádná,je to dobrovolný vyšetření 😉
zdenallicka
28. led 2009
Aha.. Ale asi je lepsi tam zajit... Ted uz se penizky jen pokutaleji od vas a ne k vam... :-|
cervenec
28. led 2009
sestřička mi říká,ale aby jste rozuměla -to je jen dutinka -v tom ještě není plod 😃 ale stejně je to moje dutinka 😃 No ne? 😉
cervenec
28. led 2009
No já myslím že půjdu,prachy budou my nebudem a zvlášť v tomto případě 😉
zdenallicka
28. led 2009
Jasne ze jo... Je to vase dutinka... 😉

Tady pisou, ue embryo je meritelne az od 5.-6. tt.. V 8. tt ma velikost jahody (2,5 - 4 cm a 3-5 g).. 😃
cervenec
28. led 2009
Zdeni kde čteš?
cervenec
28. led 2009
Asi je dobrá že?A je česká?,jestli to není překlad 😉
zdenallicka
28. led 2009
Je ceska... 😉
zdenallicka
28. led 2009
LIstuju v ni uz rok - dostala jsem ji loni k narozeninam...
janca.k
28. led 2009
Ty jo 6tabletek Paralenu by porazilo i vola...to nechápu jak tam můžou napsat, krátkodobě jo, ale já bych neužívala víc jak tři tablety, paracetamol odrovnává játra...mám to naplánovaný, až budu chtít spáchat sebevraždu, tak do sebe hodím pár platíček paralenu 😃 😃 😃 😃
macinek
28. led 2009
Jestli třeba nemysleli 6 tablet za celý těhotenství 😃
zdenallicka
28. led 2009
Jani, toto jsem nasla..

Dávkování a způsob použití

Dospělí a mladiství užívají 1-2 tablety Paralen® 500 několikrát denně podle potřeby v časových odstupech nejméně 4 hodin. Nejvyšší jednotlivá dávka jsou 2 tablety, nejvyšší denní dávka 8 tablet. Nemocní se sníženou funkcí ledvin užívají po poradě s lékařem nižší dávky.
janca.k
28. led 2009
no to leda 😃 vždyť mě vydrží celý plato - 10 tbl- pomalu dva roky, pak ho vyhazuju prošlej 😃
zdenallicka
28. led 2009
Napsali denne... Ale stejne si myslim, ze normalne ti staci jeden dva paraleny na den v pocatku chripky... Ja ho nemuzu, pac mam reakci na paracetamol, takze se me to tak jako tak netyka... 😃
janca.k
28. led 2009
jj Zdeni to je dobře, maximální denní dávka paracetamolu je 4000mg jednotlivá denní je 1000mg, ale těhotné dávat takové koňské dávky?? to mi přijde divné, já osobně si myslím, že pokud je jenom zvýšená teplota, tak stačí 3x 1, pokud jsou horečky 3x2tbl, ale i těch osm je docela dost
zdenallicka
28. led 2009
No, mazec... :-|
katunka82autor
28. led 2009
Tak uz jsu i zpet od Dr.
Je mozne, aby Dr. slysel srdicko pres ten svuj pristroj co posloucha dospelym srdce????????????
katunka82autor
28. led 2009
Jani HEEEELP... muze tehule oscillococcinum????
katunka82autor
28. led 2009
Dr. mi rekl, ze si to mam koupit a uzivat to, ale ja nejak zadnym lekum neverim. Toto jsou sice homeopatika, ale radeji se te ptam. Chci mit jistotu.
zdenallicka
28. led 2009
Katy, srdicko jde videt a slyset az v osmem tydnu... nejdriv..
zdenallicka
28. led 2009
A homeopatika muzou vschni, ne?
katunka82autor
28. led 2009
AZ v osmem?
Ja mam za to ze uz v 6-7tt - zda se mi,ze to tak vsude pisou.. To se mi ale mozna jen zda.