Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
mannie.mannie
6. únor 2009
papa a taky přeji dobrou noc a hezkýýýýýý sny!!!!
zítra se tu snad objevím, tak hodíme řeč.
pa vladka.
janca.k
6. únor 2009
já tady snad taky budu, večer ale asi ne, mám domluvený rande se ségrou a její skoro švagruš a v neděli jedeme mamině popřát k narozkám...tak se měj. a hezké sny...páááááááááááááá
mannie.mannie
7. únor 2009
Tady se ještě hajá.......... :-|
No tak já sem zkusím nakouknout později, snad tu někdo budete 😉
janca.k
7. únor 2009
jo Vladi to máš pravdu, v tu dobu jsem ještě hajala, dneska jsem zaspala, šla jsem spát v jednu, v půl třetí mě vzbudil Martin a usnula jsem asi ve čtyři, takže normálně jsem v devět zpátky z obchodu a dneska jsem v devět teprve letěla :-N a teprve teď jdu jíst, protože jsem si zapomněla ráno vytáhnout rybu z mrazáku, Martin měl hrachovku s uzeným a už hajinká, jako miminko 😃
katunka82autor
7. únor 2009
Ahojkyyy.... hlasim, ze dnes v 16:30 se po trihodinovem porodu narodila moji sestrenici dcera Jolanka. 49cm a 2700g.
Porod mela sup sup, to byla rychlovka za 3 hodinky. I jeji mamka rodila obe dve deti stejne rychle.
Ze by geny 😉

Pekny vecer preji, pa paaaaa jdu se venovat Feriovi 😉
mannie.mannie
8. únor 2009
Dobré ránko,děvčata.
Dnes to vypadá na zataženou oblohu, takže počasí se dneska nepočasilo... ]-( Včera jsme byli s manželem na dlouhé vycházce venčit jeho německého ovčáka. Trošku tam pofukoval větr a dneska vidím následek. Mám oteklou druhou polovinu obličeje - zase uzliny a to mám jít zítra na kontrolu. Ta doktorka mě asi zabije, protože já ji tvrdím, že jsem doma a poctivě ležím. Přitom vůbec neležím a normálně chodím do práce. Ona si myslí, že jít na neschopenku je dneska asi v pohodě - to bych toho domů na výplatnici donesla ]-( ]-( ]-(

A co máte v plánu dneska dělat? My budeme mít odpoledne návštěvy, takže se za chvilu sbalím z postýlky a přesunu se do kuchyně, kde se budu pokoušet něco vykuchtit 😉 .

Přeji hezkou neděli, odpočívejte hezky.
zdenallicka
8. únor 2009
Dobre rano, holky... Mela jsem byt v praci, ale nejsem - mam anginu... Vcera jsem v praci trpela jako pes, nemuzu moc mluvit a boli me krk.. Navic teplota a malatnost... Zitra si udelam brzy rano vylet do Kyjova k Mudr. :-|

Katy, Jolanka byla malinka... x-) A to jako Lucka ma mimi?

Vladi, ty mas byt ale opravdu doma, co litas po venku v takovem blbem pocasi??? Sice bylo vcera krasne, ale studene foukalo, ty trumpetko... 🙂
katunka82autor
8. únor 2009
Zdeni aj aj, tak angina te skolila 😞 Ale aspon nemusis byt pres vikend v praci 😉

Jj, nase Luca ma miminko od vcerejska 😉
zdenallicka
8. únor 2009
Katy, no nevim... Radeji bych byla v praci nez mit to, co mam... 🙂

Lucka zije nekde v Praze, ne?
katunka82autor
8. únor 2009
Vladi ty by jsi mela lezet a lezet, kdyz nejsi v praci. Pamatuj, ze zdravi mas jen jedno!
😉

Ja dnes nic delat nebudu, do pul 11 jsem spala, Fera jsem rano vyprvila se psama (jako v sobotu) na vstavu. Ja nikam nemuzu, takze to mam jasne. Byla jsem, jsu a stale budu doma 😉
katunka82autor
8. únor 2009
Ne ne, uz par let je v Brne.. asi tak 5 let 😉

Je fakt, ze radeji byt zdrava a v praci, nez nemocna doma. Snad se te angina brzy pusti a pujde o dum dal a ty budes zase fit!
zdenallicka
8. únor 2009
Katy, ani nevis, jak rada bych se dnes zlobila s tema zlobrikama... :o))

Aha, ja mam Lucku zafixovanou porad v Praze...:o))

Katy, vcera byl orvni den, ne? Jak jste dopadli? Nebo Fero tam spi?
katunka82autor
8. únor 2009
Vcera super, Basik dostal V,Res.CAC, coz je zadani na titul. Byl moooc uspesnyyy! za to dnes pani na nem nasla jeden cucik zmolkovaty a tak ho odmitla posoudit, pry je na zmolky alergicka - KRAAAVA jedna 😞
No a Shady vcera VN - Velmi Nadejna, takze taky super, ale dnes se ukazala jako alogator kousavy a byla nepricetna.
Az se vrati, dostane kartac, potvurka jedna!
Asi to bude tim pocasi, asi maji deprese ci co 😃

Fero jezdi dom, Brno mame za rohem, nepsal by tam. Navic ja psy kazde rnao chystan na finish, ze on s nima uz nema zadnou praci, jen je docese a max prezehli usi. 😉
katunka82autor
8. únor 2009
Jo a mam noveho favorita na kocarek - iCandy !!!!!!!!! Je NADHERNYYYYYYYYYYYYYYYY!
zdenallicka
8. únor 2009
Katy, jak se zehli usi??? =-)
zdenallicka
8. únor 2009
iCandy je prenadherny, Katy, ale tu neni k sehnani... 😞 Ani nema poneti, kolim stoji...
katunka82autor
8. únor 2009
Zdeni zehlickou na vlasy 😃
Temto psum se pred vystvou ta srst narovnava 😉
zdenallicka
8. únor 2009
Jejda a oni ji maji na tech usich tak dlouhou, ze to v pohode jde??? :-o To cumim, tyyy jooo....
zdenallicka
8. únor 2009
A psi to berou v pohode??
katunka82autor
8. únor 2009
Zdeni kukni do alba, jdu tam dat jeste jinou fotku toho kocarku, ten je do hneda a je taky uzasnyyyy!
zdenallicka
8. únor 2009
Katy, ten je kraaasnyyy.... x-)
zdenallicka
8. únor 2009
Kolik stoji, Katy?
katunka82autor
8. únor 2009
Oni jsou v pohode... jj a oni maji mega dlouhou srst vsudeeee, obcas je to silene na cesani 😃
katunka82autor
8. únor 2009
Zdeni nevim, musim jim napsat a zjistim tom.
Toto je limitovana edice.
Normalni iCandy aple stoji JEN cca 10.000,- coz me prekvapilo!
zdenallicka
8. únor 2009
Este ze nase deti budou mit tam maximalne zelvicku.. suchozemskou.... :-N 😃
katunka82autor
8. únor 2009
Snad me v pondeli odpovi.
Jinak bych ho brala ale asi jen pro holku ten v limitovane edici s puntikama, nevim nevim jak by to slo ke klucakovi.
zdenallicka
8. únor 2009
Tak zjisti, kolik stoji ten cerny i se sportovni sedackou a autosedackou, prosim... jestli je prehazovaci rukojet.. Anebo jestli se daji korbicky nasadit v pro i protismeru... Dekuji.... 😃
zdenallicka
8. únor 2009
Ja zadne puntiky nevidim.... =-)
katunka82autor
8. únor 2009
Uz jsem to nasla, ta limitovana edice apple stoji na nase 22.400,- +-

Začni psát odpověď...

Odešli