• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
papa a taky přeji dobrou noc a hezkýýýýýý sny!!!!
zítra se tu snad objevím, tak hodíme řeč.
pa vladka.
6. únor 2009 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
já tady snad taky budu, večer ale asi ne, mám domluvený rande se ségrou a její skoro švagruš a v neděli jedeme mamině popřát k narozkám...tak se měj. a hezké sny...páááááááááááááá
6. únor 2009 ve 21:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady se ještě hajá.......... :unamused:
No tak já sem zkusím nakouknout později, snad tu někdo budete :wink:
7. únor 2009 v 08:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Vladi to máš pravdu, v tu dobu jsem ještě hajala, dneska jsem zaspala, šla jsem spát v jednu, v půl třetí mě vzbudil Martin a usnula jsem asi ve čtyři, takže normálně jsem v devět zpátky z obchodu a dneska jsem v devět teprve letěla :sweat_smile: a teprve teď jdu jíst, protože jsem si zapomněla ráno vytáhnout rybu z mrazáku, Martin měl hrachovku s uzeným a už hajinká, jako miminko :grinning:
7. únor 2009 ve 12:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojkyyy.... hlasim, ze dnes v 16:30 se po trihodinovem porodu narodila moji sestrenici dcera Jolanka. 49cm a 2700g.
Porod mela sup sup, to byla rychlovka za 3 hodinky. I jeji mamka rodila obe dve deti stejne rychle.
Ze by geny :wink:

Pekny vecer preji, pa paaaaa jdu se venovat Feriovi :wink:
7. únor 2009 ve 22:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ránko,děvčata.
Dnes to vypadá na zataženou oblohu, takže počasí se dneska nepočasilo... :angry: Včera jsme byli s manželem na dlouhé vycházce venčit jeho německého ovčáka. Trošku tam pofukoval větr a dneska vidím následek. Mám oteklou druhou polovinu obličeje - zase uzliny a to mám jít zítra na kontrolu. Ta doktorka mě asi zabije, protože já ji tvrdím, že jsem doma a poctivě ležím. Přitom vůbec neležím a normálně chodím do práce. Ona si myslí, že jít na neschopenku je dneska asi v pohodě - to bych toho domů na výplatnici donesla :angry: :angry: :angry:

A co máte v plánu dneska dělat? My budeme mít odpoledne návštěvy, takže se za chvilu sbalím z postýlky a přesunu se do kuchyně, kde se budu pokoušet něco vykuchtit :wink: .

Přeji hezkou neděli, odpočívejte hezky.
8. únor 2009 v 08:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, holky... Mela jsem byt v praci, ale nejsem - mam anginu... Vcera jsem v praci trpela jako pes, nemuzu moc mluvit a boli me krk.. Navic teplota a malatnost... Zitra si udelam brzy rano vylet do Kyjova k Mudr. :unamused:

Katy, Jolanka byla malinka... :dizzy_face: A to jako Lucka ma mimi?

Vladi, ty mas byt ale opravdu doma, co litas po venku v takovem blbem pocasi??? Sice bylo vcera krasne, ale studene foukalo, ty trumpetko... :slight_smile:
8. únor 2009 v 10:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni aj aj, tak angina te skolila :frowning2: Ale aspon nemusis byt pres vikend v praci :wink:

Jj, nase Luca ma miminko od vcerejska :wink:
8. únor 2009 v 10:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, no nevim... Radeji bych byla v praci nez mit to, co mam... :slight_smile:

Lucka zije nekde v Praze, ne?
8. únor 2009 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vladi ty by jsi mela lezet a lezet, kdyz nejsi v praci. Pamatuj, ze zdravi mas jen jedno!
:wink:

Ja dnes nic delat nebudu, do pul 11 jsem spala, Fera jsem rano vyprvila se psama (jako v sobotu) na vstavu. Ja nikam nemuzu, takze to mam jasne. Byla jsem, jsu a stale budu doma :wink:
8. únor 2009 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ne ne, uz par let je v Brne.. asi tak 5 let :wink:

Je fakt, ze radeji byt zdrava a v praci, nez nemocna doma. Snad se te angina brzy pusti a pujde o dum dal a ty budes zase fit!
8. únor 2009 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ani nevis, jak rada bych se dnes zlobila s tema zlobrikama... :o))

Aha, ja mam Lucku zafixovanou porad v Praze...:o))

Katy, vcera byl orvni den, ne? Jak jste dopadli? Nebo Fero tam spi?
8. únor 2009 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Vcera super, Basik dostal V,Res.CAC, coz je zadani na titul. Byl moooc uspesnyyy! za to dnes pani na nem nasla jeden cucik zmolkovaty a tak ho odmitla posoudit, pry je na zmolky alergicka - KRAAAVA jedna :frowning2:
No a Shady vcera VN - Velmi Nadejna, takze taky super, ale dnes se ukazala jako alogator kousavy a byla nepricetna.
Az se vrati, dostane kartac, potvurka jedna!
Asi to bude tim pocasi, asi maji deprese ci co :grinning:

Fero jezdi dom, Brno mame za rohem, nepsal by tam. Navic ja psy kazde rnao chystan na finish, ze on s nima uz nema zadnou praci, jen je docese a max prezehli usi. :wink:
8. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a mam noveho favorita na kocarek - iCandy !!!!!!!!! Je NADHERNYYYYYYYYYYYYYYYY!
8. únor 2009 v 11:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, jak se zehli usi??? :confused:
8. únor 2009 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
iCandy je prenadherny, Katy, ale tu neni k sehnani... :frowning2: Ani nema poneti, kolim stoji...
8. únor 2009 v 11:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni zehlickou na vlasy :grinning:
Temto psum se pred vystvou ta srst narovnava :wink:
8. únor 2009 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejda a oni ji maji na tech usich tak dlouhou, ze to v pohode jde??? :astonished: To cumim, tyyy jooo....
8. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
A psi to berou v pohode??
8. únor 2009 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni kukni do alba, jdu tam dat jeste jinou fotku toho kocarku, ten je do hneda a je taky uzasnyyyy!
8. únor 2009 v 11:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ten je kraaasnyyy.... :dizzy_face:
8. únor 2009 v 11:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kolik stoji, Katy?
autor
Oni jsou v pohode... jj a oni maji mega dlouhou srst vsudeeee, obcas je to silene na cesani :grinning:
autor
Zdeni nevim, musim jim napsat a zjistim tom.
Toto je limitovana edice.
Normalni iCandy aple stoji JEN cca 10.000,- coz me prekvapilo!
8. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Este ze nase deti budou mit tam maximalne zelvicku.. suchozemskou.... :sweat_smile: :grinning:
8. únor 2009 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Snad me v pondeli odpovi.
Jinak bych ho brala ale asi jen pro holku ten v limitovane edici s puntikama, nevim nevim jak by to slo ke klucakovi.
8. únor 2009 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak zjisti, kolik stoji ten cerny i se sportovni sedackou a autosedackou, prosim... jestli je prehazovaci rukojet.. Anebo jestli se daji korbicky nasadit v pro i protismeru... Dekuji.... :grinning:
8. únor 2009 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ja zadne puntiky nevidim.... :confused:
autor
Uz jsem to nasla, ta limitovana edice apple stoji na nase 22.400,- +-
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek