• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak to je dobrý, já mám objednanou podobnou, akorát že má zvýšený i tu zadní stranu, tak to jsem zvědavá jak mi dlouho vydrží...taky jsem počítala, že ji schovám a bude na další dítko, nebo ji někdo zdědí...chjo...
21. črc 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak uvidiš. Třeba bude zrovna dobrá ....
21. črc 2010 ve 13:58  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani a ty budeš rodit kde? V Brně nebo ve Vyškově?
21. črc 2010 ve 13:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
My máme monitor dechu s chůvičkou za 2.600 takže pohoda, malej ze spaní docela kvíká a ošívá se, takže o mě skoro pořád vím :slight_smile: Já se spíš obávám že ho zapomenu v noci vypnout když půjdu krmit a začne to houkat
21. črc 2010 ve 14:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to se mi stalo jednou nebo dvakrát a to bylo příšerný.
21. črc 2010 ve 14:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ani jedno :grinning: rodit budu v Boskovicích, teda pokud tam nebude jeden pan doktor, na kterýho si pár mamin stěžovalo, doneslo se to k Martinovi a ten řekl, že když tam bude, jedeme do Brna, tak uvidíme, ale ráda bych rodila v Boskovicích, je to kousek a znám to tam.

Marti a jakou máte značku?
21. črc 2010 ve 14:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha.... :dizzy_face:
21. črc 2010 ve 14:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
21. črc 2010 ve 14:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak na tu už jsem se taky dívala a chůvičku už jsi víc zkoušela? Já totiž pořád řeším,že budu chůvu využívat spíš na ven, tak aby měla dosah z horního patra na zahradu.Nezkoušela jsi jak daleko bere signál?
21. črc 2010 ve 14:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
My jsme zkoušeli z patra do přízemí a v pohodě a píšou dosah 300metrů
21. črc 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to by mělo stačit i na tu zahradu...no uvidíme, ještě jsem dala Martinovi jako bojový úkol chůvičky prozkoumat a pak je objednám....
21. črc 2010 ve 14:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

tak se mi podařilo vás konečně dočíst. Pokusím se připojit k probíraným diskuzím Ml :dizzy_face: opožděně.
Mladej zrovna odpočívá v kočárku. Trošku se nám to spaní přes den zlepšilo, ale nějak se mrška nechce vrátit k těm 2 hodinám dopoledni i dopoledne. Teď to vychází tak hodinu třikrát denně :dizzy_face: aspoň něco.
Novinka - od porodu jsem poprvé dostala MS :dizzy_face: ani mi to nechybělo...

Jani, bazén jsme pořídili ten s tím nafukovacím lemem Intex Easy Set 2,44m v průměru s pískovou filtrací a je fakticky super. Na řádení dvou dospěláků s batoletem ideálka. Pokusím se vyzjistit něco o té soli, bude to určo lepší jak chlor.

Matraci máme tuto a Toník spinká spokojeně, tak je asi dobrá
http://www.matrace-by-gumotex.cz/zbozi/matrace/matrace-hr-pena-studena-pena-O3/matrace-mimi-detska-Z153.html

21. črc 2010 v 17:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Taky máme monitor dechu. Hned první noc co jsme byli s Toníkem doma, tak v noci začal cvrlikat. Když jsem malého zvedla dýchal, nevím co to mělo znamenat a raději to nechci domýšlet. nikdy se to potom už nestalo....
zapínám ho dodnes, to blikající zelené světýlko mě vždycky uklidíní a já spím klidně :dizzy_face:
21. črc 2010 v 17:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je škoda, že si Kubík neoblíbil prsíko. Určo to zkoušejte dál, třeba se to zlomí.
Jinak držím palečky ať to jde vše jak po másle :wink:
21. črc 2010 v 17:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: tak monitor dechu jsem používala fakt jen ze začátku,pak skončila malá u nás v posteli a pak jsem ho používala pokud byla v postýlce,ale hučel u nás imrvére,protože jsem ho zapomínala vypnout,když jsem malou brala,Jirka vždycky řekl,že ten krám vyhodí z okna :grinning: před 2 měsíci jsem ho půjčila Martínkovi aspon se prověří a kdyžtak se vyreklamuje :wink: ale ze začátku byl určo super pro takovej lepší pocit :wink:
21. črc 2010 ve 21:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak já mám teda přebalovací podložku jak novou :confused: ale mám na ní pořád ručník,protože mi vadilo,že by se malá gůlala nahulatá po té gumě,takže je to možná i tím :wink:
21. črc 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak monitor mám babysense, má dvě desky,takže jednu jsem měla v ložnici a druhou v obyváku a jen jsem přenášela tu krabičku :wink:
21. črc 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani ti garantuju,že pokud dojedete do Boskovic a i kdyby sloužil ten doktor,tak už jinam nepojedete :grinning: v Břeclavi je taky jeden takovej dr o kterým jdou zvěsti,já jsem se na něj trefila jen u vizity a byl vždycky fajn a kamoška z něj měla bobky a taky ,že ji rodil :grinning: ale nakonec byla ráda,že tam byl on,protože tou svojí chlapskou rukou malýho dostal ven :wink:
21. črc 2010 ve 21:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno, dneska mám od rána honičku, tak jdu aspoň pozdravit.Musím letět do obchodu, uvařit, uklidit a v jedenáct frčet do Boskovic s papíry na MD a ke kámošce a večer na kurz.

Ali tak ten bazén jsme měli u tchánovců předtím, jenom větší, ale u nás nebylo malé dítě, takže to bylo vyloženě pro dospělé a byl super, akorát že se musel na jaře postavit a na podzim sklidit, ale pak nám ta guma nahoře popraskala, takže se tchýně rozhodla, že už koupí nový.Ale měli ho docela dlouho, kámoška ho má do dneška a vím, že ho kupovala za porodný, když byl dceři cca rok a letos měla devět.Takže dobrý.U nás poprskal, že se asi blbě vymyl a zůstalo tam savo a to rozežralo tu gumu,takže na to bacha a filtrace tenkrát byla obyč a teď máme pískovou, ale taky musím nastudovat tu na sůl, protože myslím, že to bude lepší.

Iny,já jsem mu to taky říkala, že jakmile mi prdne voda a malej bude v půlce cesty tak pochybuju, že se mu bude chtít někam jezdit, zvlášť jestli začnu rodit odpoledne,t ak do Brna bychom taky mohli jet dvě hodiny, že :grinning:
22. črc 2010 v 07:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

na obilňáku rodí prakticky celý porod jenom porodní asistentka, doktorka přišla jenom na tlačení a stejně stála jenom opodál a pak mě šila. Jinak musím říct že personál na obilňáku fakt super, porodní absolutně bez výhrad, na novorozeneckém se pár protivných sester našlo, ale bylo jich jenom pár.

Tak se mi včera udělala v prsu zatvrdlina, takže jsem celou noc nahrřívala a odsávala, dneska už je to podstatně lepší, prso ještě trochu bolí, ale zatvrdlina je víceméně pryč :slight_smile:

Malýmu jsem dneska dala poprvé mlíčko z láhve protože když ho krmím přes malíček stříkačkou tak u toho nasává moc vzduchu a pak ho zbytečně bolí víc bříško :frowning2: , z láhve pije krásně, prso budu zkoušet dál, třeba si dá časem říct, mlíka mám teď fakt hromadu :slight_smile:
22. črc 2010 v 09:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, to je fajn, že Kubík tak hezky pije aspoň z flaštičky..:slight_smile: Uvidíš, třeba se mu to zalíbí a pak si i prsko oblíbí..:slight_smile:
22. črc 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Jsem od včerejška pěkně rozladěná. Zatím jsem vás ani nedočítala.

Poslal nám ten náš projektant z rodiny celkovou cenu za projekt a myslela jsem,že mě drbne. Dohromady chce pomalu 90.000,- Kč (předprojektová příprava 16.000,- + projektová příprava 73.000,- Kč) to jsme si mysleli,že když je to z rodiny tak to bude levné.... :angry: :angry:
A teďka babo raď. Odmítnout rodinu a udělat si zle nebo to přijmout. No jsme si tedy zavařili.... :sweat_smile: :sweat_smile:
22. črc 2010 v 11:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No pokud tolik peněz nechcete dát, tak jasně že odmítnout...Je úplně jedno, kdo to je... :wink:

A proč si nekoupíte nějaký hotový návrh? na netu je těch firem kopa...
22. črc 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni nám tam žádný ten katalogový domek nesedí. Máme to 500m2 a dům tam bude 150m2 a ještě dvojgaráž a potřebujeme tam speciálně garáž na traktor a tuhle techniku,protože ji nemám kam dát. Zatím máme pronajatou halu,ale to nám za chvilku končí,takže katalogový domek mít nemůžeme....
22. črc 2010 v 11:33  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Peti tak to je maso za ten projekt :frowning2: my jsme dali za projekt 42 tisíc sakum pikum,myslím si ,že do 50 tisíc by jste se měli vlézt :sweat_smile: můžu ti dát kontakt na jednoho z Lednice :wink: je sympaták :grinning: Marti tak to je fajn,že Kubík pije aspon z flaštičky :slight_smile:
22. črc 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
tý brdo krmím malou a den ode dne je to horší,ona je snad prasátko a ne člověk :angry: je zašvihaná až na vlasech, no prostě všude,musím ji dat do vany :angry: sápe se po lžíčce a jak jí dám do pusy,tak si tam narve svou ruku a rozmaže to kde se dá :confounded:
22. črc 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Omlouvám se že vám se lezu, ale nám dělal projekty Komosný

http://www.komosny.cz/kontakt

měli jsme pozemek cca 500 m2 a barák spojený s garáží cca 150 m2. Projekt nás vyšel teda před pěti rokama na
20 000 kč.

Ten jeden barák co má na stránkách je v bílovicích na Záhumní (ve vrchní polovině)
22. črc 2010 ve 14:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek,

Peti, tak ten projektant je fakt drsoň.... člověk by řekl, že je krize a že budou rádi, když zavadí o práci a voni takhle :rolling_eyes: :rolling_eyes: :rolling_eyes:
My jsme se u Veverky vešli do 40tis. Bych toho pána poslala někde za humna ....
22. črc 2010 ve 22:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
já teda nemám osobní zkušenost s projekty, ale co vím od známých, tak se taky vlezli do padesáti tisíc, jako sto litrů za projekt mi teda přijde sakra hodně, to vám ho donese i pozlacený, ne?? Já bych na něj hodila bobek, přesně tak, rodina nerodina, ale máte malý dítě, ty jsi na mateřské a předpokládám, že nemáte miliony na to, aby jste je takhle rozhazovali, že...

já si včera dovezla z práce nákup kosmetiky a vložek a ani nevím čeho, tak to jdu teď naskládat do komody a sobě už si dělat hromádku co povezu do porodky, kdyby náhodou, tak ať to mám po ruce a nemusím zde hodinu lítat...akorát teda nevím jak dlouho ještě budu hledat oddací list :sweat_smile: ten nějak ne a ne najít...no ale někde bude,protože jsme ho nikomu nedávali...

A nedávno jsem se u jednoho článku smála, když holka psala, že její dítě má v břiše škytavku, tak jsem si říkala, jak to může poznat...hmmm, my jí máme od úterka pravidelně každý den :grinning: strašně srandovně se mi třepe břicho,nejdřív jsem nechápala co to je a pak mi došlo, že jediný pravidelný záškuby můžou být od škytání...před chvilkou zas...chudák malej
23. črc 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek