• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdar ženy :slight_smile:

Peti já bych milého projektanta poslala někam :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Jani Kubík taky škytal v bříško často a škytá dost často i teď, Jinak kočárek je super, moc dobře se s ním jezdí :dizzy_face:

Dneska jsem dala malýmu poprvé Itti bitti a jsou super :dizzy_face: , musím ho pak vyfotit
23. črc 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Marti, já jsem si té škytavky všimla až teď, ale když nad tím přemýšlím zpětně, tak už ji měl určo víckrát, protože už několikrát jsem přemýšlela, co je to za divný pohyby :grinning:

Jéé to pak Kubíka vyfoť ať se pokocháme :dizzy_face: já čekám zásilku příští týden, tak jsem zvědavá ...už jsem našla oddací list :grinning:
23. črc 2010 ve 13:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: tak škytavku mívala malá v bříšku i 5 x denně a pak když byla na světě,tak taky v jednom kuse,Jirka mě nutil at se zeptám dr,jestli je to v pořádku :grinning: tenkrát mi říkala,že je to většinou po jídle,že jak se jim naplní žaludeček,tak tlačí na bránici a šup lup je tu štukajda :wink:
23. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti taže jsi vyrazila poprvé na vycházku?Ted už snad budete mít s Kubíkem lepší počo na prochajdu :slight_smile: pokud tea nebude lit :sweat_smile:
23. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak jsme se rohodli,že toho našeho projektanta odmítneme a oslovíme někoho jíného. Díky vám jich už máme dost,tak snad to u jednoho vyjde. Holky jak to trvá dlouho než se takové plánky nakreslí?

24. črc 2010 v 10:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: Peti to záleží na tom kolikrát je budete měnit :grinning: já myslím,že měsíc spíš dva to zabere,ale může i víc :wink:
24. črc 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kubíkovi hezké jmeniny... :dizzy_face:
25. črc 2010 v 07:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Taky přejeme Kubíkovi všechno nejlepší k svátku .... :dizzy_face: :dizzy_face:
25. črc 2010 v 08:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky!

Kubíkovi přeji hezký sváteček a na fotečku v itti bitti se těšíme. Taky mám malého v albíčku ve fialových :slight_smile: bitiškách :dizzy_face: jéé to byl ještě prcíček, snad už ani není pravda.

Peti, my jsme projekt furt vyšperkovávali a ladili, nakonec to trvalo snad 3/4 roku. Extrém, ale jsme spokojení :dizzy_face:

hezkou neděli všem.

PS: jo a když je teď tak přijatelně, co takhle se někde srazit????!!!!????
25. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pro srážku jsem, ale ještě úplně přesně nevím, jak to bude se službama, poněvadž si kolegyně zlomila natřikrát nohu :frowning2: :frowning2: :pensive: :confounded: , tak je to teď u nás v práci nejisté a dost nadivoko... Ale všechno se brzy dozvím..:slight_smile:
A co bysme daly? Tu hodonínskou ZOO?
Jani, zvládneš to ještě? :slight_smile: Marti, ty se asi nezúčastníš, co?
25. črc 2010 v 10:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:

Kubík děkuje za přání :wink:

My jsme si včera večer udělali výlet na dětskou pohotovost, malýmu se udělala boule pod levým ouškem, teda byli jsme posraní strachy a on chudinka malá má hnuté s krčkem :frowning2: , naštěstí ho to asi moc nebolí, jenom nedá hlavičku nakevo, dneska jdeme na ultrazvuk a na rehabku, tak snad mu s tím něco udělají :fearful:
26. črc 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jejdamane, to jsou věci... :confused: :confounded: Tak snad bude Kubajs v pořádku a nebude ho to bolet... Jak se to tak stane, že si miminko hne s krčkem? :astonished:
26. črc 2010 v 08:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni my vůbec netušíme jak se mu to stalo :frowning2: , ale asi jak sebou mele a prohýbá se když ho bolí bříško :frowning2: , když mi doktorka řekla co mu je tak jsem nechápala :fearful:
26. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No právě, ona ta minimiminka ještě zas tak pohyblivá nejsou, tak mě to zarazilo... Ale snad to bude v pořádku a nebude se to opakovat... :wink:
26. črc 2010 v 08:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jako to je jediná možnost jak si to mohl udělat, když začne pořádně řvát a kroutit se a prohýbat tak sebou mele na všechny strany, taky doufám že to bude v pohodě :slight_smile: , před chvíli pojedl a už spinká a v noci spal taky hezky, takže ho to naštěstí asi fakt nebolí :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to je dobrá zpráva..:slight_smile: A jak to zvládáš/zvládáte? Už jsi zaběhlá?
26. črc 2010 v 08:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zvládáme celkem dobře, akorát Kubík už toho nenaspí tolik, takže se mu musím věnovat čím dál víc, takže občas nestíhám nic jiného než krmit, odstříkávat, přebalovat, mazlit, chovat, ale to je asi normální :grinning: , bříško už ho tolik nezlobí, probiotocké kapky už zabraly. Přes den už jedeme v látkovkách, přes noc ještě dávám jednorázovky. Jinak prso pořád bojkotuje a nějak přestávám věřit že ho vezme na milost :unamused: , ale co hlavně když bude zdravej :slight_smile:
26. črc 2010 v 08:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
A on může probiotika? Já myslela, že jsou až od měsíce... :confused:
26. črc 2010 v 09:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Opožděně přejeme Kubíčkovi všechno nej a hlavně at je zdravučkej :slight_smile: to čučím s tím krčkem,chudátko malinký :frowning2: Marti a ty už dáváš probio kapky?já jsem čekala až bude malé měsíc :sweat_smile: a stejně nám nepomohly :stuck_out_tongue_closed_eyes: jinak já už jsem dnes stihla zubařku, po o ještě gyndu a zítra s Juli do poradny,akorát jsem zítra bez auta,tak to musím nějak vymyslet :unamused: ,přes prázdniny tady totiž neordinuje,tak musíme do Rakvic.jinak to počasí je na ranu,proč nemůže být akorát,tohle teda na výletování není :sweat_smile: my se snad kvůli přírodě ani neslezem :grinning:
26. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
kuva fix spálila jsem malé oběd,tak nic jdu to dělat nanovo :angry:
26. črc 2010 v 09:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
No sice na nich píšou že jsou až od měsíce, ale lékárnice je Josefovi dala že se můžou dávat dřív, sab by se měl taky až od 3.týdnů a mě ho sestry daly pro malýho už v porodnici
26. črc 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky!

Marti, to koukám jako blázen, že má Kubík hnuté s krčkem. To vás asi netěší, že hned tak po narození lítáte po doktorech. Snad to brzo vyhojíte. Ještě že ho to nebolí.
Jinak nám sab vůbec nepomohl, spíš mi připadlo, že to je horší. Probio kapky neuškodili, ale na 1000% nám pomohl BabyCalm (přijatelná cena, přírodní produkt)
Je fakt, že každému miminku pomůže něco jiného :wink:
26. črc 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
teda Marti, to je mi líto, že má Kubík takové trápení a dodatečně taky přeji všechno nej k včerejšímu svátku.
Já si osobně taky myslím, že u těch probiotik je to jedno, kdy se dávají, přesně tak, Sab Simplex je doporučen od 3.týdne, dokonce mám pocit, že když jsem nastupovala do lékárny, tak se doporučoval až po šestinedělí a dávají ho mimčům od narození.Marti když ale dáváš svoje mlíko, tak si nějaký lactobacily kup pro sebe a ber je ty.To taky pomáhá, dostanou se do mlíka a pak do bříška, já už je beru teď, doporučují se i před i porodem, osídlí se pochva a miminku se ty prospěšné bakterie dostanou do zažívacího traktu při porodu....prča by byla, kdybych rodila císařem, to se mu tam dostane prd a ne bakterie :grinning: :grinning: :grinning:

já musím dneska k mudře, špatně mi napsala datum ukončení neschopenky a mám i blbě vyplněnou žádost na MD, takže dneska znovu a lépe, ale hurá dneska jsem na neschopence poslední den, od zítra vybírám čtyři dny dovči a od soboty nástup na MD....ty voe, to uteklo nějak moc rychle.

Zdeni, no záleží se srazíkem kdy ho budete dělat, Martin už se moc netváří, že chci někam jezdit, tak uvidíme a taky na příští kontrole, tj ve středu, co mi mudra řekne,ale předpokládám, že je všechno OK, tak záleží na kdy se dohodnete.
26. črc 2010 v 10:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
ANebo to necháme někdy na podzim, až budete mít porozeno a zaběhnuto a můžem se sejít třeba v Brně... je to fuk...
26. črc 2010 v 10:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali no musím říct že dětskou pohotovost bych si ráda ještě nějaký ten pátek odpustila, ale co už naděláme :unamused: , připadám si jako totálně neschopná matka :pensive:

Díky za typ na babycalm, uvidíme jak budou zabírat kapky, když tak vyzkoušíme :wink:

Každé dítě je jiné, sousedům nezabíralo nic až nakonec zabrali klasické lacobacily, které sousedka drtí malé do mlíka, ale zase docela dost známých si probiotické kapky chválí
26. črc 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani lactobacily si plánuju koupit dneska, zatím jsem jedla hodně activie a pila kojící čaj
26. črc 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, neschopná nejsi.. :slight_smile: TO se prostě stane..:slight_smile: Já jsem si hned v roce a půl vyrazila přední jedničky a do první třídy jsem byla bez zubů, do tří let jsem si desetkrát rozbila hlavu a měla xxx otřesů mozku a nebylo to o tom, že by naši byli neschopní (zneschopněli až později :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: ), ale o tom, že jsem prostě byla střevo..:slight_smile:
TOhle není o neschopnosti.. :wink: Buď ráda, že sis toho všimla a nic jste nezanedbali... :wink:
26. črc 2010 v 10:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni díky :wink: , prostě hormony se mnou cloumají :pensive:
26. črc 2010 v 10:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já tě chápu, Marti... :pensive: Ráda bych taky jedno cloumání hormony...:slight_smile: :slight_smile: ALe holt si ještě musím počkat...:wink:
26. črc 2010 v 10:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti je to fakt neschopná nejsi, neschopnost je v něčem jiném...manželka mého bratrance si už asi měsíc a půl vyčítá, že se o sekundu později ohlídla a malá ji chytla rukou horkou troubu, tak jsem ji taky říkala, že to není její chyba, děti si prostě kolikrát udělají něco, co neovliníš ani ty a kolikrát ani to dítě.....jj taky si pamatuju,jak mi babička říkala, ať na ten strom nelezu...nojo,a le když ty třešně byly tak dobrý....koleno jsem si odřela pokaždý když jsem tam lezla a jizva mi tam byla vidět asi pět let :grinning: :grinning: ale třešně byly noblový :grinning:

Ten baby calm pak zkus, buď si ho nech naředit v lékárně vodou a nebo stačí převařená doma,ale ta v lékárně je čistší.Ale jak říkáš, každému zabírá něco jiného, to je fakt a po čase zjistíš sama co ti vyhovuje, sestřenka dávala malýmu taky rozdělanou kapsli lactobacilů a nakonec zjistila, že jim vyhovuje právě to, když je jí ona sama.Tak uvidite.

Zdeni, to je taky dobrý nápad, nechat to na podzim, že bych už s Marťou dorazili i s prďochama :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek