• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Zdeni neboj cloumání se dočkáš, se mnou zatím cloumají jenom ty těhotenské, ale zatím to není tak hrozný... :grinning: :grinning: :grinning: i když Martin říká něco jiného :grinning: :grinning:
26. črc 2010 v 11:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky .... :dizzy_face:

Chudáček Kubík. Snad to bude brzy v pořádku. Já jsem měla jako starší něco podobného a bylo to šílené ....
Možná on to tak naštěstí ještě nevnímá.
Marti a tvoje chyba to určitě neni.... :wink:

26. črc 2010 v 11:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dala jsem se do obvolávání projektantů. Volala jsem nejdřív panu Veverkovi do Pavlovic(to je ten Alčin projektant). A bohužel už je na letošní rok plně vytížený. Škoda. Mohla by s ním být dobrá komunikace.... Alespoň se mi tak v telefonu jevil....
Tak jsem zkoušela Hajdu z Hlohovce(to máme zase kontakt od vlastnice) a ten,že mi pošle nejdřív email ceník.
A potom budu volat do Lednici co mám kontakt od Inky.
26. črc 2010 v 11:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak paní doktorka včera z pohotovosti je pěkná kráva, jednak nám poslala na chirurgii a měli jsme jít na ortopedii a taky nám měla vypsat žádanku na ultrazvuk a nic nám nenapsala, ale nakonec jsme všechno vyřídili, no a hlavně udělala absolutně špatnou diagnozu, ta boule je krevní výron a je to následek porodního trauma, malej má zhmožděný sval na krku od porodu, ale projevilo se to až teď, buď nějakým prudším pohybem nebo polohou hlavičky při ležení. Čeká nás cvičení, ale mělo by se to cvičením odstranit, hlavně musíme počkat až se mu vstřebá ten výron
26. črc 2010 v 16:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ježiši, tak to je fakt kravka!!!! A to jste byli v dětské nemocnici na pohotovosti? V Brně? Krevní výron, jo? Chjo, tak snad to bude všechno v pořádku, Marti...
26. črc 2010 v 18:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
To snad neni ani možné. Ta doktorka je fakt kráva ... :unamused: Se tedy hodně spletla. Snad bude Kubík brzy v pořádku..... :dizzy_face:

26. črc 2010 v 18:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni byli jsme v dětské nemocnici jak v neděli na pohotovosti tak dneska, ale naštěstí dneska to bylo o něčem úplně jiném, mě se včera ta doktorka nezdála a ani její diagnoza, dneska nás pro jistotu poslali i na ORL a tam je všechno ok, ale mělo by to být všechno dobré, jenom prostě budeme cvičit a cvičit, ze začátku jenom lehčí cviky než se to vstřebá, ze dneška mám podstatně lepší pocit :slight_smile: , zítra ráno jedeme ještě na rehabku, dneska už tam nikdo nebyl a příští pondělí jdeme na kontrolu, ale malej je moc šikovnej, doktorka ho dávala na bříško a už krásně drží hlavičku :dizzy_face:
26. črc 2010 v 18:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, no občas si fakt říkám, jestli někteří doktoři tu vysokou vůbec absolvovali...hlavně že to není co by se léčilo dlouho, takhle to snad bude v pohodě.Akorát to asi bude chvilku trvat než se ten krevní výron vstřebá.Chudák Kubík, tak malinkej a už lítá po nemocnicích....

A ten náš prďoch se rozhodl, že mi do porodu dá co proto.,....ve vedrech nic a teď už týden kope jak zběsilej, občas mám i strach jestli se něco neděje a on na to nějak neupozorňuje, asi mi hrabe....
26. črc 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
chudátko Kubíček,takový trápení má bobeček :frowning2: se přiznám,že mě napadlo,jestli se ta dr nespletla :sweat_smile: tak hlavně at jste brzo v pořádku a už ho nic netrápí :wink: Peti tak snad budeš mít štěstí,at už to bude jakýkoli projektant :slight_smile:
26. črc 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky... :dizzy_face:

Mám novinu.Eriček si nám začal stoupat v postýlce jsem hleděla.... :dizzy_face:
27. črc 2010 v 10:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peti to je Eriček klučina šikovnej :dizzy_face: a pak že jsou kluci pomalí, že....
Já jsem pro změnu od včerejška lehce KO...no možná i těžce, pomáhala jsem Martinovi s plotem a strašně mě bolí záda a jak jsem se zapírala nohama, tak i břicho, chjo, takže jsem dneska ráno odmítala vstávat a lezla jsem z postele v půl jedenáctý, normálně vstávám ve čtvrt na osm a rozhodla jsem se, že nebudu nic dělat, prádlo počká a úklid taky, dneska hodlám relaxovat.Připadám si jak důchodce...sakra....
Peti co ten projektant? Už někoho máte?
27. črc 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Peti Eriček je šikula :dizzy_face:

Jani měla by ses šetřit, přece jenom ještě není čas na vylodění :grinning:

Inko víš jak byli jsme z toho tak připosraní strachy že jsme neuvažovali úplně logicky, naštěstí zbytek doktorů už ví co dělá :dizzy_face:

My jsme dneska byli na rehabce, malej bude chodit na laser aby se mu líp vstřebal ten výron a budeme cvičit vojtovku a paní doktorka Kubíka chválila že je na svůj věk hodně pohyblivej :slight_smile:
27. črc 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Marti, taky jsem včera malýmu říkala, že ať ho ani nenapadne chodit ven, ještě ať si tam pěkně aspoň měsíc zůstane :grinning:
ale je fakt, že si sice pořád říkám, že břicho mám docela malé, ale některé věci už prostě nezvládám....
kurnik jak to dělaly ty naše babičky, že do porodu okopávaly na poli?? Já držela jenom deset desek a jsem z toho vyřízená jak žádost na byt :stuck_out_tongue_closed_eyes:

No vidíš, Kubík je šikulka :dizzy_face:
27. črc 2010 ve 12:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem včera převlíkala postel a teda je to super když se člověk může zase pořádně hýbat a nezadýchává se při každém pohybu :grinning:

Já jen doufám že Kubík nebude u cvičení moc řvát, stačilo mi dneska poslouchat přes dveře jak tam ty děti u cvičení brečí, měla jsem co dělat abych se tam nerozbrečela
27. črc 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
No Marti na to se těším taky, protože postel se chystám převléct o víkendu, takže to zase bude fuška :grinning:
Já tě nechci strašit, ale u Vojtovky hodně dětí brečí, kamarádka ji se synem cvičí už třetí rok a brečí pořád :pensive: takže se raději připrav, že se to Kubíkovi líbit nebude, ale třeba bude mít lehké cviky, myslím, že horší je to u dětí, které mají nějaké postižení a musejí cvičit ty těžší cviky u kterých to hodně bolí.
A kdy jdete na první cvičení?
27. črc 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já počítám s tím že řvát bude, ale ze začátku budeme mít lehčí cviky než se vstřebá ten výron, poprvé jdeme příští středu.

Teda malej tady prdí jak starej chlap :grinning:
27. črc 2010 ve 13:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, prý je to předsudek, že to ty děti bolí... prý je to jen o tom, že je to nepříjemné a je to nezvyklý pohyb/nezvyklá kombinace pohybů... proto ty děti pláčou.. O bolesti (pokud to děláš správně) to není... prý..
27. črc 2010 ve 13:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tohle mi doktorka taky říkala :wink:
27. črc 2010 ve 13:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to jsem ráda, že se nepletu..:slight_smile: Marti, to zvládnete..:slight_smile: A Kubík nemá dlouhodobý nebo nějak závažný problém, takže tu chvíli to dáte, než rozeženete poporodní traumátko...
27. črc 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme byli dneska poprvé v poradně a náš otesánek už má 4kg :grinning: , za 13 dní přibral 660g :grinning:
28. črc 2010 ve 14:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, to je fajn...:slight_smile:
28. črc 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
tak koukám, že Kubík se má čile k světu a papá o sto šest :grinning: to je super, za chvilku bude zima, tak si holt musí udělat nějaké zásoby, ne?? Já už na nich taky devět měsíců vesele pracuju :grinning: :grinning:

Já se zde zrovna morduju s chůvičkou a monitorem, no mazec...jako je to všechno pěkný, ale návod na použití by měli posílat nějaký spešl pro těhule nebo pro blondýny :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem z toho nějaká volaká zmetená :grinning: , chůvičky jsem zprovoznila, ještě musím s někým zkusit jak fungují, ale ten monitor mě asi zabije :grinning: :grinning:

No nic, je pěkně, jdu dát prát plíny ať je můžu ještě odpo vyžehlit a uklidit.Už je naštěstí peru po třeti, což by snad mohlo stačit :grinning:
29. črc 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Marti Kubík je šikula,za chvilku nás předeženete,stejně jak ostatní kluci :sunglasses: a vlastně proč budete cvičit vijtovku?já jsem myslela,že se mu to jen vstřebá a hotovo :sweat_smile: Jani co jsi nakonec objednala za chůvu a monitor?jen per,já taky peru :stuck_out_tongue_closed_eyes: plinky budou v druhé várce a peru je asi po sté :grinning: jinak my jsme byli v poradně a malá má 68,5cm a 7,58kg,zase nevyrostla,takže za měsíc jdeme opět na kontrolní měření a vážení.ale v tabulkách je v normě,ale je prostě drobnější, po kom to netuším :stuck_out_tongue_closed_eyes: a hlavně na to kolik toho sfutruje by měla být min 2x taková :sweat_smile: dvě noci ted spí super,poprvé jí až po 3 ráno,to mě vítá už vsedě,večer usínání taky super, to zase leze po 4 v postýlce,lomcuje šprušlama a chytá medvídky na kolotoči :grinning: takže samostatný usínání nehrozí,protože ji musím hlídat aby se nepřizabila :wink: včera jsme byli v olympii a protože v kočáře nespí( furt si sedá)tak madam nespala,ani v autě to nezalomila a večer ještě půl hodiny lašovala v postýlce :confused: já jsem byla mrtvá a ona byla v pohodě :stuck_out_tongue_closed_eyes: musím mazat budí se mi :slight_smile: papa
29. črc 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak asi nakonec oslovíme toho projektanta z Hlohovce. Nějak se tenhle týden s Erikem vůbec nevidíme,tak nemáme čas o tom ani hovořit. Je totiž u nás akce celé prázdniny za vinařem do Bilovic a tenhle týden máme otevřený sklep pro turisty do toho ještě stavíme,tak Erik odchází v sedm ráno. Potom se přijde jen na otočku převléknout a valí do večera do sklepu. Včera přišel a to už jsem i spala. Sice je tam psané do 19:00,ale stejně se to vždycky protáhne....

Jinak náš Eriček se naučil chodit spinkat jen po obědě a potom jdeš až večer. Já jsem někdy tak šíleně unavená a on by se klidně díval na televizi .....

Marti to Kubík pěkně přibírá. Je to šikulka .... :dizzy_face:
29. črc 2010 ve 12:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky budete pořizovat i golfky? Jestli ano jaké?
29. črc 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Eriček by se měl jít vážit a měřit v pondělí,ale plánujeme,že by jsme odjeli na pár dnů do Jeseníků,tak nevím jestli půjdeme. Jsem docela zvědavá kolik bude mít,protože doma jsem ho zkoušela vážit a má asi přes 9,50 kg, tak uvidíme .....
29. črc 2010 ve 13:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, tak chůvičky jsem nakonec koupila Angel care a už jsem i přišla na to, jak to udělat, abych nemusela mít zapnutou i rodičovskou jednotku,ale jenom monitor, sice to trvalo, ale jsem dobrá, došla jsem na to sama, i se zdegenerovaným mozkem :grinning: :grinning: jupíí. se musím pochválit....a chůvičky jsem zatím zkoušela zatím jenom z obýváku do ložnice a mají super krásný zvuk, jsem si v ložnici poslouchala televizi z obýváku :grinning: tak snad budeme spokojeni.

No jo Juli je drobek, ale buď ráda, aspoň ji oblečení vydrží dýl :grinning: :grinning: já se jdu nachystat a za chvilku vyrážím na těhu kurz, dneska máme péči o dítě, tak jsem zvědavá co inteligentního a zajímavého se dozvím.
29. črc 2010 v 16:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag tý jo Peti tak to čučím,že malej už spinká jen jednou denně :sweat_smile: ale ono se to mění a za týden to třeba bude jinak :wink: malá mi ted spí 1,5 dopo a odpo tak necelou hodinu :slight_smile: golfky mám po ségře,ale bourali něco ve sklepě,tak jsou zaprasený,někdy se na ně musím vrhnout,abych viděla jaký jsou :stuck_out_tongue_closed_eyes: mám je i od bráchy,ale ty jsou ko :unamused: malá už mi nechce do kočáru,když jsme venku,musím jí lámat nohy,abych ji tam dostala :sweat_smile: ,takže my s takovou nebudem potřebovat kočár žádnej :confounded: a já budu mít svaly na rukách jak arnold :grinning:
29. črc 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani oblečení jí teda vydrží,ted nosí velikost 6-9 měsíců :grinning: tak snad jsi se na kurzu dozvěděla něco novýho :wink:
29. črc 2010 ve 21:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Iny jo dozvěděla jsem se, že když ti to všechno vykládají, tak je to hrozně složitý, takže jsme s kámoškou naznaly, že naše děti se nebudou oblíkat, bo to bude asi honička a raději je nebudeme ani koupat, bo bych měla strach že toho chudáčka utopím :grinning: :grinning: Tak doufám, že realita bude jiná.

Jediný co mě teda dostalo, že u nás v porodce se použivají látkový plíny spolu s jednorázovkama, dáš látkovku do papírovky a máš to jako široký balení.Hlavně že si kupuju papírovky, abych měla s sebou, neva, zbydou na doma.Ale v tom případě si myslím, že kdyby si v nemocnici koupili kalhotky rovnou na látkovky, tak je to vyjde levněji,než kupovat jednorázovky, kterou mamina vyhodí, jakmile bude mít jenom krapet pokaděný kraj, že....

A já jsem ode dneška slaměná vdova, teda budu až po obědě, Martin jede na víkend pryč, takže dneska budu mít dámskou jízdu, akorát že jsme teda chtěly grilovat, no nic, pánvička to jistí a nebo budeme grilovat v garáži :grinning:

A začíná mě děsit ten údaj v pase...chjo, já za chvilku rodím!!!!
30. črc 2010 v 08:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek