• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já si to taky myslím, že ze začátku je to takové ošplouchnutí a ven, tak jsem zvědavá jak to bude vypadat a hlavně doufám,že se to Matymu bude líbit...
To už jako třídíš oblečení co je Kubíkovi malé??Nebo myslíš svoje oblečení?

Já už mám skoro uvařený oběd a půjdu vyžehlit ještě prádlo, i když se mi strašně nechce a odpoledne půjdu na návštěvu za kámoškou, tak si splknu, hlavně s její malou :grinning: je o den starší jak Juli a taky už řekne kde co, jenom ta máma ji moc nejde...takže Iny nic si z toho nedělej, Gabča taky říkala, že je malá opica, protože furt jenom táta, bába...grr, baf atd ale máma prostě nee :grinning:
3. srp 2010 v 11:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx ahoj tak vítej u nás :slight_smile: a jak dlouho se o mimi snažíte?
3. srp 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
a mám dotaz. v kurzu nám porodní asistentka tvrdila,že si nemáme kupovat oblečení velikosti 56...no řekla to fakt brzo, bo něco už mám, že...ale prý vel.62je pro děti na 3kg, což je váha novorozence, tak jsem z toho krapet zmaten, nemám ještě koupený setík do porodky a teď teda jako nevím jestli ho mám koupit ve vel.56 nebo 62...a teď baby raďte :stuck_out_tongue_closed_eyes:
3. srp 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Děkuji za přivítání.. :slight_smile: Se snažením jsme teprve na začátku. O miminku už mluvíme dlouho, ale začali jsme teprve začátkem léta. Hlídám si plodné a neplodné dny a jinak necháváme vše na náhodě. Tak uvidíme. Ve čtvrtek mám v plánu si udělat testík. Už přes týden jsem nafouklá jak míč, pobolívá mě hlava a mám citlivější bradavky. Ale to může být cokoli, tak uvidíme... :wink: Koukám, že ty už budeš mít ten požehnaný stav brzy za sebou.. :slight_smile: Snažili jste se dlouho?
3. srp 2010 v 11:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani potřebuju vytřídit svoje oblečení, vytáhnout věci z doby před těhu a schovat těhotenské :slight_smile:

Hele já jsem měla v 56 jenom 2 bodyčka a musela jsem dokupovat, protože 62 byla Kubovi hodně velká a ještě teď nosí v pohodě 56 i s látkovkama :wink:
3. srp 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě nevím jestli tě tím mám stresovat :grinning: bohužel, my se o mimi snažili víc jak dva roky, do toho hromada hormonů, laparoskopie, různé krevní odběry, zase hormony no nic moc, ale Mates za to stojí...ale taky musím říct, že v tomhle tématu převládají holky, co sem přišly jako snažilky a do pár měsíců byly těhu :grinning: :grinning: takže klid a uvidíš, hlavně se nestresovat a brát to s nadhledem, ale je fakt, že já první rok stresovala až moc a pak jsem naznala, že až to příjde, tak to příjde a když to nepůjde, tak jsou zde doktoři, kteří pomůžou a taky pomohli :slight_smile:

A kolikátý jsi den cyklu?uvidíš, někoho bolí bradavky i před MS, já to tak měla teda jenom při těhu, bolavá prsa, větší asi o číslo :grinning: ale jinak nic...
3. srp 2010 ve 12:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek tak to jo, já si právě říkala, jeslti už třídíš obléčo Kubíkovi.No já jsem zvědavá jak budu to svoje třídit já :grinning: zatím počítám s tím, že budu nosit těhu kalhoty ještě dlouho po porodu :grinning:
Mě se to zdálo nějaký divný, protože jsem se ptala i ostatních holek a taky říkaly, že minimálně první měsíc nosila mimča 56velikost, pokud teda při narození neměla 54cm a 4kg, což u nás asi nehrozí, takže si taky myslím, že je blbost, aby 62 velikost seděla 3kg dítěti...takže já mám taky pár věcí v 56 a říkám si, že když to bude na delší dobu, tak prostě dokoupím a počítám, že malej od sestřenky byl hodně prcek, měl 2900g když se narodil, takže doma bude mít malinký hadříky, takže to kdyžtak půjčím od ní a bude....
3. srp 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jejda, tak to jste si teda pěkně užili, než se vám zadařilo.. uff.. :frowning2: Ale teď už bude určitě jen a jen dobře.. :wink: Já jsem 25 DC, tak uvidíme.. Já právě normálně nemívám skoro citlivá prsa. A najednou, z ničeho nic začala být citlivá, po ovu. Ale kdo ví... Strašně se kontroluju a pozoruju :grinning: Takže nafouklé břicho, pobolívání hlavy (a to mě hlava nebolí skoro nikdy), citlivější prsa, tlak v podbřišku, citlivější čich... No příznaky by byly, ale jestli já si to jen nevsugerovávám.. :grinning: Za dvě // bych byla nejšťastnější, ale jak říkáš, člověk to musí brát s nadhledem. A zatím jsme teprve na začátku celého toho našeho snažení.. :slight_smile:
A tobě přeji už jen samé radosti kolem chlapečka :wink:
3. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci je fakt, že vsugeraci znám taky :grinning: jednou jsem byla stopro přesvědčená, že prostě musím být těhotná, bylo mi zle a to tak, že jsem fakt skoro každý ráno měla co dělat, abych nezvracela, všechno mi smrdělo a nemohla jsem skoro nic jíst a výsledek, nic a teď se musím smát, protože moje těhu byly opravdu akorát citlivá prsa a migréna do konce třetího měsíce, jinak nic, co je těhu nevolnost nevím, nic mi nevadilo, žádné voňavky, nebo čištění zubů, prostě totál pohoda a i teď, nějaké pálení žáhy nebo tak něco, prostě neznám...dokonalé těhotenství :grinning: :grinning: ale říkám si, že ta námaha se musela někde odrazit, takže je to asi odměna za to čekání :grinning:
tím nechci říct, že kdyby jsi teď byla těhu, že ti musí být špatně celých devět měsíců :grinning: :grinning:

Jj radosti to budou, manžel vyhrožuje, že jestli bude Mates jako on, tak si to asi brzo hodím, tak uvidíme :grinning: :grinning:
3. srp 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k takže žádné vsugerovávání a počkáme na techniku, nebo-li těhu test, co nám ukáže... :wink: Btw. takové poklidné těhotenství je super! Tak užívej klídeček, už brzy bude všechno jinak.. :slight_smile: :wink:
3. srp 2010 ve 13:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani malej už má přes 4kg a 56 pořád může nosit, ale taky záleží na výrobci, já mám bodyčka z tesca a 62 jsou stejně velké jako 68 :angry: , já jsem taky měla strach že mu bude 56 malá, jak nás strašili že bude velkej a nakonec už jedeme 4 týden a pořád nosíme 56 :sweat_smile:
3. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx Ahoj Lucie .... :dizzy_face:
Tak snad Ti ty dvě čárky vyjdou .... :dizzy_face: Já jsem na ně čekala rok ....
3. srp 2010 ve 14:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Dneska jsem byla prvně s Eričkem autobusem v Břeclavi. Naštěstí byl moc hodnej,tak brzy pojedeme zase. Naštěstí se najde pořád spoustu hodnej lidiček co mi pomohli s kočárkem.... :dizzy_face:

Jinak zítra odjíždím do Jeseníků a vracíme se v sobotu,tak se tady neukážu. Jsem zvědavá jaká bude naše první společná dovča......

Jani s těma oblečkama je to různé. Eriček zrovna tu velikost 56 moc nenosil a měl brzy velikost 62....
3. srp 2010 ve 14:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Děkuji... :slight_smile: Už se moc těším, až budu hrdě nosit bříško a pak na to všechno potom... :wink: Ale to nejdřív musí přijít ty //. Měla jsi nějaký problém, že se vám rok nedařilo, nebo to prostě jen nešlo.?
Koukám, že se chystáte na dovolenou do Jeseníků. Moc si to užijte. Rozhodně to bude jedno velký dobrodružství - první dovča s díťátkem.. :slight_smile: Hlavně dobrou náladu! :slight_smile:
3. srp 2010 ve 14:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: vítám novou snažilku Lucku :slight_smile: něco nám na sebe prozrad :grinning: Marti spurty jsme měli sakum pikum všechny,ale vydrž za pár dnů to bude dobrý :slight_smile: A jak píšete o té velikosti 56 - já jsem vám furt to říkala,že 62 je velká :grinning: Peti užijte si dovču :slight_smile: ještě jsi nezačala jezdit autem,že jsi jela busem?mě by teda autobesem s kočárem nedostal nikdo ani heverem :grinning: ale taky potřebuju do BV nakoupit malé nějaký jídlo na ten víkend a můj chlap je věčně s autem v čudu :angry:
3. srp 2010 v 16:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pějte fanfáry :grinning: tradáááá Juli od rána lozí :grinning: a od odpoledne stojí v postýlce,to už na fanfáry není,protože kvůli tomu nespala :stuck_out_tongue_closed_eyes: přece nebude spat,když může dělat kraviny :sweat_smile: takže sice je ted z ní samostatná jednotka,ale asi ji budu muset balit do molitanu,protože bych jí jinak musela stát za zadkem a hlídat at sebou nešvihne :confounded: ted se dostala na koš s plinkama a ostatníma serepetičkama,tak je jak pěna,jen jsem rychle musela odstranit věci jako nůžky na nehty atd :astonished:
3. srp 2010 v 16:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
super ted jsem jí z pusy vytáhla vršek od vincentky :unamused: no nic,jdu za ní :wink: papa
3. srp 2010 v 16:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx Ahojky a vítej mezi námi :dizzy_face: a hlavně pohodu, // čárky se dostaví :wink: moje cesta k Toníkovi byla trnitá, ale teď už je dobře :sunglasses:

Peti, přeji krásnou dovolenou. Jinak si dobrá, já bych se asi s kočárkem busem nevydala
...

Marti, no jo spurty ty měl Toník celkem pravidelné ve 3 týdnech, 6 týdnech, 3měsících, 6 měsících... plus mínus nějaký ten den, ale většinou to po 3-4 dnech přešlo. :dizzy_face: nám velikost 56 vydržela dva měsíce :grinning: :grinning: :grinning:

ke konci videa našpizujte uši http://www.youtube.com/watch?v=I9crhKH-E8I tam je to naše slavé máma
Iny, neboj ona na to Julinka příjde a pak to uslyšíš víc než bude třeba hihi :slight_smile:
3. srp 2010 ve 20:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik ali to je úžasný :dizzy_face: já chci taky :grinning:
3. srp 2010 ve 21:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
hodím vám fotečky jak Juli poprvé na hodech byla :grinning: jen pro vysvětlení - ta malá stárečka je Julinčina nejmladší sestřenička z mojí strany a ten stárek co ji chová je nejmladší Julinčin bratranec z Jirkove strany :grinning:
3. srp 2010 ve 21:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
ještě jedna juchací :grinning: a já jdu juchat do pelechu :wink: dobrou :slight_smile:
3. srp 2010 ve 21:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak mi dneska odpoledne tedy vyrážíme. Jsem zvědavá jak ta naše první společná dovča dopadne. Jedeme na tři dny a tašek máme jak na čtrnáct dní. To je šílené. K tomu ještě cestovní postýlku a kočár,tak nevím jak se do té naši Felušky vlezeme. No uvidíme. Tak se tu mějte pěkně a já se zase ozvu jak se vrátíme.

Iny malé to moc sluší. Má nádherné šatečky.... :dizzy_face:

Ali to slovo "máma" tak nádherně zní.... :dizzy_face: Už se těším až to vysloví i Eriček. Marečkovi se to už párkrát taky podařilo.
4. srp 2010 v 10:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Moc si to užijte!!! Bude veselo... :wink: Není nic krásnějšího, než když je rodinka pohromadě. Budete určitě chodit na krásné procházky a změna prostředí je taky super. Hlavně pro rodiče.. :wink:
4. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj ženuchy..:slight_smile:

Já jsem jak přejetá parním válcem - měla jsem službu (24hod.) a jsem hotovson... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Teď ještě peču, v půl třetí má přijet ségřinec s děckama a pak asik umžu... :sweat_smile:

Peťulí, vy si to hezky užijte, hodně foťte a mějte se krásně..:slight_smile:

Luci, tebe tady vítám..:slight_smile: A svoji babystory ti raději vyprávět nebudu... :grinning: :rolling_eyes:

Iny, Julča je frajerka a jak se tak dívám, má podobný vkus jak maminka... :dizzy_face:

Ali, na to nemám co říct, snad jenom... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Jani, ty s oblečením nestresuj - kdyžtak si něco půjčíš nebo koupíš a lehce prodáš.. :slight_smile:

Marti, Kubík je frajer, že to všechno tak zvládá - cvičení atd. A ty jsi borka, že se nehroutíš... :dizzy_face:

JO a Iny, gratuluju ke "stojce" a k lezení..:slight_smile: Teď už ti to začne..:slight_smile:

Jo a Peti, tobě to už začalo...:slight_smile: :slight_smile:

No nic, jdu si lehnout, aspoň na pár minut... prosíííííím!!!! :slight_smile:
4. srp 2010 v 11:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Ali krásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

Inko malá je frajerka :dizzy_face:

Peti užijte si dovču :slight_smile:

My jsme dneska měli opět hroznou noc, furt kňourání a hlad, přitom odpoledne prospal krásně, usnul hned po jídle, no snad dneska to bude lepší :slight_smile:

Před chvílí jsme se vrátili z rehabky, musím říct že to cvičení je fakt dobré, malej už hlavičkou hýbe podstatně víc, i fyziooterapeutka ho chválila, že celkově je motoricky o něco napřed, tak aspoň něco, ale nepotěšila mě, říkala že máme počítat že ten výron je hodně velký a bude se vstřebávat dlouho, tak půl roku a cvičení nás čeká určitě rok :unamused: , no ale co vždyť jinak je úplně zdravej a my to doženeme :dizzy_face:
4. srp 2010 ve 14:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka ahoj.. děkuji za přivítání... Mě tvůj příběh zajímá. Pokud máš tedy chuť, ráda si jej přečtu.. ;) Každá tady má svůj zajímavý příběh. Ale musím říct, že teda bych raději četla příběhy o tom jak snažení trvalo jen chvíli a pak hurá miminko.. a stejně tak bych to ráda i zažila... :wink:
4. srp 2010 v 15:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: děkuju za pochvalu Juli :wink: Zdeni vkus musí mít stejnej jako já , zatím si nevymýšlí co chce na sebe :grinning: Marti tý jo,tak rok cvičení,kdo by to byl řekl :sweat_smile:hlavně ,že bude v pořádku :wink: a to mu udělali u porodu?nějakou chybou nebo se to prostě někdy stane?to se asi nedozvíš že? :unamused:
4. srp 2010 v 18:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx luci takže zítra ráno testuješ?kolikátý cyklus snažení to bude?nebo bude testování uplně poprvé? :wink:
4. srp 2010 v 18:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko jj u porodu jednak šel lehce nakřivo a pak asi porodní asistentka tahala moc usilovně, ale stává se to, na rehabce se s tím setkávají často, akorát malej má ten výron dost velkej. Prostě se u porodu natáhl sval a časem prokrvácel a udělal se ten výron.
4. srp 2010 v 18:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
tak a ted jdu pomluvit tu moji malou růžovou obludu :stuck_out_tongue_closed_eyes: noc katatrofa, před 7 ráno byla vzhůru,ale ukecala jsem jí a chrněli jsme skoro do půl 10 :grinning: dopo byla docela v poho,po o šla spat ,po půl hodině vstávaní a padání v postýlce jsem si ji vzala do naší postele,takže usla a za půl hodiny se probudila a od té doby jen řve,mečí,padá,vřeští,shazuje na sebe věci :angry: už se těším na uspávání večer :stuck_out_tongue_closed_eyes: ted se na mě uculuje jak měsíček na hnoji :grinning: asi ví,že bez těch jejích usměvů bych ji vystřelila na mars :stuck_out_tongue_closed_eyes: konec výlevu :grinning: jdu zase bojovat :wink: papa
4. srp 2010 v 18:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek