• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@macinek aha takže to byla chyba asistentky :frowning2: ale Kubík je šikulka,tak to zmákne :dizzy_face:
4. srp 2010 v 18:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar,
tak já jsem byla dneska na kontrole,příští týden se mám jít registrovat do porodky, sakra, nějaký rychlý ne??!!! A doktorka mi říkala,. že teď už se Mates klidně může vylodit, bo je prakticky donošenej..chjo...já bych klidně byla ještě tak dva tří měsíce těhu :grinning: :grinning: :grinning:
pak jsem se šla zaregistrovat k pediatrovi a pak k sestřence, ta říkala, že jejich malej má spurt od narození furt :grinning: ale dneska už si krásně hrál sám pod hrazdičkou, akorát že to uspávání je prostě mazec, protože jinak než v náruči neusne a ve finále spí asi půl hodiny, no v noci je to prý lepší.
Ali já si musím donést ze sklepa repráky, jinak si to tvoje video můžu jenom prohlídnout, ale uslyším prd :grinning:
Peti, sice si to už nepřečteš,a le krásnou dovču a pak čekám fotky.
4. srp 2010 v 18:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, malá je teda frajerka v těch šatičkách, počkej až budete lítat kolem baráku se vzduchovkou a odhánět ženichy :grinning:
4. srp 2010 v 18:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Ano ano, zítra ráno testuji a bude to úplně poprvé.. :wink: Snažíme se od začátku prázdnin, takže by to bylo něco, kdyby to vyšlo takhle brzy. Navíc zítra budu teprve 28 DC, takže se možná budu testovat ještě moc brzy, ale já mám zrovna narozeniny, tak jsem si řekla, že by to byl úžasný dáreček a to nejen pro mě.. Tak uvidíme, co mi testík ukáže.. Už 14 dní jsem strašně nafouklá a pobolívá mě podbřišek. Taky jsem měla citlivé bradavky, ale to už mě docela přešlo. Tak asi nebudu moc ani dospat rána, jak jsem zvědavá na ten test.. :grinning:
4. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani díky za pochvalu :wink: ty šaty jsem koupila a myslím jsem ještě nebyla ani těhotná :sweat_smile: ale nešlo odolat :stuck_out_tongue_closed_eyes: taky je měla poprvé a naposled :grinning: Jen at ještě prcek vydrží v bříšku,teprve ted začne sranda :grinning: tak at si to taky užiješ :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx tak to by byl super dáreček,ale pamatuju si na svoje první testování a taky na top zklamání,takže opatrně :wink:
4. srp 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec připravuju se na obě varianty... Když to nevyjde, tak si budu moc na dovolené dát alespoň pěkně do nosu .. :wink: Příští týden jedeme k Baltskému moři.. :grinning: Takže uvidíme. Samozřejmě, že bych radši za dvě //, ale když se nepoštěstí, tak si třeba dáreček dovezeme z dovči.. :wink:
Vy jste se o Julinku snažili jak dlouho?
4. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
proč jsem sem vlastně načúhla - máme další premiéru :grinning: uspávání na rukách :sweat_smile: po 45 minutách marnýho boje,kdy se se zavřenýma očima Juli vyškrabala po šprušlích a následně řvala,protože chce spat :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem ji vzala do náruče po jejím prvotním šoku cože to dělám,(kterýmu jsme se obě museli smát :grinning: )byla do dvou minut mrtvá :wink: ještě ,že je tak lehunká a taky to snad nebude pravidlo :unamused:
4. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
jééé moře, závidím :dizzy_face: Juli se povedla na 3 pokus,ale tak usilovnýho snažení,že to někomu vystačí na rok :grinning: já když něco dělám tak pořádně :grinning: měřila jsem teplotu,tady jsme si s holkama objednali ovu testy a makali jsme jako šroubci :stuck_out_tongue_closed_eyes:
4. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec koukám, že jsi to plození vzala opravdu zodpovědně.. :grinning: No já to zatím ještě nechávám v poklidu a když ani po dovolené nic, tak se do toho asi taky pustíme naplno a hlavně začnu iniciovat větší intenzitu celého toho našeho snažílkování.. :grinning:
4. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx no byla to dřina :grinning: a taky se mi extra někdy nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,ale kdybych nechala iniciativu na Jirkovi,tak nevím nevím,on se netrefoval na plodný dny :grinning: jen si to užívej pěkně v klídku :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec uff, vždycky jsem si myslela, že jednou otěhotním třeba jen tak náhodou a řeknu si "jejda, ale tak jo" :grinning: No a pak jsem se jednou probudila a byl tady ten pocit, že moc chci miminko. Přítel nebyl proti, oba na to máme už věk, pracujeme, máme nějaké zázemí, tak coby ne.. A tak nemyslím na nic jiného, než na to mimi. A občas si už tou myšlenkou připadám jak posedlá.. :grinning:
4. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx no to jsou na tom všechny snažilky stejně :slight_smile: a co svatba? :slight_smile:
4. srp 2010 ve 20:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec jsme spolu 5 let a je nám takhle fajn.. :slight_smile: Svatba jednou bude, ale asi jen proto, abychom měli všichni stejné příjmení.. :wink:
4. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ty brdo dívám se na primu na pořad dítě i zničilo život a řekla bych,že angláni jsou paka :unamused: tak si je nemají pořizovat :sweat_smile:
4. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx já jsem teda zástance klasiky :wink: svatbu jsem si mega užila,ale Juli to milionkrát překonala a právě proto si myslím,že postup svatba -a pak dítě je super, protože narození prcka nic nepřekoná :wink:
4. srp 2010 ve 20:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
ale my jsme se nebrali z lásky,ale kvůli tomu,že jsme chtěli stavět barák :grinning:
4. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
no nic utíkám ještě pověsit prádlo.dobrou :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Taky si myslím, že narození miminka nic nemůže překonat. A možná i proto mi na té svatbě tak nezáleží.. :wink: Jednou, třeba... :slight_smile: Stejně už žijeme několik let jako manželé.. :wink: :grinning: a nejdůležitější je pro mě teď to snažílkování. Ale na druhou stranu, kdyby mě přítel teď požádal o ruku, samozřejmě neodmítnu... :sunglasses:
4. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec dobrou.. taky se půjdu pomalu chystat do peřin.. :slight_smile:
4. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno děvčata.. Tak jsem dnes (nejspíš zbytečně předčasně) testovala a byla tam jen jedna / :unamused: Tak další testování nechám až tak na pondělí, to budu 31 DC.
Jinak jsem dnes narazila na úžasný stránky s bio a eko výrobky nejen pro miminka. A mají i kamenný obchod v centru Brna. Takže se tam co nevidět vydám. Doporučuji www.branakdetem.cz :slight_smile:
Pěkný den všem... :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, asi to fakt bylo zbytečně brzy...:wink: Já jsem se zařekla, že nebudu už nikdy testovat dřív jak po týdnu zpoždení... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jo a Bránu známe..:slight_smile: Já jsem tam byla i na kurzu vázání šátků, mají to tam moc hezké a vloni otevřeli i pobočku v Praze..:slight_smile:
5. srp 2010 v 09:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Příště už taky nebudu testovat tak brzy.. :slight_smile: Právě kamarádka mi vyprávěla, že se průběžně testovala snad už od druhého dne po ovu a týden před očekávanou ms měla na testu dvě jasné //, tak mě trochu nahlodala, abych do toho taky šla tak brzy.. :wink:
Já jsem na Bráně už od rána a fakt se nemůžu nabažit. Tolik nádherných věcí a všechno přírodní a zdravé. Takto má být! :slight_smile:
5. srp 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

dnešní noc teda zase nic moc, Kuba jí co 1,5 - 2 hodiny, naštěstí moc nebrečel, jenom lehce kňoural, ale už bych se ráda trochu vyspala :unamused:

Luci neboj vše má svůj čas :wink: a bránu znám, objednávala jsem tam látkovky

Přidala jsem nové fotky, konečně jsem vyfotila i sebe
http://www.modrykonik.cz/fotoblog/macinek/album/jakub/
5. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne,
Marti fotky jsou super, malej je prostě prdelka krásná :dizzy_face: já už se začínám těšit na toho našeho darebáčka :grinning:
Luci, dneska si jedu taky ke kámošce pro mega balík z Brány :grinning: akorát já teda zase tak eko a bio matka nebudu, ale látkovkám jsem neodolala :slight_smile: tak jsem zvědavá jestli to po pár dnech nevzdám, ale snad ne...každý mě totiž zrazuje, tak proto vytrvám :grinning: )
A jak jste řešily svatbu a děti, tak já jsem měla taky podmínku, dítě až po svatbě, no vědět, že se mi dítě narodí k pátému vyročí, tak na to vlítnu dřív :grinning: ale my se taky nebrali z lásky, manžel je o sedm let starší, tak měl strach, že ho na starý kolena nebude nikdo chtít,a le teď tvrdí, že jsem ho ukecala, tak proto si mě musel vzít :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré skoro poledne,
Marti fotky jsou super, malej je prostě prdelka krásná :dizzy_face: já už se začínám těšit na toho našeho darebáčka :grinning:
Luci, dneska si jedu taky ke kámošce pro mega balík z Brány :grinning: akorát já teda zase tak eko a bio matka nebudu, ale látkovkám jsem neodolala :slight_smile: tak jsem zvědavá jestli to po pár dnech nevzdám, ale snad ne...každý mě totiž zrazuje, tak proto vytrvám :grinning: )
A jak jste řešily svatbu a děti, tak já jsem měla taky podmínku, dítě až po svatbě, no vědět, že se mi dítě narodí k pátému vyročí, tak na to vlítnu dřív :grinning: ale my se taky nebrali z lásky, manžel je o sedm let starší, tak měl strach, že ho na starý kolena nebude nikdo chtít,a le teď tvrdí, že jsem ho ukecala, tak proto si mě musel vzít :grinning: :grinning: :grinning:
třeba třikrát se mi to mohlo vložit :stuck_out_tongue_closed_eyes:
Jak Lucka psala o tom testování, tak jsem si vzpomněla, jak jsem testila loni na Silvestra...dojdu za Martinem a ukazuju mu ten test, že jsou na něm dvě čárky, řvu jak kráva a on na mě...však jsem ti to říkal, ne... :grinning: :grinning: :grinning:

Já chci taky k moři!!!!! Luc, třeba si dovezete mimčo od móře :grinning:
5. srp 2010 v 11:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
A dneska jsem objevila první neduh těhotenství....STRIE...kur.y jedny růžový....šla jsem kolem zrcadla a čumím co to mám z boku na zádech za červeno fialový flek, no co asi.....hlavně že se mažu na břichu jak pako, ale že mi popraskají záda, na kterých jsem snad nepřibrala ani půl kila, to teda nechápu, ještě mi může popraskat břicho a budu krasavice největší...já nechci :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:
5. srp 2010 v 11:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já má taky strie z boku na zádech, kašli na to ony časem zesvětlají a nebudou skoro vidět :wink: , já mám z puberty strie na stehnech, bocích i zadku a nejsou skoro vidět :wink:
5. srp 2010 v 11:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám taky na stehnech ještě z puberty a skoro nejsou vidět, ale říkala jsem si, že nový nepotřebuju :rolling_eyes: grrr, jako pochopila bych je na břichu, mám pocit, že mi za posledních 14dní vyrostlo asi o půl metru, ale ty boky fakt nechňapu...
A taky jsem se frajerka pěkně rozežrala, takže jsem si říkala, že přiberu max 10kg a ono prd :grinning: :grinning: už teď mám devět kilo hore a to ještě aspoň dvě až tři přiberu...to je ta Nutela :grinning: :grinning: nikdy jsem ji nejedla a stejně tak čokoládu a teď nevím co si koupit sladkýho....včera jsem přešla na meruňky...z těch se aspoň poserinkám a nebudu mít po železe zácpu :grinning: :grinning: :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 11:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek