• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Mě se udělalo víc strií na bocích než na břichu

Neboj to půjde dolů samo :wink:
5. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
to doufám, už týden mám pocit, že se valím jak sud a to jsem včera na gyndě potkala kočku, co má termín asi měsíc po mě a má ještě větší břicho než já, tak se asi nechápu :grinning: :grinning: Martin se mi už večer směje, když hekám v křesle, že se nemůžu pořádně posadit...miluju tu jeho přípomínku ...a nebude to tím, že jsi těhotná :grinning: :grinning: :grinning: fakt miláček :grinning: :grinning:
5. srp 2010 v 11:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak koukám, že Bránu tady znáte už skoro všechny.. :slight_smile: No já jsem za ten objev strašně ráda, protože i ta kosmetika se mi strašně líbí a ceny jsou dost dobrý, se mi zdá.. Taky nebudu úplně fanatická eko matka, ale třeba zrovna ty osušky ze 100% bavlny, nebo dečky a žínky, to se mi líbí hodně.. Miminku jen to nejlepší.. :wink:
A holky, hrozně ráda vás tady čtu a nemůžu se dočkat, až budu taky nosit hrdě bříško a řešit takový ty věci jako zvracení v mhd, bolesti v zádech, výbavička na mimi atd. :grinning: Užívejte si to!! :wink:
5. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Luci, já jsem hrdou propagátorkou Brány..:slight_smile: A látkování a nošení..:slight_smile: Marťa a Janča jsou mi tímhle blízké..:slight_smile: Ostatní holky jsou mi taky blízké, nééé, že nééé..:slight_smile: Jen s Jančou a Marťou to můžem rozebírat..:slight_smile:

A odkud jsi?
5. srp 2010 ve 12:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka ahojky.. :slight_smile: Úplně jsem se do toho obchůdku zamilovala. Už se těším, až se půjdu podívat i do kamenné prodejny. Bydlím v Brně, tak to mám na Josefskou kousek.. :slight_smile: Kdybych už měla mrňouska v bříšku, tak nakupuju jak divá, ale nic se nemá přehánět a já moc předčasným nákupuům nefandím. Takže si musím počkat na to miminko.. :unamused: Ale mají tam i super kosmetiku.. Prostě super obchůdek.. :slight_smile:
5. srp 2010 ve 13:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

teda Zdeni :unamused: na nás s Toníkem jsi zapomněla. My přece taky látkujeme !!!! :dizzy_face:
Fakt je, že jsem látkovky ani Toníkovu eko bio kosmetiku nekupovala na bráně :slight_smile:

5. srp 2010 ve 20:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
strie děs běs, taky jsem si s nimi užila. Mazala jsem jak čert břicho, tam nemám ani jednu strii, ale zato zadek a boky - je jich tam nepočítaně :angry: mažu tímto olejíčkem http://www.nobilis.cz/index.php?page=detail&id=557 je úžasný....
A vůbec kosmetika od nobilisky je báječná :dizzy_face: doporučuji
5. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, látkuješ už i v noci? Malej je fakt krásnej - hezký fotečky :dizzy_face: a ty vypadáš užasně. Jako bys snad ani nerodila.

Já se pořád potýkám se 3kg plus a břichem jako bych čekala druhé. Ale ne a ne se dokopat ke cvičení. Za celý den jsem dost utahaná a večer padám na bradu. Toník se pravidelně jednou v noci budí a když kojím tak u toho usínám. Musí na mě být úsměvný pohled. Já vyvrácená v houpacím křesle a Toník spokojeně u prsa.
Dnes jsme byli v poradně. Tonda 74cm, 9,2kg a dostali jsme papír k očařce. Toníkovi trošku jede levé očičko, tak to začnem nějak řešit. Jsem zvědavá jak!!!
Jinak trend stoupání v postýlce je velmi nakažlivý. Ráno vstávám budí mě jakési pravidelné klepání. V domění, že Toník lomcuje s ovečkou, nepřikládám důraz, rozlepím oko a HA mladej stojí a lomcuje s postýlkou. S mojím jsme byli raz dva vzhůru a čuměli jsme na něj jak sůvy z nudlí :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
Ach joooo to tak děsně rychle uteklo...... :frowning2:

Včera na čt program domácí lékař http://www.ceskatelevize.cz/ivysilani/208572235700033-domaci-lekar-aneb-nic-neni-jen-tak/ byl o usínání dětí.
CHJO dělám všechno špatně..... Podudlat prso se prostě musí, u toho zabere a pak odkládáme do postýlky. Až nebude mlíčko nastanou mi krušné časy :unamused: :frowning2:
5. srp 2010 ve 20:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALi, promíííííň!!! :slight_smile: Úplně jste mi vypadli..:slight_smile: Omlouvám se..:slight_smile:
5. srp 2010 ve 21:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: luci asi bylo fakt brzo :wink: :wink: strie mám taky na bocích a trochu na břichu a stále nevybledly svině :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani začalo mi to taky v 35 týdnu :unamused: hrozně mi vadí,je to hnusný,ani se mi kvůli tomu nechce do plavek,s břichem se dá nějak poprat,ale strie neschováš :frowning2:ale co mi vadí,že jsem měla strarý strie na prsách,ale nešlo to ani vidět a ted vidět jsou,hlavně když mě malá vycucne :confounded: Ali co máš z toho, malá teda usne i bez prsa,ona stejně dá přednost jídlu před prsem,ale odpo jsem ji zase musela uspat v náručí,večer teda usla sama :wink: ale víš co?aspon si je pořádně užíjem :grinning:
5. srp 2010 ve 22:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo jinak 3 týdny po porodu jsem se vyhýbala zrcadlu jak čert kříže natož se vyfotit :grinning: ale pamatuju si,že břicho mizlo den po dni,akorát ted tam mám furt navíc kůžu :unamused:
5. srp 2010 ve 22:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra jedeme pryč,tak se ukážu až příští týden :wink: mějte se krásně :slight_smile: papa
5. srp 2010 ve 22:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
ali tak jsem na to mrkla a tak už jsem učila spinkat malou 3x, po třech dnech už vždycky usínala sama :slight_smile: ale ted to nejde,musím být u ní,protože dělá psí kusy :stuck_out_tongue_closed_eyes:
5. srp 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar, no tak super, že aspoň někdo nebydlí až dole na Moravě :grinning: tak aspoň Lucka je blíž než zbytek.
Včera jsem si dovezla domů objednávku z brány :grinning: sestra mi řekla, že ta limetová plínka je fakt úchylná, ale už se těší až v ní Mates bude lozit, jenom je blbý, že je dělají ve velikostech, vzala jsem zatím menší, kdyžtak objednáme ještě nějakou.

A jinak jsem se teda prokousala tou moji látkovou výbavou a látkařky raďte, jestli to bude aspoň na ty první tři měsíce stačit...
mám 40 čtvercovek, 5 vícevrstvých vel.S a 5 vel M, 1xPul do 5kg a 2x PUL do 8kg, 3xAIO jednovelikostní, 1xAIO vícevelikostní, 2x vkládačku Hemp Hour a 2x noční plenka Pop-in, mám dvě AIO od Pop-in.A to je snad všo, jo samo snapku mám taky.Pak jsem si říkala, že jak bude odkládat čtvercovky, že dokoupím kalhotkové plenky,přeci jenom je s nimi lepší manipulace, než skládat čtvercovku....
A ještě mám i nějaké papírovky, buď na noc,nebo na cestování ať pak netáháme počůranou látkovku :grinning: :grinning:

A příští týden máme v kurzu vázání šátků, to bude mazec, bo já dva dny nechápala jak se skládá novosklad z plínky
:grinning: ale dobrý, no...holt těhotná a skoro blond, to se omlouvá nee?? :grinning: :grinning:
6. srp 2010 v 11:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali v noci zatím nelátkuju, přece jenom jednorázovky jsou jednodušší na přebalení a když vstávám co 1,5-2 hodiny tak jsem ráda že jsem ráda :unamused: , látkujeme zatím jenom přes den když jsme doma nebo jedeme na nákup

Jani na maůé mimča jsou fakt nejlepší čtvercovky, z AIO se mi nejvíc zamlouvají pop-in, dobře drží kolem nožiček, itti bitti jsou v tomhle horší, nemají ty gumičky kolem nožek a můžou protéct, což se nám podařilo, ale naštěstí se vše vypralo

JInak u nás pořád spurt, sice teda dnešní noc byla trošku lepší, jedl po 2 hodinách, ale po jídle většinou hned usnul, akorát ráno už tak od půl 7 kňourá a po jídle už nechce moc spát, včera přes den skoro nespal a střídavě řval jak tur, už jsem z toho byla lehce na nervy a hlavně hrozně unavená.

No a mlíko myslím brzo vezme za své, plnou dávku kolem těch 80ml odstříkám akorát ráno a pak přes den to je maximálně těch 40ml :frowning2: , včera přes den už jsem ani pořádně neměla kdy odsávat, buď jsem krmila, chovala nebo utěšovala :unamused:
6. srp 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, já si právě říkám, že bych chtěla aspoň do těch tří měsíců používat klasické čtvercovky a pak až se začne víc mrvit, tak dokoupím nějaké kalhotkové a nebo AIO, taky jsem se dívala, že ty Pop-in mají lepší ty gumičky kolem nožiček, a ty Itti bitti ne, tak jsem zvědavá jak se nám který budou líbit a ještě mám AIO tots bots a ty ty gumičky taky nemají, tak uvidíme.

Plínky jsou vypraný, pak je ještě vyperu jednou, nedala jsem do nich ocet tak jsou některý krapet hrubší, tak je pak ještě jednou přeperu.

V pondělí objednám matrace do kolýbky a postýlky a snad už máme všechno, pak to jenom nachystat, postýlku jsme ještě nedovezli a můžu jít vesele rodit :grinning:
6. srp 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
hola hola

Jani, myslím si, že by ti to mohlo stačit. Sama uvidíš jak to půjde s malým. A kdyžtak si něco přiobjednáš. Taky jsem si doobjednávala plíny postupně :slight_smile:

Včera se Tonda solidně prokakčil v bitišce - no jo nešťastné gumičky kolem nožiček tyto plenky fakt nemají. AIO popin jsou super ty nám zatím udržely všechny poklady. Taky AIO imsevimse taky. AIO od Totsbots jsou taky bez gumiček a když se miminku podaří, tak to umí utéct.
Toník má ty bobeše teď trožku tužší, tak s tím už nemáme takový problém. Když byl jen kojený tak to bylo horší :slight_smile: ale dá se to uhlídat. Zkoušíme mommystouch ty taky nemají gumičky, ale jsou to bezva plenky :slight_smile:

6. srp 2010 v 15:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ...
hlásím,že jsme včera přijeli z dovolené,ale víc napíšu později a také dodám fotky. Eriček má totiž od odpledne horečky,tak nemám nějak chuť nic vypisovat. Teďka nám usnul. Naposled jsme mu naměřili v zadečku 39. Snad mu to klesne..... :frowning2: :frowning2:
8. srp 2010 ve 21:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti snad bude Eričkovi brzo líp :wink:

Dneska jsme měli super noc, malej jedl večer v 7, v 8 už si opět cpal ruce do pusy, tak teda o půl 9 jsme mu dali znovu najíst a pak se vzbudil až ve 2 ráno :confused: a to ani nebrečel, ale vzbudilo mě jak si usilovně cucá palec :grinning: a pak jedl až kolem půl 6 :dizzy_face: , akorát teda mě v noci pěkně hrabalo, brala jsem Josefovi peřinu a skládala jí jako kdyby to byla rychlozavinovačka :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 08:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ...
tak noc strašná.... :frowning2: Horečku nemůžeme vůbec srazit a ráno už ji zvracel. Jen brečí a brečí. Nechce jíst ani pít, tak jsem raději říkala,že pojedeme k doktroce.
9. srp 2010 v 08:43  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a teda to naše dítě nám roste před očima, je najednou takovej hrozně velkej, ze začátku se v kočárku strácel a teď teda začínám pochybovat že se v zimě ještě vejde do hluboké korby :grinning: , bodyčka pyžamka v 56 může mít jenom když má jednorázovou plínu, látkovku už tam nenarveme :grinning:
9. srp 2010 v 08:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti chudinka malej :frowning2: , no určitě jeďte k doktorce, to zvracení u malých dětí je hrozně zrádné a hrozí brzo dehytratace, tak ať neskončíte v nemocnici, držím palce
9. srp 2010 v 08:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky,
Peti určitě si k doktorce zajeďte, zvlášť jeslti ti malej nepije, tam opravdu hrozi dehydratace, tak ať nejste potom na kapačkách v nemocnici :frowning2: a hlavně ať je Eričkovi líp.

Já jsem zrovna objednala matraci do postýlky, deku do kočárku, síťku a snad už to bude všechno, tašku už pomalu balím a ještě příští týden spácháme postýlku a můžu všechno nachystat i doma, tak snad už nic nepotřebujeme a když tak si říkám, že to jde objednat i po návratu z porodnice,ale to důležité snad už máme.

Teď mám dotazy na látkařky :grinning: : koupila jsem si tyhle kalhotky a teď přemýšlím jestli se do nich čtvercovka skládá na novosklad a nebo na takový ten obdelník jako za nás, máte je některá nebo znáte? A ještě dá se použít do nich i jenom vícevrstvá plena? Asi jo ne?asi mám blbý dotazy,ale začínám z toho být krapet zmatená :grinning: a ještě jsem chtěla něco...no to si zase vzpomenu v noci, až nebudu moct spát...

Marti ty mi připomínáš babičku, ta mi dneska říkala,že taky blbne, bo nás každou noc slyší odjíždět do porodnice :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo já jsem taky blbá, hlavně že tyhle kalhotky a odkaz jsem vám nedala...booože
http://www.branakdetem.cz/svrchni-kalhotky-mio-soft.htm tak tyhle jo :grinning:
9. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani tyhle svrchňáky máme taky a zrovna je má Kuba na sobě :grinning:

Normálně čtvercovku složíš na novosklad, na to dávám na třetiny složenou žínku z ikei a separačku z irmy
9. srp 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jsem si říkala, že jsem je viděla u tebe v té objednávce co jsi mi posílala.Tak super, mě se totiž zdají ty kalhotky takový štíhlý a nebyla jsem si jistá jestli ten novosklad do toho narvu :grinning: a nemám to na kom vyzkoušet, na Martina to nenarvu :grinning: :grinning: :grinning:
9. srp 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Z pulek co mám jsou nejmenší, ideální tak na první 2 měsíce :slight_smile:
9. srp 2010 ve 12:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak hlásím,že jsme se vrátili od doktora. Nakonec jsem šla k tomu druhému doktoru co je u nás v Bilovicích. Vykašlala jsem se na nějakej záskok v Prušánkách. Naštěstí byl pan doktor ochotnej. Eriček chytl nějakou slabou virózu a k tomu se mu ještě prořezávají zoubky. To zvracení měl z toho,že jsem mu dala ve vysokých teplotách vypít mlíčko. To by mě vůbec nenapadlo ....
Jinak teplotu jsem už srazila. Nakonec zabral nurofen. I ten doktor mi řekl,že je nurofen lepší a silnější než panadol. Mám mu teďka ještě po třech hodinách střídat panadol s tím nurofenem a ještě dostal nějaký belladon a něco kdyby ještě zvracel ....
No nic jdu si uvařit kafé a jdu žehlit. Vůbec se mi nechce,ale nemůžu se na ten koš s prádlem už dívat ....
9. srp 2010 ve 14:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahooooj holky! Tak se po delsi dobe opet hlasim.
Uz mame doma 100% chodce! Uz pres tyden lita sam sem a tam a nic ho nezastavi :slight_smile: Uz i venku se otrkal a neboji se chodit po novem terenu, ktery nema zmapovany.

Jinak barak stale predelavame, je to nekonecneeee! uz jsem vzdala terminovani, kdy se budeme stehovat. Doufam, ze do konce zari to bude, jinak me asi klepne! Doma jsem uz davno rezognovala cokoliv delat "kdyz se budeme brzy stehovat", ale tak se to protahuje, ze ty zaclony se mohly vyprat, okna umyt a tak dale... :frowning2:
10. srp 2010 v 09:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti, drzim palce, at je Ericek brzy v poradku. Drobek malinky.. :frowning2:
10. srp 2010 v 09:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek