• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
Prave jsem videla to video o usinani co jste sem dali... zajimave a poucne. Jedine co delame spatne, ze jime tesne pred usinani :frowning2: Snad se mi to casem podari odbourat. Myslim, ze to odbourame az prejde na tuhou stravu a nebude jeho hlavnim jidlem mleko.
Ocividne mu to jezeni tesne pred spanim nedela problem,ze by mel nejake boleni briska nebo tak... tuto noc spat od 19h do 6 do rana! Kdyz ho neboli zoubky tak uz spava cele noci, ale kdyz jsou stolicky v rustu, tak mu musim i 7x za noc dat dudlik a on si s nim masiruje dasne az nez usne. Gely me nechce, po tom zacne rvat jak tur!
10. srp 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti kukla jsemti do alba a vypadas uzasne 3 tydny po porodu! Bricho temer zadne, nohy stihle... vypadas moc dobre!!
Ty gambace co tam mate vypadaji uzasne :grinning: :dizzy_face:
10. srp 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti tak snad bude Eričkovi brzo líp :wink:

Katu no rekonstrukce je běh na dlouhou trať a moc dobře si pamatuju jak jsme měli před stěhováním a pořád se to prodlužovalo, taky se mi už nechtělo uklízet, no snad to brzo doděláte a budete se moct stěhovat :wink:

Jo ty gambáče jsou prázdné, je to pozůstatek zapíjení Kuby :grinning:
10. srp 2010 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: hlásím návrat z mini dovolené :wink: bylo fajn,cestu malá skoro celouprospala,takže paráda,zpátky už to tady nebylo tak spací,ale zpívat a říkat říkanky,jsem musela až od Brna :grinning: jinak se máme dobře jen nic nestíhám,protože musím být furt ve střehu,kde sebou malá práskne :confounded: takže je u nás furt řev - můj i Julinčin :stuck_out_tongue_closed_eyes: můj u uspávání,protože to je katastrofa,včera odpo nechtěla spat a v 6 navečer mi usla na rameni :fearful: takže večer to stálo za to.dnes jsem se rozhodla,že teda bude spávat 1 denně :stuck_out_tongue_closed_eyes: chodí spat v 11 dopo a v půl 12 obědvala a normálně mi u toho usínala :grinning: no spí ještě ted asi jsem jí dala zabrat chudince malé :sweat_smile: jo a v pátek řekla MAMA,ale od té doby zas nic :grinning:
10. srp 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti tak at je Eriček brzo v pořádku :slight_smile:
10. srp 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katu my jsme si termíny na stěhování nedávali,protože to nikdy nikomu nevyšlo a taky jsme extra nepospíchali :wink: hlavně to všechno dodělejte než se nastěhujete,protože jak se nastěhujete tak je po elánu :grinning: Maty je šikulka :slight_smile: prosím tě a vy jste neměli problém s usínáním,když si začal stoupat v postýlce?my bojujem jak lvi :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. srp 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Tak dneska už je to zatím lepší. Jen ty zoubky mu dávají pořádně zabrat. Tak jsem zvědavá jestli se něco prořeže.
Jinak dneska by se měl stavit ten projektat z toho Hlohovce,tak uvidíme co vymyslí ....
Jinak přidávám pár fotek z dovolené.
10. srp 2010 v 15:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A tady jsme byli ubytování ....
10. srp 2010 v 15:12  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
10. srp 2010 v 15:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy tak to je maty šikovný,že začal tak brzy chodit. Je to stejně strašné jak ten čas rychle letí. Vždyť budete za chvilku slavit první narozeniny ....
10. srp 2010 v 18:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Peti leti to neskutecne rychle, doufam ze oslava bude uz na baracku, doufaaaam!
Iny ja uz terminy taky radeji nedavam, jen doufam...

S usinanim jsme nebojovali, ale to je kvuli tomu, ze nebyl kojeny a naucil se usinat u flasky primo v postylce.. ted ho do postylky polozim, dam dudosa,prikryju a odejdu... nekdy usne hned, jindy tam musim jit i 5x!!! On totiz vyhazuje dudlik z postylky, dela tam blbosti, jeste se unavuje, aby asi primo odpadl :slight_smile:

Jinak rezim ma takovy, po 19h jde spat a vstava rano v 6h, potom mezi 8-9h jde zase na hodku spat... pak trajdame do mesta, potom honem domu mu navarit, nakrmit a ulozit ho, to usina mezi 12-13h a spi +-2h... potom uz vetsinou vydrzi do vecera.

Jinak je to s nim ale mazec! To ze chodi to je uz pohoda, uz to doma zna, takze nepada... ale zase zacal vsude vylezat.. na gauci je 100x za den, me se vzdy jen zataji dech, v klidu k nemu dojdu a sednu si vedle neho a delam jako ze nic, vykladame si... kdybych k nemu zdesene priblehla, stejne zdesene by mi uskocil dolu. A jak je stastny, kdyz si tam pan vyleze a sedne si :D Nastesti umi lozit i dolu, celkem mu to jde. Ucim ho lozit dolu po zpatku, at jde prvni na nohy a ne na ruky jak on to rad dela :wink:

Nekdy na podzim, jak bude krasny teply podzimni den, musime naplanovat srazik! Moc se na vas vsechny tesim!!!

Januli a co ty? Jak to jde ke konci? Funis, funis??? :slight_smile:

Zdeni, pretrhas retaz, nebo to stihnete nez Janca porodi? Nebo ze by jsme tady nemeli nejakou dobu zadnou tehuli?

Peti, super dovolenka!!! Ericek roste jako z vody!

Mejte se krasne holky... zatim pa paaa
10. srp 2010 ve 21:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, tak to určitě nestihnu... :stuck_out_tongue_closed_eyes: 31 cyklů už je v háji, tak nevidím důvod, proč by ten 32. měl být v "neháji"... To by ke mně byl život příliš štědrý.... :confused:
11. srp 2010 v 06:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peťulí, krásné fotky!!! :slight_smile: Nejvíc se mi líbí ta s pivama..:slight_smile: :grinning:
11. srp 2010 v 07:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec,
Katu no zatím to ještě docela jde, břicho mi sice za poslední týden docela skočilo, musím ho zase vyfotit, ale pořád si myslím, že ho ještě nemám tak veliké jak většina těhulí na začátku devátého měsíce.
Včera jsem byla poprvé na monitoru, tak Maty spolupracoval, pěkně s sebou mrskal, ale předpokládám, že to bylo tím, že jsem jela busem a pak si vyšlápla do čtvrtého patra a ještě dostal škytavku :grinning: akorát z toho byl nějaký vydivočený, takže nestandartně kopal celý den,na to nejsem teď ke konci až tak zvyklá a nejhorší to bylo v noci, normálně si párkrát kopne taťku na dobrou noc a pak se natočí a usne, ale včera se motal asi dvě hodiny v kuse, takže když konečně usnul, tak se mi chtělo na záchod a tím pádem jsem ho zase probrala a nakonec se mi podařilo usnout asi ve tři ráno :stuck_out_tongue_closed_eyes: a teď chrní v pupku od rána...mazec....

Peti taky musím pochválit fotečky...já už se tak těším na příští léto až si někam taky zajedeme :dizzy_face:
11. srp 2010 v 09:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani zrovna jsem se divala na tvoje album a musim rict, ze jsi nadherna tehule!!!! Mas malinke, krasne kulate brisko, jinak jsi nikde nepribrala! Moc krasne fotecky z prubehu tehulkovani! Jsi fakt kocka :dizzy_face:
11. srp 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jéé Katu díky moc, se tady teď červenám až na zadku :grinning: :grinning: :sweat_smile: :sweat_smile: no je fakt, že zatím jsem přibrala jenom devět kilo, něco teda na zadku, ale není to taková hrůza, jen se směju, že dvě kila jsem přibrala za poslední asi 3týdny, takže jsem zvědavá co ještě naberu do konce těhu :grinning: :grinning: a to prý teď přibírá jenom mimčo, prd leda :grinning: :grinning:
11. srp 2010 ve 12:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ale on to děcko někdo nosí, žejo??? :slight_smile:) Kde se asi projeví váha mimina?? :sweat_smile:
11. srp 2010 ve 12:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jani posledni mesic se uz zase pry nepribira, takze si myslim, ze ve finale budes mit +-10kg a to po porodu pujde dolu samo!

Jedna kamaradka rodila minulou stredu, mala mela 3300g a 50cm, takze normalni, ale ona pribrala asi jen 7kg. Kdyz jsem ji po docela dost dlouhe dobe potkala pred 14-ti dny, myslela jsem si, ze je tak 7mesic max. a ona par dni na to v terminu rodila! :grinning:
11. srp 2010 ve 13:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, Klára u Patrika taky přibrala asi jen 8kg..:slight_smile:
11. srp 2010 ve 13:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já si myslím, že to bude tak těch 12kg, bo dneska jsem si stoupla na váhu a tuším že do konce týdne to zaokrouhlím na těch deset kilo :grinning: ale stejně je to dobrý, měla jsem strach, že když budu doma, tak budu hrozně přibírat,ale jedla jsem furt stejně, teď teda jím krapet častěji, ale zase menší porce, bo se mi to do toho žaludku nevleze.Ale dneska mám teda krizový den, strašně špatně se mi dýchá, mám pocit, že nemůžu popadnout dech, hrůza, stávalo se mi to dřív než jsem byla těhotná, ale to jsem mívala ze stresu, teď teda nemám pocit že bych byla vystresovaná, tak jestli je to tím počasím...těžko říct, ale mám pocit, že se snad udusím :confounded: :confounded:
11. srp 2010 v 16:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, tyto pocity zažívám dva měsíce... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
11. srp 2010 v 16:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

K tomu přibírání poslední měsíc. Tak já jsem přibírala co týden tak kilo a někdy i dvě.... :grinning: :grinning: :grinning:

Dneska mi Eriček ještě spinká. To jsem moc ráda,alespoň mám chviličku klid. Eriček šel na sedmou do sklepa,tak jsem stávala s ním.

12. srp 2010 v 07:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky přemýšlím,když tak pozoruji Erička v tom sporťáku jestli se mi tam dá v zimě s fusakem nebo v bundě. Začínám to vidět bledě. Nevím jak to budeme řešit ... :confused: :confused:
12. srp 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, všichni jsou Eriček, jo??? :grinning: :grinning: :grinning:

A neboj, ono to s kočárem nějak dopadne..:slight_smile: Vždycky se to nějak udělá...:slight_smile:
12. srp 2010 v 08:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Peti já myslím, že Eriček by klidně už mohl mít jenom zimní bundu a nějaké teplé kalhoty, stejně bude už určo chodit a jak znám děti, tak ti v kočárku ani nebude chtít sedět a bude ti lítat všude možně, aspoň kámoška takhle chodí na prochajdy, táhne kočárek a malej lítá kilometr před ní a nebo za ní, bo se naučil chodit, tak co by jezdil, v kočárku jede až když někde vytuhne na chodníku :grinning: :grinning: :grinning:

Zdeni dneska je to lepší, asi to fakt bylo tou změnou počasí, ale byl to děs, ještě s tím pupkem,stačí že mi mimčo stlačuje bránici...
No dneska jsem raději na váhu nelezla, počkám do příštího týdne, to se zase zasměju :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Fajn, že je to líp..:slight_smile: I mně se ulevilo... ale u mě to zapříčinil COdein, Xyzal, Cetebe, Stoptussin, Otrivin a Fromilid...:grinning:
12. srp 2010 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Včera jsme měli náročný den, byli jsme cvičit, chudák Kubík byl ke konci úplně hotovej a unavenej, ale hlavně tam měli docela chladno takže pěkně prochladl a když jsme ho dali do kočárku tak se úplně třepal zimou :frowning2:, musím zítra fyzioterapeutce říct ať to cvičení urychlí, mají tam totiž studentky, takže jim skoro 15 minut ukazovala na Kubovi různé věci a pak jsme ještě skoro 20 minut cvičili :unamused:

Poslední dobou Kubu zase zlobí bříško, takže jsme včera začali dávat lactobacily do mlíka, snad to pomůže líp než ty probiotické kapky :slight_smile:

Zítra jedeme na víkend k našim, jsem zvědavá jak to malej zvládne a doufám že se stihneme potkat s moji nej kámoškou ze střední, rodila 14 dní po mě, tak musíme okouknout Kubovu potencionální nevěstu :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani brzo by měl malej klesnout a bude se ti dýchat líp :wink: , mě se pak taky hrozně ulevilo, ten tlak na žebra byl nepříjemnej
12. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti břicho nekleslo vůbec. I v porodnici na mě hleděli,že mám pořád tak strašně vysoko břicho ....

Zdeni asi už blbnu. Tam měl byt Erik ne Eriček ... :grinning: :grinning:
12. srp 2010 v 11:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: jsem na nervy z toho děcka :frowning2: jak příjde na spaní,tak mám chut malou prohodit oknem a sebe zastřelit :confounded: ted jsem sežrala půl milky,nějak mě nic jinýho na uklidnění nenapadlo :stuck_out_tongue_closed_eyes: nejradši bych vypadla někam pryč - sama :grinning:
12. srp 2010 v 15:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek