• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny a co takhle ji nechat odpadnout??
12. srp 2010 v 15:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti cesta bude určo v poho, malej furt hodně spinká,tak by jste cestu měli zmáknout :wink: s tím cvičením, teda člověk je z toho vynervovanej a oni si tam tahají i studentky a zdržují,bych byla nasraná jak drak :angry:
12. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Resp. proč uspáváš, když to nejde? Nech ji víc unavit, i když to bude se řvaním a motáním se... Naty se nenechala uspat, vždycky odpadla... když jsme ji vzali na ruce nebo nějam položili, že bude spát, tak se rozeřvala...
12. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO, tak i medici se to musí naučit, žejo? :slight_smile:
12. srp 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni to jsem právě dnes zkusila po 2 hodinový m boji jsem práskla dveřma at si v té postýlce dělá i kotrmelce a řvala další půl hodinu,ale nešla jsem tam ,protože bych ji zmlátila :confounded: Jirka tam došel a během 5 minut usla, prý to se musí umět :rolling_eyes: zlatý malý miminko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jakože ona byla dvě a půl hodiny v postýlce?? :confused:
12. srp 2010 v 15:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni ona mi ale začne usínat např u jídla,takže se nenají a je mega protivná a ona usne,ale v 6 navečer a pak by šla spat kdo ví kdy :unamused: to se mi stalo v úterý,odpo jsem to s uspáváním vzdala a v 6 večer mi usla na ramení a v půl 10 tady řvala jak pardál :angry:
12. srp 2010 v 15:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
ne nebyla, přes půl hodiny se mnou v posteli, pak jsem to vzdala, šly jsme dolů, dala jsem jí pak sváču,pak nový pokus už v postýlce a zbytek už víš :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 15:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Má prostě jinou potřebu než ty.. :slight_smile: Ona se ti těžko přizpůsobí... :unamused: Budete se muset přizpůsobit vy... Znám i dvě holky, jejichž děti neusínají před 02:00 a vstávají kolem oběda... A jedna moje známá má kluka a ten první rok usínal v 05:00, pak do 16:00 spal a nešel probudit, potom se najedl, chvilku si pohrál a zase spal a pak jel celou noc... až do 05:00.. po roce se to spravilo a chodí před 23:00.. :wink:
12. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti já fusak musím potom objednat, bez něj si myslím,že by jí byla zima :unamused: ale taky tam bude narvaná,ale aspon se ani nehne :grinning:
12. srp 2010 v 15:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to má Juli blbý :grinning: ještě se spolíhám na změnu času :grinning: za cenu mého pobytu v Kroměříži to spaní vybojuju :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 15:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a vzhledem k tomu, že ta holka má ještě o rok staršího klučíka, co spával "standartně" (třeba do sedmi), musela fungovat... No byla na palici, zhubla 15 kg, ale vydržela.. a přežila to..:slight_smile:
12. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka ježíš tak to mají uplně naopak,to bych byla mrtvá :sweat_smile: takže na tom nejsme tak hrozně :grinning:
12. srp 2010 v 15:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka jéžiš co mě ještě čeká :sweat_smile: to mi říkají všechny kamošky se dvěma dětma,že jedno je pohodička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 v 15:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dnes jsem se dívala malé po botech, má jen 17,takže mají za prvé prd a za druhé když měli,tak jsem ji tam tu nožičku nenacpala ani za nic,ani do 18,prostě ji zatne,zohne a je to v čudu :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ty ceny jsou strašný :confounded: si asi dělají srandu :sweat_smile: a to byli slevy :confused: takže Juli bude asi furt bosky :grinning: Katu co máte za botky?Peti,Ali botky asi ještě neřešíte co?
12. srp 2010 v 16:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, jeslti ti nechodí ještě po venku, tak na doma (na lezení a na stoupání) stačí normální kotníkové papučky.. :slight_smile:

http://eshop.fare.cz/inshop/detska-obuv-domaci/detska-obuv-domaci-4012441.html

http://www.dpk.cz/eshop/domaci-obuv

Nebo capáčky Nolen

http://www.capacky.cz/

Tady máš info

http://www.attachmentparenting.estranky.cz/clanky/prakticke/jak-vybrat-detske-boticky-
12. srp 2010 v 16:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko no mě studentky nevadí, ale vadí mi že tam mají docela chladno na to že většina dětí cvičí nahulatá :unamused: , já bych nerada aby byl malej nemocnej :angry:
12. srp 2010 v 16:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni právě jsem chtěla botky naven,protože už chce na zem :wink:
12. srp 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti stejně je divný,že tam mají zimu,když jim tam chodí malý mimča :sweat_smile: příště jim řekni at zatopí :stuck_out_tongue_closed_eyes:
12. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni na ty fare jsem se dívala a měli by je prodávat i v Břeclavi,tak tam někdy zajedu :slight_smile: a děkuju za ten odkaz jak vybírat botky,fakt čučím,že má být botka o 1,5cm větší i na šířku :sweat_smile: a že je dobrý na kamínkách,trávě atd měkká podrážka kvůli kontaktu nožky s tímto povrchem :wink: máme totiž takový adidasky,ale přiznám se,že jsem si myslela,že se v nich chodit nemá,že jsou jen na parádu a taky jsem je nechtěla zničit :sweat_smile: no co už :stuck_out_tongue_closed_eyes: Kryštůfek rúžový ády stejně nosit nebude :grinning:
12. srp 2010 ve 20:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Iny jo Fare jsou dobrý botky, hlavně si ale dávej pozor, aby boty co budeš vybírat měli ortopedickou klenbu, už jsem se totiž setkala s dětskýma botičkama, který měli naprosto rovnou stélku,což asi dost dobře nechápu a pak se všichni diví, že mají dnešní děcka plochý nohy....mazec.

Marti, to se taky divím, že tam tak strašně větrají, když ty mimča mají nahulatý :confused: to jako nemají strach, že fakt budou nemocný?
No já jsem zvědavá kdy mi to břicho klesne, jestli vůbec. mám pocit, že se tam malýmu až moc líbí, takže čekám, že rodit půjdu až tak 20.září :grinning: aspoň Martin mu domlouval, že tam má zůstat ještě aspoň pár let :grinning: :grinning: cvok, nejsem slon :grinning:

A zítra jedu do kina s kámoškou a ségrou na Kajínka, tak jsem zvědavá, jak dlouho vydržím ještě sedět.A taky mi začaly parádně otíkat nohy, včera jsem letěla na bus a asi půl hodiny jsem se snažila narvat pantofle na nohy,ale když chodím, tak je to lepší, ale třeba teď doma, bu´d stojím v kuchyni a nehýbu se nebo sedím u PC, tak mi pěkně natíkají, takže tady pak pochoduju jak trubka, aby se mi rozběhl krevní oběh....ach jo, a to jsem si myslela, že mě to mine :angry: :frowning2:
13. srp 2010 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Za chviličku razíme s Eričkem autobusem do Břeclavi. Jedem za kamarádkou do porodnice. Narodila se ji ve středu Lucinka,tak jdeme omrknout budoucí nevěstu .... :grinning: :grinning: :grinning:

Iny jaký budeš kupovat fusak? Já jsem myslela,že použiji ten co mám od loňska a nebo mu dám jen zimní bundu a nějaké oteplené kalhoty.

13. srp 2010 v 10:04  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, do 4 let děti nepotřebují ortopedickou botu s klenbou...:wink:

Děti do cca 4 let nepotřebují nutně boty s klenbou (anatomicky tvarovanou stélku), klenba se teprve vyvíjí. Až když je noha zatěžována více, je to důležité. Dítě potřebuje pro zdravý vývoj nožní klenby chodit naboso (nebo v obuvi umožňující cítit pod nohama zem) po nerovných površích – písku, trávě, kamínkách, kamenech, hlíně, dřevě... Pro takovouto příležitost je vhodná obuv typu mokasíny nebo capáčky, kde kožená podrážka umožňuje kontakt nohy s povrchem. Jelikož dnešní děti mají málo příležitostí k takovému kontaktu se zemí, je dobré na to myslet a cíleně takové příležitosti vytvářet, např. i jako hru (doma rozložit oblázky, provázky, matrace, na pískovišti vyzout boty a podobně). Je vhodné dítěti ušít mokasíny nebo koupit capáčky. Naopak pevná bota s podešví tlumící nárazy je nutností na asfaltu, betonu a jiných rovných tvrdých površích.
13. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo Zdeni, já vím, jenže mám v okolí dost mamin, co jejich děti mají brutálně ploché nohy už ve třech letech :unamused: takže mě pak zaráží, že ty menší velikosti botů koupíš s klenbou, ale právě ty větší ne, byla jsem kupovat s kámoškou boty pro tříletého syna, a protože on má ploché nohy, tak aby měli dobře tvarovanou klenbu...z deseti botů vyhovovaly jedny, docela mazec....my taky lítaly se ségrou furt bosé a nohy máme v pohodě, ale je fakt, že když se tak dívám doma po zahradě, tak nevím jestli bych našla odvahu se projít bosá...po dešti slimáci, nějaký to hovínko od slepic když je babi pustí ven a nebo když sousedům zdrhne pes a vysere se nám na zahradě :grinning: :grinning: :grinning:
13. srp 2010 v 10:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já teda bosa chodím hrozně ráda a nejen doma... klidně i na ulici si vyzuju boty a jdu..:slight_smile:
Já jen říkám, že první boty nemusí být nutně s klenbou.. :slight_smile:
13. srp 2010 v 10:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo Zdeni to já taky takhle občas chodím, zvlášť teď když jsou mi malé boty :grinning: :grinning: ale já vždycky hrozně ráda chodila bosky když jsem šla z nějaké akce a v botech na podpatku už bolely hnátičky a nebo když lilo, to bylo booooží :dizzy_face: :dizzy_face:
Jo to je fakt, u těch prvních botů je lepší, když jsou měkkčí, aby si prďouši zvykali na nerovný terén, občas se musím smát, jak mimčo doma po plovoučce chodí krásně a pak ho "vypustíš" venku a najedou ouha ono je to hrbolatý a mimčo vypadá jak po dvojce vína :grinning: :grinning: no jsem zvědavá jak se Mates za rok popere s oblázkama v Chorvatsku, jestli teda pojedeme :sweat_smile: :sweat_smile:
13. srp 2010 v 10:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo, všimly jste si té inovace opravit překlepy??? Já si toho všimla až teď. to je dobrý....
Ty voe a taky jsem si všimla,že už mám v pase 37tt....uáááááááááááá
13. srp 2010 v 10:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Opravit překlepy, jo???? Kde??? :confused:

Už to mám!!! :grinning:
13. srp 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
nazdárek děvčata :sunglasses:

o5 po delší pauze se hlásím :wink: Toníkovi rostou horní zoubky, teda zatím jen levá jednička, ale zase si to užíváme. Naštěstí bez horeček, ale jen je trochu protivný a jak slintá, tak přišel na to, že se to dá parádně vyprsknout :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: tak si občas po jídle připadám, jako bych šla ze sprchy. Je s ním fakt sranda - už se mu i podařilo si kýchnout do lžičky před pusinkou, taky bezva rozprsk. S Liborem se neudržíme a pak se u snídaně řechtáme všichni tři :grinning: :grinning: :grinning: jak jsem krásně oprsklá :grinning: :grinning: :grinning:
Řeším, kam na oční, zda do HO nebo BV doktorka nám dala dopručenku a že si máme vybrat. Tondovi trochu jede jedno očičko, ale už od narození a zatím se to nijak nelepší. Tak to musíme jít konzultovat, co se s tím šilháním dá dělat.

zrovinka jste otevřeli diskuzi, která se mi honí hlavou.
Tonda začal vstávat, tedy stát. Odmítá si sednou, nedejbože lehnout.... mazec hlavně když ho potřebuji přebalit. Zásadně jen na zemi, tam mi nemá kam spadnout....hihi

Jo, řeším botičky, teď furt jak ťape, tak jsem si myslela, že bych pořídila něco na doma.
Zdeni super odkazy aspoň jsem to nemusela hleda. Fare má moc pěkný botinky a noel taky.
Ceny některých botek jsou šílená...
13. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALi, rádo se stalo..:slight_smile:
13. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek