• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Uff tak já mám uvařeno, ještě dodělám maso na zítra a dneska už sporák nechci vidět, od pečení pizzy jsem zpocená až na zadku, ještě jsem naložila maso na večer na gril a už nic jiného dělat nebudu, chtěla jsem vysávat, ale na to jsem moc zdechlá, tak počkám až za hodinu dofrčá kámoška a půjdeme se cournout ven, i když se teda dívám, že se začalo mračit, tak snad nebude pršet :confused:

Ali, to si ty snídaně musíte užívat :grinning: poprskaná od hlavy až k patě, kámoška mi teď nedávno líčila, jak ji poblinkal její synovec, doslova od hlavy až k patě, měla ho přes rameno a holt nehodil oblouk, ale letělo to po zádech až na nohy :grinning: :grinning: jo jo už se na tyhle akce taky moc těším :grinning: :grinning: :grinning:

Sakra, jsem si udělala kus pizzy jenom se zeleninou a dala jsem tam zelenou papriku a ona pálí :angry: :angry: to bude asi Matýska pálit pupeční šňůra :sweat_smile:
13. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsme to zdárně zvládli. A tady jsou fotečky. Erďa tam byl jak z řetězu utržený. Ten se předváděl. Řechtal se na celou porodnici a dělal blbosti.
13. srp 2010 v 18:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali to přebalování řeším taky. Zatím přebaluji na stole,ale to se fakt nedá. Už jsem říkala,že ho budu asi přebalovat na zemi. Po koupání ho nemůžu ani ponatírat co mi dělá. A v postýlce si nám taky stoupá,ale zatím jen občas.

S tím oční asi neporadím.Ale víc,že všichni z rodiny jezdí někam do Břeclavi,ale kam to netuším....
13. srp 2010 v 18:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jsem si i říkala v té porodnici,že už se už těším až si někdy pojedu pro druhé..... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
13. srp 2010 v 18:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo ani jsem nepsala,že ty horečky co měl tak asi měl i trošku k zubům,protože už se mu prořezává další. Nejhorší je,že vždycky do stejného místa. Šílené ....

Holky koušovou vás vaše děti...??? Eriček je děsnej. Když ho chovám tak se mi zahryzne s takovou děsnou silou do ramena,že někdy i nadávám ....
13. srp 2010 v 18:22  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky jaké tedy budete kupovat bodičky na capání po venku?
13. srp 2010 v 19:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani hoď nám sem ještě nějakou Tvoji aktuální fotečku..... :wink:
13. srp 2010 v 19:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti, asi půjdu do těch capáčků od Nolenu.
Nepřidá se někdo? Ušetříme na poštovném a bude důvod se potkat :wink:
13. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a na ven se mi líbí od FARE tady tyto http://www.detskeboty.cz/fare-2151171-bezova-oranzova.htm

Peti, kolik už máte zoubků? Tonda ma 5 dole a levá jednička nahoře se klube.....
13. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Eriček je krásně vysmátý na těch fotečkách. A na druhé se taky začínám těšit, třebas se brzo dočkám :sunglasses:
13. srp 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahoj holky :slight_smile: Ali já bych si ty capáčky nolen taky objednala,tak se můžeme domluvit a objednáme to dohromady :wink: Jinak Juli taky prská,sem tam i u jídla,ale jsem v bezpečné vzdálenosti :grinning:
14. srp 2010 ve 21:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Juli nekouše,taky nemá čím :grinning: ale škrabe a štípe a kudlá mě vlasy už od mala a ne a ne ji to odnaučit :stuck_out_tongue_closed_eyes: no prostě klasický ženský zbraně :sweat_smile:
14. srp 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali vy už se snažíte? :sunglasses: já se přiznám,že představa druhýho prcka mě teda děsí :sweat_smile: jsem měla nedávno sen,že jsem chtěla otěhotnět a že se to povedlo a že jsem byla zděšená,protože Juli bylo o rok mín než jsem si myslela :grinning: no děs :grinning: takže já zatím druhý neeeeeee :wink:
14. srp 2010 ve 21:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přebalování ted užvíceméně v poho,ale v tom období jak jsou ted vaši kluci jsem přebalovala jen na zemi(na tom molitanu,kde si hraje) ted se mi spíš obrátí a zdrhá pryč,dnes počurala gauč :stuck_out_tongue_closed_eyes:
14. srp 2010 ve 21:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, dá se říct, že se snažíme, ale já furt jaksi nemám MS :frowning2: takže je to spíš užívání než snažení. Zatím to neřeším, když to vyjde budu ráda a když ne tak se nic neděje vyjde to později :wink:

Nolen super, napiš mi které bys chtěla a já to objednám. Počkáme ještě na ostaní holky? Třebas se někdo přidá až sem po víkendu načíhnou :dizzy_face:

Malej vyloženě nekouše, ale jak furt něco očamtává a strká do pusinky, když se po mně sápe, že si chce stoupnout tak umí zabrat a teď co mu leze ještě ten horní zoubek, tak má fakt stisk dobrý ... Ale k prsíkům je milej :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
škrábat umí a za vlasy si taky škubne. Děsně rád tahá taťku za chlupy hihi
14. srp 2010 ve 22:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec,
Tak hurá víkend za mnou a šílený týden přede mnou :grinning: mám toho tento týden nějak moc, asi se snažím všechno stihnout než porodím :grinning: dneska jsem byla u kámošky, omrknout dvojčata, mají už přes dva měsíce a jsou to takový sluníčka, měla bych dodat, že doma mají ještě skoro tříletou slečnu :grinning: takže pro mě představa na mašli, ale prý je to pohoda :grinning: :grinning: v poledne jsem dofřčela domů a hurá na kosmetiku, no to byl taky mazec, už mi to ležení na zádech dělá problém, ale kosmetička mi naštěstí dala lehátko do polosedu, tak se to ještě dalo, ale Matesovi se holt moc nelíbilo, on si děsně vymrčuje.
V sobotu jsem byla v kině na Kajínkovi, doporučuju, po dlouhé době opravdu super film, některý filmy který jsou podle skutečné události, tak jsou o ničem, protože se kolem toho namotá ještě hromada věcí a pak tomu nevíte hlavu ani patu, tohle mělo hlavní děj a toho se prostě drželi, žádná omáčka okolo, fakt dost dobrý, akorát ten začátek byl krapet krutej, když tam Kajínek masakroval ty tři lidi :grinning:
A v neděli jsme byli na pouti, kolotoče jsem teda měla zakázaný, tak jsem si dala aspoň zmrzlinu a cukrovou vatu...mňam :grinning:
Zítra mám sraz se spolužačkama ze základky, ve středu kontrola a Martin má dovču, tak mám slíbený nějaký výletík, ve čtvrtek návštěva porodnice a pak poslední lekce kurzu, v pátek benátská noc, tam si počkám na ohňostroj a pak domů, v sobotu bude vyučtování a bude zase neděle...a já se pak divím,jak ten týden strašně letí :grinning: :grinning: chjo a zase to budu mít o týden kratší...to je děsný...nějak rychle to utíká.
Peti fotku vložím zítra, akorát jsem ve stresu, bo mi každej říká,jak mám najednou strašně velký břicho, ale asi na tom něco bude, mám pocit, že mi vyroste každý den asi o deset cenťáků :grinning: :grinning: :grinning: :grinning: jsem jak hroch nebo malej slon :confounded: :sweat_smile: :rolling_eyes:
16. srp 2010 v 18:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Ali tak super, zítra se dokopu změřit Juli nožku a písnu co a jak :slight_smile: s tou ms, já ji taky nemám,tento týden teda špiním,tak nevím jestli je to ono,přeci jen je to pěkně dávno :grinning: a vůbec mi nechybí :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jani no teda trochu se šetři,jestli nechceš rodit už ted :wink: i když mě na gyndě 14 dní před porodem řekli,že už se šetřit nemusím,tak šup lup a drhla jsem okna jak fretka,hlavně pupkem jsem je leštila :grinning:
16. srp 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak hlásím,že jsem dnes Juli poprvé přistřihla ofinku :slight_smile: má to chůdě okůsaný,ale aspon ji to neleze do očí :grinning: a máme už novou autosedačku :slight_smile: je fakt super,nedá se to srovnat s těma levnýma :sweat_smile: lepší ty drahý nevidět,pak jsou i ty levný v poho :stuck_out_tongue_closed_eyes: hodím vám nějaký fotečky :wink:
16. srp 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
a takhle to ted u nás vypadá :slight_smile: o´tapkaný je všechno,vyhrabaný co se dá,pády,řev a následný utěšování několikrát denně,věci nestíhám stěhovat :grinning: ale je to sranda,jak je malinká tak je jak brouček,když lozí :slight_smile: jo a je to malej bufe´táček - nejvíc ji láká odpodkovej koš,boty a navíc bude asi pivařka,ale to po mě nemá :grinning:
16. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě pár fotek z víkendu v Plzni :wink:
16. srp 2010 ve 20:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
a už vám dám pokoj :grinning:
16. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
kůn zlobí :angry: tak snad do třetice :stuck_out_tongue_closed_eyes:
16. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Jani tak to máš fakt nacvaklý týdenní program :dizzy_face: hlavně klid a pohoda ať místo omrknutí porodky nejedeš rovnou na sál :grinning: na foto se těším...

Iny, fotky jsou super, Julinka je šikulka.
Nožičku máme změřanou, teď už jen vybrat motiv a barvu. Toník má tlapku 12,3cm dlouhou. No a s tou MS jsem si to pěkně zavařila. Dnes ráno vstávám a ha, flek jak na gorgačově hlavě... takže to co jsem psala už nepla :frowning2: normálně regulérně se to spustilo :frowning2: bez varování a ani mi to těch X měsíců vůbec nechybělo chjo.
16. srp 2010 ve 20:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali tak sis tu ms přivolala :wink: ale neboj za chvilku se jí zase zbavíš :slight_smile: no k té velikosti se má přčíst 0,6cm :wink: a já asi objednám ty obyč jednobarevný,stejně je to na doma :wink: spíš přemýšlím,jestli je nemám vzít větší :sweat_smile:
16. srp 2010 ve 20:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
a pár z Karlštejna :wink:
16. srp 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
capáčky vezmu větší. Ale nějak se nemůžu rozhodnout pro barvičku. Moc se mi líbí s mašinkou se slonečkem nebo ty fitnesky s proužkama. Musíme to s Toníkem rozseknout - dám mu vybrat hihi
17. srp 2010 v 09:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čaute..:slight_smile: Iny, hezké fotky.. :slight_smile: Na Karlštejně ani v Plzni jsem ještě nebyla, Juli má náskok..:slight_smile:

Ali, MS je tu, tak hurá do toho..:slight_smile: Jen abys věděla - každé první MS po porodu předchází prý ovulace, takžéééé....:slight_smile: :slight_smile: :slight_smile:

No a já sepořád léčím, včera jsem dostala další léky na rozšíření průdušek, moc dobrý :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: sirup na vykašlávání a k tomu beru ještě další troje léky... jsem jak pojízdná lékárna.. :frowning2: No a mám žádanku na spirometrii, tak se musím objednat a jít na to... Doktor mi řekl, že poslechově to tam mám "drsnější", takže s nějvětší pravděpodobností je to astma.. Tak uvidíme..

Jinak není ani nic nového... odpočítáváme dny do dovolené... a mám čím dál víc objednávek na dort..:slight_smile:

Tak se mějte hezky... :slight_smile:
17. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a Jani, mimino už je stejně dopečené, takže klíďo píďo můžeš rodit... :wink:
17. srp 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky!!!

Iny fotecky uzasneee! Pri pohledu na rabovani po dome jsem si vzpomela na nasi domacnost :grinning: IN je ted odpadkovy kos, vsechny skrinky v kuchyni, boty, psi pelech a vytahovani papirovych kapesnicku! :D :D :D

Ali, ti zavidim tech 9mesicu bez MS!
Ja jsu momentalne jako nejvetsi pubertak pred kazdou MS, oblicej podobany jak nevim co, je to sileneee! nez se mi to zahoji, tak uz pomalinky prichazi dalsi MS :frowning2:
17. srp 2010 v 09:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Iny moc pěkné fotečky. Eriček už taky začal takhle labovat a dělat neplechu. Už předělávám všechny věci z jeho dosahu a asi se budu muset načas rozloučit i s květináči co mám na zemi.

Holky prosím Vás máte nějaký fígl na popraskané bradavky? Kámošce nezabírá bepanthen a mě už nic nenapadá....
17. srp 2010 v 09:48  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek