• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
A ty botečky já raději koupím někde v obchodě. Eriček má strašně vysokej nárt a mám strach,že by mu to nesedělo....
17. srp 2010 v 09:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni a kam jedete na dovolenou?
17. srp 2010 v 09:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy já jsem tak před každou MS šíleně oblezlá. Snad se toho nezbavím ani do důchodu... :rolling_eyes:
17. srp 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A jedna fotečka. Eriček papal sám ... :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 09:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Peti u nás je to s tím jídlem podobně :grinning: proto Juli sama nepapá :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny já jsem to chtěla jen vyzkoušet. Prvně a zatím naposled .... :grinning: :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 10:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti mně bepanthen zabral,ale jinak nevím co by se dalo použít, možná calciovka nebo framykoin,nevím :sweat_smile:
17. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni tak se hlavně dej do kupy před dovčou :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti já jsem to taky udělala jednou,pak jsem uklízela půl hodiny a malá musela do sprchy :grinning:
17. srp 2010 v 10:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a přidávám se do klubu oblezlých :stuck_out_tongue_closed_eyes: děs běs jak vypadám :angry:
17. srp 2010 v 10:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to bylo nápodobně .... :grinning: :grinning:
17. srp 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já to mám v pondělí dostat a už týden se na sebe nemůžu ani podívat.... :unamused:
17. srp 2010 v 10:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Iny super fotky :wink: , už se moc těším až příští rok vyrazíme na dovolenou :slight_smile:

Peti já mám na bradavky mastičku z DM, je to z té jejich řady a je fakt super :wink:

Přidala jsem nějaké nové fotky
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu až na psí pelech jsou u nás oblíbený stejný věci :grinning: a kuchyn zatím odolává,protože máme šuplíky a ty jdou těžko otvírat,ale jak otevřu něco,tak už valí ke mně :grinning: vždycky jí to zaklapnu před nosem :grinning:
17. srp 2010 v 10:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Ahoj Marti :slight_smile: fotečky jsem zkoukla už na fb, krásný :dizzy_face:
17. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek a co vlastně u vašich?co cesta?
17. srp 2010 v 10:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a ještě m,áme novinku,první modřinu na kolínku :grinning: ěq
17. srp 2010 v 10:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
SAD\aIO\\\?SAL ŠAS ŠLĚQŠŠŠŠŠ\
17. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
to vás zdraví Juli :grinning:
17. srp 2010 v 10:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
@aliiik Ali tak změřeno,ale asi blbě :grinning: prý 20 :sweat_smile: ale máme 19 adidasky a tam má min cm místa,tak nevím :stuck_out_tongue_closed_eyes: no asi vezmu 20 a ty zateplený,stejně je chci až na podzim,tak snad to bude dobrý :wink:
17. srp 2010 v 10:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
kurnik chvilka na netu a tem můj papírožrout zase jí :stuck_out_tongue_closed_eyes: ona už snad za poslední dobu snědla celou A4 :grinning:
17. srp 2010 v 10:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, na bradavky rozetřít mateřské mléko a nechat uschnou na vzduchu... chodit naostro... A počkej, najdu ten krém..
17. srp 2010 v 10:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko cesta v pohodě, tu prospal :grinning: , u našich to taky celkem šlo, akorát byl z té změny prostředí roztěkanej a blbě usínal přes den, v noci naštěstí pohoda :slight_smile:
17. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Nemůžu to najít..:frowning2:
17. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Díky..

@anag Do Adršpachu...
17. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni díky ... :dizzy_face:
17. srp 2010 v 11:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak jestli najdu šňůru od mobilu, tak pak hodím foto slona :grinning:
Jo Zdeni, říkala mi to i doktorka, že nemám leknout, kdybych už teď začala rodit, že malej už je hotový mimčo, tak může vesele ven :grinning: včera když jsem ležela u telky a měla jsem okopaný žebra a natlačený ruce někde u vaječníků, tak jsem mu říkala, že by teda mohl vylézt ven, bo to pěkně bolelo.

Peti na ty bradavky je asi fakt nejlepší to mlíko a nechat oschnout na vzduchu a z mastiček ještě může zkusit Purelan od Medely, ale je dražší, dřív se dávala i genciánová violeť, ale do té bych nešla.

Já jsem taky na Karlštejně nebyla ani v Plzni, sakra, ta Juli má náskok :grinning:
Jo MS mi taky nechybí, nedávno jsem si říkala, že se mi ta doba bez ní už krátí...no ale bylo to super, nekupovat vložky ani tampony :grinning: po porodu se chystám koupit kalíšek, nebo spíš po šestinedělí, teď mám teda na záchodě akorát porodnický vložky :grinning:
17. srp 2010 v 11:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti mě ta mastička z DM pomohla, je krásně mastná a stojí pár korun :wink:

No já jsem zvědavá jestli kalíšek co mám bude ok nebo si budu muset koupit větší :sweat_smile: , vložky už teda nechci vidět :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Na Karlštějně jsem teda byla, ale ta cesta tam je za trest, samá zatáčka, z kopce do kopce, málem jsem se poblila :grinning:
17. srp 2010 v 11:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
cesta na Karlštejn je teda pěkná jen co je pravda :grinning: ale v autě to ještě šlo,horší bylo vyštrachat se tam pak s kočárem :grinning: ještě ,že máme trochu terénáka,s nějakým designovým kočárem by jsme tam nevyskákali :stuck_out_tongue_closed_eyes: jsem brblala,že co to je za cesty,že lidi s kočárkama jsou diskriminovaní a Jirka mi říká - za Karla IV neřešili jak se nahoru dostanou kočárkem :grinning: a už jsem mlčela,protože by mi mohl předat kočár :grinning: no nic jdu uspat tu našu umrčenou babu,snad to bude rychlý :stuck_out_tongue_closed_eyes: zatím papa
17. srp 2010 ve 12:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky všem děkuji za radu na popraskané bradavky. Vše to kámošce napíšu a sama ať zvolí co nejdřív zkusí.

Já jsem taky byla na Karlštejně. Vždycky jsem si moc přála se tam podívat. Dokonce jsme nocovali tři noci v jedné vilce hnedka vedle Karlštejna. Erikův kamarád tam totiž pracuje,tak jsme tam trávili už několikrát pár dnů. Samotný hrad ve vnitř mě dost zklamal. Pomalu nic tam nebylo k vidění. :rolling_eyes:
17. srp 2010 ve 12:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek