Snažilky a těhulky z jižní Moravy

Holky tak šup seeeeem!!!!
anag
17. srp 2010
A ty botečky já raději koupím někde v obchodě. Eriček má strašně vysokej nárt a mám strach,že by mu to nesedělo....
anag
17. srp 2010
@zdenallicka Zdeni a kam jedete na dovolenou?
anag
17. srp 2010
@katunka82 Katy já jsem tak před každou MS šíleně oblezlá. Snad se toho nezbavím ani do důchodu... 8-(
anag
17. srp 2010
A jedna fotečka. Eriček papal sám ... 😃 😃
cervenec
17. srp 2010
Ahojky holky 🙂 Peti u nás je to s tím jídlem podobně 😃 proto Juli sama nepapá :-p
anag
17. srp 2010
Iny já jsem to chtěla jen vyzkoušet. Prvně a zatím naposled .... 😃 😃 😃
cervenec
17. srp 2010
Peti mně bepanthen zabral,ale jinak nevím co by se dalo použít, možná calciovka nebo framykoin,nevím :-N
cervenec
17. srp 2010
@zdenallicka Zdeni tak se hlavně dej do kupy před dovčou 🙂
cervenec
17. srp 2010
@anag Peti já jsem to taky udělala jednou,pak jsem uklízela půl hodiny a malá musela do sprchy 😃
cervenec
17. srp 2010
jo a přidávám se do klubu oblezlých :-p děs běs jak vypadám ]-(
anag
17. srp 2010
Tak to bylo nápodobně .... 😃 😃
anag
17. srp 2010
Já to mám v pondělí dostat a už týden se na sebe nemůžu ani podívat.... :-|
macinek
17. srp 2010
Dobré ráno 🙂

Iny super fotky 😉 , už se moc těším až příští rok vyrazíme na dovolenou 🙂

Peti já mám na bradavky mastičku z DM, je to z té jejich řady a je fakt super 😉

Přidala jsem nějaké nové fotky
cervenec
17. srp 2010
@katunka82 Katu až na psí pelech jsou u nás oblíbený stejný věci 😃 a kuchyn zatím odolává,protože máme šuplíky a ty jdou těžko otvírat,ale jak otevřu něco,tak už valí ke mně 😃 vždycky jí to zaklapnu před nosem 😃
cervenec
17. srp 2010
@macinek Ahoj Marti 🙂 fotečky jsem zkoukla už na fb, krásný x-)
cervenec
17. srp 2010
@macinek a co vlastně u vašich?co cesta?
cervenec
17. srp 2010
jo a ještě m,áme novinku,první modřinu na kolínku 😃 ěq
cervenec
17. srp 2010
SAD\aIO\\\?SAL ŠAS ŠLĚQŠŠŠŠŠ\
cervenec
17. srp 2010
to vás zdraví Juli 😃
cervenec
17. srp 2010
@aliiik Ali tak změřeno,ale asi blbě 😃 prý 20 :-N ale máme 19 adidasky a tam má min cm místa,tak nevím :-p no asi vezmu 20 a ty zateplený,stejně je chci až na podzim,tak snad to bude dobrý 😉
cervenec
17. srp 2010
kurnik chvilka na netu a tem můj papírožrout zase jí :-p ona už snad za poslední dobu snědla celou A4 😃
zdenallicka
17. srp 2010
@anag Peti, na bradavky rozetřít mateřské mléko a nechat uschnou na vzduchu... chodit naostro... A počkej, najdu ten krém..
macinek
17. srp 2010
Inko cesta v pohodě, tu prospal 😃 , u našich to taky celkem šlo, akorát byl z té změny prostředí roztěkanej a blbě usínal přes den, v noci naštěstí pohoda 🙂
zdenallicka
17. srp 2010
@anag Nemůžu to najít..😞
zdenallicka
17. srp 2010
@cervenec Díky..

@anag Do Adršpachu...
anag
17. srp 2010
@zdenallicka Zdeni díky ... x-)
janca.k
17. srp 2010
Ahoj holky, tak jestli najdu šňůru od mobilu, tak pak hodím foto slona 😃
Jo Zdeni, říkala mi to i doktorka, že nemám leknout, kdybych už teď začala rodit, že malej už je hotový mimčo, tak může vesele ven 😃 včera když jsem ležela u telky a měla jsem okopaný žebra a natlačený ruce někde u vaječníků, tak jsem mu říkala, že by teda mohl vylézt ven, bo to pěkně bolelo.

Peti na ty bradavky je asi fakt nejlepší to mlíko a nechat oschnout na vzduchu a z mastiček ještě může zkusit Purelan od Medely, ale je dražší, dřív se dávala i genciánová violeť, ale do té bych nešla.

Já jsem taky na Karlštejně nebyla ani v Plzni, sakra, ta Juli má náskok 😃
Jo MS mi taky nechybí, nedávno jsem si říkala, že se mi ta doba bez ní už krátí...no ale bylo to super, nekupovat vložky ani tampony 😃 po porodu se chystám koupit kalíšek, nebo spíš po šestinedělí, teď mám teda na záchodě akorát porodnický vložky 😃
macinek
17. srp 2010
@anag Peti mě ta mastička z DM pomohla, je krásně mastná a stojí pár korun 😉

No já jsem zvědavá jestli kalíšek co mám bude ok nebo si budu muset koupit větší :-N , vložky už teda nechci vidět :-p

Na Karlštějně jsem teda byla, ale ta cesta tam je za trest, samá zatáčka, z kopce do kopce, málem jsem se poblila 😃
cervenec
17. srp 2010
cesta na Karlštejn je teda pěkná jen co je pravda 😃 ale v autě to ještě šlo,horší bylo vyštrachat se tam pak s kočárem 😃 ještě ,že máme trochu terénáka,s nějakým designovým kočárem by jsme tam nevyskákali :-p jsem brblala,že co to je za cesty,že lidi s kočárkama jsou diskriminovaní a Jirka mi říká - za Karla IV neřešili jak se nahoru dostanou kočárkem 😃 a už jsem mlčela,protože by mi mohl předat kočár 😃 no nic jdu uspat tu našu umrčenou babu,snad to bude rychlý :-p zatím papa
anag
17. srp 2010
Holky všem děkuji za radu na popraskané bradavky. Vše to kámošce napíšu a sama ať zvolí co nejdřív zkusí.

Já jsem taky byla na Karlštejně. Vždycky jsem si moc přála se tam podívat. Dokonce jsme nocovali tři noci v jedné vilce hnedka vedle Karlštejna. Erikův kamarád tam totiž pracuje,tak jsme tam trávili už několikrát pár dnů. Samotný hrad ve vnitř mě dost zklamal. Pomalu nic tam nebylo k vidění. 8-(