• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já jsem Erďu už uspala. Snad bude aspoň dvě hodiny spát.
17. srp 2010 ve 12:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nobjednávala jste si některá někdy něco z katalogu "Móda plus"? Nemůžu najít jejich internetové stránky. Neznáte je některá?
17. srp 2010 ve 12:48  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Jsem se tady predtim moc nezdrzela, co? Ale varila jsem a sla jsem budit mrne, at uz nespi! Spal zase 2 hodiny a kdo vi jak dlouho by jeste spal :slight_smile:

Na Karlstejne jsem taky nebyla, Juli musim nekdy dohnat :slight_smile:

Iny my nejime A4, my zatim jen ty vytahovaci pap kapesniky :D
17. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Peti jak radily holky, MM je nejlepsi!

Jinak Ericek je frajer jak sam bastil! U nas to dnes vypada podobne, kousky kurete jsou vsude, hlavne na zemi!!! Polivecku snedl krasne, ale kure s ryzi nic moc... v tom se jen porypal, sam!! :grinning: Uz ho trochu nechavam jist samotneho, tak z 15% pro zacatek... jinak by bylo vsechno vsude mozne jen ne v nem :D
17. srp 2010 ve 12:53  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Aaaa vypada to, ze budebrzy spat... po obede jsem ho dala do postylky, do rohu jsem mu dela mliko kdyby chtel - vetsinou jeste po jidle potrebuje dosytit mlikem. Dnes je s usinanim uzasny, vzdy si sedne, cte si knizecku a potom ho najdu jak lezi, mliko vypite a usina, dopoledne dokonce uz spal kdyz jsem tam prisla. V tomto je drobek uzasny!
17. srp 2010 ve 12:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy Matymu až dáváš jíst všechno?
17. srp 2010 ve 12:57  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Katy tak to usíná Maty suprově. S Eričkem nebyl problém,ale teďka co se naučil sedět a lozit, tak se ho nedá uspat. Dělá v postýlce samé blbosti a ne a ne spát. Tak jak psala nedávno Inka ....
17. srp 2010 ve 12:58  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Marti nadherne fotecky, Kubik je vic a vic krasnejsi!!
17. srp 2010 ve 12:59  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Mata nekdy v postylce taky divoci a dela kravinky!!! Poskakuje tam, vyhazuje vsechno co tam ma - jeste ze prikryvka je tak velka, tu nezvlada, jinak by tam nemel vubec nic! Ale nechodim k nemu, az kdyz fakt zacne plakat... jinak ho tam necham si vykrikovat - jen nas zkousi jestli prijdeme nebo ne... nebo proste jen rostaci :slight_smile:

Jinak Mates uz pomalinky prechazi na normalni stravu, nasi stravu. Rezignovala jsem mu varit zvlast, protoze mu to stejne nechutna a chce to co mame my. Nastesti nejsu zvykla nejak solit a jinak korenit, takze je to pro neho vhodne. Fero si to vzdy dochucuje vsechno.
S omackama jeste pockam, smetanovyma omackama. Rajskou uz mel a mela uspech! Jinak je to v pocatcich to jeho rodinne stravovani... ale asi bude dobry jedlik - soudim podle tho, kdyz jsme nekde na navsteve nebo v restauraci, ujedl by se toho co si davame!!! (samozrejme ji jen veci vhodne pro dite jeho veku, takze zadne pikantni smes apod. )

V sobotu jsme byli na slavnostech, tak jedl se mnou vyvar s nudlema a kdyz jsem mu dala ochutnat zeli, tak to moc nechtel - i kdyz by ho uz mohl.
17. srp 2010 ve 13:04  • Odpověz  • To se mi líbí
malá už hodku spí,domluvili jsme se s kamoškou ven a začalo pršet :angry: ale je tam kosa a větr jak svina,uplně se netěším na zimu,to doma chcípnem nudou :confounded: Katu já teda zatím dávám malé její jídlo,vařím jí,ale ona je dobrý strávník,tak mi to neva a taky vařím i na 3 dny,takže je to v pohodě a hlavně jsem dostala tlakáč a to je paráda,fofrem je uvařený :wink: a já jsem se mu tááák bránila :sweat_smile: ale těším se až bude papat víceméně všechno,takhle to má furt dokola,ale já nám v týdnu nevařím,takže asi pak budeme mít obědy za školy,ségra tak malé brávala,nechávali jí to nedochucený,tak se s nima potom domluvím :wink: hlavně já jsem asi extra případ pečlivej na stravu :grinning: furt mě pro ni někdo žduchá oplatek atd a já nene to nesmí :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi to málokdo dodržuje,protože vždycky na mě čučijou,že jsem se zbláznila :sweat_smile:
17. srp 2010 ve 14:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti já jsem z těchto katalogů vyléčená,vždycky mi přišli hrozný hadry,takže katalogy už hážu do koše :stuck_out_tongue_closed_eyes:
17. srp 2010 ve 14:21  • Odpověz  • To se mi líbí
a k těm omáčkám,já se chystám udělat malé svíčkovou - asi z jogurtu a nad rajskou jsem zrovna dnes přemýšlela :wink: to budou pro mě novinky,já vařím tak nějak jinak :grinning:
17. srp 2010 ve 14:23  • Odpověz  • To se mi líbí
@aliiik Ali tak jsem znovu měřila a máme 19 a vybrala jsem uplně jiný :grinning: takže my definitivně tyto http://www.capacky.cz/produkt/93-kocka-tmave-hneda.html?katID=20 :slight_smile:
17. srp 2010 ve 21:10  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj Iny, OK tak tedy definitivně objednávám kočičku 19 :slight_smile: jsou fakt krásný. My jdeme do slonečka benjamína http://www.capacky.cz/produkt/86-slon-benjamin.html?katID=36 až ty capáčky dorazí tak se domluvíme a já bych ti je přivezla :wink:
18. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  • To se mi líbí
@aliiik Ali super ,aspon se zase uvidíme :slight_smile: a kdo chce může se přidat :slight_smile:
18. srp 2010 ve 12:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdar,
fotky jsem ještě nevložila, musím najít slotku na kartu, ale zítra si aspoň vyfotím břuchec a dám aktuální foto, aspoň uvidíte jak vypadá vorvaň na suchu :grinning:
Dneska se mě kolega ptal jestli nečekám paterčata, jsem mu řekla, že dostane na budku :rolling_eyes: :angry:
Včerejší kontrola dopadla dobře, CS máme 2 ale nevím jestli to není na můj týden málo, no mudra nic neříkala a prý se asi ještě příští týden uvidíme, tak snad jo :grinning:
Ráno jsem si dobalila zbytek věcí do tašky do porodky, tak můžu vesele vyrazit, k našim jsem převezla plínky a ubrousky, bo to mají do porodky pět kroků, když nepočítám ty čtyři patra pak nahoru v nemocnici :grinning: tak mi to donesou oni, až se malej narodí.Předpokládám, že tatínek se za námi druhý den nedostane :grinning:
a taky jsme měli dnes prohlídku porodnice a přednášku s dětským doktorem, tak nic nového jsem se nedozvěděla, jenom, že si tatínek má vzít k porodu peníze :grinning: :grinning:
19. srp 2010 v 19:46  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k No bažeže - bude muset pozvat personál na panáka..:grinning:
PS: Ať si vezme fakt hodně - příživníků se vyrojí dycky dost..:grinning:
19. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:Jani Jirku taky hned na sále skásli :grinning: a cervix skore 2 jsem měla v 38 a 3 v 39 a pak už jsem rodila,takže to nic neznamená :wink: zítra přijede kamoška s malou a budeme se pokoušet je spolu vyfotit,sle jelikož jsou obě lezoucí,tak to teda moc růžově nevidím :grinning:
19. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdeni, vidíš to mi nedošlo, že sestřičky budou chtít panáka, to mu budu muset ještě říct, ať si vezme placačku slivovice a nebo rovnou litr :grinning:
Já si právě myslela, že k tomu konci je to cervix score už vyšší, no nic, však ještě vydržíme, i když si každou noc říkám, že bych už jela rodit, ani si nepamatuju, kdy jsem se naposledy vyspala, ovšem pak to asi taky žádná hitparáda nebude, že :grinning: :grinning:
19. srp 2010 ve 21:20  • Odpověz  • To se mi líbí
A holky mám dotaz...asi jsem fakt debil, ale už tu zavinovačku prohlížím od včera a prostě jsem fakt debil...
Objednala jsem si tuhle zavinku....http://www.emitex.cz/a-zavinovacka-letni-na-stahnuti.php
a mají tam napsaný, že se dají prostřihnout otvory na pětibodové pásy v autosedačce, jako nevím, ale prostě ať na ni čumím jak chci, tak nic co by se dalo prostřihnout a ni nevidím.Díry tam jsou, ale ty chápu, že jsou na ruce a nemám doma autosedajdu, abych to vyzkoušela, jestli se tím dají protáhnout i ty pásy.Nemáte ji náhodou některá?Měly jste tam něco, co se musela prostřihnout, nebo se ty pásy fakt protahují těma dírama co tam jsou a potom teda nechápu, proč mají v návodu i na netu napsaný, že se to má opatrně prostřihnout :sweat_smile: :confused: dík
19. srp 2010 ve 21:35  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@janca.k
Jani já jsem to měla na fusaku a jsou tam prošité takové oválky a ten který potřebuješ tak prostřihneš. No nevím jestli si mě pochopila ... :grinning: :grinning:
Jo a když jsem jela rodit,tak jsem měla CS 2

20. srp 2010 ve 12:33  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Eriček se mi naučil spinkat po obědě. Tak teďka mám chviličku klid. Jsem zvědavá jestli mu to takhle vydrží. Klidně by mohlo ...
20. srp 2010 ve 12:35  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Jani tak jak píše Peta, jsou tam obšitý jakoby neprostřižený dírky :wink: a proč sis objednala letní?Já mám tu zimní a využila jsem ji v zimě v kočárku :wink: zkoušela jsem ji dát i do autosedačky a vůbec mi to tam nepasovalo :sweat_smile:
20. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  • To se mi líbí
:dizzy_face: Nazdárek!

Toník už chrní :wink: tak mám taky chvilku.
Od emitexu sice nemám tuto zavinku, jen zimní fusak a tam jak píšou holky jsou prošité oválký, které se dají prostříhnout. Nedělala jsem to protože máme pěti bodovou sedačku a ten fusak je dimenzovaný na tříbodovou... Sem asik moc neporadila, že jo Jani!

Jak se vám jinak vede?
U nás docela pohoda. Jen je mi líto, že jsme si neudělali s Liborem čas a nevyrazili někam na dovču. Nějak má furt moc práce a opravdu to nešlo. Za chvilku začne vinobraní a kolotoč ve sklěpě s akcema a burčákem, do listopadu se nezastaví.... a pak hurá Toník první narozeniny a Vánoce...
Začala jsem přemýšlet o vánočníh dárcích. Jak jste na tom vy?
Jinak úspěch, Tonda už neleze jak housenka, ale začal lozit a střídá ručičky nožičky. Do včera to fakt neuměl. Všude si stoupá a konečně přestal padat jak prkno :dizzy_face: a naučil se kecnout si na zadek, tak už mám menší strach, že se někde flákne. Sám si ještě nesedne, to musí vypilovat. :slight_smile:
20. srp 2010 ve 20:03  • Odpověz  • To se mi líbí
Ali tak to je Toník šikula. Eriček zatím leze jen jako žížalka. Ale jak ho tak pozoruji,tak si myslím,že se taky za chviličku rozleze. A začal nám stát v potýlce. Pokoušel si stoupnout o židli,ale to se mu nepodařilo. A sám začal sedět asi od pondělka.

Ali ten kolotoč kolem vinobraní ani nevzpomínej. To je šílené. My do toho ještě musíme dát pod střechu ten novej sklep,tak máme co dělat. Už teďka vidíme Erika tak hodinu denně a to bude huř.... :confounded:

Ali a jak jste vůbec dopadli na tom oční?

20. srp 2010 ve 21:36  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Jinak mi jdeme zítra s Erikem na večer mojemu šéfovi na svatbu a Eriček má jít spát k naším a už dneska jsem z toho uplně nervózní. Snad bude všechno v pohodě. Přeci jen jsem zvyklá ho mít pořád u sebe. Sice už u našich spal dvakrát,ale vždycky mám nervy jak špagáty.....
Šéf má takovou zvláštní svatbu. Jdou se vzít odpoledne a jen s rodiči a svědky a sourozenci jdou na chvilli někam posedět a potom má velkou akci opekání prasete a pořádnou pařbu. Jsem na to zvědavá. Já bych si asi takhle svatbu nepředstavovala.
20. srp 2010 ve 21:38  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
tak jsem napsala obr příspěvek a kouslo se mi to :angry:
20. srp 2010 ve 22:02  • Odpověz  • To se mi líbí
kuva fix zase :angry: :angry: :angry: tak znovu ,ale už ve zkratce :stuck_out_tongue_closed_eyes: Ali gratulujeme k lezení,ted začne teprve sranda :grinning: k té dovči- Jirka chce jet zase někam příští víkend,ale mě jen předtsva opětovnýho balení kazí chut :sweat_smile: Peti svatbu si užijte,ale dokážu si předtsavit kolikrát se asi podíváš na mobil :sweat_smile: :wink: Juli dnes chmatla rýmu,poslední dvě noci stály za nic,tak ještě tohle mi scházelo :frowning2:
20. srp 2010 ve 22:15  • Odpověz  • To se mi líbí
dnes tu byla kamoška a fotila jsem holky,tak mrknite,nařechtaly jsme se u toho parádně,holky prchaly všema směrama :grinning:
20. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
pošlu to radši na2x kvůli tomu se mi to kouše :confounded:
20. srp 2010 ve 22:17  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek