• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
jinak zítra jede na závod na kole,tak mu asi pojedeme fandit,ale start i cíl je v Mikulově a já tam nesnáším parkování,tak nevím jestli se odhodlám :stuck_out_tongue_closed_eyes: krásný víkend přeju,papa
20. srp 2010 ve 22:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, jeslti se ještě někdy budu vdávat, tak jedině odpoledne (kolem 15:00), obřad tak na necelou hodinku, pak přejet nebo přejít někam, kde bude grilovačka nebo opékání selátka a táborák... obřad bez alkoholu, večerní akce bez tvrdého alkoholu... žádný oběd, žádné dlouhé vysedávání v restauraci, placení hory peněz za číčoviny atd. Jednoduše, obyčejně, "rychle", ekonomicky a ekologicky... :slight_smile: A jen s těmi, které tam chci mít a ne se všemi, kteří by tam být měli..:stuck_out_tongue_closed_eyes:
Nikdo nebude muset přijít v obleku, ať si lidi oblečou, co chtějí, je mi to fuk... nezáleží mi na tom, jeslti bude mít Petr oblek nebo rifle a je mi stejně tak jedno, jestli bude mít Zuzana šatičky na ramínka s puntíky nebo 3/4 a žabky..:slight_smile: Jde o mě a Martina...:slight_smile:
20. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, hezké fotky..:slight_smile:
20. srp 2010 ve 22:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, tak to budte mít ještě o fous veselejší vinobraní než my tady :wink: nemovitosti naštěstí máme pod střechou hihi :sunglasses: budu nám všem vinařům držet palec, ať je pěkný podzim.
S těma pokrokama našich dětiček, mě je to vždycky líto, když si uvědomím, že menší už prostě nebude. Nedávno jsem si chovala 4týdenní holčičku, bylo to jako by mi půjčili pytlík peří. Byla tak lehoučká :slight_smile: a hodňunká. Samo sebou u nohou se mi sápal můj skoro 10kg synáček a smál se na celé kolo.
Já ho prostě žeru, ale mohl ten čas utíkat trošinku pomaleji. :grinning: :grinning: :grinning:

@cervene Iny, parádní fotečky, věřím, že při focení musela být randa.

@zdenallicka svatba se hlavně musí líbít těm dvom, máš recht :slight_smile:
21. srp 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali určitě máš pravdu,že ta svatba se musí líbit hlavně těm dvom ... :wink:

Jinak už jsem odvezla Erička a je mi nějak smutno .. :frowning2: :frowning2:
21. srp 2010 v 15:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny moc pěkné fotky.. :dizzy_face: :dizzy_face:
21. srp 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, jsem se letecky připojila, za chvilku zase prchám, takže nestihnu ani vložit foto.
No s tou zavinkou jsem fakt asi magor,protože u ní mají napsaný, že jde i na pětibodovou sedačku ale ty oválky tam prostě nejsou!Takže jsem blbá já nebo v Emitexu a píšou to ke všemu bez ohledu na to, jeslti je to pravda, takže jsem dost naštvaná.
Iny já jsem ji chtěla jenom na teď a max tak do října, pak budu objednávat fusak, u kterého jsou dvě vrstvy, takže je buď tenčí a nebo tlustý na zimu, ale jestli zase zjistím, že tam píšou , že jde upevnit na pětibodovku a nepůjde, tak se fakt naseru.No nakonec jsem zjistila, že ty pásy na ruce provlíknu těma dírama co tam jsou a ten spodek holt nebude vevnitř té zavinky, ale půjde mezi nožičkama, nevím jestli mě chápete, občas mám problém se pochopit sama :grinning:

Ali gratuluji k lezení, já mám občas pocit, že náš synáček v břichu u to taky trénuje :grinning: včera jsem byla dost v šoku,když jsem večer na zábavě zjistila, že bundu, kterou jsem ještě v úterý normálně zapnula, nedopnu a to o pěkný kousek, kdyby to byl centimetr, ale to je snad o pět, no hotovo...já porodím asi malý slůně, nebo nevím :grinning: :grinning:

Iny fotečky jsou moooc krásný :dizzy_face:
21. srp 2010 v 16:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani já to chápu jak to myslíš, kupodivu :grinning: ale být tebou ,tak jim ji vrátím :wink: at ti pošlou co sis objednala :wink: zítra ti vyfotím tu mou,at víš jak to má vypadat :wink: já jsem tu zavinku používala do fusaku,ale je fakt ,že byla krutá zima.ale nedělám si iluze,že ta letošní bude lepší :unamused:
21. srp 2010 ve 21:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Jednou bych se mohla vyspat,když neni Eriček doma a stejně se pořád převaluji v posteli a ne a ne spát. Pochopíte to...???? Jinak svatba nic moc. Už jsme byli v půl dvanácté doma. Myslela jsem jak se odreaguji a zapařím a nic. Možná se to rozjelo až jsme odešli. Nevím .... :confused: :confused:

Teďka se už těším až pojedu k našim za Eričkem.
22. srp 2010 v 09:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny to bych nesměla být aktivka, víš...já totiž kravka ty průstřihy začala hledat až potom, co jsem tu zavinku vyprala, bo jsem měla na praní nějaký deky, tak jsem to rovnou po vytáhnutí z balíku mrskla k tomu... :rolling_eyes: což mě teď pěkně štve, ale ještě jim zkusím napsat, co to jako teda má znamenat, že u toho mají prostřihnout obšití a já prostě žádný nemám :angry: :angry: :angry: sakra práce....

A vložila jsem dvě fotky, z minulého týdne a z dneška, akorát dneska mám ten pupek nějaký menší, či co :grinning:

Peti, to je normální, já když můžu spát tak taky nespím, ale jakmile mám ráno třeba vstávat k doktorce, tak bych chrněla jak zabitá :grinning:
22. srp 2010 v 17:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani však to neva, nemusíš nikomu vykládat,že je vypraná :stuck_out_tongue_closed_eyes: Jinak já jsem v noci blila jak amina a dnes jsem byla celej den u našich,mamka měla malou a já dělala mrtvolu,asi jsem zas lapla nějakej virus :angry: ještě to není nic moc,tak půjdu brzo chrnět.bohužel ti kreténští rakvičáci tady mají vinohrady a už týden střílí dělama na plašení špáčků a včera to nevypli,takže to střílelo celou noc a ted to střílí taky,takže zase paráda :angry: zítra jim volám na obecnák,už jsem nasraná :confounded: dnes to dokonce hlásil i rozhlas u nás,ale do Rakvic to asi neslyšeli :stuck_out_tongue_closed_eyes:
23. srp 2010 ve 20:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti to chápu, malá ted docela dobře spí a já od půlnoci blbě spím a čekámn ,kdy budu kojit :angry: první se nemůžu dočkat až bude spat pořádně a ted čučím do stropu,kromě včerejška,to jsem čučela do záchodu :stuck_out_tongue_closed_eyes: a tady už chčije :confounded: no nic,jdu pozavírat okna,aspon ty děla tak neuslyšíme :sweat_smile: dobrou noc :slight_smile:
23. srp 2010 ve 20:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Janulko tady slíbená fotka :wink: pozdě,ale přeci :grinning:
24. srp 2010 v 19:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
no a kde jste všechny:? :confused: my jsme dnes odpo byly zase u našich,malá se naučila foukat na flétničku,má trénink na sfouknutí svíčky :slight_smile: Katu chystáš se naočkovat Matyho proti žloutence?co já vím může se očkovat od roku,příští týden jdeme do poradny,tak se zeptám dr co a jak :wink:
24. srp 2010 v 19:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny,to je ta samá co mám ne? Akorát já teda ani na téhle nevidím, co jsi prostříhávala :grinning: asi jsem fakt dementní :grinning: :grinning: :rolling_eyes:
Já byla dneska na ozvech,tak super,akorát Mates se rozhodl po deseti minutách, že na nás hází bobek a usnul,tak ho porodní asistentka budila, no moc se ji to nedařilo, se nedivím, celej tatínek :grinning: :grinning: a zítra kontrola na gyndě, tak jsem zvědav co mi řeknou.

Já jsem myslela, že očkování proti žloutence už je povinné a že se děti očkují od malička :sweat_smile: zase něco blbě :grinning:
24. srp 2010 ve 20:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já kdyžtak zítra vyfotím tu svoji, teď už se mi nechce, jdu zalehnout k telce a vybrat si něco z toho moře kanálů co máme...ČT1 a Nova :grinning:
24. srp 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani je fakt,že to tam nějak není vidět :grinning: moment zkusím jinou :grinning: jo a máme stejnou,jen já mám zimní :wink:
24. srp 2010 ve 20:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani a ty už chodíš do porodky?mně monitor dělali na gyndě,takže do porodnice jsem jela až rodit :grinning:
24. srp 2010 ve 20:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Nějak jsem neměla vůbec čas na vás mrknout. Erik mi odjel do Prahy na dva dny,tak jsem si zavolala sestřenku které je deset let na prázdniny. Tak jsem se nenudila. Do toho ještě přišla sousedovic čtyřletá Hanička,tak jsem tu měla fatk veselo.... :grinning: :grinning: :grinning:

Jani ty už chodíš na monitor.... To je šílené jak ten čas strašně letí. Jo a dívala jsem se na tvé albíčko a už máš krásné bříško.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Iny tak to je už malá šikulka s tou flétničkou.... :dizzy_face: :dizzy_face:

Jé a kde máme Marťu?... :confused: :confused:

24. srp 2010 ve 21:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Jani teda pěkně se ti to krátí :sweat_smile:

My už jsme byli dneska na rehabce a odpoledne jdeme ještě do poradny, jsem zvědavá na míry, malej teď hrozně vyrostl, 56 už jsem musela vyřadit a nosíme 62 a 68. Včera jsme se na ulici potkali se sousedama co mají chlapečka o 14 dní sataršího a Kubík ho teda těžce předrostl :grinning:

Jinak malej už je jenom na UM, měla jsem čím dál míň mlíka a když jsem za celý den odsála tak ztěží 60ml tak jsem se na to vyprdla :unamused:
25. srp 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, aha, tak to tam Iny teda jako fakt nemám...do kelu...se na to příště fakt vyprdnu.

Já chodím do porodky jenom na monitor a to jenom proto, že doktor co je dělá ve stejném centru jako moje doktorka má dovču, takže příští týden už jdu zase k němu, bo to mám při ruce, takhle musím jeden den do porodky a druhý ke své doktorce.Akorát jsem se tam byla zaregistrovat, ať se nemusíme s papírama zdržovat při příjmu.
Ale stejně je to sranda, když se valím do toho čtvrtýho patra po těch schodech a namířím si to k tomu porodnímu sálu, tak lidi co sedí na ortopedii koukají, jestli jako rodíš nebo ne :grinning: :grinning:

Marti z mlíka si nic nedělej, co jsi mohla jsi dala ( ty jo, to je jak v slunce,seno o té krávě :grinning: pardon) a myslím, že když se nebudeš trápit s odstříkáváním,tak budeš spokojenější ty i Kubík.

Zítra mi na návštěvu dojede sestřenka se Šimonkem a ségra, tak se těším.Dovezou postýlku a šimona prubnu v kolíbce, doufám, že se mu bude líbit :grinning: :grinning:
25. srp 2010 v 09:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já si z toho nic nedělám :wink: , stejně jsem nepočítala že to odstříkávání půjde nějak dlouho, hold to není ta správná stimulace a malýmu se taky dost zlepšilo to bříško, akorát jak nekadí vaječinu ale bobky tak se mu nechce tlačit do plíny, takže máme takovou bezplenkovou metodu :grinning: , vykadí se jenom když je rozbalenej, akorát pravidelně kadí taky v noci, takže má takovou veselou 15minutovku :grinning:

Jinak malej už se krásně směje, už celkem obstojně pase koně a docela už mu jde otočit hlavička na druhou stranu, ten výron už je menší, cvičení fakt hodně pomáhá, akorát je opruz to dojíždění na rehabku, teď jezdíme 2x týdně a od září budeme chodit 1x týdně
25. srp 2010 v 09:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jsem zvědavá jestli bude dneska doktorka prudit že nechceme teď naočkovat prevenar, doufám že mě do toho nebude tlačit, pokud ho budeme očkovat tak nejdřív v roce
25. srp 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, odložení očkování schvaluju..:slight_smile: Můžeš to "svést" na Kubův zdravotní stav... :wink: A taky můžeš říct, že je to proti tvému přesvědčení - to prý zabírá... :grinning:
25. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jako povinné očkování beru, ale všechno navíc pokud budeme očkovat tak co nejpozději, už tak je toho očkování v prvním roce víc než dost. No po očkování nemůžeme týden cvičit, takže by nám to doopravdy krapet nabouralo plán
25. srp 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, no konečně tu někdo je :grinning: Marti hlavně ,aby byl Kubík spokojenej a jak jsem skoukla fotky na fb,tak roste jak z vody :slight_smile: nás očkovali prevenarem vždycky zároven s hexou,kromě prvního očkování,to nám dala zvlášt,kdyby byla nějaká reakce,tak aby se vědělo na co :wink: jde spíš o to,že když ho ted odmítneš,tak si ho pak budeš muset zaplatit,ale vlastně nevím,jestli se ten prevenar zdarma na vás ještě vztahuje :wink: ale myslím,že dr tě do toho nutit nebude :wink: Jani tak jim písni mail co s tou zavinkou,že tam nejsou ty průstřihy :sweat_smile: mně dnes přišel slunečník,reklamovala jsem ho ,protože se nalomil v té pružině a dnes mi ho poslali zpátky,že jsem si to zavinila sama :angry: ale už podle emailu co mi posílali jsem to čekala,takže nejsem tak nasraná jak bych m,ěla být :confounded: jako slunečník se většinou ohýbá v té pružině,tak podle nich bych ho vlastně neměla moc používat a vydržel by mi navždy :stuck_out_tongue_closed_eyes: seru na ně,ale příště si koupím nějakej no name za pár kaček a za 3 měsíce si můžu koupit novej a ne drahou ludru :unamused:
25. srp 2010 v 11:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky co už vaříte pro prcky hodte do placu recepty ,já vařím furt dokola :unamused: dnes bude mít Juli poprvé dva chody - polívečku a druhý , dnes je to vývar z králíka s mrkvičkou a drobením, druhý je králičí masko, rajče,květák,mrkev a špagety :wink:
25. srp 2010 v 11:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko na prevenar se doplácí 250 kč, je to zase nějaká vylepšená vakcína nebo mi dala ještě na výběr synflorix, což je skoro to stejné a ten je zadarmo, ale obojí se může očkovat i později, právě u těhle očkování je prý lepší počkat až na později. Každopádně po tom co se dceři od kamarádky po očkování objevily epileptické záchvaty si každé očkování navíc sakra rozmyslím

25. srp 2010 v 11:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, od jednoho roku bys mohla zkusit tohle... Je tam bujon...

http://www.mimibazar.cz/recept.php?strana=2&id=78630&user=36274
25. srp 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě jsme se vrátili z poradny a míry v 6 týdnech 5300g, 57cm a obvod hlavičky 40cm :slight_smile:

Očkování neproběhlo protože nemáme zhojené TBC :sunglasses:
25. srp 2010 ve 14:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek