• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Tak já jsem byla taky letecky u doktorky, v jedenáct jsem odfrčela s Martinem a za hodinu už jsem byla doma a zalezla rovnou do postýlky, není mi nějak dobře.
kontrola v pohodě, dneska nás paní doktorka krapet poštouchla, tak uvidíme co z toho, jinak CS už je 3, přibrala jsem půl kilo, ale sestřička mi napsala rovnou celý :grinning: ať to stojí za to.

Iny chystám jim psát, co s tím jako mám dělat, že teda napíšou, že je to na pětibodový pás a ve finále houby houby.Tak jdu na to...
25. srp 2010 v 15:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak email odeslán, jsem zvědavá co mi napíšou, že jsem ji vyprala jsem nepsala, jenom, že teda bohužel nemá ty visačky, tak uvidíme...

No nic, jdu pokračovat v nějaké činnosti, ale nechce se mi nic dělat, mám totál kopr, chjo...ale doma je bordel,jak kdyby tady bydlelo deset lidí... :rolling_eyes: :rolling_eyes:
25. srp 2010 v 15:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Cha, tak e-shop ze kterýho jsem zavinku objednala mi už odepsal, že to přepošlou přímo Emitexu a dají vědět co a jak, tak jsem zvědavá jak jim to bude dlouho trvat...
25. srp 2010 v 15:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Marti to Ti malej pěkně roste. Je šikulka ... :dizzy_face: Marti a jaké používáš UM?

Iny to jsi ho měla ten slunečník mít jen na parádu nebo co.... :grinning: :grinning: To je šílené. Jsem si původně chtěla taky koupit,ale potom jsem se na to vykašlala.

Holky prosím Vás kdy jste začaly dávat na nočník? A ještě kdy začaly vaše děti dělat pá pá a takové další věci. Se nám všichni diví,že to ještě neumíme....
25. srp 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni něco podobnýho jsem vařila minulej týden a potvora malá to nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: už odmala nenímoc na mrkvu :wink:
25. srp 2010 ve 20:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já jsem myslíš hexu?nás očkovali až ve 3 měsících :fearful: holky vám prcky taky že?se nedivím,že nemá zahojený tbc,ještě je moc brzo na očkování :sweat_smile: jsem to dopo pochopila tak,že se na to budeš dr ptát :wink:
25. srp 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani to ti určo uznají :wink: už to zabal at to máš nachystaný na poslání,at v ní můžete bobánka dovést domů :slight_smile:
25. srp 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti malá chodí na hrníček asi od 8 měsíce,je hrozně šikovná,kaká i čurá.pokud nechce,tak si hned stoupne,ale když se jí chce ,tak prostě sedí :slight_smile: ale pravidelně ji tam dávám jen ráno,přes den jak se mi chce,hlavně kaká zásadně ve stoličce u jídla a to jí nejde,tak po půlce obědu vždycky sedí na hrnci a jí :grinning: jinak pápá dělala kolem 7 m,ale ted nedělá ani za nic,místo toho se usmívá :grinning: ale dělá jak je veliká,paci paci,haf haf(pejska),indiána(už sama s rukou na pusince),dnes se naučila jak dělá kravička :slight_smile: myslím,že je docela šikovná,ale ted je to každej den šílenej pokrok,uplně na ní vidím jak už chápe,vnímá...a hlavně se ukáže Jirka ,tak zamilovaně vysloví s povzdechem tatá :grinning: máma furt prd :stuck_out_tongue_closed_eyes:
25. srp 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek jo a Marti tolik malá měla ve 3 měsících :sunglasses: no jo chlapi :wink:
25. srp 2010 ve 20:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky asi to vypadá,že nakonec objednám tento fusak :wink: http://www.ceskedite.cz/fusak-do-kocarku-hnedo-bezovy-p-1130.html akorát bych radši,kdyby měl dva zipy po boku než jeden uprostřed :unamused: ještě mají s beránkem z bio bavlny,tak nevím kterej to nakonec bude, ten co jsem měla půjčený do hluboké byl taky s beránkem a bio a byl dobrej,tak ted jsem na vážkách,protože jen slovo bio a čtyři kilča navrch :grinning:
25. srp 2010 ve 21:47  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak už se tedy dala Erička taky na nočník a podařilo se. Tak si tedy na to musím myslet a dávat ho i přes den. Jinak mi zatím žadné pá,pá a ani nic jiného neumíme. Tak snad se to brzy taky naučí....
26. srp 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí

Tak už se tedy dala Erička taky na nočník a podařilo se. Tak si tedy na to musím myslet a dávat ho i přes den. Jinak mi zatím žadné pá,pá a ani nic jiného neumíme. Tak snad se to brzy taky naučí....
26. srp 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny a ty jsi neměla zimní fusak loni? Já ten co jsem měla loni v kočárku a když by tam neseděl. Tak máme už čtyři zimní bundy,tak bude chodit v bundě a koupíme oteplené kalohoty.
26. srp 2010 v 07:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Inko prevenar se může začít očkvat už v 6.týdnech nebo potom s hexou anebou v roce :wink:

No jo malej je kus chlapa, ale má být po kom velikej :grinning:

Peti máme Hipp s probiotiky :slight_smile:
26. srp 2010 v 08:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar,tak Iny vypadá to, že se nakonec nic vracet nebude, dneska jsem se dívala znovu na tu tvoji fotku a asi fakt nekecají,a le musím to vyzkoušet, z Emitexu mi totiž napsali, že ten papír co k tomu je, je starej a žádný prostřihy oni na ty zavinky už nedělají, ale mají delší ty díry s těma cvokama, což je fakt, bo já je mám na rozdíl od tebe skoro do půlky té zavinky, ale prý to mám teda vyzkoušet a napsat jestli jo nebo ne a pak se teda uvidím, ale na čem to jako mám zkusit, když sedajda je u tchýně :grinning: :grinning: takže ji odpo dovezu a vyzkouším, no sama jsem zvědavá, jeslti jo nebo ne.

Já pak musím taky objednat na podzim fusak, ale furt ještě nevím jakej, líbil se mi od Emitexu ten combi, ale furt nevím...no ještě to pohoním po netu a uvidíme.Nic jdu uklízet a vařit....
26. srp 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
ženy, jak vypadá hlenová zátka?? Jako ovulační hlen jenom, že je víc do hněda nebo růžova?? Díky :grinning:
26. srp 2010 v 10:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani jj tak nějak to vypadá :wink: , může být čirý, dohněda i do růžova, já jsem měla čirý nebo dohněda
26. srp 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha a množství? Tak na půl kávové lžičky? Možná na celou ..no já našla něco slizkýho a hnědo-růžovýho a začíná mě bolet podbřišek, jako že furt :grinning: sakra, jestli ten Martin bude mít pravdu že porodím dneska v noci, tak si házím nohy křížem a malýho špuntuju korkovou zátkou :grinning: :grinning: toby zase bylo řečí, že měl opět pravdu....
26. srp 2010 v 11:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zátka odcházela od čtvrtka kdy mi udělali hamiltona a rodila jsem až v neděli a podbřišek mě bolel taky od toho čtvrtka a bolel furt až v sobotu z toho byli kontrakce, jakože chvíli to bolelo víc pak lehce pauza, ale pořád to bylo jako lehké menstruační bolesti, intenzivní to začalo být až před prdnutím vody.

No počítej že můžeš porodit dneska, ale taky to může být až v neděli jako u mě :grinning:
26. srp 2010 v 11:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Množství tak různě, na lžičky jsem to neměřila :grinning:
26. srp 2010 v 11:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani mě odešla plodová zátka v úterý a v pátek jsem jela do porodnice,že mi odteklo trochu plodové vody a Eriček se narodil až v neděli. Ale každopádně se může stát,že už dneska pojedeš rodit ...
26. srp 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to jsem zvědavá.Doktorka mi podle mého názoru udělala Hamiltona včera, teda soudím dle toho, že řekla že bude hooodně nepříjemná a dneska teda zátka a od té doby mě bolí podbřišek,jako bych měla dostat měsíčky, to množství mě zajímalo, jestli to jako bylo všechno nebo toho bude víc :grinning: no tak jsem zvědavá, někdo říkal, že mu zátka odešla i týden před porodem, tak uvidíme jestli to bude rychlovka nebo se to potáhne, ale já bych klidně jela i dneska :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
akorát teda jsem si chtěla umýt hlavu a uvařit oběd a neteče nám voda, nevím k čemu je to naše debilní hlášení, voda neměla téct v ulici která je dva kiláky od nás a prý všude jinde poteče, takže já mám ve dřezu oškrábané brambory, v pračce polovypraný prádlo a ani nemůžu dělat maso, bo není umytý a do toho přemýšlím, co budu pít, protože ve sklepě je poslední láhev coca-coly a pomerančový džus ani do jednoho se mi nechce, takže nabodnu poslední neperlivku a nazdar a brambory asi umyju v jemně perlivým rajci, co ještě máme :grinning: :grinning: a svoje vlasy asi taky :grinning:
26. srp 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani .... :grinning: :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mě zátka odcházela od toho čtvrtka až do porodu, bylo to jako silnější výtok :wink: , já myslím že se ti to pomalu ale jistě chystá, jak to popisuješ tak to je přesně jako u mě :dizzy_face: , já myslím že do pondělí je Martínek na světě :dizzy_face:
26. srp 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já už mám fusak vybraný, teď akorát přemýšlím jestli koupím nový nebo ne, na mimibazaru se dá sehnat použitý za polovinu. Taky nevím jestli mám koupit i nějaký podzimní fusak nebo bude stačit jenom ten zimní :confused:
26. srp 2010 ve 12:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
No přiznávám,že jsem napnutá jak špagát, z porodu strach nemám, jen mi jde o to, aby Matýsek byl v pořádku a nebyly nějaké komplikace, ale klidně bych šla rodit hned, tak uvidíme jak se to vyvrbí.
Já jsem si právě vybrala fusak od toho Emitexu, že jsou to dva v jednom, jeden když není moc zima a druhý je teplý, tak uvidím jestli ho vezmu nebo ne.Od babičky jsem něho dostala peníze, tak asi jo.

No to by byla sranda, kdyby se Mates do pondělka narodil :grinning: :grinning:
26. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
To jsem si nevšimla že emitex má takový fusak :confused: , tak to do něho asi půjdu, akorát teda nic moc barevný výběr :unamused:
26. srp 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Právě že mají a docela se mi ta kombinace, že z toho vlastně uděláš dva líbí.No barevný výběr mohl být lepší, mají ve směs všechno černý a vnitřek barevný, ale já asi vzhledem k barvě kočárku půjdu do toho černo-červeného, nebo tuším, že mají i celý červený.tak uvidím.
Hurá voda už teče,tak jsem začala dělat oběd,akorát mě od papriky a cibule pěkně pálí ruce a od míchání bramboráků, asi jsem to přehnala s česnekem, no snad bude Martinovi chutnat, on česnek rád a já na bramborák stejně nebudu mít asi odvahu ho sníst :grinning: by mi bylo blbě celou noc
26. srp 2010 ve 13:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky holky :slight_smile: Jani super a jestli chceš potěšit,tak mě hlenová zátka začala odcházet až když jsem měla kontrakce a balila se do porodky :grinning: nejvíc mi oděšla u klystýru :stuck_out_tongue_closed_eyes:
26. srp 2010 ve 14:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti fusak jsem měla půjčenej,takže letos musím koupit a už chci koupit takovej ,aby byl i pro druhý,takže nějakou nijakou barvu :sweat_smile: zatím to vypadá na hnědou,emitex má všechno černý :unamused:
26. srp 2010 ve 14:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek