• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@macinek Marti malá je 27.9. a žádnej podzimní fusak jsem nepotřebovala,ze začátku bylo teplo a pak hned zima,takže už šla do zimního a nebo jsem ji zabalila do deky :wink: už si to moc nepamatuju :grinning:
26. srp 2010 ve 14:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny a já si pořád myslela,že máš ten stejný jako já. Tak to byla asi Katka co ho tenkrát taky objednávala.

26. srp 2010 v 18:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdarec palec, jenom hlásím že jsem pořád kinder vajco - i když teď mě napadlo, že to je vlastně 3v1 a ne 2v1 :grinning: - tak nic no.
Hlen pořád odchází tak uvidíme,ale celý den se neukážu, tak ať víte, že ještě nerodím :grinning: :grinning:
27. srp 2010 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,jen kontroluju jestli jsme se nerozrostli :grinning: ještě,že jsi Jani napsala,že tady celej den nebudeš :grinning: už bych vzpomínala na svůj porod :sweat_smile: jsem se ted musela otřást :stuck_out_tongue_closed_eyes: Peti myslím,že Katu si ho objednávala :wink:
27. srp 2010 ve 20:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo hlásím,že jsem dnes byla v tescu,mají tam 30% slevy na dětský oblečení,tak jsem něco málo koupila a docela se mi líbili zimní bundy v Kik a jen za 300.-ale jednu už máme,tak mi to přišlo zbytečný,ale v takku jsem koupila malé super vestičku na podzim a měli tam i na kluky :slight_smile: jo a v tescu mají v akci i punčocháčky,kdyby jste některá sháněla,akorát jsou na štíru s velikostma,takže malá má 12-18 a jsou jí akorát.
27. srp 2010 ve 21:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
zítra pokud bude slušný počasí,tak pojedeme s Jirkou do Náměště nad Oslavou,jede závod na kole :wink: a kdyby bylo hnusně,tak si s Juli asi zajedem do Brna,musím koupit v Ikei ty chrániče rohů na nábytek,at může Juli padat :wink: tak se mějte krásně :slight_smile: papa
27. srp 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nový dort - gekon..

28. srp 2010 ve 14:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Iny neboj to já bych psala hned smsku,kdybychom se rozrostli :grinning: nemám číslo akorát na Katu a na druhou Marťu, ale jinak na vás ostatní jo, takže bych se ozvala.
Ale zatím nic, v noci jsou teda bolesti super, přes den skoro nic a v noci si poslíčky fakt užívám, ale nevím co z toho teda bude.Martinovi jeho kolegyně říkala, že dneska budeme rodit, tak uvidíme jestli se trefí nebo ne :grinning: ale já myslím, že to neklapne.

Akorát mi teda včera nebylo moc dobře, takže jsme nakonec místo oslavy narozenin seděli doma, ale bylo to tak lepší, protože bych byla stejně společník na houby.A za hodinu jedeme na oběd ke tchýni, tak snad to taky zmáknu, už jsem tak nějak ze všeho utahaná, bolí mě záda a hlavně mě začaly bolet kyčle, to je docela mazec, zvlášť v noci :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes:

zdeni, dort je jako obyvkle naprosto noblovej...k tomu snad není ani co dodat...já ti furt říkám, že si máš otevřít cukrárnu :slight_smile: :slight_smile:

Iny na bundičky jsem se taky v KIK dívala, měli je pěkný a za dobrý ceny.
29. srp 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni tý jo super :slight_smile: konečně vím co je to gekon :grinning:
29. srp 2010 ve 12:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Janulko uplně chápu jak ti je,já jsem taková byla poslední měsíc a už se jen modlila at je to venku :grinning: kyčel mě začal bolet až po porodu,tak jsem belhala jak důchodkyna :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale mě bolela stydká kost,to byla paráda :sweat_smile: ale neboj za chvilku si na to ani nevzpomeneš :slight_smile: malá se vzbudila,tak jí dáme poběd a jdeme k našim.papa :slight_smile:
29. srp 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jaňule a Inule, díky..:grinning:
29. srp 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Jo Iny tak stydkou kost jsem vynechala :grinning: ale ta bolí taky jako ku.va :grinning: a nejhorší je to v noci,když lehnu na bok, mazec a do toho jsem zjistila, že jak některý těhule lítají na záchod celý těhu, tak já si to vybírám teď, já snad chodím na malou co půl hodina, si říkám, že tolik co vyčůrám snad ani nevypiju, nebo čůrám plodovou vodu, jinak fakt nevím :grinning: :grinning:

29. srp 2010 v 18:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@zdenallicka Zdeni dort je opět perfektní .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

@janca.k Jani jsem myslela,že už tu bude zpráva,že je Martínek na světě a ono ty jsi ještě celá. Tak si vychutnávej poslední chvilku těhulkování ... :wink:
29. srp 2010 v 19:25  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A do KIKA asi zajedu. Potřebuji koupit podzimní bundičku. Na zimu máme čtyři bundy tak to jen dokoupím oteplené kalhoty. Ale jen nevím jak narvu Erička do kočáru až bude mít zimní bundu. S tím nánožníkem nemáme šanci.
29. srp 2010 v 19:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, začínám si myslet, že zde budu celá strašit ještě za dva týdny :grinning:
Mates na dotaz kdy vyleze nějak nereaguje, tak nevím podle čeho se řídit :grinning:
29. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jenom házím nový dort..:slight_smile:

Peti, díky..:slight_smile:
29. srp 2010 ve 22:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek ženy :slight_smile:

Zdeni, dorty jsou mega super jednička. Jsi fakt dobrá. Brada mi padá úžasem až na zem. To co se mi podařilo stvořit v neděli ti ani nebudu ukazovat. Libor měl narozky :grinning: ale snědl se :grinning:

Jani žjova, koukám jako blázen, že se to asi spouští :dizzy_face: Si vůbec neuvědomuji, že bych si nějaké zátky všimla. Prdla mi voda o týden dřív před TP a zátku jsem nepozorovala. Snad tam nějaká vůbe byla hihihih :grinning:

Iny, dnes pošták přinesl capáčky. Musím namyslet výlet do Zaječív :sunglasses: ty kočičky jsou božív :dizzy_face:
30. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
připojuji jedno foto ze sobotního zarážení :sunglasses: Toník měl na starost rosé z Frankovky
30. srp 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zduř...Alííí Toník je jak reklama na vinný sklípek, to si musíte někam pověsit nad sklep :grinning: to je ouplně bomba fotka, jsem ji musela ukázat manželovi ať se taky pobaví...njn náš Mates může pozovat maximálně s flaškou slivovice a to je maminka vínová :grinning:

A my nic, rodit se asi nebude, zátka si odešla, to je fajne a tím to skončilo, akorát mi furt tvrdne břicho a Mates si spokojeně hoví ve svém pokojíčku, už i Martin se ho každý večer ptá, jestli v noci vyleze nebo ne...ale tak jsem naznala, že to buď bude zítra nebo až 10.9 :grinning: :grinning: a při paličatosti našeho nenarozeného syna, budu rodit deset dní po termínu a po vyvolávačce :grinning:

Zdeni k dortu snad ani nebudu dávat komentář, bo to je prostě krutý...sakra holka jak to děláš??Já jsemráda, když vytáhnu štrůdl z trouby vcelku a ona tady hází fota takových výtvorů :grinning: nokrásný :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
31. srp 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
To počasí je šílené. Dolehá na mě od rána nějaká depka k tomu jsem toho dneska moc nenaspala,tak se mi ani nechce nic dělat. Eriček mi usnul,tak se půjdu asi natáhnout k televizi

Zdenča je hold šikulka..... :dizzy_face: Měla by se tím hold živit.

Ali pěkná fotečka... :wink:

Jani to je šílené to čekání kdy to asi přijde......
31. srp 2010 v 09:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky včera jsem načala poslední plato antikoncepce. Rozhodla jsem se,že se na ni už vykašlu. Moc mi ani nesedí a jinou už nechci. Budeme si dávat bacha a příští rok by bylo ideální kdyby se zase zadařilo.... :grinning: :grinning:
31. srp 2010 v 09:40  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Erďa začal říkat "bába, pápá". Máma a táta zatím nechce potvůrka říct.
31. srp 2010 v 09:51  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A taky jsem už rozhodnuta,že pořím golfky. Erička totiž nemám šanci v zimě do toho sporťáku co je ke kočárku narvat. Když mu dám ten nánožník,tak už teďka je v tom chuděrka uplně narvanej. Líbí se mi tyhle golfky http://www.chiccoshop.cz/Catalog.aspx?ItemNo=61613&VarCode=.0028 kámošky je mají a jsou s nima spokojené,tak je taky koupíme.
31. srp 2010 v 09:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hmm kámoška má taky od Chicca a je s nima moc spokojená, akorát je teda mezi nima nemůžu najít, tak možná je to starší kolekce.Ale chválí si je hodně.
Jo Peti je to děs, s každým píchnutím čekám jestli jsou to poslíčci nebo už bolesti a furt nic, pán si dává na čas :grinning:

A taky jsem zjistila, že se prý přestávají vyrábět kočárky Cortina, Marti neslyšela jsi to? by mě zajímalo, až se mi s ním něco třeba za rok stane jak budou vyřizovat reklamace :unamused: :angry:
31. srp 2010 v 10:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Ali super fotečka :slight_smile: Jani taky jsem myslela na to,že snad budeš i přenášet :sweat_smile: ale nepřeju ti to,já jsem ráda,že to bylo před termínem :stuck_out_tongue_closed_eyes: Zdeni dort fakt super :slight_smile: Peti a jak to,že se ti malej nevleze do sportáku?nechci tě děsit,ale v golfkách to lepší nebude,jsou spíš menší a hlavně ve sněhu s nima neprojedeš :sweat_smile: taky sporták má větší boudu,že v tom malýho schováš,možná bych spíš připlatila 2 3 tisíce a koupila si radši jinej sporták, mě se docela líbí x -lander :wink: já mám ted jedny golfky doma a sporták je sporták,golfky jsou dobrý tak na rovnej povrch do obchodnáku,malá je v nich vyklepaná jak řízek a taky ta ovladatelnost je prostě horší :unamused: jsem s ní pořebovala přejet přes travnatej hrbatej povrch a to byl děs :stuck_out_tongue_closed_eyes:
31. srp 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti no tak abys nešla ve šlépějích ségry :grinning: to já bez prášků ani rana :grinning: a stejně to u nás s manželským životem není žádná hitpartáda, pořád to bolí jak svina :angry: prý až přestanu kojit,tak se to ulepší,ale mám pocit,že je to tím šitím :sweat_smile:
31. srp 2010 v 10:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
D9ky, holky... :slight_smile: Čtu vás, ale nějak nereaguju, tak se nezlobte... chystám nás na dovču a pořád zvažuju, co mám nabalit... přemýšlím o sněhulích a zimních bundách... :stuck_out_tongue_closed_eyes: :rolling_eyes: :frowning2:
31. srp 2010 v 10:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni tak ty vem určitě :sweat_smile: je to děs :unamused: malá nesnáší pláštěnku,vždycky tím okýnkem celá vyleze,takže my jsme odsouzení být za deště doma :frowning2:
31. srp 2010 v 10:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ty máš kočárek maxim,že?dívala jsem se na rozměry sportáku a je to víceméně stejkný jak ten náš :wink: Juli je teda menší než Eriček a taky tam bude v zimě nacpaná,ale zkoušely jsme tam včera dát s kamoškou jejího malýho má taky kolem 10 kg a zas tak hrozný to není :wink: co máš s tím nánožníkem,je malej nebo co? :fearful: já s ním žádnej problém nemám,jde spíš o to,že mohl být kočár širší,jinak je to v poho.
31. srp 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny mám maxim. Ten nánožník co tam je je šíleně úzký. Asi máš pravdu,že na zimu je lepší ten sporťák. Iny a když dáváš ten nánožník oděláváš to madlo?
31. srp 2010 v 11:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek