• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@anag já mám nánožník v poho,madlo neoddělávám,malá je zvyklá se ho držet a já ji aspon nemusím připoutávat :wink: ty ho musíš oddělávat?třeba máš blbě ušitej kus,třeba by se to dalo reklamovat :wink: chtělo by to mrknout na jinej kus,ty maximy mají i v Břeclavi v shopingu :wink:
31. srp 2010 v 19:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti ve starým albu jsem našla tuto fotku,ten nánožník je na madlu :wink: http://www.modrykonik.cz/fotoblog/cervenec/album/je-to-tady-/2998395/
31. srp 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny já to madlo taky neodělávám,ale mám problém že Eriček nechce v kočárku ležet,tak musí sedět a když uplně sedí a teďka měl bundu a byl prostě víc oblečenej a dala jsem mu ten nánožník,tak v tom byl uplně napresovanej a nemohl se ani hýbat. Zítra ještě vyzkouším jak to je, když bych odělala to madlo,ale jde vidět,že ten nánožník je dělanej na to madlo. Spolužačka ze základky má tenhle kočárek taky tak to s ní musím probrat.

Jinak holky jsem uplně nešťastná. Bojujeme s Eričkem s úsínáním. Kdysi nám tak krásně usínal a teďka je to horor. Dneska usnul až v náručí..... :frowning2:
31. srp 2010 ve 20:32  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, Zdeni Inka má pravdu, sněhule a zimní bundu s sebou :grinning:
já taky najela na zimní provoz a od včera spím v noční košili :grinning: akorát je to nezvyk :stuck_out_tongue_closed_eyes:

a taky jsem celou noc nespala, jsem se včera přechválila, říkala jsem kámošce jak teď krásně spím skoro celou noc...pche a prd, jsem furt čučela do stropu nebo seděla na záchodě :grinning:
1. zář 2010 v 09:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Iny prosím Tě ty jsi psala,že Ti malá taky špatně usíná. Už je to lepší? My teďka fakt bojujeme. Pokud s ním nechodíme v náručí tak buď tam dělá v postýlce kraviny a nebo stojí a řve. Moje nervy.... :frowning2:
1. zář 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Jani cortina nedělá jenom kočárky, takže bych se nebála že bude problém s reklamací :slight_smile:

Zdeni dorty super, jako vždycky :dizzy_face:

Já jdu 16.9. na gyndu a asi si nechám napsat prášky, guma nás nějak nebaví :grinning:

Dneska jsme byli v olympii a v CA i v HM mají krásné věci na prcky :dizzy_face: , my teď nic akutně nepotřebujeme, ale vybrala bych spoustu věcí :dizzy_face:

Už jsem to vymyslela s fusakem, koupím novej emitex jarní/podzimní a pak v bazaru použitej aesthenic :slight_smile:
1. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí

Jsem dneska uplně mrtvá. Byla jsem včera s kolegyní z práce na pivku a Erik hlídal. Připadám si dneska jako po opici....:grinning: Už nejsem vůbec zvyklá chodit večer ven. Myslím dneska půjdu poledňovat s Eričkem .... :grinning: :grinning:

Marti tam to musíme zajet do Olympie. Včera jsme byli v Břeclavi a vůbec jsme nepořídili. Chtěla jsem nějaké rifličky pro Erďu a pro mě podzimní bundu a nikdy nic pěkného jsem neviděla. Ale i tak jsem nechala v tescu dost peněz. Já nemůžu chodit nakupovat do velkej obchodňáků.

Marti dívala jsem se na facebooku na Tvoje fotky a malej je nádherne..... :wink: Moc vám to tam s ním sluší .... :dizzy_face:

Jinak nakonec asi vyřešíme ten kočár jinak. Dneska na to mrkneme s mamkou a rozděláme ten nánožník a pokusíme se ho nějak šikovně,aby to nebylo poznad nadšit. A nebo tam nějak všit širokou gumu,aby to mělo větší vůli. Mluvila jsem s kámoškou co ten kočár má a říkala,že řešila stejný problém jako já. To asi mají všechny kočárky maxim tak úzký nánožník .... :unamused:

Jani a co ty? Ještě celá?
2. zář 2010 v 07:50  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti v HM mají super manžestráčky, v pase mají úplet, my takové máme teď a je to super, protože to netlačí na bříško :slight_smile:

My se dneska chystáme do ikei, dáme si tam oběd a hlavně chci koupit Kubovi pytel na spaní, u něho peřina asi nehrozí, dneska ráno když jsem ho měla u nás v posteli byl schopnej odkopat i velkou peřinu :sweat_smile: , takže musíme koupit pyel nebo teplé pyžamko :grinning:
2. zář 2010 v 09:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti takové by se nám hodili. Snad bude čas aby jsme tam zajeli.

2. zář 2010 v 11:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, kinder vajco se hlásí komplet :grinning:
Ale dneska jsem se pustila do velkého úklidu, tak uvidíme co z toho bude...ale naznala jsem, že podlahu na čtyřech teda vytírat nebudu, i když se to doporučuje :grinning: na to nemám kolena, takže mop to jistí.

Já jsem pořád přemýšlela, jestli mám nějaký ten pytel na spaní kupovat, ale říkám si, že počkám jestli bude Mates po nás...oba totiž s Martinem spíme nazí a zásadně odkopaní :grinning: nebo ne...zatím bude mít overálek a pod tím bodyno a jeslti bude spát stylem jak rodiče, tak se bude buď odmala otužovat - je zde kosa jak v Rusku - a nebo vyfasuje fusak i na spaní :grinning:

Marti taky jsem koukala na fotky na FB, malej roste jako z vody, to je hrozný, už včera jsem přemýšlela, jestli by se to jejich miminkovský období nedalo natáhnout aspoň na dva roky...takhle to strašně rychle uteče :frowning2:
2. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky, nestíhám nic,Juli je na ranu,plazí se mi po nohách,řve ,no na h....
2. zář 2010 ve 13:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti jako bych to psala já :grinning: už je to v pohodě,ale chodí spát až když je uplně ko.spala jen 1 denně,ale tento týden chodí 2x,zase jinej režim :stuck_out_tongue_closed_eyes: my to máme furt jinak :grinning: jinak pomáhá,když jsem si s ní lehla a ona většinou po chvilce lašování usla,ale v postýlce to bylo nemožný,jen stála a řvala,že chce spat :sweat_smile:
2. zář 2010 ve 13:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
mrknu sem až večer,Juli mě hrabe na klávesnici,jdem ven a doufám,že rychle usne,protože už ječí i v kočáře :rolling_eyes:
2. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdárek!

Jani tak furt vcelku? To je v poho :dizzy_face: však se dočkáte :sunglasses:

Peti, u nás je to s usínáním trochu jinak. Však už jsem to psala. Toník sám neumí v postýlce usnout. Vždycky si podudlá prso a uspinkaného ho předávám do postýlky. Vím, není to nej řešení, ale když zatím pořád kojím, tak to tak pro pohodlý a klid celé naší rodinky nechám. :sunglasses:
2. zář 2010 ve 20:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ali jo :angry:
každej večer mi začnou pěkný bolesti, tak napjatě čekám, co jako bude a ono prd :grinning: no nic, začínám se smiřovat s tím, že si Matesa odnosím do konce a možná i o něco dýl...jenom kdyby mi netlačil na ten močák a stydkou kost :rolling_eyes: nějak to chlapec nechce pochopit, že to docela bolí :grinning:

Ale už se na drobka těším každý den víc a víc, dokonce i Martin mu včera večer říkal, že se na něho těší - ne že bychom se do teď netěšili, ale je to takový jiný - před tím to bylo s takovými obavami jak to zmákneme a tak a teď už hlavně převládá to těšení a hlavně zvědavost, bo se už pár dní hádáme na koho bude malej podobnej :grinning: :grinning: :grinning:

No ale jednoho krásnýho dne vylézt musí, nejsem slon, abych byla těhotná dva roky, že :grinning: :grinning: :grinning:
2. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí

Teďka mě tak našval městký úřad. Oni blbci pouštějí rozhlas ve dvanáct.A ještě ta kráva co to mluví do toho řve jak hňup,že to šlo uplně slyšet i přes zavřené okna. Tak jsem pracně v půl dvanácté uspala Erička a samo,že se probudil. Tak jsem ho zase pracně uspávala znovu ... :angry: :angry: :angry: Ať si mě nepřejí až tam přijdu ....
3. zář 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky,
Peti, u nás je to podobné, ale občas nějakýho chytráka napadne, že třeba půl hodiny před tím než se bude hlásit, tak se pustí hudba, tak na to jsem fakt jako zvědavá, když nespím je mi to buřt, ale až bude malej chrnět, tak budu mít tak náladu na poslouchání nějaké dechny z rozhlasu :rolling_eyes:

JInak jsem dneska byla na kontrole, tak dobrý...čípek drží a mám dojít za týden, CS mám 4, bo teda aspoň se zkracuje a měkne, ale neotvírá se, tak nic no :rolling_eyes: Mates se drží jako klíště :grinning: asi je mu u maminky dobře, no se mu nedivím, je tam teplo, klid a ještě má 24-hodinový přísun jídla, komu by se to nelíbilo, že :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 v 18:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no já nevím co je to napadlo. Protože jinak se u nás hlásí jen v devět ráno a v půl sedmé večer. Jo a písnička se hraje taky,ale naštěstí jen jedna. A to mám pocit co nehlásím já,že hrají jedno cedéčko pořád dokola.
3. zář 2010 v 19:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: kontroluju stav Janči :grinning: Martínek se drží zuby nehty :grinning: Jinak dnes byla u nás Ali s Toníčkem a malýho u nás taky vzbudil rozhlas :sweat_smile: a taky kolem poledne :stuck_out_tongue_closed_eyes: Juli se předvedla výborně,aspon Ali ví,že nekecám,když tady píšu,že zlobí :grinning: zítra jedem na Vranov, Jirka má závod,tak budeme s Juli fandit :wink: tak přeju krásnej víkend :slight_smile: papa
3. zář 2010 ve 20:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani malá mi docela dlouho spinkala v zavince,takže spací pytel jsme měli až když se začala mrvit,ale moc ho nesnesla,ted je odkopaná furt a když ji přikryju,tak se okamžitě začne odkopávat :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,takže asi bude mít v zimě 3 pyžama na sobě :grinning:
3. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny já to taky vidím tak, že Mates stejně ze začátku bude v zavince a pak si bude zvykat na bojový podmínky :grinning: ale když tak nad tím přemýšlím, co když se ty děti odkopávají že je jim právě teplo :sweat_smile: no asi je to blbost, co?
Uvidíme, třeba se mi podaří sehnat teplejší overálky, jeden máme tak se nebude holt tak často prát, když neseženu druhej :grinning: :grinning: :grinning:
3. zář 2010 ve 21:26  • Odpověz  •  To se mi líbí

@janca.k Jani i Eriček dlouho spával v zavinovačce a maximálně přikrytej jen tenkou dekou.
4. zář 2010 ve 12:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky,tak jsme z výletu zpět :slight_smile: Mamka si vzala malou ven,tak mám po dlouhé době klid :slight_smile: Jirka chrápe vedle mě na gauči,je mrtvej po závodě :grinning: pár fotek jak vypadal před a po něm,Juli ho poznala až se osprchoval :grinning: a to jsem si minulý týden myslela,že byl po závodě špinavej :sweat_smile: to byl jak lílie :grinning:
4. zář 2010 v 16:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
a opět mi to nejde naráz :angry:
4. zář 2010 v 17:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
a ještě Juli s Toníkem :slight_smile:
4. zář 2010 v 17:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
stoleček měl úspěch :slight_smile:
4. zář 2010 v 17:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
4. zář 2010 v 17:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahooooj!

Iny, krásně špinavej chlap :grinning: jen co je pravda :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
výlet do Zaječí super :slight_smile: jsem ráda, že jsme se za váma s Tondou dostali. Prosím pošli mi ty fotečky mejlem, Ď

Jani, jéééé já ti skoro až závidím (porod ani ne, ale mimi jo), že budeš mít brzy takové škvrňátko. Toník je teď živej až moc. Před chvilkou se pácl do brady, tak řval jak tur a myslím, že teď pomáhá dědovi s ořechama. Děda je určo rád :sunglasses:
Todna spával v zavince do 5 měsíce a od té doby ho mám v spacím pytlíku. Akorát přes léto byl přikrytý jen plínečkou. Jinak je už zpátky v pytlu :wink: takže my ho užijeme hodně.....

Peti, o rozhlase ani nemluv. Minulý týden to tady nějak ladili a rozhlas jel snad každých deset minut tak na půl minutky. Malej se nedal uspat. Nervy tekly, jsem myslela, že jim asi zavolám...... :confounded: :angry: :confounded:
5. zář 2010 v 11:48  • Odpověz  •  To se mi líbí

Když vidím tak fotky Julinky s Toníkem,tak si říkám,že musíme brzy podniknout nějaký ten srazík....
5. zář 2010 v 19:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Příspěvek byl smazaný adminem, protože nesplňoval pravidla fóra. Porušoval pravidlo "Fórum není pro firmy".
5. zář 2010 ve 20:29 • melissa0013
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek