• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky,
tak to vypadá, že porodím mamánka :grinning: Mates se drží jak klíště, včera mu taťka domlouval, že se mu nechce do práce, tak že by mohl vylézt...ani ťuk :grinning: teda ťukal do pupku a dost, takže jsem zase měla večer o zábavu postaráno, celý odpoledne nic a večer zase maraton, po kom to dítě je, to fakt nechápu.
akorát že já už se snad každý den děsím večera, bo nevím jak mám spát :frowning2: táááák strašně mě bolí kyčle, že na boku vydržím asi deset minut a když už usnu, tak se vzbudím s totální křečí v celý kyčli, je to dost hnus, tak doufám, že se Maty umoudří a brzo vyleze, nebo budu muset začít spát ve stoje :rolling_eyes:

Iny,fotky jsou fakt super, nějak podobně se mi vrací manžel z výletu na motorce :grinning: ale naštěstí jenom občas.
Tak jdu využít sluníčka a hodit prádlo do pračky ať to mám z krku, kdyby něco :grinning:
6. zář 2010 v 09:07  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Inko super fotky :dizzy_face:

Jani užívej si klidu dokud to jde, Kubík je od pátku ve formě a my už jsme z něho na nervy :unamused: , uspat ho je nadlidský výkon, do toho ho zase víc zlobí bříško, takže pořádně nejí, je uřvanej no děs :unamused: , v noci prakticky nebrečel, ale od pátku to je mazec, dneska nás vzbudil takovým hysterickým řevem že jsem vylítla z postele, no snad se brzo zklidní, už mi z toho fakt hrabe, Josef je myslím dneska rád že šel do práce
6. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: hlásím,že ta mega protivnost má tentokrát konečně důvod :grinning: klubou se nám zuby, teda nestandartně pravá horní jednička a dvojka,ale jsou to zuby :grinning: takže dostala panadolek a ted chrní :wink: a taky od soboty chuděrka chraptí,dávám jí břečtanovej sirup,ale ten je na kašel,nevím co jí na to mám dát :sweat_smile: doufám,že to nezdědila po ségře,ta nemluví min. 2x do roka :frowning2:
6. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani no je to zkrátka pohodlnej chlap :grinning: proč by spěchal,když tam je tááák dobře :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:15  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti možná je to opět spurt :sweat_smile: nic jinýho než vydržet vám stejně nezbude :unamused: a na bříško už máte nějaký fígle?my jsme už potom byli přeborníci,ale stejně řvávala jak tur, fuj ještě ,že tohle už je za náma :stuck_out_tongue_closed_eyes: když bylo nejhůř,tak jsem použivala i tu rektální rourku :wink:
6. zář 2010 ve 14:18  • Odpověz  • To se mi líbí
pro srazík jsem taky,ale nastává problém,že bude zima,takže kde se scuknem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
6. zář 2010 ve 14:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Inko rektální rourku používáme denně, malej se bez ní prakticky nevykadí, protože jak je na UM tak má tužší bobky a nejde mu to :unamused: , no fígle na bříško ani nemáme, pokaždé zabere něco jiného, někdy fén, jindy tygr nebo lehátko. Už se fakt těším až to bude za náma :slight_smile:
6. zář 2010 ve 14:32  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti sestřence na prdíky moc pomáhal od Saloos olej z černého kmínu, tak leda taky zkusit...akorát ji teda víc zabral, když kojila a dala si ho ona vnitřně, jinak mimčům jenom na pupíka a smíchat s jiným olejíčkem...Chjo,no to jsem zvědavá jak to bude u nás :stuck_out_tongue_closed_eyes:
jo je fakt, že dokud je Mates uvnitř, tak je aspoň klid...ale já se chci lehnout na břichoooooooooooooo :grinning: :grinning: :grinning:
no nic vidím to, že rodit budu asi na Vánoce :sweat_smile: :grinning:
6. zář 2010 ve 14:53  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani já malýmu dělám odvar z kmínu a dávám mu to před jídlem, celkem to zabírá :wink:
6. zář 2010 ve 14:56  • Odpověz  • To se mi líbí
Aha to by mě nenapadlo, aspoň, že něco málo mu pomáhá...ale tak ještě měsíc a půl a snad to přejde, přeci jenom se říká, že to jsou tříměsiční koliky ne?? :sweat_smile: aspoň já se tím uklidňuju :grinning:
6. zář 2010 v 15:01  • Odpověz  • To se mi líbí
No taky se uklidňujeme tím že to ve 3 měsících přejde :sweat_smile:
6. zář 2010 v 15:05  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak před dvě roky jsem se vdávala. To je šílené jak ten čas letí. Jsem zvědavá jestli Erik nezapomněl.

@macinek Marti tak snad to Kubíka brzy přejde. Přeji pevné nervy.

@janca.k Jani a ty jsi fakt užívej ještě klidu. Protože už ho dlouho mít nebudeš ... :grinning: :grinning:

Erďa dneska sebou sekl v postýlce a pěknou modřinu pod okem. Zrovna když budou hody,tak se musí tak zřídit ....

6. zář 2010 v 17:05  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, tak gratuluji k výročí :slight_smile:
Já jsem se zrovna před chvilkou ptala Martina, jestli když v pátek nebudu rodit tak jestli půjdeme na večeři, tak na mě čučel jak na blbce, že jsem se zbláznila a prý proč jako :grinning: no třeba proto, že slavíme páté výročí od svatby...tak koukal, že tím že se má narodit malej, tak úplně zapomněl :grinning: no jo, chlap
6. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani tak to by jste měli pěkné kdyby se vám narodil malej na páté výročí svatby.... :dizzy_face:
6. zář 2010 v 17:25  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Nazdárek !

Jsem taky pro srazík, ale kde Toť otázka, že jo!

Jéé tak sleduji, že je nás tady hodně vdaných v září. My jsme měli 2.9. čtvrté výročí a na véču jsme jeli včera. Bylo to mňam mňam ve steak housu v BV :sunglasses: a můj chlap by si sám nevzpomněl, tak jsem o tom hodně mlela, abychom se na chvilku někam vypařili.

Jani, tak to by byla prda, kdyby se to podařilo na výročí svatby hihi. Naši tak mají bráchu
:dizzy_face:
6. zář 2010 v 18:39  • Odpověz  • To se mi líbí
Však taky termín porodu máme 10.9 :grinning: holt jsme si to uměli zařídit, na to, že plán byl mít dítě v květnu :grinning: :grinning: :grinning: no uvidíme, ale předpokládám,že ten náš tvrdohlavec nevyleze a když tak až 11.9 :grinning: akorát že Martin straší, že to padla dvojčata v NY, tak prý aby nepadla i u nás...cvok :grinning:
Uvidíme, třeba se taky ještě dostanu někam jinam než jenom do porodnice...
6. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahojky :slight_smile: je mi opět blbě,poslední dobou je mi blivno a mám nějaký křeče v břuchu :confounded: a to jsem chtěla žehlit :unamused:
6. zář 2010 v 19:50  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek Marti je fakt,že po 3 měsíci to bylo o něco lepší,ale uplně ok to bylo až kolem 7 měsíce :sweat_smile: malá měla tygra taky ráda,ale hlavně pomáhalo koupání ,ta teplá voda jí dělala dobře a taky jsem jí dávala na bříško,sice řvala jak tur,ale prděla :wink:
6. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  • To se mi líbí
@janca.k Jani tak na lehnutí na břicho jsem se taky hrozně těšila a víš jak to dopadlo?na břichu už spat neumím :sweat_smile:
6. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  • To se mi líbí
@anag Peti taky gratuluju :slight_smile: a dej vědět jestli si Erik vzpoměl :wink: Jirka si zatím nevzpoměl nikdy :stuck_out_tongue_closed_eyes: a přiznám se,že letos to zastíní Julinčiny narozeniny :slight_smile:
6. zář 2010 v 19:55  • Odpověz  • To se mi líbí
včera celou noc střílelo dělo a dnes střílí taky,takže se zase těším do postele:angry: nesnáším rakvičáky,kdybych se dostala s kočárem do toho vinohradu,tak už s nožem na hadicu mažu :angry: no nic jdu se gůlat,dobrou
6. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  • To se mi líbí
Já úplně zapomněla pogratulovat Julince k prvním zoubečkum :dizzy_face: teď už to bude velká holčička.

Nám zabírala na bříško masáž, samosebou tygra a taky Babycalm kakpičky :grinning: po 3 měsíci bylo dobře
6. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Ahojky....

@cervenec Iny, ja jsem se tesila stejne tak na spani na brichu a nic... uz to neumim, tak spim tak nejak zkroucena na boku :slight_smile:

@janca.k Jani, i kdyz to tak nevypada - kvuli me absenci na MK, tak na tebe stale myslim a uz uz cekam na zpravicky o narozeni Matese. Dava si kluk pekne na cas :slight_smile:

Jinak vyroci se bliui i nam... ale prvni mame na rade oslavu matovych 1. narozenin!!!! V nedeli bude velka rodinna party :slight_smile:
6. zář 2010 ve 22:34  • Odpověz  • To se mi líbí
autor
Iny, Juli uz ma zoubecky, nebo teprve ty dva rostou?

My jsme uz zubaci sileni! Mame 8 zubu a 4 stolicky! je to nas maly tygr :grinning:
6. zář 2010 ve 22:35  • Odpověz  • To se mi líbí
@katunka82 Katu to máš pravdu, že si chlapec dává na čas, ho podezírám,že si tam kulmuje ty dlouhý černý vlasy, co zdědí po tatínkovi :grinning:

Já veřím tomu, že zase budu spát na břichu, teda doufám,bo tohle se fakt nedá, ale dneska jsem relativně spala, tak dobrý, ale co je horší, tak jak mám teď poslední dobou furt ucpaný nos, tak mi Martin říká, že v noci pěkně chrupu :grinning: chudák spolubydlící v porodce, doufám, že na pokoji budu sama a nebo že to splaskne :grinning:

Iny a taky gratuluji k zoubkům :dizzy_face: kámoščina Sofinka už taky bude mít dva a je o den starší než Juli :grinning:
7. zář 2010 v 09:46  • Odpověz  • To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@cervenec Iny tak Erik si vzpomněl. Sice nepřišel s kytkou,ale přinesl archivní tramín,tak jsme si večer otevřeli a až budeme mít chvilku čas tak půjdeme na večeři.

@katunka82 Katy to má tedy Maty už zoubků. To je šílené jak ten rok utekl s Maty bude slavit první narozeniny.

7. zář 2010 v 10:39  •  2 děti  • Odpověz  • To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

gratuluju k zubům a k výročím :wink:

Malej už je zase celkem ok, začali jsme zase dávat lactobacily do mlíka, v noci žádný hysterický řev :dizzy_face:

V neděli dorazila ms, přesně 8 týdnů od porodu, takže jsem oprášila kalíšek, akorát teda je fakt potřeba ta větší velikost, takže jsem si objednala nový :slight_smile:

Příští týden jdu na gyndu, ještě musím stihnout někdy ten test na cukrovku bléééé a pak ještě praktickou doktorku, chce mi kvůli tomu vysokému tlaku v těhotenství udělat kompletní prohlídku včetně interny
7. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  • To se mi líbí
Peti, já bych taky uvítala láhev vína, ale nevím kdo by ji se mnou pil :grinning: Martin je spíš pivař a hlavně pralinka, jako rumová a ruma já teda nee :stuck_out_tongue_closed_eyes: takže víno bych si zde mohla pocucávat tak maximálně sama...no už se těším až odrodím, odkojím a otevřu si láhev a celou celičkou ji vypiju a pak mi bude bolet hlavička ještě druhý den :grinning: :grinning: to bude paráda :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  • To se mi líbí
@macinek cha, ještě že jsem si ten kalíšek neobjednávala před těhu :grinning: taky se na něj pak chystám, tak uvidíme.
Takže to vypadá, že lactobacily zabírají? V to doufám, bo já se s nima rvu skoro celé těhu a hodlám pokračovat i jestli budeme kojit a když ne, tak taky do mlíka.Uvidíme.
Asi jsem divná, ale už jsem začala přemýšlet o antikoncepci po porodu, předpokládám, že když jsme se tak dlouho snažili a dopadli jak dopadli, tak bych beztak hned po šestinedělí přišla do jiného stavu :grinning:
Vy berete všechny prášky, že? Já furt nevím, mám z nich docela strach, aby mi to zase nějak nerozhasilo cyklus, nebo tak, chjo...no uvidíme co mi pak poradí mudra...
7. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  • To se mi líbí
Jani my jsme napřed najeli na probiotické kapky a k nim baby calm a od měsíce k tomu dáváme i lactobacily, jakmile něco z toho vysadíme tak je zle, a to ještě máme mlíčko Hipp s probiotiky, fakt nechci vidět jak by malej trpěl kdyby jsme mi nedávali nic :unamused:

Kalíšek si pak určo kup, uvidíš že si pak budeš nadávat že jsi si ho nepořídila už dávno :grinning:

Já jsem prášky taky nechtěla, ale nějak představa dalšího těhotenství mě fakt děsí :grinning: , jen doufám že už mám tlak ok
7. zář 2010 v 11:29  • Odpověz  • To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek