• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ty jo, tak toho dáváte dost, no ale je fakt, že si myslím, že ty lactobacily pomáhají, tak aspoň, že tak, uvidíme jak to bude u nás, je pravda, že se opravdu setkávám víc s tím, že na prdíky trpí hlavně kluci a hoooodně a nechápu proč jako...chlapi, aby neměli něco extra, že :grinning: :grinning:

Já jsem se na kalíšek chystala loni na podzim, ale pak jsem zjistila, že mi asi bude pár měsíců na nic :grinning: :grinning:
a s těma práškama uvidím, do tělíska se mi moc nechce, protože druhý chtít budeme, tak abych si ho nenechala dát a za rok ho netahali ven a zbytek když budu kojit tak nemůžu, no uvidíme, co vyoslíme, ale rozhodně to nebudou jenom kondomy :grinning: :grinning: :grinning:
7. zář 2010 ve 12:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no hold jinak to nejde, ale co nic z toho není chemie :slight_smile: , hlavně když mu to pomůže

Tak jsme se byli provětrat venku, ale už se tam zase honí mraky a asi bude pršet.

Jo chtěla jsem se zeptat bolely vás někoho po porodu kolena? Mě teda poslední dobou čím dál víc, hlavně když se zvedám nebo při chození do schodů :unamused: , no snad se to brzo zlepší
7. zář 2010 ve 13:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti to ti napíšu doufám příští týden, jestli mě po porodu bolí kolena :grinning: já jediný co ti můžu napsat, že mě bolí nehorázně kyčle a holky...začalo mě bolet ucho :frowning2: :frowning2: chjo, to je fakt super...ještě mi budou pár dní před porodem léčit zánět v uchu ne?? mě drbne.

Je to fakt, že z toho co mu dáváte je všechno přírodní, takže to je fajne, a přesně hlavně když to pomůže.
Tady se taky začaly honit mraky, já jdu dovařit rýži k obědu a asi se natáhnu, jsem jak přejetá parním válcem :frowning2:
7. zář 2010 ve 14:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky ženský!

Marti - jo kolena mě bolela šíleně. Porodní asistentka z kurzu nám poradila homepatika Phosphoricum acidum ředění 9ch 5 kuliček ráno a 5 večer - rozpustit pod jazyk. Zkusila jsem - a trošku to pomohlo. Co mě ale občas pobolívá je pravá kyčel (teď nevím, zda to mám gramticka správně, ale to je fuk, že jo) top mi před porodem nedělalo.

Počasí fakt bomba :unamused: trošku teplíčka by neuškodilo
7. zář 2010 v 17:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, zdravím..:slight_smile: Jsme doma.. Bylo krásně, ale zima, takže všichni kýcháme..:slight_smile: Skály krásné, hřiby rostly, tak máme i nasušené, bylo to fajn..:slight_smile: Ale řeknu vám - doma je doma..:slight_smile:

Čekala jsem, co Janča, jsem ráda, že jsem to stihla..:slight_smile: Vybily se nám totiž mobily - noťas i se všema nabíječkama zůstal doma...:grinning: MAgoři no...:grinning:

Gratuluju k zubům, modřinám i výročím..:slight_smile:
7. zář 2010 v 18:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni tak to je super, že jsi to stihla :grinning: i když si myslím, že i kdybys dojela až příští týden, tak to stihneš taky :grinning:
No to si myslím, že kýcháte, když je tady taková kosa, tak jak muselo být na horách :sweat_smile: brrr, já byla do teď venku s Martinem, sekal trávu, bo má od zítra pršet, tak ať to má z krku a pak jsem si zametla celý dvůr, tak čekám jestli z toho něco nebude :grinning: jsem si říkala, že je potřeba to krapet rozhýbat :grinning:
7. zář 2010 v 19:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile:
@zdenallicka Zdeni tak fajn,že se vám líbilo :wink:

@macinek Marti kolena mě nebolely,ale už v porodce mě začal bolet kyčel,takže jsem 6nedělí kulhala jak babka,ale samo se to dalo do kupy,sem tam se to ozve,ale nic hroznýho :wink:
7. zář 2010 v 19:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu tak oslavu pláujeme taky, vůbec se mi nechce dát na papír ty hosty, mám strach,že to půjde přes 30 :stuck_out_tongue_closed_eyes: jakej bude dortík?já jsem mamce nakázala psa,protože Juli je z nich hotová,furt dělá haf haf :grinning:
7. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a k zoubkům ještě negratulujte,ještě nejsou venku :grinning: každopádně jí lezou zároven 4 horní,takže za chvilku s takovou doženem Matyho,když jsme na ně tak dlouho čekali :wink: v noci to byl děs, po 11 se probudila a nespala,pak usla ,ale furt mrčela,takže dnes jsem jí dala panadol,ale už jsem tam jednou byla :unamused:
7. zář 2010 v 19:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky budeme Juli k narozeninám kupovat tohle http://www.kraspol.cz/viceucelove-auticko-chicco-quatro-4v1-p-572.html a nevím jakou mám vzít barvu :sweat_smile: bud tu růžovou nebo tu vícebarevnou.tak prosím o vyjádření :grinning: Já jsem chtěla růžovou a Jirka tu druhou a tak mě nalomil,že ted nevím :rolling_eyes: děkuji
7. zář 2010 v 19:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ze bych sla taky do kalisku? Nejak tomu nemuzu porat prijit na "chut" :wink:

Jinak antiko neberu zadnou, predstava ze znovu otehu me desi, ale ani pred otehu jsem nebrala prasky cca 2 roky a uhlidali jsme to.. tak na to spoleham i ted. Bych si to sla asi hodit, kdybych otehotnela ted!!!!
A antiko ani nechci, beru hormony na stitnou zlazu, kdybch mela brat jeste antiko, byla bych z toho uz asi uplne rozhozena, muj oblicej pripomina pubertaka v nejvetsim rozkvetu, proste parada! Holt hormony radi o 106!
7. zář 2010 ve 21:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, nemůžeš tomu "přijít na chuť", dokud ho nevyzkoušíš... jak tu psala Marťa - zanedlouho se budeš mlátit palicí do hlavy, žes ho nekoupila už dávno... :wink:
7. zář 2010 ve 21:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ted otazka.... objednat si maly nebo velky?
Sice mam dite, ale nerodila jsem :slight_smile: Co myslite?
8. zář 2010 v 08:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já mám malý Mooncup (B) a jsem velmi spokojená... Je pro ženy pod 30, které nerodily nebo prodělaly porod císařským řezem... :slight_smile: POkud chceš barvičky, objednej si Ladycup... ale já mám i žabičkově zelenou Melunu a tam mi ta zelená překvapivě vadí... :stuck_out_tongue_closed_eyes:
No a kdyby se ti chtělo o kalíšcích číst fakt hodně a chtěla sis je "porovnat", na diskuzi, kam chodím, to udělala jedna holka - je to kalíškový maniak..:slight_smile: Vyzkoušela je, porovnala, napsala o tom... POkud budeš chtít, hodím ti link... :wink:
8. zář 2010 v 09:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
Hoj,
no tak Iny nevím, já bych si vzala to modré,ale přeci jenom mi přijde víc klučičí, ale zase chcete i druhé dítko, takže bych ho asi vzala, aby jednou malej Vlček nejezdil v růžové farokáře :grinning:
Katu tak ta věta....sice mám dítě, ale nerodila jsem....mě fakt pobavila :grinning: :grinning: ale je fakt,že máš pravdu.

Já právě to antiko taky tak řeším,nebrala jsem ji skoro od svatby, což bude pět let a taky vím, jaký jsme měli problémy, je fakt, že teď ale nevím, jestli jsem za tu neotěhotněla z důvodu, že jsme byli tak šikovní a nebo že by to prostě nešlo :grinning: :grinning: cha a teď babo raď :grinning:

A odpo jedu do porodky mrknout na mimouše a hned na dva na Radečka, ten se narodil v pondělí a na Matyáška, ten se narodil včera a oba jsou přenášení a oba na vyvolávačku, akorát Maty šel nakonec akutním CS.tak se těším a Matesovi vyhrožuju, že jestli mě ještě kopne do žebra, tak ho tam nechám :grinning: :grinning: no třeba se mu tam zalíbí a večer pojedeme taky... :slight_smile:
8. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a Iny, brala bych to pestrobarevné... tzn. classic.. :slight_smile: Hodí se i pro holku, i pro kluka...
8. zář 2010 v 09:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

tak máme za sebou další rehabku, malej se dneska krásně předvedl jak pase koně, drží parádně hlavičku a má fakt výdrž, hold je poznat že pravidelně cvičí :grinning:

Katu kalíšek fakt doporučuju, jak jednou zkusíš už nebudeš chtít jinak :grinning: :grinning: :grinning:

Zítra ráno jdu na test na cukrovku blééé, tak doufám že bude vše ok
8. zář 2010 v 09:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, Kubula je frajer..:slight_smile:
8. zář 2010 v 11:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
@macinek Kubík je šikulka. A jak to vůbec vypadá,už to bude mít v pořádku?
@zdenallicka Zdeni a kdy budou fotečky z dovolené?
@cervenec Iny já bych taky koupila to barevné. To se mi líbí nejvíc..
@janca.k Jani třeba se z té porodnice už ani nevrátíš domů ... :grinning:

Tedy to počasí je šílené. Případá mi to jako konec října.Takové počasí šíleně nesnáším. A to budeme mít hody. No to je úžasné. Myslela jsem,že půjde Erďa v třaslavicách,ale v takovém počasí na to kašlu a půjde v rifličkách. Včera jsem byla v Pavlovicích v dětském sekáči a koupila jsem mu tam krásné rifličky od nextu uplně nenošené za 110,- Kč a k tomu krásnou tmavě šedou košili s proužkem. Bude z něj frajer .... :grinning:

Taky jsme tu měli včera zase toho projektanta a nakonec vypadá,že budeme mít i část domů podkrovní bydlení. No jsem zvědavá jak to nakonec dopadne. Teďka by měl poslat návrh jak by měl vypadat dům z venku a potom budem řešit vnitřky.

8. zář 2010 ve 12:03  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti taky jsem si říkala,že třeba už tam zůstanu, ale Mates chrní, nic neříká, tak nevím :grinning: pochybuju o tom, mu se tam vyloženě líbí a nevyleze ani za nic.

Tady u nás je příští týden jarmark, no letos asi nepůjdeme, bo buď budu rodit, nebo budeme čerstvě doma, tak musím někoho zaúkolovat ať mi donese něco dobrého, akorát, že jsem si dneska tak říkala, že i kdybychom byli už doma s malým a bylo pěkně, tak se ani nedostaneme ven, bo zde bude všude plno aut :stuck_out_tongue_closed_eyes: to zase bude radost.
8. zář 2010 ve 12:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ten výron už je tak třetinový, máme za sebou 10 laserů a máme napsaných dalších 10, i hybnost už je výrazně lepší, ale to se dalo čekat, už mu to tolik nebrání v pohybu a když se mu chce tak bez problémů otočí hlavičku na druhou stranu :dizzy_face: , ale cvičit budeme určitě víc jak půl roku, spíš rok

Počasí je pěkný hnus, ráno jsme vstávali na rehabku a úplně mě dostalo že je o půl 6 ještě tma :sweat_smile: , no zítra vstáváme taky kolem půl 6 :unamused: , doufám že malej nebude na diabetologii dělat čurbes
8. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti ten výron už je tak třetinový, máme za sebou 10 laserů a máme napsaných dalších 10, i hybnost už je výrazně lepší, ale to se dalo čekat, už mu to tolik nebrání v pohybu a když se mu chce tak bez problémů otočí hlavičku na druhou stranu :dizzy_face: , ale cvičit budeme určitě víc jak půl roku, spíš rok

Počasí je pěkný hnus, ráno jsme vstávali na rehabku a úplně mě dostalo že je o půl 6 ještě tma :sweat_smile: , no zítra vstáváme taky kolem půl 6 :unamused: , doufám že malej nebude na diabetologii dělat čurbes
8. zář 2010 ve 12:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani já si stejně myslím,že ten vás Matýsek se si to nechává až na to vaše výročí.... :wink:

@macinek Marti tak to jsem ráda,že se to malému lepší. Marti a jak dlouho denně s ním musíš cvičit?
8. zář 2010 ve 12:20  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti měla bych 4x denně cca 5 minut, ale cvičíme tak 2-3x denně

Jani jsem teda fakt zvědavá kdy malej vyleze ven, můj odhad že do pondělí zklamal :grinning:
8. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti můj odhad že to bude minulý týden taky zklamal :grinning: akorát Martin mi včera řekl, že do 11.9 je ještě hromada času :grinning: tak nevím, ale je to za tři dny, že.
Tak uvidíme, třeba chlapec překvapí a vyleze fakt v ten pátek, to bych se picla, a nebo čeká na ten dnešní úplněk, ještě by se mohl narodit zítra, to má narozky Martinův nejlepší kamarád, tak to by byl hukot, slavili by s Matesem narozky dohromady,ale Mates bez rumu :grinning: :grinning: :grinning:
8. zář 2010 ve 12:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a taky se bavím tím, že mi na kontrole mudra řekla, že někomu se udělá hlenová zátka znova a pak zase odchází, mě totiž odchází od minulého pátku znova a furt takový kousíčky, mazec...takže podle hlenovky se neřídit, je to naprd :grinning:
8. zář 2010 ve 12:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: pěkně děkuju za radu,akorát že vy jste všechny ovlivněný tím,že máte kluky,takže pro tu růžovou nemáte pochopení :grinning: néé to je jen sranda :slight_smile: je fakt,že jsem přemýšlela,že Kryštůfek na růžovým fáru nic moc :grinning: ale zase si říkám,ted máme Juli a proč bych u vybírání dárku pro ni měla přemýšlet nad tím ,že to bude i pro druhý :sweat_smile: no ale stačí,že už máme růžovou autosedačku :stuck_out_tongue_closed_eyes: tak dobře Jirka bude mít radost a objednám tu barevnou :wink:
8. zář 2010 ve 13:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak to je dobrý :grinning: to bych byla nadšená,kdyby mi tohle dr pár dní před porodem řekla :grinning: a já si stejně myslím,že budeš přenášet :sweat_smile: ale nepřeju ti to :sweat_smile: mě už se ke konci ani nechtělo vylízat kvůli dotazu : tak co?už? :angry: nebo ještě nic?děs běs :confounded:
8. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti taky se tam chystám :slight_smile: měli už i zimní věci?potřebuju nějaký oteplený kalhoty :wink: a na domeček jsem zvědavá :sunglasses:
8. zář 2010 ve 13:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti cukrkajda bude 100% v tahu :slight_smile: si zase zítra osladíš život :grinning:
8. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a antiko beru už od 6 nedělí :wink: ms jsem dostala až tento měsíc,ale mám to rozdrbaný :unamused: krvácím už podruhé během 2 týdnů,ale vždycky jeden den a pak nic :angry: už se těším na svou antiko,za prvé tato při kojení je drahá jak ludra a za druhé u své jsem to měla přesný jak hodinky :wink: musím se příště zeptat dr,jestli bych už nemohla přejít na svou,ale v noci pořád kojím,takže to asi neklapne :frowning2:
8. zář 2010 ve 13:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek