• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Iny, já dítě nemám a líbí se mi víc ta barevná...:wink: Asi proto, že růžové už musíte mít dost a dost, ne? :wink: A navíc - proč nepřemýšlet ekonomicky a dopředu? :slight_smile:
8. zář 2010 ve 13:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec Iny asi te potesim, me se mooooc libi ta ruzova.. je to krasna barevna kombinace. Ja bych sla do te barvy.
Na jednu stranu je dobre premyslet ekonomicky, ale na druhou stranu... proc "ochuzovat" prvni dite kvuli druhemu, ktere muze byt stejne tak holka jako je Juli. A navic v dnesni dobe internetu neni problem po dobe pouzivani tu karu nafotit a prodat, potom si par korun priplatit a koupit novou pro toho pripadneho kluka.
Je mi jasne, ze to tak nejde delat se vsim, ale v necem to jde, tak proc to tak neudelat :slight_smile:

U me vede ruzova :wink:

@janca.k Janiiiii, moje sestra i sestrenice maji zitra 9.9. narozeniny, bylo by super, kdyby se Mates narodil... snadno bych si to pamatovala. Stejne tak jako narozeni Juli na nase vyroci svatby :grinning:

@macinek Marti Kubula je sikula, drzim palce at to jde tak dal, vyron brzy zmizi a Kubula je zase plne zdravy klucik.
Jo a ten zitrejsi test ti ani trochu nezavidim, fuuuuj. Jeste ted je mi z toho zle, kdyz si na to vzpomenu :frowning2:
8. zář 2010 ve 14:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny zimní oblečení tam ještě moc neměli. Jsem tam byla včera prvně a moc se mi to tam líbilo. Mají tam moc pěkné věci za dobré ceny.
8. zář 2010 v 15:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jsem byla na gyndě a potom jsem v lékárně vyplajzla 600,- Kč. Jsem myslela,že mě drbne. To je šílené. Měla jsem si koupit výplachy rosalgin a taky laktobacily a tolik penět v luftě. Hrůza ... :angry:
Antikoncepci jsem si nenechala předepsat. Prdím na ni. Ze pár měsíců si dáme ještě majzla a potom když se podaří tak je to jedno. Ono to tak rychle určitě nepůjde....
8. zář 2010 v 15:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Mně čeká koncem září v lékárně mnohem větší pálka - budu si kupovat s největší pravděpodobností foukátka na astma... :frowning2:

Jani, nevíš, jak je to s proplácením pojišťovnou?
8. zář 2010 v 16:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy, taky pravda, ale nemyslím, že by byla Juli ochuzená kvůli kousku modrého a zeleného plastu místo růžového... :wink:
8. zář 2010 v 16:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, pojišťovna určo něco doplácí, ale předpokládám, že to nebude nic moc :frowning2: klasika, na léky na vysoký tlak a cholesterol ti doplatí skoro všechno,přitom stačí správná životospráva trochu pohybu a nepotřebuješ je, ale na takový věci jako na astma, nebo léky na podporu početí prostě houby...děs....

Tak já jsem se projela busem do Boskovic a zpátky a nic, tak já teda nevím, na zahradě není co hrabat, tak ještě zítra vytřu podlahy :grinning: akorát se dneska malej projevil jako pěknej žárlivec, bo jsem si chovala malýho Radečka a ten náš nevděčník ho kopal na tvrdo přes zavinku do zadku :grinning: :grinning: jsem mu říkala, ať si pohne a můžu chovat i jeho :grinning: nechce, dobře mu tak...no tak uvidíme venku je hnusně, prší, ještě by to chtělo nějakou tu bouřku a třeba jedeme :grinning:

Katu, Martin zase říkal, že by se teda malej mohl narodit na to výročí, že by si to taky líp pamatoval :grinning: :grinning:
8. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu tos mě teda nepotěšila,jelikož jsem odpo objednala tu barevnou :stuck_out_tongue_closed_eyes: a jsem ted naštvaná :grinning: teda psala mi i s eshopu,že naživo je ta barevná hezčí - živější,každopádně už je to jedno :sweat_smile: sakryš mělas napsat dřív a jeden jedinej hlas a byla to růžová :grinning:
8. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti já jsem tam nakupovala už víckrát,ale záleží jak se trefíš.tak to tam ještě nepojedu,chci už věci na zimu,tak počkám :wink:
8. zář 2010 ve 20:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni Jirka používá na astma ventolin a není to cenově tak hrozný :wink: záleží co budeš mít :wink: on má pozátěžový astma,sportovec jak svina a musí si při něm furt šplíchat :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti a víš kolik mám v okolí takových,kterým první nešlo a na druhý si dali náskok a vyšlo to napoprvé :grinning: co vlastně ségra?v kolikátým je týdnu a jak to zvládá?si nedokážu představit,když furt tahám Juli být těhu :sweat_smile: no každopádně ji budu semtam tahat i když jí budou 3 roky :stuck_out_tongue_closed_eyes:
8. zář 2010 ve 20:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo dnes jsem Juli dala do kočárku zavinku do autosedačky a super,akorát teda ruce má samo venku,ale jinak je zababušená,tak mám radost,že ji ještě využijem :slight_smile:
8. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny ségra to zatím zvládá dobře. Teďka bude nějak začínat pátý měsíc. Zatím má všechno v pořádku,tak snad to bude až do konce těhotenství. Termím má myslím 13.2.. Říkala,že jí to teďka šíleně letí. Vůbec nemá ani čas přemýšlet nad tím,že je těhotná. Už dokonce říkala,že začala cítit pohyby. Kočár už má vybranej. Bude kupovat pro dvojčata. Zatím se ji líbí něco takového http://www.kocarky-tako.cz/kocarky-pro-dvojcata/kocarek-pro-dvojcata-duo-jumper/kocarek-pro-dvojcata-duo-jumper-04-352.html. Je tam dobré,že tam může mít hlubokou korbu a zároveň sporťák.

Já už sice antikoncepci brát nebudu,ale otěhotnět bych hnedka nechtěla. Dáme si chvilku bacha a nebo se budeme chránit jinak. Ona mi ta antikoncepce stejně nějak přestala pasovat. Šíleně se po ni zavodňuji.

8. zář 2010 ve 20:26  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak jsem tu měli zase projektanta. Přivezl první návrh. Je to uplně jinak než jsem chtěli. No musíme to zvážit.
8. zář 2010 ve 20:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny a to tahání dítě v těhotenství jsem si taky nedovedla představit. Ale dneska třeba moje sůsedka,která má za měsíc termín si vzala Erička na vycházku a potom mi ho nesla až do třetího patra a to náš Eriček má tak 11kg. A ségra Marečka taky normálně bere. Ono to ani jinak nejde.
8. zář 2010 ve 20:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak test na cukrovku jsem zvládla, ale teda první hodinu a půl mi bylo dost zle a měla jsem co dělat abych se nepoblila
:confounded: , zítra odpoledne si mám zavolat pro výsledky, snad bude vše ok, ale teda byla jsem fakt ráda že tam se mnou Josef byl, protože malej nespal a chtěl se nosit, což já bych ve svém stavu fakt nedala :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Navíc jsem dneska od 4 nespala, malej se vzbudil na jídlo a potom se rozhodl že jako spát nebude, nakonec teda zabral v 5:15 a v 5:30 nám zvonil budík :angry:
9. zář 2010 v 11:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
fuj, já už bych na ten hnus jít nechtěla :stuck_out_tongue_closed_eyes: ani mi tak nevadila ta sladká voda,ale to že jsem nemohla dvě hodiny pít ani čistou vodu a měla jsem žížeň jako kráva před kopcem, nakonec jsem dopadla tak, že po těch dvou hodinách mě ta žížeň přešla a pak jsem zjistila, že jsem od rána asi do tří vypila jenom ten sladkej hnus :stuck_out_tongue_closed_eyes: :stuck_out_tongue_closed_eyes: :zipper_mouth:

Já jsem uklidila, teď vařím a jdu pověsit prádlo, kouká zde sluníčko, tak snad to aspoň krapet poschne.zítra jedu na kontrolu a na ozvy, tak jsem zvědavá jak dopadneme.
9. zář 2010 ve 13:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani já jsem sice měla pití vody taky zakázaný, ale trocuh vody jsem vypila, potřebovala jsem to trošku spláchnout jinak bych fakt hodila tyčku a podstupovat to znovu se mi fakt nechtělo :stuck_out_tongue_closed_eyes: , akorát u příštího těhotenství mě ten test čeká dvakrát, poprvé kolem 13tt a pak kolem toho 25tt :frowning2:
9. zář 2010 v 15:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Teda dvakrát za těhu?? No to bych nedala, fuj.
A to budeš mít výsledky až zítra? I v těhu jsi na ně čekala do druhého dne, nebo mimo těhu je ten test jinej.
Chjo, bolí mě celej člověk a nevím jestli je to od práce a bolest břicha z těch tří nektarinek, nebo z něčeho ouplně jinýho :confused:
9. zář 2010 v 19:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@janca.k Jani vydrž. Snad už to budeš mít brzy za sebou... :slight_smile:

@macinek Marti tedy ty testy na cukrovku Ti vůbec nezávidím.

Jinak dneska jsme pekly s tchýní hodové koláče. Tak ten den nějak rychle utekl. Erika nemám doma. Ten jel na Karlštejn s vínem a tak se půjdu asi natáhnout k televizi. V poslední době ho vidím denně tak půl hodiny ....
:unamused:
9. zář 2010 v 19:42  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: Tak dnes jsem malou odpo dala mamce a uklízela jsem,umyla jsem okna v celým baráku,převlíkla postele,vysála a vytřela a byla jsem ko :confounded: nohy a záda mě bolí teda parádně :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti u nás v Zaječí je dvojčat docela dost a všechny maminy mají kočárky za sebou a ne vedle sebe :wink: i ta jedna,která má prcky rok od sebe,vozila to mimčo v té vložné tašce a tu starší měla ve sportáku :wink: se přiznám,že mi to připadá lepší,že se na šířku barskam vlezeš :sweat_smile: ale jednou jsem ho vezla a makačka je to teda pěkná :confounded: o kolik je ségra bude mít od sebe?
9. zář 2010 ve 20:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti výsledky budou určo v poho :wink: mě tenkrát vadil hlad :grinning: jsem měla v kabelce rohlík a hned jak jsem vylezla od dr ,tak jsem ho sežrala jak malinu :grinning:
9. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani vydrž :wink: bud ráda,že je tam kde je :grinning: Juli má novej režim,vstavá po 7,spát jde až v 1,spí 40 minut a to je vše :sweat_smile: takže já jsem mešuge,protože chce pořád chodit za ruce,lození je nuda :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. zář 2010 ve 20:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti jak to že je to jinak? :sweat_smile: jste si nerozuměli či co?však mu to poškrtejte a jen at maluje hošan,je za to placenej :stuck_out_tongue_closed_eyes: nám schválili prodej pozemku za barákem,tak mám radost,zase o 300 metrů víc potencionálního trávníku na sekání :grinning:
9. zář 2010 ve 20:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahojky holky, cetli jste to http://www.novinky.cz/ekonomika/210955-na-trhu-je-nebezpecny-kocarek-z-polska.html

@janca.k Jani, vydrz prtka, vydrzaaaaaj :slight_smile: Uz to bude, za malou chvilinku :wink:

@cervenec Iny uplne s tebou soucitim... ja uklizim porad, s Matesem na krku a mam toho fakt dost! Vecer vzdy padam na hubu... nechci videt jak na tom budu az se bude uklizet barak pred nastehovanim, asi me odvezou :grinning:

Jinak stehovat se budeme snad nekdy v rijnu :frowning2: Dnes jsme se nakonec rozhodli jeste pro zmenu interierovych dveri. Cely barak je uplne kompletne zrekontruovany, jen dvere byly puvodni... tak jeste dalsi vydaje naviíc. Ale bude to o to krasnejsi. Jen uz bych moooc chtela bydlet a byt poradne zabydlena!
9. zář 2010 ve 21:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jdu spat... preji krasny vecer.

Jsu k.o., dnes jsem s Matou sama objizdela vyrobce dveri na okresem, porad ho srakovat do auta, z auta. Jeste velky nakup na vikendovou oslavu, zastavka v OBI, odpolene navstena na narozeninove oslave.. proste pekny kolotoc. Pred chvilkou jsem dovarila na zitra a huraaaaa do postele! :dizzy_face:
9. zář 2010 ve 21:03  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu četla jsem to, má ho přítelkyně od synovce a jednou tu byli a měli ho špatně nasazený n a konstrukci,mně se zdálo,že je malej hlavou dolů a tak jsme to zjistili :confounded: už jsem jí to poslala mailem :unamused:
9. zář 2010 ve 22:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 a jaký dveře chcete?barvu?bratránek je dodavatel Sapeli - Létal se jmenuje :wink: my máme od něj,ale ne sapelky,ale masonite,akorát se strašně ochytávají,ale sapelky jsou na tom stejně :sweat_smile: myslím tím levný dveře laminátový ne dřevěný :wink: však neboj cobydup budete bydlet :slight_smile: ale to stěhování a uklízení ti nezávidím :rolling_eyes: a to běžný uklízení je s malým prckem fakt v baráku děs :frowning2: a ted když se furt plazí po zemi je to maso,vysávám a vytírám každý druhý den :unamused: a to jen ,když má Juli kus rohlíku a sedí ve stoličce,jinak mi visí na noze :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale ted ji začnu doufám víc dávat babičce :sunglasses: přes prázdniny hlídala ty naše ostatní rarachy,tak ted je na řadě Juli :grinning: a jsem zvědavá,kdy místo uklízení si lehnu a budu čučet do blba :grinning: mám obavy,že to tak brzo nebude :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic jdu chrápat,dobrou :slight_smile:
9. zář 2010 ve 22:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 jo a co jsi vařila?potřebuju náměty co pro Juli :wink: dnes měla špenát se žloutkem a bramborama a co zítra to netuším :sweat_smile: chtěla bych jí udělat těstoviny a vůbec netuším co k nim :unamused:
9. zář 2010 ve 22:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek