• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Vladi ahoj, mě jednou doktorka řekla, že špinění není MS, to musím fakt krvácet...tak uvidíš, třeba se ti to rozjede...u toho měření ani tak nezáleží na výsledné teplotě, ale na tom, jak bude potom křivka vypadat...
Já musím na ráno najít teploměr...ale neměla jsem čas se znovu registrovat na FF , tak zatím budu psát teplotu na menstruacni-kalendar.cz, uvidíme...
8. únor 2009 ve 20:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni no ja jsem si rikala, ze by jsme ho koupili a prinejhorsim prodat pujde kdykoliv, i kdyz se nakonec rozhodneme pro jiny. Tento u nas neni a urcite o nej bude zajem :wink: Uvidime..
Ted doufam, ze budeme mit holku, protoze kluka bych si v tom neumela predstavit :sunglasses:
8. únor 2009 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky.... :slight_smile:
9. únor 2009 v 07:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, já asi umřu.Mně je tak zle :confounded:
9. únor 2009 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Iny....
9. únor 2009 v 07:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti,tak co testovala jsi?
9. únor 2009 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny mě bylo špatně včera, když jsem zjistila, že jsem to dostala. Já jsem to tak ořvala...... :cry: :cry:
V sobotu jsem si dělala test a ukázalo mi to hodně slabou druhou čárku. Tak jsem si myslela, že se už podařilo a celou svícu jsem nepila a ráno jsem vstala teplotu jsem měla už 36,5 a odpoledne jsem to dostala. Ještě jsem brečela večer v ložnici do peřiny.... :cry: :cry: :cry:
9. únor 2009 v 08:01  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti to je mi hrozně líto :frowning2: , co to bylo za test?
9. únor 2009 v 08:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, Peti, to je mi tak strašně líto :frowning2: :frowning2: :frowning2:
9. únor 2009 v 08:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky, tak jsem doma... Byla jsem u pana dochtora.. Byl moc mily...:o) Naordinoval mi lecbu - pry nemam prat, zehlit, varit, uklizet, chodit po byte, mam jen lezet, spinkat a papat, co mi chutna... Takova lecba se mi liiiibiiii... :grinning: :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Ale ne, ted vazne (i kdyz vsechno vyse uvedene rikal) - mam antibiotika... :unamused: Takze to zas budou kvasinky.... :sweat_smile: :angry:
9. únor 2009 v 09:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Petuli, jakto, ze se ti ukazala druha carka??? Hele a nemuzes byt tehotna, i kdyz krvacis? Vzdyt prece josu i pripady, kdy zenska menstruovala a byla tehotna...

Jani, co ty si o tom myslis?

Peti, ale neklesej na mysli... Budem tehotne spolu... :wink: A janca zacne s Martinkou... :wink: Budem rodit decka ve vlnach... :grinning:
9. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ten kocarek byste ale museli nejakou dobu pouzivat, abych na nej potom mela.... :sweat_smile: :stuck_out_tongue_closed_eyes:
9. únor 2009 v 09:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni, je možné, že se u Peti vajíčko oplodnilo, proto ta druhá čárka na testu, ale vajíčko se asi neuchytilo na sliznici a odešlo s krvácením, i to je možné, nebo je Peťa fakt těhotná i přes MS, Peti zkus si udělat ještě jeden test...a krvácíš moc nebo jenom málo?

Zdeni, kup si nějaký lactobacillus k těm ATB, nebo bílé jogurty nebo Actimel...
9. únor 2009 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zaikoluju Martu... Normalne ma rict v lekarne lactobacillus? :confused:
9. únor 2009 v 09:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojek holky,
peti to je mi líto,ale třeba to bude tak jak píše Zdenka :wink:

jani,ale kdyby se neuchytilo, tak se do těla nevylučuje HCG = neukáže test druhou čárku :confused:

já jinak dnes dobrala poslední tabletku prvního platíčka HAK, tak jsem zvědavá, kdy přijede tetka z ameriky :-P

katu, ten kočárek je moc krásnej :wink: ale černá.....víš jaký v tom bude horko miminku???? :sweat_smile:
9. únor 2009 v 09:25  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni...jo ,oni ti poradí a dají něco :wink: mně zrovna nabízejí v lékarně laktobacilus, když si vyzvedávám antibiotika......taky mívám furt problémy :frowning2:
9. únor 2009 v 09:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj Evi...

Holky, je mytus, ze v cerne je horko.... :grinning: Necetly jste to??? V lete se doporucuji tmave barvy... A pritom se vsichni oblekame do bilych, zlutych, ruzovych a taaaak....

A podle me je miminu v lete horko i tak... Az je to kocar cerveny nebo cerny... :wink:
9. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, mne nenabidli nic... :angry:
9. únor 2009 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno ženy :slight_smile:
9. únor 2009 v 09:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobre rano, zeno... :grinning:
9. únor 2009 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
zdeni...jsou to mrchy,ty lekarnice :wink:

no mytus,ale vem si,že to miminko se nehýbe a jen leží....ale je fakt,že je mu horko asi ve všem.....ale stejně JÁ osobně budu vybírat třeba spíš šedo-oranžovej kočík....nebo tak něco......ale dostávám infarkty,když vidím sitě růžový,nebo oranžový kočíky...to se mi neeee :-P nějaká rozumná barva a ne abych při pohledu na kočár skoro oslepla:grinning:
9. únor 2009 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
hoj maci...vyspinkaná????:grinning:teda vstávat až v půl desátý...... :grinning: :grinning:
9. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, Marta ti daaaa... Ona uz je od sedmi v posilovne.... :grinning:
9. únor 2009 v 09:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi, jedna lekarnice tu s nami klabosi, pozor na pusu.... :confused:

Ale Janicka neni urazliva, ze neee??? :grinning:
9. únor 2009 v 09:40  • Odpověz  •  To se mi líbí
:grinning: jejda.....já už raději nemluvím :confused:
ale ne,já si dělala srandu....já vím,že jsou tu fšechny pracující ženy :wink:
9. únor 2009 v 09:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
Janiiiiiii, makaaaas????? Kolik stoji ty lactobacily??? Ja nevim, jeslti ma u sebe Martin penize.... :sweat_smile:
9. únor 2009 v 09:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Evi Zdenka má pravdu, od 7 jsme byli v posilovně a před 9 už jsem byla v práci a pracovala, ale sem jsem se dostala až teď
9. únor 2009 v 09:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti, MS uz dorazila?
9. únor 2009 v 09:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
marti...já si dělala srandu :wink:
9. únor 2009 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni MS už je dávno za mnou :grinning:

Evi já vím :wink:
9. únor 2009 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek