• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky,
no tak jsem si včera říkala, že by, ale zase nic, večer jsem měla parádní bolesti, ale nakonec to byli jenom poslíčci, tak uvidím co dneska.Před jedenáctou jedu na ozvy a pak k doktorce.No ještě minulý týden jsem věřila tomu, že k ní nepojedu a dneska už jsem psala kámošovi, že mu zítra dojedeme popřát a v neděli jedeme na návštěvu k ségře, předpokládám, že se malej vylodí nejdřív příští týden a kdo ví jestli :sweat_smile:

O uklízení mi radši nemluvte, já už prach utírám jenom kam dostanu a kam vidím a díky bohu za mop na zem,jinak bych jenom luxovala, bo po kolenách bych fakt nelezla, ani jako netěhotná :stuck_out_tongue_closed_eyes: nemůžu na nich klečet.
A už se tady na mě zase směje koš s prádlem, takže večer budu žehlit jak blbá, Martin jde s kolegy z práce na pivko - on teda bez pivka - a tak budu sama doma.
Už se těším až porodím a budu moct umýt okna a pořádně uklidit.Teda jestli se mi to s malým podaří :grinning:
10. zář 2010 v 08:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
A ještě jsme včera zjistili, že nám praskly asi cihly co je jima obestavěná vana, praskla nám už druhá kachlička, naštěstí teda ve spáře, ale i tak se to bude muset obouchat a udělat znovu...akorát je sranda, že ty obklady se už nedělají,t akže jako nevím co bude :frowning2: no přinejhorším koupíme mozaiku, vyjde nás to třikrát dráž než před tím, ale bude to ladit se zbytkem koupelny, bo mozaiku ještě mají..chjo, pěkně mě to štve.Kdybychom neměli růžovou vanu, tak se k tomu dá doladit cokoliv, ale takhle??!! Grrrrrr
10. zář 2010 v 08:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy

@janca.k Jani když jsem byla na testu v těhotenství na obilňáku tak byly výsledky už ten den, teď jsem byla v bohunicích, no už aby byly 2 hodiny. Pokud byla cukrovku u prvního těhotenství tak se u dalšího musí na test dvakrát :unamused:

dneska jsem se krásně vyspala, vstávali jsem o půl 9, akorát chudák Josef v půl 6, dneska jel hrát paintbol a vrátí se až zítra, tak snad bude malej hodnej. Včera jsme byli pěkně utahaní, mysleli jsme že si odpoledne zdřímneme s Kubou a ten pidižvík nechtěl vůbec spát skoro celý den, večer navíc chytal hysteráky, ale nakonec o půl 10 zabral a my s ním :grinning:
10. zář 2010 v 09:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :slight_smile:

@cervenec Iny myslím si,že jsme mu to vysvětlili dost na to aby to pochopil.Snad neni blbej. Bude to muset hold předělat. Co mě na něm,ale vadí,že sice něco kreslí,ale on vůbec zatím neřeší rozměry a když přiveze papír,tak to neni ani v žádném měřítku,no prostě nic.... :unamused: No myslím si ještě užijeme .... :confounded: Se asi zblázním. Už aby ten barák stál ....

Iny já občas když nevím co vařit,tak mrknu na tyhle stránky http://www.maminkam.cz/recepty-na-prikrmy
10. zář 2010 v 11:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti já po zkušenostech z práce projektanty a architekty fakt nesnáším, vymýšlejí spoustu kravin a většinou si myslí že to co řeknou a vymyslí je svaté :angry: , přeju hodně sil a ať brzo bydlíte
10. zář 2010 ve 12:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti to jsi napsala velice dobře. Taky mi to tak připadá. Jsou všichni šíleně chytří.
10. zář 2010 ve 12:34  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti no bohužel 10 let praxe mi stačilo, mě vždycky strašně štvalo že navrhnou spoustu věcí které ani nejde realizovat nebo by to vyšlo zbytečně moc draho, takže to pak stejně vymýšlejí až firmy které to realizují a hlavně za to chtějí nehorázné peníze :angry:

A dneska je v sama doma o hubnutí po porodu a cvičení s kočárkem, musím sledovat :grinning:

Tý jo už aby byly 2 hodiny a zjistila jsem výsledky toho testu na cukrovku, jsem nervníííííí
10. zář 2010 ve 12:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti tak potom napiš jak Ti ty testy dopadly.... :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 12:44  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec Iny ja delala hovezi vyvar, takze z toho byla i polivka i macka, udelala jsem rajsou. S ryzi mu moc chutna :wink: Sama vubec nemam inspiraci co porad varit, mam pocit, ze varim porad dokola par jidel.

Co Matovi ale nejvic chutna je pecene kure a bulgur, toho bych se i ja ujedla! .-)
10. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec A dvere bereme od firmy Zlomek Hodonin.. dekor nejakeho orechu, dole budou celosklenene a v dalsich hornich patrech jen castecne prosklene. Zkusim pozdeji najit jejich stranky a ty dvere a hodim odkaz.
10. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Tak snad se mi to podari sem dat... budeme mit tyto dvere
http://www.zlomek.cz/?zlomek=dvere-katalog&folie=orech-lyon#menu a v hornich patrech budou tyto http://www.zlomek.cz/?zlomek=dvere-katalog&typ=8S#menu

V reale vypadaji ovsem jinak, samozrejme ze lip :D :D :D

Jen trochu resim jak pujde tento dekor k plovoucce a dlazbe co mame vybranou. V kuchyni budeme mit kremovou jednobarevnou, to bude pekne ladit.. ale chodbicka a obyak...
10. zář 2010 ve 13:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Kači, krásné, jenom - jsou ty celoprosklenné praktické?? :slight_smile: :sweat_smile:
10. zář 2010 ve 13:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu a jakou budete mít plovoučku? Já mám ráda větší kontrast, my máme světlé dveře v javoru a podlahu tmavou merbau, dlažbu máme šedou
10. zář 2010 ve 13:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jupíííí test na cukrovku dopadlo dobřééééééé :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 14:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
@macinek Marti super :slight_smile:
@katunka82 Katu ořech máme i my, no taky jsem se bála jak to bude vypadat k podlaze,ale dopoadlo to dobře :wink: jo a ty skleněný až dolů sio taky myslím,že praktický moc nebudou :unamused:myslím tím,jestli je nebudeš mít poslintaný od hafanů a Matyho :grinning: my máme taky jedny dveře takový,ale nejsou prosklený až tak dolů :wink: nahoře máme jen takovej ten pruh skla a jsou v poho :wink:
@anag Peti tak my jsme s tím problém neměli,až pak jsme stavěli,tak mu to sem tam nevycházelo hošanovi :grinning:
@janca.k Jani nevyjde levnějš nová vana a bílá :grinning:
10. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zrovna nahrávám zkušební video Kubíka jak začíná žvatlat :dizzy_face:
10. zář 2010 ve 14:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani možná ti ten narozeninový víkend přinese štěstí , my jsme měli tenkrát oslavu v pátek, v noci jsem měla kontrakce,pak nic,v sobotu zase oslava, už na oslavě zase kontrakce,jsem do JIrky nenápadně žduchala at už nepije :grinning: a pak zase nic a v noci zase začali a ráno jsme jeli :wink: takže nehaž flintu do žita :grinning: akorát jsme jeli zbytečně brzo,příšztě pojedu až se nebude dat vydržet :grinning: ale to je uděl prvorodiček trčet xx hodin v porodce :grinning:
10. zář 2010 ve 14:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Nazdar, jsem tu, ještě jsem si odpo bucla, bo jsem byla jak praštěná :grinning:
no takže rodit jen tak nebudu, čípek nám pořád ještě lehce drží, sice se dneska doktorka pokusila o hamiltona, ale nějak nebylo na čem :grinning:
Takže máme termín ještě příští pátek a pak se uvidí, no jistý mám jedno, rodit budu nejpozději 24.9 cha cha :grinning: :grinning:
Iny vana by levněji nevyšla...ta naše totiž stála pětikilo :grinning: :grinning: a nějak jsem si na ni zvykla, akorát mi včera Martin řekl, že by bylo dobrý kdyby mi voda praskla v koupelně, nejlíp ve vaně, ať to nemusí vytírat, tak jsem tak přemýšlela, že to by bylo vtipný, bo předpokládám, že se v porodce zeptají jakou měla voda barvu...no já nevím, máme růžovou vanu, takže asi růžovou :grinning: :grinning: :grinning:
Takže v úterý opět kontrola, se fakt těším....
Marti to je super, že cukrkajda je OK :slight_smile:
10. zář 2010 v 17:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani s tou růžovou vodou jsi mě pobavila :grinning: přeci si dáš vložku a na tu ti v porodce kapnou cosi a když se to zabarví,tak hurá je to plodovka :grinning: teda tak to říkali na kurzu,mě vodu pichli hodinu před porodem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 18:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
jsem dnes zase rozdala mamce,tý jo to je klídek,já ji snad dám do jeslí :grinning: měla ji teda vrátit v 6,že má jíst a nikde nikdo,tak předpokládám,že se nafutrovala něčím lepším než kašička :stuck_out_tongue_closed_eyes:
10. zář 2010 v 18:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no hol d se Martínkovi líbí tam kde je :grinning:

Mě voda prdla doma v leže na gauči ale stihla jsem rychle vyskočit a zařvat na Josefa ať mi podá ručník a šoupnout si ho pod sebe, díky bazénu byl ručník na křesle, takže žádné škody na majetku nebyly :grinning:
10. zář 2010 v 18:26  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Nám říkali, že sice oni to poznají jestli je to plodovka, ale když prdne doma, tak se máš mrknout, jeslti třeba nebyla zakalená,ale ve vaně to asi prd poznám, že :grinning: :grinning: Martin mi říkal, že hlavně ne v ložnici, bo tam je novej koberec :grinning: :grinning:

No tak u nás u bazén nehrozí, max ten ve mně :grinning:

Iny jako myslíš, chleba ze sádlem, že by si dala místo kašičky :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 18:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já jenom doufám, že se Martínek nebude maminky takhle držet ještě ve 30-ceti :grinning:
10. zář 2010 v 18:35  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani no my máme doma pěkného mazla, ale Josef byl prý úplně stejný když byl malej :grinning: , ale já si to užívám
10. zář 2010 v 18:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
No tak to Mates bude taky mazel, to je jasný :grinning: je fakt,že je potřeba si to užít, támhle za deset patnáct let, nás ty ratolesti s nějakým mazlením pošlou někam, že :grinning:
10. zář 2010 v 19:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
Třeba synovec byl mazel od mala a vydrželo mu to docela dlouho, i kolem 10 let byl ochotnej se nechat pomuchlat :grinning:
10. zář 2010 v 19:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
kámoška má takhle syna, bude mu 11 ale taky je to furt mazel, na rozdíl do dcery, která je o čtyři roky mladší než on, tu to prostě nebere :grinning:
10. zář 2010 v 19:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já jen doufám že Kubu začnou brzo zajímat hračky, teď ho teda vůbec neberou, on je radši když mu vykládám já, to je schopnej se chlámat a žvatlat třeba půl hoďky
10. zář 2010 v 19:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
To toho takhle moc nestihneš, co?? :grinning: no co vím, tak od kámošky zaujaly hračky malýho tak kolem toho třetího měsíce, ale do té doby buď musela vykládat nebo zpívat :grinning: , ale teď ho položíš pod hrazdičku a on pod ní vydrží třeba dvě hodiny, akorát že hraje, takže mají veeeeelkou spotřebu baterek a ona je na nervy z toho neustálýho vyhrávání, ale hlavně že malýmu se to líbí, že :grinning: :grinning:
10. zář 2010 v 19:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
No občas je to na palici, ale zase je sranda, dala jsem na facebook dvě videa, jak malej začíná kecat :grinning:

10. zář 2010 ve 20:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek