• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
to se musím jít mrknout, jsem se právě rozhodla, že jdu najít flašku a dáme si s Martinem vínko až dojede, přeci jenom máme to výročí, tak co.... a pak si napustím vanu a půjdu se nahřát a večer budu motat s bradavkama, to prý taky pomáhá...já ho ven dostanu ať si nemyslí :grinning: :grinning: :grinning:
10. zář 2010 ve 20:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
baf :grinning:
@macinek Marti na hjračky má ještě čas :wink: máte nějaký lehátko?malá v něm byla tak od 2 měsíce :slight_smile:
@janca.k Jani já si ted lupu burčák,ale je sladkej jak cecek a vůbec nejede :stuck_out_tongue_closed_eyes: no aspon ho můžu vypit víc :grinning: s těma bradavkama jsem to teda ještě neslyšela :grinning: a vanu bych si dala taky :wink:
10. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k hmm tak chleba se sádlem to nebyl,dotasila se v každé ruce se sušenkou bebe :grinning: ale kašu zvladla taky :wink:
10. zář 2010 ve 20:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Inko v lehátku už je tak 14 dní, je to naše záchrana, jednak kvůli houpání a taky když ho bolelo bříško tak nechtěl přes den moc ležet v postýlce
10. zář 2010 ve 20:38  • Odpověz  •  To se mi líbí
Martínek je na světě!!!! :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:

SMS od Janči..

Pán, co bydlel u mě v břichu, se dnes 11.9. v 9:04 rozhodl, že ho to tam nebaví a mrkne se, jak to vypadá venku. Měří 50 cm, važí 3600g a jmenuje se Martínek Kučírek...

Velká gratulace a hodně zdraví vám oběma, Jani!!!! :dizzy_face:

(PS: Bulím tu jak kráva!! :slight_smile: )
11. zář 2010 v 10:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dort..

11. zář 2010 v 11:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@janca.k Jani moc gratuluji k narození Martínka... :dizzy_face: :dizzy_face:

@zdenallicka Zdeni dort opět úžasnej ... :wink:
11. zář 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Peti... :slight_smile:
11. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zítra by jsme měli jít hodovat,ale jsem zvědavá jak to dopadne. Eriček dostal děsnou rýmu. Teče mu šíleně z nosu a nenechá si ani stříknout ani vysát. No šílené. Asi se mu vyklubou další zoubky,protože vždycky když má rýmu tak se z toho nakonec vyklubou zoubky. A taky šíleně slintá. Je na něj srandovní pohled. To má žeprej po mě. No to měl co zdědit.... :unamused:
11. zář 2010 ve 13:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Marti grtuluji k testum z cukrovky, supeee!

Holky to je prast jak uhod ti dvere.... jestli maji byt pinave, ta budou at je to sklo, nebo drevo. Hlavne mam pocit ye pokud to neni masiv, ale folie nebo lamino, tak je na to kazdy tapanec pekne videt. A yvlast, kdyz jsou ty dvere tmaveho dekoru.
Od psu to oslinatane nebude, ti nemaji dvere v zajmu. A rikam... dvere jsou na cely zivot dite je ditetem spinicim jen par let :slight_smile:
Hlavne na schodisti nemame okno, je tam jen umele osvetleni, tak chci co nejvic svetlo propustne dvere. Taky jsme premysleli o svetlovodu, ale je to celkem drahe a hlavne uz nechceme dalsi bordel navic v baraku.
Ja myslim, ze ty dvere nebudou takova hruza. A premzslim, ze je dame vsude a nebudeme to kombinovat s tema mene prosklenyma... nez prijede technik na zamereni tak mame cas na premysleni...a ze mi to porad srotuje ted v hlave!

No nic, Mates konecne usnul, tak si jdu umyt hlavu a odpo na navstevu k sestre. Ta mimochodem pece Matovi dort na zitrek a bude uasnyyyyyyyyyyyy! Jsem si namyslela jeden a ona ted tvori, ale jde ji to!

Pekny vikendik preju, i ten nejaky porod by mohlo probehnout, co ti Janci na toooo :slight_smile: Mates ma do pulnoci co delat at je to toho 11.9. dle prani Matese starsiho :sunglasses:
11. zář 2010 ve 13:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Nevim co ctu, jsu PAKO!!!!!!!!!!!!!!!! nejak jsem prehlidla celou stranku!!!!!!!!!!

Jani mooooc gratulujuuuuuuuuuuuuuu!!!! Martinek je kus chlapa, preju vam hodne zdravicka, at jste brzy doma! jSU Z TOHO PEKNE NAMEKKO, uaaaaaaaaa :dizzy_face:
11. zář 2010 ve 13:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, takze priste mott bradavkama :grinning: Janca na to vsadila a ejhle, Martinka to poposuplo pekne ven! Juuuu, jakou mam z nich radost!!!
11. zář 2010 ve 13:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katy ty dveře co jste vybrali jsou moc pěkné. Taky by se mi takové líbily. Já bych jen chtěla ještě do pokojů co se v nich spí celé plné dveře. Na bytě to tak máme a je to super,ale když jsem bydlela u našich tak jsem v pokojíku měla prosklené dveře a šíleně mě vadilo,když se někdo v noci cůral a svítil si. To mě vždycky probudilo. Proto bych i do baráčku chtěla do ložnice a dětského pokoje plné dveře.

Jinak jsem zase dneska večer sama doma. Erik má zase lidi ve sklepě. Se mi zdá,že ho vidím každý den tak max. hodinku denně. Hrůza.... :angry: A to ještě nezačalo vinobraní. Eriček mi už spinká,tak se půjdu mrknout k televizi a vyžehlím ještě asi koš prádla a půjdu spát.
11. zář 2010 v 19:23  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, tak Janulce jsem gratulovala už včera sms :slight_smile: taky mě to uplně rozhodilo, obzvlášt proto,že jsme ráno jeli na závod a byli jsme u Blanska a já jsem na ni tááák usilovně myslela,že z toho asi porodila :grinning: až cestou zpět se Jirky ptám,jak daleko je Kunštát a on mi říká,že ten je u Boskovic :grinning: já vůl jsem si spletla Blansko z Boskovicema :stuck_out_tongue_closed_eyes: ale to byl fofr ten porod,večer si tu Janča 12 ho´din před porodem plánuje flašku vína .... jsem zvědavá až napíše jak to probíhalo :slight_smile:
12. zář 2010 ve 20:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu no radši bych zůstala u ložnic u těch mín prosklených :wink: taky jsme u našich měli prosklený dveře a v pubertě byly polepený plakátama :grinning: ted máme takovej pruh skla u kliky, Jirka chtěl plný,ale já jsem říkala,že chci mít dohled :grinning: doufám,že se vám dnes oslava vydařila,počasí bylo super :slight_smile:
12. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka jééé krásný a dokonce pro Julinku :slight_smile: :grinning:
12. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
ahojky :slight_smile: no kde ste baby :grinning:
13. zář 2010 ve 13:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
přišlo ten dárek pro Juli a barvičky jsou fakt krásný,určitě bude z dárku nadšená,jsem to skoro hodinu montovala :sweat_smile: a ted jsem to odnesla do sklepa,myslím budu mít co dělat,abych jí to nedala dřív :grinning:
13. zář 2010 ve 13:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Velká gratulace, mamino!!! :slight_smile:
13. zář 2010 ve 14:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Pár foteček z dnešních hodů .... :dizzy_face:
13. zář 2010 v 17:46  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@luciexxx Ahoj Luci kam ses nám ztratila? :sunglasses:
13. zář 2010 ve 20:15  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti super fotečky :slight_smile: malýmu nejvíc chutnal klobůk co? :grinning:
13. zář 2010 ve 20:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Iny jo jo Eričkovi chutnál chutná všechno a tak se pustil i do klobouku.Málem udělal Marečkovi do něj díru.... :grinning: :grinning:
Včera jsme byli hodovat i večer. Jsem uplně KO. Už nevdržím co dřív ... :unamused: Nevím co ještě nespím. Asi to bude tím,že už se nemůžu dočkat až si půjdu k našim pro Erička.... :dizzy_face:
14. zář 2010 v 07:07  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dneska jdu už hodovat jen odpoledne s Eričkem. Bude sólo kaštánci tak půjde tancovat ... :grinning: :grinning: :grinning:
14. zář 2010 v 07:08  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dobré ráno :slight_smile:

Peti super fotky :grinning:

My jsme s Kubou zrovna vypravili tatínka, jel do německa a vrátí se až ve středu v noci :frowning2:
14. zář 2010 v 07:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
AHoj holky..:slight_smile:

Peti, u vás jsou hody ve všední dny? :astonished:

Marti, služebka?
14. zář 2010 v 07:55  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdeni jedou na veletrh do mnichova
14. zář 2010 v 08:00  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha...:slight_smile: Taky bych jela - na preclíky..:slight_smile: Mu napiš, ať ti jich pár přiveze - jsou výtečné..:slight_smile:
14. zář 2010 v 08:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
No nevím jestli bude mít vůbec čas, přijedou tam dneska večer a mají firemní večeři, zítra jsou na veletrhu a pak odjezd, no už aby byl doma :unamused: , doufám že Kubík bude hodnej, včera nechtěl zase moc spát, už jsme z něho byli unavení oba
14. zář 2010 v 08:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni u nás začínají hody v sobotu stavěním máje a končí v úterý nebo-li ve středu v ranních hodinách ... :grinning:
14. zář 2010 v 09:27  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek