• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Ahojky holky :slight_smile:
14. zář 2010 v 10:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Přejeme s Julinkou Matyaskovi vše nej k 1 narozeninkám,hlavně at je pořád tak šikovnej a hodnej :dizzy_face: posíláme pusinku a na jeho počest nám dnes zacinkal první zub :dizzy_face:
14. zář 2010 v 10:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti taky jsme měli blbou noc,taky Juli vytuhla netradičně už ted :sweat_smile:
14. zář 2010 v 10:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Inko my jsme noc měli ok, přes den byl protivnej a moc nespal, večer v 9 padl a spal až do půl 2, zato dneska je zase ukňouranej, byl unavenej a nemohl zabrat, uspávala jsem ho 3x, vždycky spal 10minut a řev, teď jsme cvičili a zrovna dojedl, tak jsem zvědavá jestli usne

Gratuluju Julince k zoubku :dizzy_face:
14. zář 2010 v 10:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny, Julča má teprve první zub??? :astonished: :astonished: :astonished: Ježiš, naše děcka měly první zub ve 4 měsících... :sweat_smile: :slight_smile: To si dala teda Julinka načas...:wink:
14. zář 2010 v 11:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Gratulujeme Julince k prvnímu zoubku ... :dizzy_face: :dizzy_face:

14. zář 2010 ve 13:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Ahoj holky, dekuji za prani k narozeninaaaaam.

Nas oslavenec uz pres hodinku krasne spinka, dnes usnul bobek malinky behem par vterin po ulozeni do postylky. Dostal Panadol a sel spinkat. Dnes jsme byli v poradne a ockovali ho, coz jsem vubec necekala. Navecer uz zacal byt omrceny, neklidny, proste to nebyl on.. tak jsem mu preventivne suplna Panadol a snad bude krane spinkat.

Jinak nase miry 12,02 kf a 87cm :D proste kluk jako buk!

A ja toho mam dnes "plny brejlicky" takze si jdu sednou k tv a snist orechy co jsem posrazela ze stromu - na nervy :D Mam rada ty bile loupaci... potom mi uz tolik nechutnaji :sunglasses:

Juliiiiiiiiii, gratulace k prvnimu zoubku!! Jen tak vesele dal, at se muzes brzy zakousnout do jablicka!
14. zář 2010 ve 20:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Jo a pry cim pozdeji zuby vylezou, tim zdravejsi budou! Takze Juli to ma super, Mata bude asi brzy zase bez zubu. Jak rychle mu vyrostly, tak rychle o ne zase prijde ve stari :D :D :D
14. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
Aha, na to existuje nějaká studie? :slight_smile: :slight_smile: :slight_smile: A ořechy bych si dala taky - musím si zajít, ale nevím kdy... :stuck_out_tongue_closed_eyes: Za barákem máme ořechovou alej, ale tam nemůžu Lin pustit, páč by mi buď zdrhla za zajícem nebo vletěla pod auto a bez Lin se prakticky do konce týdne ven nedostanu... :angry:
14. zář 2010 ve 21:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni rika se to... nebo to aspon rika otec od kamaradky, co je zubar :slight_smile: Jinak je to samozrejme vec velmi individualni, castecne dedicna a tak dale.. :slight_smile:

Tak bez i s Lin, nekam ji na chvilku privazet, posrazis si par orechu a je to! :grinning: To zvladnes levou zadni :wink: I Lin to zvladne.

Holky, nemeli by Jancu dnes, nebo zitra uz poustet dom? Jeeee jak ja se tesim na fotky toho jejich prcka!
15. zář 2010 v 08:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Nazdárek.. :slight_smile: Já se neztratila, poctivě si vás tu všechny čtu a trpělivě čekám na dvě čárky na testíku, abych tu mohla psát i víc než jen přáníčka po vytouženém miminku.. :slight_smile:
Jinak právě vplouváme do dalšího snažílkového měsíce. Tentokrát jsem si to pojistila i ovu testy, tak třeba by to už tentokrát mohlo vyjít... :wink:
Krásný den všem, děvčata, maminky i snažilky :slight_smile:
15. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:

tak dneska v noci už se nám vrací tatínek :dizzy_face: , dnešní noc celkem pohoda, akorát v že když jedl v 5 ráno tak potom skoro do 6 tlačil, prděl a kadil a v 7 už byl vzhůru, tak jsem se snažila ho ještě umlčet flaškou, ale vypil jenom 20ml a chtěl si vykládat :grinning: , no tak do půl 8 jsem se ho snažila ukecat že budeme ještě spát, ale smůla, tak jsme vstali. Teď usnul na chodbě v kočárku, aby ne utahala jsem ho na hrací dece a pak cvičením :grinning:

Dneska mi konečně odesílají balík s podzimním fusakem, vložkou do kočárku a hrazdičkou :dizzy_face: a taky by měl každým dnem dorazit zimní fusak. A ještě musím objednat cvičící stroj, ať konečně se sebou něco udělám
15. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky dotaz přemýšlím co Kubovi na podzim a zimu, zimní bundu určitě, potom uvažuju o nějaké podzimní bundičce a asi nějakou tenší asi fleesovou kombinézu. Co jste měli loni vy?
15. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
@zdenallicka jo jo Zdeni teprve první :wink:
@katunka82 Katu to je Maty pořádnej chlapák , no a o těch zubech jsem to taky slyšela,ale myslím,že se to říká jen tak :grinning: Myslím,že Janča by mohla být už dnes doma nebo možná zítra :slight_smile: protože jinak by určo písla aspon ahoj :wink:
@luciexxx Luci tak snad to brzo klapne :slight_smile:
@macinek Marti bundičku jsme neměli,měli jsme kombinézu z tesca( kupovala jsem si potom i větší až z té malinké vyrostla),pak jsem jí dávala ten fusak do autosedačky a normální fusak do kočárku :wink: na to ještě deku - v těch ultra mrazech a když bylo tepleji ,tak jsem vynechala tu zavinku do autosedačky :wink:tu kombinézku si určo pořid,je to praktický :slight_smile:rozhodně lepší než bundička,prcka vezmeš a bunda je v půli zad :unamused:zvlášt pro vás,když budete muset cestovat na cvičení atd :wink:
15. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak my jsme dnes měli strašnou noc,Juli řvala jak tur a když neřvala,tak se furt mrvila a knučela :confounded: dnes jsem jí před spaním dala paralen čípek ,ale slyším ji přes chůvu jak se mrví,takže to bude zase paráda :sweat_smile: jo ach zatracený zuby :frowning2:
15. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Inko no já zase chci i zvlášť bundu a zateplené kalhoty, tohle se mi líbí
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=36691885&tab=0

15. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já se už dopředu děsím toho až budou Kubovi růst zuby :confounded: , přestane zlobit bříško a začnou zuby :angry:

Ale dneska ho musím pochválit odpoledne vydržel mezi jídly 5 hodin a z toho 4,5 hodiny spal :sweat_smile: , takhle nespí ani v noci, to vydží tak 4hoďky, taky ten hlad potom, málem snědl i flašku a musela jsem mu dát nášup :grinning:
15. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ty jo nikde nikdo :confused:

Já jsem byla dneska na gyndě, všechno ok a nechala jsem si napsat antikoncepční kroužek, tak jsem zvědavá :sweat_smile:
16. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Jsem potěch hodech nějaká chcíplá .... :frowning2: Uplně bez síly a k tomu vypadá,že mě polapí pěkná chřipajzňa. Vůbec se mi nic nechce. Erďa už spinká,tak se půjdu natáhnout k telece. Uvařila jsem si lipový čaj s medem a půjdu se léčit.

16. zář 2010 v 19:30  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Janča se neukázala :unamused: sakryš jsem nedočkavá :grinning:
@macinek Marti to slyším poprvé,jak to funguje?
@anag Peti mě pobolívá taky v krku :confounded: když si vzpomenu jak to bylo celou zimu vloni,furt nachcípaná,tak je mi jen z té předtsavy zle :frowning2:
jinak Juli měla dnes poprvé úraz :frowning2: spadla na pusinku a rozrazila si horní ret,krve a řevu děsně,já jsem byla taky na nervy,chudince to opuchlo,ale už před spaním to bylo dobrý,ona je statečná,takže se na mě řechtala ještě s krvavou pusou :sweat_smile: no volala jsem pak Jirkovi a dvě hodiny mi to nebral, do toho přišli zedníci dělat chodník o kterých jsem neměla tušení,takže když konečně přijel a dozvěděla jsem se,že byl na paintbalu ,tak jsme byli tááák rychle pohádaní :angry: fakt mě nasral,jako kdyby se muselo jet na pohotovost,tak bych musela někoho uhánět,ale to nepochopil,jako špatná jsem z toho vyšla jako vždy já :rolling_eyes: v příštím životě chci být chlap :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic jdu nahoru na telku,v rámci uraženosti :grinning: dobrou :wink:
16. zář 2010 ve 20:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Inko tady je o tom kroužku, ale není vhodný pro kojící
http://www.dokonalezeny.cz/medicina/antikoncepcni-krouzek-109-2535.html
17. zář 2010 v 09:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky :slight_smile:
@macinek Marti tak nevím jestli je tohle lepší antikoncepce při každodenním zapomínání brát prášek,jak tam píšou :sweat_smile: jak znám svou ségru,které z každýho platíčka zbudou min3 prášky :stuck_out_tongue_closed_eyes: ,tak ta by po 3 týdnech tuplem zapoměla na nějakej kroužek :grinning: já se přiznám,že radši spolknu nějakej mini prášek než si něco zavádět :wink: pak dej vědět jak se ti to osvědčilo :wink:
17. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec No nastavím si upomínku v mobilu a hotovo :grinning: , mě teda zavádění nevadí, kalíšek je podstatně větší :grinning: a míň to zatěžuje játra.
17. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:
Dneska je mi trošku lepší. Naštěstí. Celé odpoledne jsem se ani nezastavila až teďka a to mi Erďa spí už hodinu a třičtvrtě,tak čekám,že se každou chvilku probudí.
Odpoledne jedeme mrknou do tesca. Musíme koupit mamce něco k narozneninám. Sice se mi moc nechce,ale něco koupit musím.

Holky slyšely jste o tom,že bude rodičovský příspěvek už jen 7000,- od 1.1. je to pravda?

A co to Janča? Je už vůbec doma? Ale to už asi jo....
17. zář 2010 ve 12:41  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Marti o takové antikoncepci jsem snad vůbec neslyšela. Já jsem na tom ale asi tak nějak jako Inky ségra :grinning: ,tak u mě by se to asi neosvědčilo. Tento měsíc se mi podařilo zapomnět tři dny zase nejíst prášky... :grinning: :grinning: Ještě že je to už poslední platíčko ....
17. zář 2010 ve 12:52  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag No mě teda příjde jednodušší zapamatovat si dva termíny - vyndání a nandání než na to myslet každý den :grinning:
17. zář 2010 ve 12:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Možná máš Marti pravdu ... :wink: Uvidím jak se Ti to bude líbit a třeba po druhém mimču taky vyzkouším. Kolik to stojí?
17. zář 2010 ve 12:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky, tak mam doma MS kalisek.... uaaaa jsem se tedy pekne zdesila jak je to velke, ale ono to nemuze byt male jako naprstek, to je jasne... jen me to prekvapilo. Jsu zvedava jak to bude fungovat, to je asi poprvni co se tesim na MS :D :D :D
17. zář 2010 v 19:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky ja jsu asi prdla, nebo mam mozkoyzrouta co me vyzira mozek, nebo fakt nevim.. ale nejak mi to nemysli, neprepina :D
Jeste kdyz byl mata mladsi pul roku, tak jsem mu zacala kupovat instantni kasicky ryzove, nechtela jsem klasickou kvuli lepku. No a tak jsem jela na instantnich kasickach az do vcerejska... diky molum, kteri mi vlezli do krabice, jsem ji musela vyhodit a najednou problem, co mu na veceri... tak jsem sahla po klasicke dobre krupicove kasi, udelala mu ji na veceri a on - svete div se!!! - spal celou noc tak jak vecer usnul, tak jsem ho nasla rano... jednou zamrcel, tak jsem sla pro mliko (protoze vim, ze se to zacne stupnovat az proste jit musim), jenze ja jsem dosla a on spal (ale vrzla jsem mu ho, sama ho pit nebudu :D)... dnes je to druhy den co ma tu kasi, tak jsu zvedava na tuto noc.

Jinak predchozi noci staly za *****, nechci byt sprosta, ale byla jsem jako ziva mrtvolka. On si delal behem spanku prestavky kecaci a vykrikovaci tak na 2-3h :frowning2: taky strasne lozil, prevaloval se a tak.

Ze by byla klasicka krupicova kase tim zazrakem? Zitra poreferuju o dalsi noci na KK (krupicove kasi) :grinning:
17. zář 2010 v 19:41  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu jen co Juli padne rok,tak nabíhám na krupicu :grinning: děláš mu ji z jeho mlíka nebo z plnotučnýho? :wink: my taky blbě spíme,ale to je zubama :wink:
17. zář 2010 ve 20:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek