• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
@anag Peti ja mam LadyCup L.... sice jsem nerodila normalne, ale kdo vi jaky bude druhy porod, navic se mi blizi ta 30-tka po ktere stejne doporucuji tuto velikost. A taky rozdil mezi tema velikostma je jen par mm, deloha je sval, takze se prizpusobi a ja nemusim kupovat mensi a o 2 roky pozdeji vetsi :wink:

Zdenca ma Mooncup, ale nevim velikost. Jo vlastne vim, ten mensi.
20. zář 2010 ve 12:47  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti, malý Mooncup.. :slight_smile: A Melunu.. :slight_smile:
autor
@zdenallicka Zdeni me ani to C nevadi pri zavadeni.... potrebovala bych nejaky sklad pri vydelavani :D :D :D
autor
@zdenallicka ty mas i Mooncup i Melunu?
A ktery radeji pouzivas?

Me se libi, ze delaji i barevne. Protoze ty cire se casem trochu zabarvi, resp. zajdou. U tech barevnych to nehrozi v takove mire a vypadaji porad "ciste"
20. zář 2010 ve 12:50  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Zkus to trochu zmáčknout a fakt naklonit.. :slight_smile: A jakoby vykývat - jak špunt z flašky..:slight_smile: A možná by šlo lehce zmáčknout jednu tu stranu na hraně - jakoby načnout ten Punch down a vytáhnout..
20. zář 2010 ve 12:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Tak mně to "zajítí" nevadí, ale Meluna je trochu tvrdší, má tužší okraj.. tu jsem používala jenom dva tři měsíce a pak přešla na Moon... Mám raději ten..:slight_smile:
20. zář 2010 ve 12:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
A Moon je průsvitný... Melunu mám zelenou..
20. zář 2010 ve 12:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdenallicka Zýajimalo by me jaky je rozdil v tvrdosti mezi Mooncup a Lady cup... Dokazala bych si predstavit i mekci kalich nez je Ladycup. :sunglasses:
20. zář 2010 ve 13:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, já nevím... Ladycup jsem v ruce neměla... ale Meluna je fakt mnohem tužší než Moon... Ten kraj, víš?
20. zář 2010 v 15:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: hlásí se matka mrtvola :unamused: ty zuby jsou maso,ale dnes zacinkal druhej :slight_smile: takže máme pravou horní jedničku a dvojku :wink: zítra jdeme do poradny v roce :wink: to zas bude řev :confounded:
20. zář 2010 ve 20:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 no tak jak už jsem psala mám furt problémy při manželských povinnostech :stuck_out_tongue_closed_eyes: a když jsem se nedávno při první ms pokusila zavést si tampon,tak to bolelo jak svina,takže momentálně kalíšek nebude nic pro mě :sweat_smile: aspon doufám,že momentálně,protože jinak jim u druhýho porodu řeknu at mě ani nešijou :grinning:
20. zář 2010 ve 20:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 jo jo oslava bude v sobotu, 30 hostů :sweat_smile: už ted z toho mám husinu :grinning: nemohla jsem sehnat nic hezkýho na holčičí oslavu,tak jsem musela objednat na netu a zítra to příjde :slight_smile: hrozně se těším až se bude Juli patlat v dortu ,dívat se na dárky atd,mám pocit,že to asi ořvu :fearful:
20. zář 2010 ve 20:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti s takovou jestli ti je nepošlou,už můžeš přejít do zimního :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 20:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti malé taky dnes trochu teklo z nosu,ale to je k zubům,nic hroznýho :wink:
20. zář 2010 ve 20:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a malá dnes byla poprvé na pískovišti,do pusy ho strčila jen jednou :grinning: lozila tam po čtyřech a kradla děckám hrabičky :stuck_out_tongue_closed_eyes: akorát na závěr si hodila písek do očí a šlo se dom proplachovat :unamused: ale i tak se obávám,že tam ted budeme muset chodit častěji,takže my už budem chodit ven jen v teplákách na doma :grinning:
20. zář 2010 ve 20:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Tak to je taková trošičku svatba, ne? :slight_smile: Jaké věci na holčičí oslavu myslíš?
20. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka no ta naše familie je děs,pak se mi mám chtít něco oslavovat,když to stojí majlant :sweat_smile: myslím na výzdobu,jako nějaký girlandy,balonky a tak :wink: všude mají jen spidermany :stuck_out_tongue_closed_eyes: byla jsem ochotná jít do medvídka pů,ale nikde nic :sweat_smile:
20. zář 2010 ve 21:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO tááák.. jsi měla říct Katce, ti toho beztak mají plné sklady... :wink:
20. zář 2010 ve 21:09  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Zdeni my mame jen klasiku barevne girlandy, zadne tematicke.... mame jen to co jde videt na fotkach z Matove oslavy :slight_smile:

Iny, aj aj... tak to nezavidim to zasiti. To je strasna predstava, ze i rok po porodu to clovek citi a boli to! :frowning2:

Jo a Mata se ani nepatlal v dortu, nejak ho to nezajimalo. Mej na zahrade napichane v trave vetrniky a to byl stred jeho zajmu :slight_smile: nic jineho ho nezajimalo, ani darky :D Zbytecne se moc netes, at nejsi zklamana, ze Juli z toho treba nebude tak paf jak si myslis :slight_smile: .. ale treba prekvapi a bude to nejnadsenejsi narozeninove ditko pod sluncem!
20. zář 2010 ve 21:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar :slight_smile:

tak včera dorazily všechny balíky, akorát že jsme nebyli doma, takže 2 balíky jsou na poště a jeden máme doma, protože ten posílali PPL a oni to nechali u sousedů, což mě teda nasralo, protože mi předem nezavolali že něco vezoz a ani nenechali ve schránce lísteček že to máme u sousedů, kdyby byli sousedi svině tak nám nemusí nic dát :angry: , každopádně doma mám podzimní fusak, vložku do kočárku a hrazdičku :dizzy_face:

Včera jsme byli na otočku u našich, Josef jel služebně do Opavy tak nás tam vysadil a pak vyzvednul :slight_smile: , dneska máme odpočinkový den, zítra rehabku a v pátek kontrolu na ortopedii
21. zář 2010 v 06:52  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@cervenec Erďa už tu rýmu má přes týden a čím dál šílenější. Dostal pamycon tak to snad za chviličku poleví. Vždycky co vysávání to pomalu celá ta nádobka plná.

Jinak hlásím,že se mi dítě v noci pořád budilo a definitivně se probudilo ve tři ráno a rozhodlo se,že nebude spát. Jsem myslela,že mě drbne. Jsem uplně vyřízená. Naštěstí jsem ho ukecela a chvilku po čtvrté tedy usnul,ale před šestou jsme byli zase vzhůru.
21. zář 2010 v 07:05  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Peti Kubík jedl v 5:30 a od té doby se ho marně snažím uspat, v postýlce i v naší posteli řvval, tak jsem teda vstala a v lehátku je klid, očumuje nové kamarády na hrazdičce, před chvílí dokonce 10 minut spal
21. zář 2010 v 07:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky pridam se do klubu... Mates vstaval kolem 5:30... a tak jsme byli vzhuru az doted, ted uz usnul v postylce. Videla jsem na nem, ze je uz unaveny, tak jsem se ho zpetala "pujdes si odpocinout do postylky?" a on nabral smer loznice, polozila jsem ho do postylky, hral si s knizeckou a dudlikem az sam zlate usnul behem par minut.

Tak mam nejaky cas, abych ze sebe udelala cloveka a jedu k tatkovi, nasbiram si maliny, broskve a nejake jine ovoce. A uvidim kdy se vrhnu na korenovou zeleninu, to bych nejradeji nechala az na vikend. Hlavne musime poridit na barak jako prvni ten velky suplikovy mrazak, at to mam kam dat. Chcii si zase nadelat zasoby nastrouhane korenove zeleniny!

Marti, mas stesti, ze mate super sousedy... kdyby jste meli nejake ****, tak fusak, hrazdicku.. nic neuvidis! Jak to tak muzou udelat, navic bez zavolani!!!! Maji jedine stesti, ze se to dostalo v poradku do vasich rukou.

Jo a dalsi noc s krupici uplne v pohode. Na mliko se probudil 1x kolem 4h, takze pohoda!
21. zář 2010 v 08:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
NO ono to není nic nového, že balíky nechávají (jak PPL, tak ČP) jinde, než mají.... :frowning2:
21. zář 2010 v 08:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni mě se to teda ještě nikdy nestalo, pošta ta nechvává vždycky lístek, tak jsem nad tím přemýšlela a vždycky když mi něco vezla PPL tak to bylo na dobírku, jo to pak volají v 7 ráno že přijedou :angry: , no každopádně jsem poučená že pokud PPL tak jedině na dobírku :stuck_out_tongue_closed_eyes:
21. zář 2010 v 10:07  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoijky holky :slight_smile:
21. zář 2010 v 10:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu já vím,že mám přehnaný představy :grinning: ale v dortu se patlat asi bude,protože je hrozný čuně a to si určo ujít nenechá :stuck_out_tongue_closed_eyes: spíš bude řev,když jí ho seberem,aby z něj něco zbylo :grinning:
21. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek tak to je fakt naprd,my máme teda super pána ,kterej jezdí náš rajon :grinning: volal mi i minulý týden a to bylo placený předem :wink:
21. zář 2010 v 10:45  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag aha já jsem myslela,že máte čirou rýmu,ale když dostal pamycon,tak je asi do zelena :wink: tak to do týdne zabere a máte klid :wink:
21. zář 2010 v 10:46  • Odpověz  •  To se mi líbí
a já se přidávám do klubu k nespacím dětem :grinning: ale ráno teda nevstává tak brzo,to by mě zabilo,ale v noci zase katastrofa,řev řev a řev :confounded: když neřve ,tak se mrví :unamused: taky mi už ted usnula a to vstávala v 7.45,jak naschvál bude určo spat dlouho,protože do 13.00 je poradna a ještě jí musím dát oběd až se vzbudí,to zas budu spocená až na prdeli :stuck_out_tongue_closed_eyes: no nic jdu něco dělat,asi výzdobu už přišla :grinning: papa
21. zář 2010 v 10:49  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek