• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme:  Beremese.cz Modrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
Já jsem nad EPI-NEM dlouho uvažovala, pak teda zvítězila lenost a naštěstí se to obešlo bez nástřihu :dizzy_face:
23. zář 2010 v 09:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka @macinek Jé tak o tom EPI-NU jsem vůbec nidky neslyšela. Zase jsem tedy o něci chytřejší... :wink:
23. zář 2010 v 11:17  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny počasí bylo super. Takhle by to mohlo vydržet až do konec vinobraní.
Julinka je šikulka. Vůbec jsem nepostřehla,že jsi psala kolik váží a měří. Jsem zvědavá na Erďu kolik bude mít v proku. Už teďka mi všichni říkají,že vypadá na roční dítko .... :grinning:
23. zář 2010 v 11:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky, díky za pochvalu synátora :slight_smile: se tady krapet červenám.
No tak mě bylo včera jednou moji známou řečeno, že si vlastně nemám na co stěžovat.Je fakt, že mi nikdo s ničím nepomáhá, tchýně mi uvařila akorát když jsem dojela z porodky, pak se sice nabízela, ale naznala jsem, že to musím nějak zmáknout sama, Martin když je doma a malej řve, tak si ho vezme buď na zahradu do kočárku a nebo se s ním válí v posteli a včera mi právě ta moje známá řekla, že ona teda 14dní po porodu nechodila na procházky učesaná, namalovaná a vysmátá...tak nevím, asi jsem divná :grinning:
ale když malej spí, tak toho stihnu docela dost, akorát se teda nevyvařuju s nějakýma složitýma jídlama, uvařím něco, co se narve do trouby nebo kastrolu a nemusím u toho hodinu stát.Akorát je pravda, že já jsem asi rozmlsaná z toho těhotenství, co jsem strávila doma, protože jsem měla vždycky navařeno,uklizeno a teď když se tak rozhlížím, tak přemýšlím co udělat dřív, ještě jsem nenašla odvahu zapnout vysavač když malej spí, tak uklízet budu v sobotu, až si vezme malýho Martin.

Já jsem nad EPI-NEM taky uvažovala, pak jsem ale řekla, že zkusím masáž a když jsem zjistila, že masáž provádím všeho všudy tak jednou za týden a ještě se mi nechce, tak jsem to vzdala, nástřih sice proběhl, ale nějak o něm nevím, seděla jsem od prvního dne normálně, občas to zabolelo na záchodě, ale jinak nic, takže jakoby nebyl :grinning:

Tak dokud Maty spí, tak jdu ještě porvat nějakou práci, dneska bude mít taťka radost, Marťa poprvé usnul v kolíbce, co se s ním tatínek tak dlouho mordoval :dizzy_face:
23. zář 2010 v 15:43  • Odpověz  •  To se mi líbí
JO a ještě dneska jsme byli na 14 denní prohlídce, tak pinďa měří 54cm a váží 3900g ale doktor ho zhompnul na váze v bodyčku a plíně, tak ho ještě večer převážíme doma, no jo moc se cpe mlíkem, takže už máme dávat i čaj, bo má furt hlad a hlavně bolení :confounded: ale dneska po čajíku krásně usnul :dizzy_face:
23. zář 2010 v 15:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani Kubík měl ve 14 dnech 4000g :grinning: , dneska jsem ho vážila a má 6400g :grinning:
23. zář 2010 v 17:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já jsem si říkala,že to NO mi tam nějak nesedí :grinning:
23. zář 2010 v 19:53  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak to jsi šikulka,že si sama i vaříš. Já jsem byla uplně mimo. Mamka za mě dělala úplně pomalu úplně všechno. Jo a vysavač měl Eriček strašně rád. Dokonce u něj i usínal. Tak třeba se to bude Martínkovi taky líbit.
23. zář 2010 v 19:53  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani tak to se spletli nástřih asi nebyl :grinning: nástřih a hemeroidy bylo to nejhorší,jinak bych na to vzpomínala veselejš :stuck_out_tongue_closed_eyes: normálně jsem si sedla jsem tak po 3 týdnech :sweat_smile:
23. zář 2010 v 19:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k tý jo proč ho vážili oblečenýho? :sweat_smile: a neváží u vás sestřička?typla bych to,že tam nebyla a línej chlap to chtěl mít rychle za sebou :grinning:
23. zář 2010 v 19:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
U nás je nejlepší utišovadlo pláče a uspávadlo fén, vysavač, mixée atd :grinning: , v bříšku totiž poslouchají stejný hluk, jak proudí krev :wink:

Dneska byla super noc, Kubík jedl o půl 8 a pak hned usnul a další krmení bylo až o půl 3 :sweat_smile: , zajímalo by mě do kolika by spal ráno, museli jsme ho budit v 6 protože jsme jeli na kontrolu na ortopedii, tam mě teda doktorka lehce nasrala, nevím proč tam musíme chodit na kontroly, když chodíme i k doktorovi na rehabku :angry: , doktorka měla kecy že jako je ten sval pořád málo protažený atd, jako bych to asi nevěděla sama :angry: , přitom dělá fakt pokroky a hodně se to zlepšilo, jenomže milá doktorka to může těžko posoudit když Kubu viděla před 2 měsíci a nepamatuje si ho :angry:
24. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Jé tady dneska byla jen Marťa ... :confused: :confused: :confused: Kde jste všechny .... ? :grinning:
24. zář 2010 v 19:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Uf tak mladej pán už snad spí, od 3 hodin nespal a od 7 už s ním teda bylo k nevydržení, naštěstí u jídla nehysterčil, hezky to všechno snědl :slight_smile:

Dneska jsme přes noc sami doma, Josef má poslední zapíjení Kubíka v Olomouci :grinning:
24. zář 2010 v 19:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: já dnes makám jak černá :stuck_out_tongue_closed_eyes: zítra máme tu oslavu,ještě ráno udělat chlebíčky,obložený talíře,nafouknout balonky a může to vypuknout :slight_smile: ale jsem mrtvá a zítra budu beztak taky ko :confounded: vypadli nám dva hosti,tak nás bude jen 30 :grinning: plus Juli a Martínek :wink:
@macinek tak proto roste Kubík jak z vody,když tatínek tak poctivě zapíjí i dva měsíce po narození :grinning: a k té dr- místo toho ,aby tě uklidnila,tak bude ještě nasírat :angry: prd na nu :stuck_out_tongue_closed_eyes:
24. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky přeju vám krásnej víkend :slight_smile: papa
24. zář 2010 ve 20:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny tak ať se Julince oslava vydaří. Budeme na vás s Eričkem myslet ... :wink:
24. zář 2010 ve 20:59  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Blahopřejeme Julince k prvním narozeninám a posíláme pusinku .... :dizzy_face: :dizzy_face: :dizzy_face:
27. zář 2010 v 07:11  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Julinko, prejeme ti vsechno nejlepsi k tvym dnesnim narozeninam, hodne darecku, radosti a smichu... a hlavne at te rodice nezlobi :D :D :D S Matym posilame oooobrovsku pusinu xxx :dizzy_face:
27. zář 2010 v 08:37  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky, předně přejeme s Matym Julince všechno nejlepší k narozeninám, hodně štěstíčka, zdravíčka a ať ji mamka s taťkem moc nezlobí :slight_smile:

U nás mazec :frowning2: Martínek má každý den koliku, je to hrůza.Zatím se mu teda projevuje tak od šesti do deseti - večer .- a naštěstí v noci spinká a budí se jenom na krmení, akorát teda v tom záchvatu jedno jídlo vynechá, protože by měl jíst kolem půlnoci, ale před jedenáctou pokaždý chudáček odpadne a spí tak do půl druhé a pak teprve jí.Tak snad ho to po těch třech měsících přejde, protože je to fakt na bednu, chudák řve a řve, na půl hodinky třeba usne, nebo ho jdeme vykoupat, teplá voda mu dělá dobře a pak je zase chvilku v poho a zase nanovo :frowning2: :frowning2: je mi ho chudáčka moc líto :frowning2:

A ještě teda hlásím, že je nějakej akční, v noci jsem ho normálně našla vyplazenýho ze zavinovačky, nechápu, ležel na boku a když jsem ho šla krmit, tak jsem ho našla vylezlýho ven a zavinka ani nebyla rozepnutá, nechápu jak to udělal :confused:

Tak snad bude ještě hodinku spinkat, takže si jdu upéct brambory a pak musíme na nákup, akorát tak prší, tak asi malýho nechám dole babi, sice ji tam asi bude řvát, ale nenadělám nic.pa pa
27. zář 2010 v 10:01  • Odpověz  •  To se mi líbí
Julince všechno nejlepčí... :dizzy_face:

Jani, ty máš teda trápení..:frowning2: Zajímalo by mě, čím to je... některé děti na koliky netrpí vůbec nebo jenom minimálně, když se kojící matka rozjede.. a jiné se trápí..:frowning2:
Snad bude brzy líp..:wink:
27. zář 2010 ve 14:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile: Děkujeme moc za přáníčka,Julince je vyřídím :slight_smile: jsem to dnes u večerního kojení i obrečela,že už je to rok :sweat_smile: letí to hrozně :frowning2: touto dobou jsem se horko těžko škrabala na porodní křeslo :grinning: a ve 20.52 byla na světě :dizzy_face: jsem dnes tak celej den vzpomínala :sweat_smile:
27. zář 2010 ve 20:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
jinak oslava dobrá,bylo to náročný i pro mě i pro Juli,takže si sem tam poplakala,ale z dárečků byla nadšená :dizzy_face: Dortu se ani nedotkla,Katu hned jsem si na tebe vzpoměla :grinning: jdu dát do kupy fotky,ale nic moc z nich není,jsou mázlý,za prvé fotil Jirka a za druhé byla ve sklepě tma,ale něco málo hodím na rajče :wink:
27. zář 2010 ve 20:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
jo a Juli naložila dárek i mně, řekla dnes poprvé máma :dizzy_face:
27. zář 2010 ve 21:06  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 ve 21:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
27. zář 2010 ve 22:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Janulko nic jinýho než vydržet vám nezbude :frowning2: malé taky pomáhalo koupání v teplé vodě,nošení na tygříka a masírování bříška nožkama a taky jsem jí dávala na bříško,sice u toho hrozně plakala,ale prděla.několikrát jsem nad ní seděla a řvala s ní :cry: je to hrozný,že tomu drobečkovi nemůžeš pomoct :frowning2: hlavně si uděláte svoje rituály,který vám to trošku pomůžou skorigovat :wink: my jsme používali,když bylo nejhůř i rektální rourku a ta pomohla vždycky :slight_smile: po tom 3 měsíci to bylo o 50% lepší,do půl roku se jí to drželo,pak ještě jak se najelo na pevnou stravu,ale časem to vymizelo a jsou jiný radosti :grinning:
27. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni taky by mě zajímalo čím to je :frowning2:
27. zář 2010 ve 22:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jani, ještě mě teď napadly pecičky... nezkoušela jsi polštářek nebo termoform?
27. zář 2010 ve 23:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Tak se m zdá,že ten náš Eriček spinká čím dál tím hůř. Vstávám snad pětkrát za noc. A to tak krásně spával ... :unamused:

@cervenec Iny moc pěkné fotečky. Malá je nádherná.... :dizzy_face: :dizzy_face: Tu knížečku co dostala máme taky doma. Jo a co to je prosím Tě co to dostala za oslíka? To jsem ještě neviděla.
28. zář 2010 v 06:49  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek