• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
28. zář 2010 v 09:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni díky. Asi to taky koupím Erďovi k narozeninám nebo na Vánoce. Vypadá to dobře .... :dizzy_face:
28. zář 2010 v 09:35  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Za chviličku mám jít do vinohradu. Moc se mi nechce ... :unamused:
28. zář 2010 v 09:36  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile: děkuju za pochvalu fotek,no kdybych fotila na oslavě já,dopadlo by to snad líp :stuck_out_tongue_closed_eyes:takhle jsem sice skoro na každé fotce,ale rozmazaná :grinning:
@zdenallicka Zdeni polštářek s třešnovýma peckama nám taky nepomohl :grinning: Jani každopádně ho mají v dm drogerii za 79.- :wink:
Peti ten koník se dá koupit i u větnamců :wink: a Juli dnes spala parádně, šla v půl 8 a jedla až v 5 ráno a kdybych se mě chtělo ji ošulit cuckem,tak by možná ani nejedla,ale trápit hlady ji nebudu :wink: jo včera jsem jí vařila poprvé krupicu a snědla jen pár lžiček,stejně jako kaše,takže dnes ještě zkusím puding,ale už dva večery jí dávám polívku a tu sní vždycky,mám pocit,že by brala stejnou večeři jako má oběd :wink: asi to tak brzo dopadne ,že bude jíst 2 x denně teplý jídlo :wink: jééé a že se ti nechce do vinohradu to věřím,je tam hrozně :confounded:
28. zář 2010 v 10:39  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak vinohrad se nakonec nekoná. Nechápu proč jsme nešli od rána čekali až začne pršet. Chytré že....
28. zář 2010 v 11:45  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny a ty jsi ho koupila u Větnamců? Jestli se můžu zeptat v kterém obchodě?
28. zář 2010 v 11:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj, tak polštářek máme a občas zkoušíme, ale pomůže jenom někdy, včera se Maty vyřval mamce odpoledne, takže od půl deváté spal až do půlnoci a pak se vzbudil ve čtyři a do pěti jsem ho uspávala, ale naštěstí nebrečel, co mě ale docela překvapuje je jeho nespaní přes den :confused: včera spal od devití do deseti, pak od jedné do půl třetí a od půl šesté do půl osmé, nechápu a prý že novorezenec spí až dvacet hodin denně, ten náš teda rozhodně ne :rolling_eyes: a dneska spal ráno hodinu a teď spí taky hodinku a už se mrčí v postýlce, tak já teda nevím.
Ještě ho zkusíme dát při bolení na bříško, to jsem ještě nezkusila, spíš ho dávám přes rameno, protože si občas ještě pěkně odbrkne, to mi taky fláká, v noci ho nosím třeba deset minut než si brkne, protože když ho dám do postýlky bez brknutí, tak blindí.dneska mi ohodil triko, čunče jedno naše malý
:grinning: :grinning:

A s mlíkem taky končím, dneska jsem odstříkala asi desitku, takže nazdar moje mlíko :confounded:

Iny máš pravdu, taky se mi s ním chce kolikrát brečet, když ho vidím jak se kroutí a řve chudák tak strašně, že mám pocit, že mu musí někde něco prasknout nebo že se začne dusit :frowning2: :frowning2: pinďa náš malej.
A utíká to děsně, všám nám bude příští týden měsíc, to je hrozný a ani se nenaděju a budou Vánoce a to už bude mít víc jak tři měsíce, chjo...

Musím mrknout na fotečky.
Jo jinak jsem včera Matyho poprvé zabalila do čtvercovky, no nevím to naše dítě se nějak abnormálně potí, byl zpocenej jak kůň a každopádně čůrá jak o život, bo měl tu plínu snad během hodiny totálně pročůranou, ale to dělá to že dostává i čaj :grinning: :grinning: ale jak byl v teple tak se mu to moc líbilo, jenom taťkovi ne, ten ho balí do papírovek, tak to má na střídačku :grinning: :grinning: ale na noc mu zatím dávám pampersky , po jídle hned usne, tak ho nechci budit přebalováním.tak uvidíme , dneska vyfasoval Pop-inku :grinning:
28. zář 2010 ve 12:05  • Odpověz  •  To se mi líbí
Iny fotky jsou úžásný :dizzy_face: akorát je fakt mazec, že malá už měla rok :confused: ty jo, vždyť nedávno jsi rodila :grinning:
28. zář 2010 ve 12:08  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani prosím Tě co je to ta Pop-inka?
28. zář 2010 ve 12:09  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jinak malého je mi moc líto,že má takové trápení. Nás to naštěstí nepotkalo. A z toho mlíčka si nic nedělej. Já na tom byla stejně.
28. zář 2010 ve 12:10  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani malá mi teda spávala hodně, mívala ty koliky 2 denně, a taky navečer,pak po koupání už to bývalo většinou dobrý :wink: dávala jsem i sab,ale spíš to mělo pro mě psychologický efekt,než že by to pomáhalo :sweat_smile: prostě vydrž :unamused: a s kojením je mi to líto :frowning2:
28. zář 2010 ve 12:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani dík a je fakt,že jsem rodila nedávno,včera jsem si intenzivně zkoušela vzpomenout na tu bolest a začaly mi z toho trnout nohy :grinning: ,tak jsem v myšlenkách rychle přeskočila až na pokoj,když jsem tlápala chleba s žervé :grinning: tý jo holky,na pokoj mě dali po 11 v noci a pak se mě přišli zeptat ,jestli chci k sobě malou a já jsem řekla,že asi nee :sweat_smile: já to ted vůbec nechápu :confounded: jak jsem ji jim mohla nechat :stuck_out_tongue_closed_eyes: asi jsem byla fakt unavená :grinning:
28. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti látková plena vše v jednom :slight_smile:

@cervenec Iny já to s tím spánkem nechápu, ještě nedávno chrněl skoro celej den a teď :rolling_eyes: no snad se to nějak upraví, protože ho teď nic nezabaví, takže ho musím chovat a povídat mu a stejně ho to nebere že mu něco vykládám.

Já jsem malýho na pokoj vyfásla hned, ale taky jsem tam byla od 11 dopo :grinning: ale je fakt, že druhou noc po porodu, jsem měla sto chutí malýho odnést sestrám, to byl totiž ten zlom, kdy on byl chudák totálně vykaděnej od smolky, tudíž hladovej a já měla jenom mlezivo a sestry mi nechtěly dát příkrm, bo mám přikládat, tak jsem přikládala asi každých deset minut, pak mu teda mlíko daly a spal čtyři hodiny :slight_smile: to jsem fakt nepochopila :angry: děcko řvalo hlady sestry mají mateřský mlíko a prostě ti ani trochu nedají, přitom ví, že ty sama ještě nic nemáš...
28. zář 2010 ve 12:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti my jsme ho dostali,koupili ho v Brně v podchodu,ale pak mi říkali,že se pro něj hnali do Brna a viděli ho i v BV :wink:
28. zář 2010 v 15:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@janca.k Jani mně naskočilo mlíko trochu 3 den,do té doby malá hubla,dali mi jen glukozu,kterou stejně nechtěla :unamused: prostě si musela počkat na moje,v Bv si mimčo pořád vážíš,takže mají přehled jak mimčo hubne a přibírá :wink: ale to je v Boskovicích stejný ne?
28. zář 2010 v 15:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky malý srovnání mě a Juli v 1 roce :slight_smile: je moje,že? :grinning:
28. zář 2010 v 15:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
Zdar ženy :slight_smile:

Dodatečně přeju Julince vše nej nej :slight_smile:

@janca.k Jani vydrž bude líp, nám občas Kubík prořval celý den, ale co jsme nasadili všechny ty probiotika atd tak to bylo lepší a lepší a teď už ho bolí bříško jenom občas.

Na obilňáku mi teda dávali mateřské mlíko kdykoliv jsem si řekla, já jsem měla mlezivo až 3 den, do té doby ani ň, když jsem se dívala do kojícího listu, tak Kubíkovi dali první příkrm už 3 hodiny po porodu, když ho měli na vykoupání :angry: , což jsem byla teda lehce nasraná

Tak na zimu jsme vybaveni, koupili jsme v HM medvědí kombinézku a na mimibazaru jsem koupila zimní kombinézku a bundu.

V pátek jedeme na víkend ke tchánovi, bude sběr jablek a bude nás tak asi 13 :unamused: , což teda nevím jak se tam všichni naskládáme, hlavně mám obavy že to bude na Kubíka moc, ale budeme mít vlastní pokoj, takže když bude nejhůř tak se tam zavřeme a bude klid :grinning:
28. zář 2010 v 15:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti děkujeme :slight_smile: já musím dnes objednat ten fusak :sweat_smile: no snad Kubík tolik lidí zmákne :wink: Juli na to byla háklivá a i ted na té oslavě to bylo poznat :unamused:
28. zář 2010 v 18:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny podoba tam je na 100%,ale výraz v obličeji se mi zdá přece jen,že má Jirkuj.... :wink:

@janca.k Jani já jsem si o příkrm v porodnici musela říct a chodila jsem otravovat pořád, protože Erďa tam řval taky pořád hlady. Sestřičky se i divily co tam vypil.

Jsme tu měli teďka plnej byt lidí. Tolik návštěv jsem dneska tedy nečekala. Naštěstí Erďa už spinká,tak snad už bude klid.

Jo a nevím jestli nemáme neštovice. Je tak nějak zvlášně osypanej,tak jsem zvědavá co z toho vyleze. Nic nového co ještě neměl teďka nejedl a prací prášek jsem taky neměnila,tak nevím co by to mohlo bejt.
28. zář 2010 v 19:13  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti oči a obočí má po Jirkovi :wink: když ji někdo vidí,tak říká,že je to celej Jirka,protože ten pohled je fakt jeho :slight_smile:
tý jo a od koho by jste chytli neštovice? :fearful: třeba to bude ta 6 nemoc,to se myslím prcci osypávají :sweat_smile: ale nevím jestli nekecám :grinning:
28. zář 2010 ve 20:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec No jo podoba tam je :grinning: , my už jsme říkali že budeme muset vytáhnout rodinné fotky z dětství a porovnat na koho je Kubík podobnej, ale oči bude mít po mě hnědé, z tohodle už světle modrá nebude :grinning:

Já už se těším až vytáhnu ten podzimní fusak :dizzy_face: , ten zimní bude až fakt do velké zimy, je hrozně teploučkej
29. zář 2010 v 07:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec krasne fotecky z oslavy nahodou! A ty jsi pokne pohubla! Bych te nepoznala, urcite mas mnohem min kg nez pred tehu, moc ti to slusi, vypadas uzasne!
Vidim, ze Julinka dostala Julii, jak pekneee :slight_smile: A taky oslika, Maty ho dostal ve zlutem, ale moc na nem hopsat nechtel, az ted ho zacina tahat po byte, sem tam si na neho vyleze, zase sleze a jde se dal :D

@janca.k Jani vydrzaj, vydrzaj... drzim palecky, at brisko prestane co nejdriv bolet!
29. zář 2010 v 09:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec my krupici davame, ale vcera na ni rezignoval a stapal talirek suchych testovin :slight_smile: To mu strasne chutna, sedi u tv na gauci a sam ji pekne jednu po druhe. Potom si dal 210ml mlicka, ve 20h zalehl a vstaval az 5:30. Tuk tuk tuk, nechci to zakriknout, ale zase zacal krasne spavat.

@anag Peti to budou asi zoubky... my taky spavali krasne, jen po dobu rustu zoubku se to trochu pohorsilo. Zase bude brzy lip, hned jak se zuby trochu ponout, zase bude na par tydnu klid.

Jooo holky, vyspat se poradne asi hodne dlouho nevyspime :frowning2: :D nevim jestli se mam smat nebo brecet. Taaaaaaaak rada bych prospala a prolenosila cely vikend!
29. zář 2010 v 09:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@janca.k Januli toho kojeni je mi lito, ale nic si z toho nedelej...i ja jsem dopadla stejne a skoncili jsme na Nutrilonu. Hledej v tom to pozitivni, vetsina deti po Nutrilonu nema problem s briskem, krasne spinka a dokonce prospiva.

Maty vyrostl na Nutrosu a je zdravy klucik, sestrencicna mala byla plne kojena pres rok a je porad nemocna, ma oslabenou imunitu, nesmi do mistnosti do kolektivu lidi :frowning2: a to se traduje, ze MM je nejlepsi. Dnes uz i ty UM jsou dost dobre. Jen to bohuzel neco stoji :frowning2:
29. zář 2010 v 09:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@cervenec Iny teda ta se nezapre, je cela ty! Musim nekde vyhrabat svoji fotku a podivat se jestli nahodou i Maty nema neco do me...jinak je to cela maly tata :D
29. zář 2010 v 09:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinek Marti, tak to jsi dobra ze jste uz tak vybaveni na zimu. Taky se budu muset po necem podivat... zima prichazi, Mata roste a nema co na sebe :slight_smile:
Jo a divala jsem se na fotky na FB a Kubik je uzasny, krasne roste. je kouzelny!
29. zář 2010 v 09:29  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
Holky v cem perete?

Ja jsem uz opustila Lovelu a peru v Persil Sensitiv... uz asi mesic. A dokonce neperu Matymu zvlast, ale dohromady s nasim pradlem. A kolikrat mam problem, abych naplnila pracku, Mata je hrozne cune.. nebo ma spis jen 3 bodynka, 1x rifle, 1x teplaky a tak.. mam strasne malo veci, ale me se nechce kupovat vic. Stejne to znici, vyroste z toho a kdyz mame susicku, tak je to raz dva behem dne vyprane a suche... jen je fakt problem naplnit pracku, at neperu poloprazdnou :D
29. zář 2010 v 09:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu no nám nutroš nevyhovoval, Kubíka bolelo bříško pořád, beba na zažívací problémy byla taky naprd, nakonec jsme skončili u hippu s probiotiky, ještěže je takový výběr, akorát než člověk objeví to pravé :unamused:

My už konečně máme celkem pravidelný režim akorát se teda trochu děsím aby nám ho pak změna času nenabourala :angry:
29. zář 2010 v 09:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu no měla jsem strach že příjde najednou zima a Kubík nebude mít co na sebe :grinning: Díky za pochvalu, je to naše zlatíčko

Já už taky peru v persilu sensitiv, mě začala lovela strašně smrdět, zatím teda peru malýmu zvlášť, ale to je tím že máme látkovky, takže 2/3 pračky jsou plíny a zbytek oblečení
29. zář 2010 v 09:36  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek