• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
autor
@macinek kdy se vlastne presouva cas? Aj aj, toho se uz ted taky bojim :frowning2:

@cervenec... tak jsem prochazela nase fotky z naseho detstvi a Maty neni uplne podobny ani na me ani na Fera. Asi bude kradeny :D :D :D
29. zář 2010 v 09:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Čas se posouvá až za měsíc 31.10., ale zrovna včera jsme to řešili, protože malej ráno jí kolem 6-7 a pak už většinou neusne :unamused: , musím vstát protože v posteli většinou brblá, takže si tak hodinu hraje a pak zase usne, no teda jestli budu vstávat v 5 no potěš :stuck_out_tongue_closed_eyes:

Mě teda nejvíc dělají radost lidi když řeknou že je vidět že je Kubík nás obou, že má z každého něco :dizzy_face:
29. zář 2010 v 09:59  • Odpověz  •  To se mi líbí
Máme půjčenou ještě jednu kombinézku
29. zář 2010 v 10:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

Akorát jsem dala Erďu spinkat. Noc byla katastrofa. Každou hodinu byl hore. Tak snad se prospí alespoň teďka pořádně. Uvažuji jestli s ním nezajdu k doktroce. Má tu vyrážku nebo co to je čím dál horší. Teta mi včera tvrdila,že to jsou neštovice a mamka zase trvdila,že nejsou. Ale má to čím dál tím víc. Tak asi raději půjdeme.

Jo a já taky peru už dlouho v persilu sensitiv. A pereme prádlo dohromady.
@macinek Marti super kombinezka ... :dizzy_face: :dizzy_face: Kubík je v ní fešák... :wink:
29. zář 2010 v 10:37  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A na tu změnu času se taky vůbec netěším. Teďka stáváme tak kolem šesté,tak to asi jistí taky pátá... :confounded:
29. zář 2010 v 10:38  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti my jsme měli super noc, usnul v 8 a pak jedl až ve 3 a pak o půl 7, akorát teda včera odpoledne a večer byl protivnej, uřvanej no děs, bolelo ho po delší době bříško
29. zář 2010 v 10:44  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jé tak to jsi se i prospala. Já jsem dneska jako bych proflámovala cenou noc....
29. zář 2010 v 10:47  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag No Kubík takhle spí každou noc :grinning: , nejpozději o půl 9 spí a pak se budí kolem 2 a pak vstává v 6-7, takže my vyspaní jsme :dizzy_face: , když chodíme na rehabku tak vstáváme v půl 6, to musím Kubíka většinou budit :grinning:
29. zář 2010 v 10:54  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tak to máš fajn. Eriček nám do 6.měsíců taky nádherně spával,ale potom přišel nějak zvrat a jsme na tom děsně. Usíná tedy brzy to chodí kolem sedmé hodiny spát,ale teďka se budí i po dvou hodinách. Většinou chce jen pochovat nebo napít čajíku a spí dál.
29. zář 2010 v 10:56  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Čekám na chlapy až přijdou k obědu. Tchýně jela zase do nemocnice na tři dny,tak dělám kuchařku. Dneska se mi nechtělo do obchodu tak jsem udělala jen kynuté knedlíky s borůvkami a polévku se sáčku. No tak snad se alespoň trochu zavděčím.
29. zář 2010 v 11:00  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Katy, ty jo, tak málo věcí??? Když se podívám na ty fotky, co máš v albu, mám pocit, že bys oblékla půl sídliště.. :wink:
29. zář 2010 v 11:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Já budu dnes k obědu/večeři dělat uhlířské špagety, mám na ně chuť už týden a Marťovi je jedno, co mu předložím..:slight_smile: A zítra asi budou francouzské brambory, popř. bramborová kaše a celerovomrkvové placičky..:slight_smile: Včera jsme měli čočku nakyselo s klobásou a chlebem..
No a ještě mám v plánu plněné papriky s rajskou a knedlíkem a taky kuřecí závitky s rýží..:slight_smile:

(a až nebudu vědět, co vařit, pošlete mě na tenhle příspěvek, páč do hodiny to zapomenu..:grinning: )
29. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
Švagrová taky říkala že malá si ze spaním dost pohoršila, od 2 měsíců jí spala celou noc, ráno se najedla a spala do 11, což švagrové vyhovovalo protože je taky spáč, ale teď se v noci budí co 3 hodiny a ráno vstává v 7
29. zář 2010 v 11:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni klidně Ti ho potom pošleme... :grinning: :grinning:
29. zář 2010 v 11:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Beru tě za slovo..:slight_smile:
29. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Zdeni díky za inspiraci na vaření :grinning:

My jsme měli včera pomácí kebab :dizzy_face: a na večeři smaženici, dneska si na oběd udělám asi špenát a na večeři ještě uvidím
29. zář 2010 v 11:20  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Není zač..:grinning: Jak jsi dělala kebab/kebap? :confused:
29. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni tady je recept, u nás to má velký úspěch, už jsem to dělala asi 3x, Josef by to jedl klidně obden a já taky :grinning:
29. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Díky, Marti..:slight_smile: Tak mám další tip..:slight_smile: Paráda, toto má Martin rád a já vlastně taky..:grinning:
Ten recept už jsem tam viděla, ale netroufala si to zkusit.. Osobní doporučení je lepší než experiment..:slight_smile:
29. zář 2010 v 11:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
Fakt je to super, já teda těsto dělá v pekárně, pak jenom těsto rozdělím na 6 dílů a ani to neválím, jenom dlaní vytvaruju placky. Je to zdravé a lehké, já si dávám hodně zeleniny, takže mám občas co dělat abych to narvala do pusy :grinning:
29. zář 2010 v 11:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
ALe nenecháváš běžet celý program těsto, ne?
29. zář 2010 v 11:42  • Odpověz  •  To se mi líbí
Dávám program těsto na pizzu, to má nějakých 50 minut a vypínala jsem to cca 15 minut před koncem
29. zář 2010 v 11:56  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahojky holky :slight_smile:
29. zář 2010 v 11:57  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti mně připadá Kubík,že je namíchanej,ale pohled má po tobě :wink:
29. zář 2010 v 11:58  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Jj byl pěkně nasranej :grinning: , měl hlad a já jsem mu nutně potřebovala tu kombinézku vyzkoušet :grinning:
29. zář 2010 ve 12:02  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec ježíš já fakt neumím číst :grinning: , no někdo říká že jak na které fotce, tchán říká že je to celý daněk, uvidíme až bude větší
29. zář 2010 ve 12:04  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@zdenallicka Zdeni to bejvavalo za jeho mladych let, ze mel skrine narvane k prasknuti a mohl se nekolikrat denne prevlikat... ted je to uplne jinak. Tenkrat jsme meli veci z UK, hodne levne nakoupene, temer zadarmo, tak jsem mela zasobu. Ted uz vim, ze uplne zbytecnou, ale clovek na to musi prijit sam :o)
Ted zije poskromnu :grinning:
Uz nejaky ten patek se mu chystam prikoupit neco, ale nejak neni cas :D

Holky to nase dite porad chodi po byte se smetakem nebo hokejkou :D porad to vytahuje z pozaskrine, asi me klepne. A kdyz netaha to, tak treba kybl nebo konev :D

A nejvetsi zabava v posledni dobe je vyhazet vsechny hracky ze skrine a sam se tam schovat a hucet, ze chci zavrit :slight_smile: Musim nektery vecer vletet na fotky, upravit je a hodit je na rajce. Nejak to posledni mesice flakam :frowning2: Ze by to bylo barakem :sunglasses: :sunglasses: :sunglasses:
29. zář 2010 ve 12:13  • Odpověz  •  To se mi líbí
autor
@macinek Kombinezka je uzasna, takova mala zirafka, krasneeeeee! :dizzy_face: Jen chudak Kubik, tezce se mu to nelibi :slight_smile:
29. zář 2010 ve 12:14  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu díky za pochvalu :wink: no mám o 4kg mín než když jsem otěhotněla,ale chudá si nepřipadnu,ale každý mi na ulici říká,at se najím :grinning: ale břuch mám furt :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 ve 12:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek