• Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO
  • Doporučujeme: Beremese.czModrastrecha.cz
  • Přihlas se
  • Registrace nového člena
  • Získej PLUSPRO

Snažilky a těhulky z jižní Moravy

16. listopadu 2011 
@katunka82 ježiš ,kdybych dala Juli talířek těstovin a navíc na gauči,tak je máme i na stropě :grinning: ona je fakt unikátní prase :grinning:
29. zář 2010 ve 12:27  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 jinak včera jsem poprvé prala v perselu sensitiv,ale jen proto,že lovela došla a našla jsem tam vzorek :grinning: uvidím co budou mít v drogerce a podle toho koupím :wink: a peru taky spolěčně,ale Jirkove zvlášt :grinning:
29. zář 2010 ve 12:28  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 jinak hader my máme tunu,ale po Vanesce,takže všechno na lítačku :wink: samý tepláky,ale ideál na to její lození a šmejdění :wink:
29. zář 2010 ve 12:30  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti k té dr si radši zajdite :wink:
29. zář 2010 ve 12:31  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti pěkně bych je poslala do hospody na meníčko :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 ve 12:32  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni čočku jsem dnes vařila Juli na oběd,ale nějak se jí dnes nechce jíst,ted dělá kraviny s chlebem :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 ve 12:33  • Odpověz  •  To se mi líbí
@katunka82 Katu no o vyhazování šuplíků,skříní atd ani nemluvím,kam se dostane,tam je spoušt,ale tento týden začala semtam něco vracet i zpátky,tak doufám,že si to po sobě brzo i uklidí,protože nedělám nic jinýho :stuck_out_tongue_closed_eyes:
29. zář 2010 ve 12:34  • Odpověz  •  To se mi líbí
holky včera jsem objednávala malé fusak a rovnou jsem si objednala toto http://www.webroucek.cz/detail.php?zbozi=2251511 , když si vzpomenu,jak jsem měla v zimě ruce zmrzlý přes dvoje rukavice :stuck_out_tongue_closed_eyes: doufám,že letos ta zima nebude tak hrozná :unamused:
29. zář 2010 v 16:48  • Odpověz  •  To se mi líbí
a nemáte některá zkušenost se značkou topolino?moc se mi líbí na mimibazaru jejich věci :slight_smile: dívala jsem se na tuto kombinézu http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37810879&tab=1 a mají i krásnou klučičí,se mi líbí víc jak ta holčičí :sweat_smile: http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37819612&tab=0
29. zář 2010 v 16:51  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Jé kombinézky jsou super :dizzy_face: , já jsem koupila kombinézku v bazaru hnědou s oranžovým vnitřkem :dizzy_face: , podobnou jako je ta klučičí mají v hm ale místo modré je růžová
29. zář 2010 v 17:10  • Odpověz  •  To se mi líbí
Tady je ta kombinézka, akorát teda paní ji prodává dráž než v obchodě, v hm stojí kolem 800 myslím
http://www.mimibazar.cz/foto.php?id=37138696&tab=5
29. zář 2010 v 17:11  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek jéé ta je taky krásná :slight_smile: já musím do Brna a pak když nic neseženu,tak asi objednám tu růžovou,přeci jen bych ji chtěla vidět naživo :sweat_smile:
29. zář 2010 v 17:16  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Ta v hm je moc hezká, v neděli jsem na ni koukala :dizzy_face: , v ca toho moc neměli a nádhernou zelenou kombinézku měli v coccodrillo, ale počítám že stála tak aspoň 2litry :unamused:
29. zář 2010 v 17:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
Holky ty kombinéze vypadají velice pěkně. Hnedka bych pořídila,ale Erďa dostal čtyři zimní bundy, tak budeme muset dokoupit jenom nějaké oteplené kalhoty.

29. zář 2010 ve 20:15  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Byla jsem s Erďou u doktorky s tou vyrážkou. A přestavte si ona vůbec netuší co to je. Ještě ji k tomu tam nešla elektřina a bylo tam šero,tak to ani pořádně neviděla. Dala nám nějakou mastičku a v pátek se máme přijit ukázat a uvidíme. Chuďátko moje. Se mu to zase za dnešek víc rozlezlo.
29. zář 2010 ve 20:16  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
A musím se pochlubit. Nevydržím to neřict. Ségra byla dneska na tom druhém UTZ a čekájí holčičku. Už se na ni moc těším. Už aby byl únor ... :dizzy_face: :dizzy_face:
29. zář 2010 ve 20:18  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Iny vůbec jsem netušila,že takový rukávník na kočárek existuje. To může bejt velice dobrá věc .... :wink:
29. zář 2010 ve 20:21  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Vtípek:

Dcera pozoruje svou matku, jak si na obličej nanáší pleťovou masku.
„Proč to děláš?"
„Abych byla krásnější."
Po hodině ji opět pozoruje, jak si pleťovou masku sundává.
„Už to vzdáváš?"

:grinning: :grinning: :grinning:
29. zář 2010 ve 22:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag Peti no to je super že paní doktorka neví co je to za vyrážku :angry: , kdo jiný by to asi měl vědět :angry: , tak snad to nebude nic vážného :wink: . Jé tak to ségře krásně vyšlo, to bude mít malá hned dva ochránce :dizzy_face:
30. zář 2010 v 09:12  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky :slight_smile:
30. zář 2010 v 11:17  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti do krokodýla ani nechodím :grinning: Jirka jede odpo měřit,tak se asi svezem s ním,jen přemýšlím,že malou dám mamce,chci si koupit boty,nejlíp sněhule s kožichem :grinning: a s Juli toho tolik nepolítám :stuck_out_tongue_closed_eyes: uvidím jestli bude moct mamka hlídat :wink:
30. zář 2010 v 11:21  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag tý jo tak si zajedtě na kožní :frowning2: a svědí ho to?
30. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag se na ten rukávník těším jak malý děcko :grinning: už ted střídám ruce,jedna v kapse jedna veze :stuck_out_tongue_closed_eyes:
30. zář 2010 v 11:22  • Odpověz  •  To se mi líbí
@anag a gratuluju k holčičce,měla se nechat překvapit,to by byla teprve štastná :wink: ale vy jste si to nechaly říct všechny,takže nevíte jaký to je :sweat_smile: :wink:
30. zář 2010 v 11:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@zdenallicka Zdeni dobrý :grinning:
30. zář 2010 v 11:24  • Odpověz  •  To se mi líbí
Ahoj holky ... :dizzy_face:

@zdenallicka Zdeni tak to nemá tedy chybu ... :grinning: :grinning: :grinning:

@macinek Marti taky jsem na tu doktorku zírala jak to,že neví co to je. Zítra se máme příjít ukázat,tak stejně počítám,že nás pošle na kožní. Nejhorší to má na dlaních a ty vlastně nejvíc používá ... :confounded:

@cervenec Iny taky jsem říkala,že se asi nechám příště překvapit. Musím to byt zvláštní vlastně jet do porodnice a nevědět co to je. Asi to příště taky tak udělám.
30. zář 2010 ve 12:06  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
No já teda nevím jestli bych vydržela si to nenechat říct :sweat_smile: , uvidíme příště, teda jestli nějaký bude :grinning:

Uf mám tu nachystané žehlení, ale moc se mi do toho nechce :stuck_out_tongue_closed_eyes: , taky musím pomalu začít chystat věci na víkend, nějak pořádně nevím co všechno vzít sebou, ale co Kubíkovo oblečení moc místa nezabere takže toho vezmu hodně, on když má svůj den, tak je schopnej pročůrat i 3 bodyčka po sobě :grinning: , ale to se mi stává jenom u jednorázovek, látkovka mi ještě nikdy neprotekla, ale na cesty bereme jednorázovky
30. zář 2010 ve 12:18  • Odpověz  •  To se mi líbí
@cervenec Včera jsem našla crocodila na netu a tam to zas až tak smrtelně drahý nemají
http://www.gadeo.cz/katalog.php?typ=12998
30. zář 2010 ve 12:19  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jo a dneska jsme poprvé vyzkoušeli na noc spací pytel a super, máme fleesový a je krásně teploučký, akorát musím už vyřadit pyžamka v 62 protože když Kubík natáhne ruce tak mu rukávy končí u loktů :angry: , nevím jestli dělají tak krátké rukávy nebo má tak dlouhé ruce :sweat_smile:
30. zář 2010 ve 12:23  • Odpověz  •  To se mi líbí
@macinek Marti já bych řekla,že oni ty velikosti dělají jak se jim chce. Vůbec se podle toho nedá orientovat. O spacím pytlu taky uvažuji. Erďa je totiž pořád v noci odekrytej. Ale nevím jestli si na něj zvykne....
30. zář 2010 ve 12:28  •  2 děti  • Odpověz  •  To se mi líbí
Jdi na stranu:   Zruš
Tvůj příspěvek